Arçelik

Arçelik 274581 EI Inox Kombi No Frost Buzdolabı

Arçelik 274581 EI Inox Kombi No Frost Buzdolabı

8 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

21.889,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 10:54

, peşin fiyatına 7 taksit

StoktaSatıcı: Akgunlerbayi.com9,9 788 Yorum
Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Orta, Çift Kapılı, Dijital, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 580 lt, Toplam Net Hacim: 497 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Arçelik 274581 EI Inox Kombi No Frost Buzdolabı Fiyatları

Tüm fiyatlar (8)

En Popüler Arçelik Buzdolapları
Benzer Ürünler

Arçelik 274581 EI No Frost Buzdolabı

274581 EI modeli, kullanıcı odaklı olacak şekilde tasarlanmasından dolayı pratik bir kullanıma sahiptir. Buzdolabının kontrol paneli soğutucu bölümünün kapısının üzerinde bulunur.

Bu sayede sıcaklık ya da fonksiyon ayarlamaları yapmanız gerektiğinde buzdolabının kapısını açmanıza gerek kalmaz. Ayrıca kontrol panelinin üzerinden buzdolabının iki bölmesinin de sıcaklığını rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Herhangi bir hata oluştuğunda ise hem sesli hem de görsel olarak uyaran ürün, yaşanabilecek istenmeyen durumların önüne geçmesi ile de öne çıkar. 532 litrelik geniş hacmi sayesinde kalabalık ailelerin günlük ihtiyacına kolaylıkla karşılık verir.

Üstelik geniş iç hacmi, ürünlerin sıkıştırılmadan rahat bir şekilde yerleştirilmesini mümkün kılar. Farklı gıda grupları için özel çekmecelere sahip olan buzdolabı, tazeliği uzun süre muhafaza etmenize yardımcı olur.

Farklı ürün grupları için özel saklama alanlarına sahip olması sayesinde daha fonksiyonel bir ürün haline gelir. No Frost teknolojisine sahip olan ürün, don ya da buz kristalleri gibi yiyeceklerin lezzetini bozan yapıların oluşmasının önüne geçer.

Dondurucu bölümündeki soğuk havanın her an kuru kalmasını sağlar. Nemi özel hava kanalları sayesinde dışarı atarak buzlanmanın önüne geçer. Yerleştirilen ürünler donmadığı için de birbirlerine yapışmazlar.

Bu sayede buzdolabına dilediğiniz ürünü rahat bir şekilde yerleştirip çıkarabilirsiniz. Geniş ve kullanışlı bir ürün arıyorsanız Arçelik 274581 EI modeline göz atabilirsiniz.

Arcelik 274581 EI Önden Görünüm

Arçelik 274581 EI Modeli ile Uzun Süreli Tazelik

Arçelik 274581 El modeli içerdiği teknolojiler sayesinde yerleştirilen ürünlerin daha uzun süre taze kalmasını sağlamayı başarır. Bozulma, çürüme ya da su kaybı gibi istenmeyen durumların önüne geçerek daha etkili bir performans ortaya çıkarır.

FullFresh+ ve Mavi Işık teknolojileri, Sebzelik çekmecesini meyve, sebze ve yiyecekler için ideal hale getirir. Çekmecede bulunan özel havalandırma delikleri, sabit sıcaklık ve yüksek nem seviyesi sağlar.

Özel olarak tasarlanmış çekmecedeki küçük açıklıklar, aynı anda yoğunlaşmayı en aza indirir ve hava akışını iyileştirir. Bunlar, meyve, sebze ve yeşillikler için ideal koşulları sağlar.

Yeşilliklerin içerisindeki nemi kaybetmesini engelleyerek daha uzun süre taze kalmalarına yardımcı olur. Mavi Işık Teknolojisi, mavi renginin sahip olduğu dalga boyundan yararlanır.

Doğadaki aydınlatmayı taklit ederek Sebzelik çekmecesine yerleştirilen ürünlerin doğal ışığa maruz kalmasını sağlar. Doğru ışıklandırma sayesinde sebzelik çekmecesindeki ürünler fotosentez yapmaya devam eder.

Böylece vitamin değerlerini, yapılarını ve lezzetlerini daha uzun süre korumayı başarır. Kahvaltılık 0 °C Bölmesi ise taze gıdaların saklanması için ideal soğukluğu oluşturur.

Sabit olarak 0 °C ve civarında çalışır. Bu sayede et, peynir ya da süt mamülleri gibi soğuk ortamda muhafaza edilmesi gereken ürünler için ideal ortamı sağlar. Yiyeceklerinizin tazeliğini daha uzun süre korumak istiyorsanız Arçelik 274581 EI modelini inceleyebilirsiniz.

Arçelik 274581 EI Avantaj ve Dezavantajları

Arçelik 274581 EI satın alma konusunda kararınızı vermekte zorlanıyorsanız aşağıda bulunan listeden avantaj ve dezavantajlarını inceleyebilirsiniz. Nasıl bir ürüne ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra aşağıdaki maddeleri isteklerinizle karşılaştırabilirsiniz.

  • A’dan G’ye kadar sıralanmış enerji skalasında E sınıfında bulunması, buzdolabının enerji tasarrufu konusunda ortalama bir performans gösterdiği anlamına gelir. Yılda ortalama 283.06 kWh enerji tüketir.
  • 532 litrelik hacmi sayesinde büyük buzdolabı arayanlar için iyi bir seçenek haline gelir. Geniş iç hacmi ile kullanıcılara ihtiyaç duydukları alanı sağlar.
  • Ayarlanabilir cam raflara sahip olması sayesinde kişisel gereksinimlerinize göre buzdolabının içini düzenlemenize imkan tanır. Büyük bir ürün yerleştireceğiniz zaman rafların yüksekliklerini kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.
  • Yan duvarlarda LED aydınlatma sistemi bulunması günlük kullanımda yeterli olsa da üst tarafında aydınlatma olmaması olumsuzluklarından sayılabilir. Aydınlatma sisteminin LED olması ise enerji tasarrufu konusunda yardımcı olur.
  • Koku Filtresi, buzdolabının içinde kötü kokuların oluşmasını engeller. Bu sayede ürünler için daha ideal bir saklama alanı oluşturur.
  • FullFresh+ ve Mavi Işık teknolojileri, meyve, sebze ve yeşillikler için ideal saklama alanını oluştur. Kahvaltılık 0 °C Bölmesi ise taze gıdalar için uygun soğukluğun oluşturulmasına yardımcı olur.

Geniş iç hacmi, kullanışlı fonksiyonları, özel çekmeceleri ve eşsiz tasarımı ile ürün, buzdolabı arayanlar için iyi bir seçenektir. Fiyat alternatiflerini inceleyerek mutfaklarınıza şıklık ve işlevsellik katabilirsiniz.

Arcelik 274581 EI Çapraz Görünüm

Arçelik 274581 EI ve 270531 EB Kıyaslaması

İki ürün de benzer bir tasarıma sahip olsa da 274581 EI bazı özellikleri ile selefinden ayrılır. Daha yüksek bir enerji sınıfında bulunması ile daha tasarruflu bir ürün olma özelliği gösterir.

Ayrıca Arçelik 270531 EB modelinin hacmi 427 litre iken bu modelde 532 litrelik büyük bir saklama alanı bulunur. Ayarlanabilir rafları sayesinde daha işlevsel bir kullanıma sahiptir. Soğutucu bölümünü istediğiniz şekilde düzenlemenize imkan tanır.

Arçelik 274581 EI Buzdolabındaki Soğutucu ve Dondurucu Bölümleri

Geleneksel buzdolaplarının aksine ürünün üst kısmında soğutucu ve alt tarafında dondurucu bölümü yer alır. Gün içinde en çok kullanılan bölümü üst tarafa taşıması ile işlevselliğini artırır.

Soğutucunun en altında Kahvaltılık 0 °C Bölümü bulunur. Burada kısa sürede tüketeceğiniz et ürünlerini, sucuk gibi şarküteri malzemelerini ve kahvaltılıklarınızı saklayabilirsiniz. Onun üzerinde Mavi Işık ve FullFresh+ teknolojisine sahip olan Sebzelik çekmecesi yer alır.

Çekmecelerin üzerinde dört adet raf vardır. Farklı yüksekliklere sahip olan raflara büyük tencerelerden sığ kaplara kadar dilediğinizi rahat bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda rafların yüksekliklerini değiştirerek yerleştireceğiniz ürüne göre ihtiyacınız olan alanı yaratabilirsiniz. Soğutucunun iç kapak kısmında dört adet raf, bir adet yumurtalık ve bir adet raf altı saklama kabı bulunur.

Raf altı saklama kabı, küçük ürünleri pratik bir şekilde saklayabileceğiniz bir alandır. Hızlı Soğut özelliğine sahip olan ürün, yerleştirilen yiyeceklerin ya da içeceklerin hemen soğutulmasını istediğinizde bunu kısa süre içinde gerçekleştirir.

Dondurucu bölümünde ise iki adet çekmece bulunur. Raf yerine çekmece olması sayesinde içine dilediğiniz ürünü rahatlıkla yerleştirip çıkarabilirsiniz. Ayrıca taze gıdaları hemen dondurmak istediğinizde Hızlı Dondur özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Hızlı Dondur sayesinde ürünlerin tazeliğini kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Günlük 6 kg dondurma kapasitesine sahip olan ürün, günlük gereksinimlere yanıt vermeyi başarır.

Arcelik 274581 EI Kapaklı Görünüm

Arçelik 274581 EI Ek Özellikleri

Arçelik 274581 EI No Frost buzdolabı sahip olduğu ek özellikler sayesinde daha fonksiyonel bir ürün haline gelir. Cool Plus, buzdolabının içinde temiz bir hava oluşturulmasına yardımcı olur.

Bu sayede yiyeceklerin birbirine koku aktarmasını engeller. Aynı zamanda gıdaların donma riskini düşürerek buzdolabından daha iyi bir şekilde verimlilik almanızı sağlar. Tatil Modu, tatile çıkacaksanız kullanabileceğiniz bir özelliktir.

Tatil Modunu aktif hale getirmek için kontrol panelindeki butona basabilirsiniz. Kolay bir şekilde aktif hale gelen fonksiyon, buzdolabının soğutucu bölümünü devre dışı bırakır. Ekonomi Modu ise buzdolabının bütün bölümlerinin daha az elektrik tüketerek çalışmasını sağlar.

Dondurucu bölümünü -18 °C’ye ayarlayan Ekonomi Modu, Hızlı Soğut ya da Hızlı Dondur fonksiyonları kullanılırken devreden çıkar. Yüksek sıcaklık uyarısı veren ürün, sesli ve görsel olarak buzdolabının içindeki sıcaklık yükseldiğinde sizi uyarır.

Bu sayede hızlı bir şekilde müdahale ederek içindeki ürünlerin bozulmasını engellemenize yardımcı olur. Tuş Kilidi Düğmesi ise kontrol paneline yanlışlıkla müdahale etmenizin önüne geçer.

Aynı zamanda çocukların oyun oynarken dışarıdan buzdolabını kurcalamasını ve sıcaklık ayarlarını değiştirmesini de engeller. Fonksiyonelliği ile Arçelik 274581 EI yorum ve incelemelerinden olumlu geri dönüşler almayı başarır. Büyük hacme, kullanışlı fonksiyonlara ve yiyecekleriniz için uzun süreli tazeliğe ihtiyacınız varsa modelin fiyat seçeneklerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Arçelik 274581 EI Inox Kombi No Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Arçelik 274581 EI Inox Kombi No Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 274581 EI Inox Kombi No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Orta
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   580 lt
Toplam Net Hacim:   497 lt
Soğutucu Net Hacim:   400 lt
Dondurucu Net Hacim:   97 lt
Genişlik:   74 cm
Derinlik:   75.5 cm
Yükseklik:   186 cm
Enerji Sınıfı:   A++
Renk:   Inox
Dokunmatik:
ECO Mod:
Hızlı Dondurma:
Hızlı Soğutma:
Kahvaltılık Bölmesi:
Tatil Modu:
Dondurucu Bölmesi:   Alttan
Ağırlık:   121 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   6 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Arçelik 274581 EI Inox Kombi No Frost Buzdolabı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik 274581 EI Inox Kombi No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 274581 EI Inox Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 274532 EI Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 2476 CEI Kombi No-Frost BuzdolabıArçelik 274580 EDI VitaminZone Kombi No Frost Buzdolabı
 Arçelik 274581 EI Inox Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 274532 EI Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 2476 CEI Kombi No-Frost BuzdolabıArçelik 274580 EDI VitaminZone Kombi No Frost Buzdolabı
Fiyat21.889,00 TL
8 satıcı
20.148,00 TL
30 satıcı
Fiyat Yok22.498,00 TL
24 satıcı
Ortalama Puan--5 yorum-
Wi-FiYokYokYokYok
Cam KapılıYokYokYokYok
RetroYokYokYokYok
SebilliYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi
BoyutOrtaBüyükOrtaBüyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Ses Seviyesi-39 dB39 dB39 dB
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim580 lt-580 lt580 lt
Toplam Net Hacim497 lt532 lt497 lt532 lt
Soğutucu Net Hacim400 lt401 lt400 lt401 lt
Dondurucu Net Hacim97 lt131 lt97 lt131 lt
Yıllık Enerji Tüketimi-282 kWh318 kWh282 kWh
Genişlik74 cm74 cm74 cm74 cm
Derinlik75.5 cm75.5 cm75.5 cm75.5 cm
Yükseklik186 cm186 cm186 cm186 cm
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıA++EEE
RenkInoxInoxInoxInox
Ağırlık121 kg97 kg-99 kg
DokunmatikVarVar-Var
Dondurucu BölmesiAlttanAlttan-Alttan
ECO ModVarVar-Var
Günlük Dondurma Kapasitesi6 kg6 kg-6 kg
Hızlı DondurmaVarVar-Var
Hızlı SoğutmaVarVar-Var
Kahvaltılık BölmesiVarVar-Var
Tatil ModuVarVar-Var
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı