Arçelik

Arçelik 270560 EB Kombi No-Frost Buzdolabı

(1 yorum)
Arçelik 270560 EB Kombi No-Frost Buzdolabı

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 40 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 560 lt... Devamını gör

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

En Popüler Arçelik Buzdolapları

Arçelik 270560 EB Kombi No-Frost Buzdolabı

Arçelik 270560 EB modelinde kaliteyi bir üst seviyeye taşıyarak kullanıcılarına pek çok farklı fayda sağlar. FullFresh+ ve Mavi Işık gibi tazelik sunan teknolojilere, Hızlı Soğutma gibi ek özelliklere ve şık bir tasarıma sahip olan ürün, buzdolabı arayışında olanlar için iyi bir seçenek haline gelir.

Aynı zamanda No Frost olması ile de kullanıcılara pek çok farklı alternatif imkanı tanır. Geleneksel buzdolaplarının aksine don birikimini önleyen No Frost teknolojisi sayesinde gıdaların üzerinde buz kristallerinin oluşmasının önüne geçer.

Buz kristalleri ürünün yapısını ve tadını etkiler. Örneğin, No Frost olmayan buzdolabında saklanan dondurma, bir süre sonra kremsi ve lezzetli yapısını kaybederek buzlu ve sulu bir hale gelir.

Arçelik buzdolabı 270560 EB modeli No Frost olması sayesinde yiyeceklerin yapılarının bozulmasını engeller. Ayrıca ürünlerinizin taze kalmasını ve lezzetlerini daha uzun bir süre boyunca korumasını sağlar.

Buzdolabı ihtiyacınız varsa Arçelik No-Frost buzdolabı 270560 EB modelini inceleyebilir, gıdalarınızı kayda değer bir zaman süresince güvenle saklayabilirsiniz.

Arçelik 270560 EB Önden Görünüm

Arçelik 270560 EB Buzdolabı ile Uzun Süren Tazelik

Arçelik’in 270560 EB kombi buzdolabı modeli içerdiği teknolojiler sayesinde gıdaların uzun zaman boyunca taze ve doğal bir şekilde kalmasına yardımcı olur.

Mavi Işık ve FullFresh+ teknolojileri gıdaların ideal koşullar altında muhafaza edilmesini sağlar. FullFresh+ çekmecesi içerdiği özel hava kanalları sayesinde gıdaların nem dengesini kontrol altına alır.

Böylece meyve, sebze ya da yeşilliklerinizin en uygun şartlarda saklanmasına imkan tanır. Aynı zamanda bayatlama, bozulma ya da çürüme gibi istenmeyen durumların yaşanmasını önleyerek gıda israfının da önüne geçer.

Yoğuşmayı en aza indirerek ve iyileştirilmiş bir hava akışı sağlayarak meyve ve sebzelerin ideal ortamlarında muhafaza edilmesini mümkün kılar. Böylece ürünleriniz kurumadığından daha uzun süre doğal bir şekilde kalmayı başarır.

Mavi Işık teknolojisi ise meyve ve sebzelerin doğal ışık almasını sağlar. Mavi renginin dalga boyundan yararlanarak doğal bir ortam oluşturur. Yerleşik Mavi Işık teknolojisi doğal aydınlatma koşullarını taklit ederek meyve ve sebzelerdeki vitamin miktarını korur.

Bu şekilde sağlıklı yiyeceklerinizdeki genel vitamin seviyesi artar. Yemeğinizin doğal tazeliğini ve görünümü koruyan Mavi Işık teknolojisi, aroma ve lezzeti de uzun süre koruma altına alır.

Doğal ortamlarındaymış gibi fotosentez yapmaya devam eden meyve ve sebzeler, Arçelik’in 270560 EB buzdolabı modeli ile doğal kalmayı başarır. İçerdiği teknolojiler sayesinde Arçelik 270560 EB buzdolabı yorum ve incelemelerinden de aldığı yüksek puanlar ile dikkat çeker.

Arçelik 270560 EB Buzdolabının Tatil ve Ekonomi Modu

Arçelik 270560 EB modeli içerdiği teknolojilerin haricinde enerji tasarrufunu artırmak için sahip olduğu fonksiyonlar ile de öne çıkar.

Tatil Modu ve Ekonomi Modu olmak üzere iki farklı özelliğe sahip olan ürün, elektrikten tasarruf elde etmenize yardımcı olur. Tatil Fonksiyonu, en sıcak konuma ayar düğmesi yardımıyla alındıktan ve buzdolabının kapısı en az 12 saat boyunca açılmazsa hemen devreye girer.

Fonksiyonu durdurmak için düğme ayarını değiştirmeniz yeterlidir. Uzun süre evde olmayacaksanız ya da tatile çıkacaksanız bu fonksiyon oldukça kullanışlı hale gelir.

Tatil Modu aktif hale geldiğinde soğutucu bölümünün sıcaklığı “- -” şeklinde gözükür. Tatil Modu aktif hale getirildiğinde buzdolabının soğutucu bölümü devreden çıkar.

Bu yüzden Tatil Modu kullanılırken bu bölümde herhangi bir gıda saklanması tavsiye edilmez. Soğutucu bölümünün haricindeki alanlar önceden nasıl ayarlanmışsa aynı şekilde çalışmaya devam eder.

Dondurucu bölümünde gıdalarınızı saklamayı sürdürebilirsiniz. Ekonomi Modu ise buzdolabının enerji tasarrufu sağlayacak şekilde çalışmasına yardımcı olur. Dondurucu bölümü -18 °C’ye ayarlandığında otomatik olarak devreye girer.

Soğutucu bölümü ve dondurucu bölümü çalışmaya devam ettiği için Ekonomi Modu aktifken buzdolabının her yerinde gıda saklamayı sürdürebilirsiniz.

Her iki moddan da Hızlı Soğutma ve Hızlı Dondurma fonksiyonlarını aktif hale getirerek çıkabilirsiniz. Pratik bir kullanım sunduğu için Arçelik 270560 EB yorum ve değerlendirmelerinden iyi geri dönüşler alır. Arçelik 270560 EB modeli sayesinde istediğiniz ayarı kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Arçelik 270560 EB Çapraz Görünüm

Arçelik 270560 EB Buzdolabı Tasarım Detayları

Geleneksel buzdolaplarının aksine Arçelik 270560 EB modelinin üst tarafında soğutucu ve alt kısmında dondurucu bölümü yer alır.

Soğutucu bölümünün en altında FullFresh+ çekmecesi bulunur. FullFresh+ çekmecesi Mavi Işık teknolojisi ile meyve ve sebzelerin doğallığını korumasını sağlar.

Bu çekmecenin üstünde ise Kahvaltılık °C çekmecesi vardır. Buzdolabı hangi sıcaklıkta olursa olsun sürekli olarak °C’de çalışan bu çekmecede şarküteri ürünler, peynir ya da zeytin gibi kahvaltılık malzemeleri saklayabilirsiniz.

Aynı zamanda hızlı tüketilecek olan et, balık ya da tavuk gibi ürünleri de muhafaza edebileceğiniz ideal bir ortam sağlar. Bu iki çekmecenin üzerinde dört tane raf bulunur.

Büyük tencere, salata ya da kapaklı kapları saklayabileceğiniz bu alan, geniş iç hacmi ile kullanıcılarına kolaylık sağlar. Soğutucu bölümünün iç kapak kısmında üç tane raf ve bir tane yumurtalık bulunur.

Bu bölümde içecek ya da kavanoz gibi ürünleri muhafaza edebilirsiniz. Hızlı Soğutma özelliği sayesinde kısa sürede soğumasını istediğiniz içeceklerinizi hemen soğutabilirsiniz.

Buzdolabının altında bulunan dondurucu bölümünde ise üç adet çekmece ile birlikte bir adet kapaklı ve buz haneli buzluk yer alır. Raf yerine çekmece olarak tasarlanan bölümler, bu sayede içerisine istenilen ürünün rahat bir şekilde yerleştirilebilmesini sağlar.

Aynı zamanda Hızlı Dondurma fonksiyonu sayesinde taze gıdaların kısa sürede dondurulmasını sağlar. Ayrıca bu özelliği dondurucu bölümüne bir anda çok fazla ürün yerleştireceğiniz zaman sıcaklık artışları oluşmaması için de kullanabilirsiniz. 270560 EB Arçelik buzdolabı fiyat ve kullanışlı iç hacmi ile kullanıcılarını memnun eden bir modeldir.

Arçelik 270560 EB Buzdolabının 270482 MI Modelinden Farkları

Selefi Arçelik 270482 MI buzdolabı modelinden pek çok özelliği ile ayrılır. Daha yüksek enerji sınıfına sahip olan 270560 EB modeli, enerji tasarrufunu artırır.

Aynı zamanda Mavi Işık ve FullFresh+ gibi ek teknolojiler içerir. Ayrıca selefinin toplam hacmi 392 L iken bu modelde 560 L alan bulunur.

Bu sayede daha fazla saklama alanına sahip olma imkanı sunan ürün, tencere ve geniş saklama kaplarında saklamak istediğiniz yiyecekleri güvenle muhafaza edebileceğiniz bir alan sunar.

Arçelik 270560 EB Dolap İçi Görünüm

Arçelik 270560 EB Buzdolabı Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Arçelik 270560 EB buzdolabı fiyatları ve özellikleri ile kullanıcılarından geçer not alsa da satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken bazı kriterler bulunur. Aşağıda bulunan listeden ürünün olumlu ve olumsuz özelliklerine ulaşabilir, kararınızı bu doğrultuda verebilirsiniz.

 • A++ enerji sınıfında bulunan buzdolabı, enerji tasarrufu söz konusu olduğunda iyi bir performans ortaya çıkarır. Aynı zamanda Eko ve Tatil Modu sayesinde enerji tasarrufu elde edilmesini sağlar.
 • Dondurucu bölümü 145 L ve soğutucu bölümü 356 L olmak üzere toplam 560 L hacme sahiptir. Geniş iç hacmi ve kullanışlı tasarımı sayesinde kalabalık aileler için iyi bir seçenek haline gelir.
 • Genişliği 70 cm, yüksekliği 192 cm ve derinliği 74.5 cm olan buzdolabı, Solo olması sayesinde de her yere kolay bir şekilde sığdırılabilir.
 • Elektronik kontrol sistemi ile fonksiyonların ya da sıcaklık ayarlarının kolay bir şekilde yapılmasını mümkün kılar. Ayrıca elektronik kontrol sistemi görsel olarak da buzdolabına hoş bir hava kazandırır.
 • Tavandan LED aydınlatma sistemi her ne kadar her yerin görülebilmesini sağlasa da aydınlatma sisteminin yan duvarlarda bulunmaması, ürünün olumsuz özellikleri arasında bulunur.

Arçelik 270560 EB fiyat seçeneklerini inceleyerek ihtiyaçlarınızı karşılayacak buzdolabına kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Arçelik 270560 EB en ucuz seçenekleri arasından istediğiniz buzdolabına dilediğiniz fiyat aralıkları içinden sahip olabilirsiniz.

Arçelik 270560 EB Kombi No-Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   40 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   560 lt
Toplam Net Hacim:   501 lt
Soğutucu Net Hacim:   356 lt
Dondurucu Net Hacim:   145 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   343 kWh
Genişlik:   70 cm
Derinlik:   75 cm
Yükseklik:   192 cm
Enerji Sınıfı:   A++
Renk:   Beyaz
Değiştirilebilir Kapı Yönü:
Günlük Dondurma Kapasitesi:   6.5 kg
Ortalama Puan
3.02 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • 1 yorum
  18 beğeni
  KADİR Ş.27 Kasım 2020
  Çok ses yapıyor. 5dk yanında dursam başım ağrıyor. Servis çağırdık. 'Yeni buz dolapları böyle yawww.' dedi. Teknoloji şans işi. Bunu alıp işinizi şansa bırakır mısınız orası size kalmış...

Arçelik 270560 EB Kombi No-Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 270560 EB Kombi No-Frost BuzdolabıArçelik 274580 EB Kombi No-Frost BuzdolabıAltus ALK 471 NX Beyaz No Frost Kombi BuzdolabıArçelik 270530 EB Kombi No Frost Buzdolabı
 Arçelik 270560 EB Kombi No-Frost BuzdolabıArçelik 274580 EB Kombi No-Frost BuzdolabıAltus ALK 471 NX Beyaz No Frost Kombi BuzdolabıArçelik 270530 EB Kombi No Frost Buzdolabı
FiyatFiyat YokFiyat YokFiyat YokFiyat Yok
Ortalama Puan1 yorum2 yorum-
Wi-FiYokYokYokYok
Cam KapılıYokYokYokYok
RetroYokYokYokYok
SebilliYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi
BoyutBüyükOrtaBüyükOrta
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Ses Seviyesi40 dB39 dB40 dB38 dB
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim560 lt580 lt560 lt530 lt
Toplam Net Hacim501 lt497 lt501 lt440 lt
Soğutucu Net Hacim356 lt400 lt356 lt342 lt
Dondurucu Net Hacim145 lt97 lt145 lt98 lt
Yıllık Enerji Tüketimi343 kWh318 kWh343 kWh300 kWh
Genişlik70 cm74 cm70 cm70 cm
Derinlik75 cm77 cm74.5 cm70.5 cm
Yükseklik192 cm185 cm192 cm185 cm
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıA++A++A++A++
RenkBeyazBeyaz-Beyaz
Ağırlık-101 kg--
Değiştirilebilir Kapı YönüVar---
Dokunmatik-Var--
Dondurucu Bölmesi-Alttan--
ECO Mod-Var--
Günlük Dondurma Kapasitesi6.5 kg-6.5 kg-
Hızlı Dondurma-Var--
Hızlı Soğutma-Var--
Kahvaltılık Bölmesi-Var--
Mavi Işık-Var--
Tatil Modu-Var--