Arçelik

Arçelik 270561 EI Ultra Hijyen Kombi No Frost Buzdolabı

(3 yorum)
Arçelik 270561 EI Ultra Hijyen Kombi No Frost Buzdolabı

17 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

18.749,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 10:54

, peşin fiyatına 7 taksit

StoktaSatıcı: Akgunlerbayi.com9,9 788 Yorum
Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 38 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 560 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Arçelik 270561 EI Ultra Hijyen Kombi No Frost Buzdolabı Fiyatları

Tüm fiyatlar (17)

En Popüler Arçelik Buzdolapları
Benzer Ürünler

Arçelik 270561 EI

Kusursuz Arçelik kalitesini yansıtan ürünler arasında yerini alan 270561 EI, teknik özellikleri ve güçlü motorunun gösterdiği üstün performans sayesinde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen buzdolabı modellerinden biri haline gelir. Cihazın geniş iç yapısı, tüm yiyecek ve içeceklerinizi rahat bir biçimde yerleştirebilmenize fırsat sunar. Bu sayede gönül rahatlığı ile haftalık veya aylık alışverişinizi yapabilirsiniz.

Sahip olduğu özel raf ve çekmece sistemi sayesinde tüm bu ürünleri düzenli bir şekilde yerleştirebilir ve alanınızı maksimum verim ile kullanabilirsiniz. Temperli camdan üretilen bu raf ve bölmeler, ağırlıktan kolay kolay etkilenmez ve bu nedenle de daha fazla gıdayı ve içeceği güvenle muhafaza eder.

Cihazın dondurucu bölmesi alt kısımda yer aldığı için günlük kullanımda size ihtiyaç duyduğunuz pratikliği sağlar. Böylece gün içerisinde sık sık tükettiğiniz ürünleri dolaptan zahmetsiz bir şekilde alabilirsiniz. Bunun dışında cihazın sahip olduğu özel hava akışı teknolojisi, içerideki sıcaklık seviyesini maksimum seviyede dengede tutarak süt ürünlerinin, meyve ve sebzelerin ilk günkü tazeliklerini haftalar boyunca korumalarını sağlar.

Dondurucu bölmesindeki hızlı dondurma desteği de gıdalarınızın ideal saklama koşullarına kavuşmasına yardımcı olarak aylar boyunca güvenle muhafaza edilmesine destek olur. Bunun dışında zarif ve göz alıcı bir tasarıma sahip olan Arçelik’in bu buzdolabı modeli, mutfağınıza modern bir dokunuş yapar. Siz de ürün hakkındaki yorumları inceleyerek, ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir tercihte bulunabilirsiniz.

Arçelik 270561 EI Çapraz Görünüm

Arçelik 270561 EI Teknik Özellikler

Arçelik 270561 EI buzdolabı modelinde yer alan bazı teknik detaylar, performansını doğrudan etkileyerek kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlar. Böylelikle kullanıcılara da ideal bir deneyim sunar. Ürünün teknik detayları ise şu şekildedir:

 • Arçelik 270561 EI modeli, 508 lt’lik son derece geniş bir saklama alanına sahiptir. Hem soğutucu hem de dondurucu bölmesindeki geniş alan sayesinde kullanıcılara tüm yiyecek ve içeceklerini rahatlıkla yerleştirme imkanı sunar. Üstelik özel bölme ve rafları ile düzenli bir alana kavuşmanıza yardımcı olur.
 • Cihazın ön panelinde özel bir LED ekran dikkat çeker. Bu ekran dokunmatik kullanıma uygundur ve soğutucu, dondurucu bölmelerin anlık sıcaklık seviyelerini tek bir bakışta görmenize destek olur. Bununla birlikte hem sıcaklık seviyesini hem de soğutma modunu değiştirmenizi sağlar.
 • Buzdolabının iç tavan kısmında gelişmiş bir LED aydınlatma mevcuttur. Bu ışık, en üst raftan en alt rafa kadar dolabın her yerini eşit bir şekilde aydınlatır. Üstelik herhangi bir parlamaya da neden olmaz. Böylelikle tüm alanı net bir biçimde görebilmenize olanak sağlar.
 • Ürünün kapı yönünü dilediğiniz gibi değiştirmeniz mümkündür. Dolayısıyla evinizin yapısına uygun olan şekilde buzdolabınızın kapağının sağa ya da sola açılmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle evini değiştiren kullanıcılara büyük bir avantaj sağlayan bu özellik, cihazın her mutfağa uygun olmasına yardım eder.
Arçelik 270561 EI Önden Görünüm

Arçelik 270561 EI Muadillerinden Ayıran Özellikler

Arçelik markasına ait olan bu buzdolabı modelinin sahip olduğu bazı özellikler, benzerlerinden ayrılmasını ve kullanıcıların favori ürünlerinden biri haline gelmesini sağlar. Modern mutfakların vazgeçilmezleri arasında yerini alan Arçelik 270561 EI modelinin rafları ve çekmeceleri portatif bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla temizlemek istediğinizde oldukça pratik bir biçimde yerlerinden çıkarabilir ve yeniden takabilirsiniz.

Üstelik yüksekliklerini de ayarlamanız mümkündür. Büyük bir tencere, saklama kabı ya da yaş pastayı yerleştirmek için üstteki rafın yüksekliğini artırabilir ve saklama alanınızı ihtiyacınıza uygun olarak kişiselleştirebilirsiniz.

Bu sayede yaşam alanınızı daha etkili bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Cihazı muadillerinden farklı kılan bir diğer özelliği de tatil moduna sahip olmasıdır. Bu nedenle uzun süreli iş seyahatlerine ya da tatillere giderken buzdolabınızı boşaltmanıza gerek kalmaz. Meyve, sebze, yeşillik, et, tavuk, balık ve daha pek çok ürün, ilk günkü tazeliğinde korunmaya devam eder.

Ayrıca oldukça az miktarda enerji tüketimi yapar. Ürünün bir diğer dikkat çeken detayı da koku giderme teknolojisidir. Bu teknoloji sayesinde düzenli bir hava akışı gerçekleştirilir ve bu sayede de dolabınızda yer alan gıdaların kokularını yaymasının ve bu kokuların birbirine karışmasının önüne geçilmiş olur. Cihazınızın her an temiz kokmasına ve hijtenik kalmasına destek sağlar.

Arçelik 270561 EI İç Görünüm

Arçelik 270561 EI Artı ve Eksi Yönleri

Hem ortaya koyduğu üst düzey performansla bir buzdolabından beklenen hemen hemen tüm özelliklere sahip olan hem de zamansız tasarımı itibari ile her mutfağa uyum sağlayan Arçelik buzdolabı modeli, bazı artı ve eksi özellikleri ile dikkat çeker:

 • Cihazın soğutucu kısmında 0 derece bölmesi yer alır. Bu bölmede dondurucudan çözülmesi için çıkardığınız et, tavuk ve balıkları muhafaza edebileceğiniz gibi aynı zamanda peynir, zeytin, şarküteri ürünleri gibi kahvaltılık çeşitlerini de saklayabilirsiniz. Böylece kısa bir süre içerisinde bozulmalarının önüne geçebilir, taze tüketebilirsiniz.
 • Hızlı dondurma desteği, ürünün en çok ön plana çıkan artı özelliklerindendir. Bu sayede dondurmak için yerleştirdiğiniz ürün yalnızca dakikalar içerisinde ideal saklama koşullarına sahip olur. Böylelikle bozulmasının önüne geçilmiş olur ve aylarca muhafaza etmeye hazır hale gelir.
 • 270561 EI Arçelik buzdolabı modelinde ultra hijyen teknolojisi yer alır. Bu teknolojiyle zenginleştirilmiş özel bölme, içerisine yerleştirdiğiniz paketli gıdaların yüzeyini UVC ışınlarından yararlanarak bütün zararlı virüslerden ve bakterilerden arındırır. Böylelikle paketli gıdalarınızı buzdolabınıza koymadan önce dezenfekte etmenize gerek kalmaz.
 • Cihazın eksi yönleri arasında ise enerji tüketiminin biraz fazla olması dikkat çeker. Siz de Arçelik markasına ait olan bu buzdolabı modeli hakkında yapılan yorumları inceleyebilir ve cihazın bütün artı ve eksi yönleri hakkında detaylı bir biçimde fikir sahibi olarak kararınızı kolaylıkla verebilirsiniz.
Arçelik 270561 EI Vitamin Zone Teknolojisi

Arçelik 270561 EB ile Arçelik 270561 EI Arasındaki Farklar

Yeni nesil teknolojiyi yaşam alanınıza taşıyan ve zarif tasarımı ile ön plana çıkarak kullanıcıların favorileri arasında yerini alan bu cihaz ile bir önceki modeli olan Arçelik 270561 EB buzdolabı ile bazı farklılıklar da dikkat çeker. Örneğin 270561 EB modelinde 501 lt’lik bir saklama alanı mevcut olmasına rağmen 250561 EI modelinde 508 lt’lik bir alan söz konusudur. Ayrıca 270561 EB modelinde 270561 EI’de olduğu gibi koku giderme teknolojisi yer almaz.

Avantajlı Arçelik 270561 EI Fiyat Seçenekleri

Arçelik 270561 EI No Frost buzdolabı, Full Fresh teknolojisi ile zenginleştirilen bölmesinde meyve ve sebzelerinizi ilk günkü tazeliklerinde saklayabilmenize imkan sunar. Bu bölmede yer alan özel hava kanalları, nem kontrolünü oldukça hassas bir şekilde yapar. Bu sebeple yeşillik, meyve ve sebze gibi ürünler yaklaşık olarak 30 güne kadar tazeliğini korumaya devam eder. Bunun dışında Arçelik 270561 EI yorum kısmı incelendiği zaman ürünü deneyimlemiş olan kullanıcıların ne kadar beğendiğini ve memnun kaldığını görmek mümkündür.

Yapılan bu yorumlarda gerçek kullanıcı deneyimleri dile getirildiği için ürün hakkında detaylı bir şekilde fikir edinmenizi sağlar. Performansına, teknik özelliklerine ve özel teknolojilerine yer verildiği gibi cihazın olumsuz özelliklerine de değinildiği için yeni bir buzdolabı arayışında olan kullanıcılara karar verme anlamında büyük bir avantaj sunar.

Cihazın gösterdiği maksimum performans ve ultra dayanıklı tasarım dikkate alındığında fiyat aralıkları uygundur. Hemen hemen tüm bütçelere hitap ederek yüksek kaliteye cebinizi yormadan sahip olmanıza destek sağlar.

Bu nedenle hem kendiniz hem de yeni evlenen ya da evini yenileyen sevdiklerinize hediye etmek için de ideal alternatiflerden biridir. Eğer siz de yiyeceklerinizi her an taze tutan, pratik ve aynı zamanda zarif tasarımlı bir buzdolabı satın almak istiyorsanız, Arçelik’in bu ürünü hakkındaki yorumları okuyarak kararınızı verebilir, fiyat aralıklarını kıyaslayarak size en uygun alternatifi satın alabilirsiniz.

Arçelik 270561 EI Çekmece Görünümü

Arçelik 270561 EI Ultra Hijyen Kombi No Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Arçelik 270561 EI Ultra Hijyen Kombi No Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 270561 EI Ultra Hijyen Kombi No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   38 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   560 lt
Toplam Net Hacim:   508 lt
Soğutucu Net Hacim:   350 lt
Dondurucu Net Hacim:   158 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   303 kWh
Genişlik:   70 cm
Derinlik:   74.5 cm
Yükseklik:   192 cm
Enerji Sınıfı:   E
Renk:   Inox
Değiştirilebilir Kapı Yönü:
Dokunmatik:
ECO Mod:
Hızlı Dondurma:
Hızlı Soğutma:
Kahvaltılık Bölmesi:
Tatil Modu:
Dondurucu Bölmesi:   Alttan
Ağırlık:   90 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   6.5 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.45 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • Ekrem Mert A.1 yorum
  1 beğeni
  Ekrem Mert A.Adana7 Temmuz 2022
  güzel dolap, şık tasarım
 • SK2 yorum
  2 beğeni
  Seher K.14 Eylül 2021
  Ben ultrahijyen arçelik buzdolabı aldım. Akakçe mobil uygulaması üzerinden beyaz avm' buldum. Aynı zamanda bir arçelik bayisi olduğunu araştırıp öğrendim. Üstelik arçeliğin kendi Web sitesindeki fiyatın %12si kadar daha ucuza aldım. Beyaz avm aynı gün kargoya verdi. Kargo 7.gün teslim etti. Beyaz avm sitesindeki whatsapp simgesi üzerinden sorularımı sordum. Hepsini ilgili şekilde cevapladılar. Buzdolabım mutfağı a çok yakıştı. Teşekkürler beyazavm teşekkürler akakçe
  • Alışverişçi resmi
 • HB1 yorum
  57 beğeni
  Hakan B.4 Aralık 2020
  Bu buzdolabını sakın almayın. 38 desibel diye satılan buzdolabı ne yazıkki 46db ses çıkıyor. Fan devreye girdiğinde ise 50db ses seviyesine çıkıyor. Arçelik hiçbir şekilde malının arkasında durmuyor. Çok üzülürsünüz.

Arçelik 270561 EI Ultra Hijyen Kombi No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 270561 EI Ultra Hijyen Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 270531 EI Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 270560 EI Kombi A+++ No-Frost BuzdolabıArçelik 274581 EI Inox Kombi No Frost Buzdolabı
 Arçelik 270561 EI Ultra Hijyen Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 270531 EI Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 270560 EI Kombi A+++ No-Frost BuzdolabıArçelik 274581 EI Inox Kombi No Frost Buzdolabı
Fiyat18.749,00 TL
17 satıcı
16.376,75 TL
32 satıcı
Fiyat Yok21.889,00 TL
8 satıcı
Popülerlik-4. Popüler Arçelik Buzdolabı--
Ortalama Puan3 yorum-2 yorum-
Wi-FiYokYokYokYok
Cam KapılıYokYokYokYok
RetroYokYokYokYok
SebilliYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi
BoyutBüyükOrtaBüyükOrta
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Ses Seviyesi38 dB38 dB38 dB-
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim560 lt530 lt560 lt580 lt
Toplam Net Hacim508 lt427 lt501 lt497 lt
Soğutucu Net Hacim350 lt330 lt350 lt400 lt
Dondurucu Net Hacim158 lt97 lt145 lt97 lt
Yıllık Enerji Tüketimi303 kWh308 kWh341 kWh-
Genişlik70 cm70 cm70 cm74 cm
Derinlik74.5 cm70.5 cm74.5 cm75.5 cm
Yükseklik192 cm185 cm192 cm186 cm
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıEFA+++A++
RenkInoxInoxInoxInox
Ağırlık90 kg78.5 kg-121 kg
Değiştirilebilir Kapı YönüVarVarVar-
DokunmatikVarVar-Var
Dondurucu BölmesiAlttanAlttan-Alttan
ECO ModVarVar-Var
Günlük Dondurma Kapasitesi6.5 kg6 kg6.5 kg6 kg
Hızlı DondurmaVarVar-Var
Hızlı SoğutmaVarVar-Var
Kahvaltılık BölmesiVarVar-Var
Tatil ModuVarVar-Var
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı