Arçelik

Arçelik 283721 EB Kombi No Frost Buzdolabı

22 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

33.448,95 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 04:28 % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 9 taksit /9 %0 Peşin fiyatına 7 taksit /7 %0 Stokta Satıcı: Beyazesyaevimde 9,8 150 Yorum
Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 41 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 720 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Arçelik 283721 EB Kombi No Frost Buzdolabı Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)
Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (22)

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Arçelik Buzdolapları
Benzer Ürünler

Arçelik 283721 EB No Frost Buzdolabı

1955 yılında İstanbul’da kurulan Arçelik, yerel piyasanın en önemli beyaz eşya üreticileri arasında bulunur. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ya da çamaşır makinesi gibi pek çok farklı kategoride üretim yapan marka, her tasarladığı ürünü ile kaliteyi belirli bir standardın üzerine taşımayı başarır. Kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştıracak ürünler tasarlaması ile tanınan marka, geniş bir kitle tarafından tercih edilir. 283721 EB modeli de günlük hayatı kolaylaştıran ürünleri arasında yer alır.

615 L toplam hacme sahip olmasından dolayı kalabalık aileler için ideal bir ürün haline gelir. Geniş iç hacmi sayesinde içerisine dilediğinizi rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Aynı zamanda farklı yiyecek grupları için özel çekmecelere sahip olması sayesinde gıdaların daha uzun süre taze kalacak şekilde saklanmasına imkan tanır.

Özel soğutma sistemi sayesinde kullanıcılarına pek çok fayda sağlar. No Frost soğutma teknolojisine sahip olan ürün, gıdaların üzerinde buz kristalleri ya da don oluşmasını engellemesi ile de öne çıkar.

Buz yanıklarına izin vermeyerek ürünlerin doğal yapılarını ve aromalarını koruma altına almayı başarır. Buzdolabı arayışı içindeyseniz ve istediğiniz özelliklere sahip olan bir model bulmakta zorlanıyorsanız Arçelik 283721 EB buzdolabı modelini inceleyerek arayışınıza kısa süre içinde son verebilirsiniz.

Arçelik 283721 EB Çapraz Görünüm

Arçelik 283721 EB Buzdolabının Özel Çekmeceleri

Arçelik 283721 EB buzdolabında bulunan çekmeceler, gıdaların daha uzun süre tüketilebilir halde kalmasına yardım eder. VitaminZone ve FullFresh+ teknolojileri sayesinde buzdolabının içinde özel saklama alanları oluşturur. FullFresh+ teknolojisi sayesinde yoğuşmayı azaltarak hava akışını iyileştirir.

Çekmecede bulunan özel havalandırma sistemi sayesinde meyve, sebze ve yeşillikler için ideal koşulların sağlanmasına yardımcı olur. Özel hava kanalları çekmecedeki havanın serin, taze ve dengeli bir nem seviyesinde kalmasını sağlar. Meyve ve sebzelerin çürümesini önlemek için hava dolaşımını optimize eder. Yeşilliklerin yumuşamasını engelleyerek daha gevrek bir halde kalmasına yardımcı olur.

Böylece meyve, sebze ve yeşilliklerinizi daha uzun süre güvenle tüketebilirsiniz. VitaminZone ise FullFresh+ çekmecesindeki aydınlatma sistemini kontrol eder. Doğal ortamın gün döngüsünü taklit ederek meyve, sebze ve yeşilliklerin hala doğadaymış gibi ışık almasını sağlar. Kırmızı, mavi ve yeşil renklerinin dalga boylarından yardım alarak çekmecede doğal bir ışıklandırma sağlar. Bu şekilde içerisinde bulunan gıdaların vitamin değerlerini korumasına da yardımcı olur.

Kahvaltılık 0 °C çekmecesi ise buzdolabı hangi sıcaklığa ayarlanırsa ayarlansın 0 °C ve civarında bir soğutma sağlar. Bu bölmede peynir ya da zeytin gibi kahvaltılık malzemelerinizi saklayabilirsiniz. Aynı zamanda sucuk ya da salam gibi şarküteri ürünleri için de ideal bir ortam oluşturur. Hızlı tüketilecek et, balık ya da tavuk gibi ürünler de bu çekmecede muhafaza edilebilir. Arçelik 283721 EB sayesinde her türden yiyeceğinizi özel koşullar altında saklayabilirsiniz.

Arçelik 283721 EB İç Görünüm

Arçelik 283721 EB Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Arçelik 283721 EB buzdolabı genel olarak kullanıcılarını memnun eden bir ürün olsa da satın alma kararı vermeden önce dikkat etmeniz gereken bazı kriterler bulunur. Aşağıda bulunan liste üzerinden ürünün olumlu ve olumsuz özelliklerine erişebilirsiniz.

  • 615 L toplam hacmi ile kalabalık aileler için oldukça kullanışlı bir ürün haline gelir. Geniş iç hacmi ile kullanıcılarına büyük bir saklama alanı sunar.
  • Değiştirilebilir kapı yönü sayesinde buzdolabının kapısının mutfağı düzenlerken bir engel teşkil etmesinin önüne geçer. İhtiyacınıza göre buzdolabını sola ya da sağa doğru açabilirsiniz.
  • Her yiyecek için özel bir bölmeye sahip olması sayesinde gıdaların daha uzun süre taze kalacak şekilde muhafaza edilmesine yardımcı olur.
  • Buzdolabının içinde tavandan LED aydınlatma sistemi bulunur. Yan duvarlarda olmaması olumsuzluk gibi görülebilse de buzdolabının içini yeterli miktarda aydınlatmayı başarır.
  • ProSmart Inverter Kompresör gürültü çıkarmadan sessiz bir şekilde çalışır.
  • Eko ve Tatil Modu, ihtiyaç durumunda buzdolabının enerjiden tasarruf sağlayacak şekilde çalışmasını sağlar.
  • Buzdolabının kontrol panelinin soğutucu bölümünün kapağında olması ürünün avantajları arasında bulunur. Böylece buzdolabının sıcaklık ayarlarını yapmak için kapağını açmanıza gerek kalmaz.
  • Soğutucu bölümünün iç kapak kısmında raf bulunmaması, ürünün olumsuz özelliklerinden sayılabilir.

Geniş iç hacmi, Hızlı Soğutma ve Dondurma özellikleri, özel çekmeceleri ve şık tasarımı ile öne çıkan ürün, buzdolabı arayanlar için iyi bir seçenek haline gelir. Modeli daha yakından incelemek için fiyat seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Arçelik 283721 EB Önden Görünüm

Arçelik 274581 EB ile Arçelik 283721 EB Farkları

283721 EB, Arçelik 274581 EB buzdolabı modeli ile benzer bir tasarıma sahip olsa da daha büyük bir iç hacme sahip olması ile ondan ayrılır. 274581 EB modelinin iç hacmi 532 L iken 283721 modelininin iç hacmi 615 L’dir. Aynı zamanda önceki modelinde sebzelik bölümü sadece Mavi Işık teknolojisi ile aydınlatılırken bu modelde iki rengin daha kullanıldığı VitaminZone teknolojisi bulunur. Böylece sebzelikte bulunan ürünlerin daha doğal koşullar altında saklanmasına imkan tanır.

Arçelik 283721 EB Buzdolabının Tasarımı

Arçelik 283721 EB modelinin üst tarafında soğutucu ve alt kısmında dondurucu bölümü bulunur. Klasik buzdolaplarının aksine bölmeleri farklı bir şekilde yerleştirmesinden dolayı orijinal ve şık bir görünüme sahiptir. Soğutucu bölümünün en alt tarafında FullFresh+ çekmecesi yer alır. Gün döngüsünü taklit eden ışık sistemine sahip olan bu bölümde meyve, sebze ve yeşillikleri uzun süre taze kalacak şekilde saklayabilirsiniz.

FullFresh+ çekmecesinin üzerinde Kahvaltılık 0 °C bölümü bulunur. Bu çekmecede düşük sıcaklıkta saklanması gereken ürünlerinizi rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca bu çekmeceyi çıkararak buzdolabının içinde ekstra alan yaratabilirsiniz. Çekmecelerin üzerinde üç adet raf bulunur. Geniş ve yüksek olan bu raflarda tencere, kapaklı kapta yemek, salata ya da pasta gibi ürünlerinizi saklayabilirsiniz. Soğutucu bölümünün iç kapak kısmında beş adet raf ve bir adet yumurtalık bulunur.

Bu alanda ise içecek, kavanoz ya da yumurta gibi ürünleri saklayabilirsiniz. Soğutucunun toplam hacmi 430 L’dir. Bu sayede içerisine istediğiniz ürünü zorlanmadan sığdırabilirsiniz. Dondurucu bölümünde ise iki adet çekmece, bir adet kapaklı bölme ve bir adet modüler 2’li twist buzluk yer alır. Rafın yanı sıra çekmece içermesi sayesinde ürünlerinizi dondurucu bölümüne kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. 185 L hacme sahip olan dondurucu bölümünün günlük dondurma kapasitesi 6 kg’dır. Büyük ve geniş bir buzdolabına ihtiyacınız varsa kullanışlı bir tasarıma sahip olan Arçelik 283721 EB modelini inceleyebilirsiniz.

Arçelik 283721 EB Kahvaltılık Çekmecesi

Arçelik 283721 EB Buzdolabının Ek Özellikleri

Arçelik 283721 EB modeli, sahip olduğu teknolojilerin yanı sıra ek özellikleri ile de kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırmaya devam eder. Buzdolabının kapısında bulunan menteşelerin yeri rahat bir şekilde değiştirilebilir. Bu şekilde buzdolabının kapısının açılma yönünü dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Mutfağınızın şeklini değiştirmek istediğinizde ya da taşınmanız gerektiğinde bu özellik sayesinde buzdolabının kapısını istediğiniz yöne doğru açabilirsiniz.

Tatil modu, uzun süre evde olmayacaksanız kullanabileceğiniz bir özelliktir. Buzdolabının soğutucu bölümünü devre dışı bırakarak enerjiden tasarruf elde edilmesini sağlar. Bu özelliği kullanırken soğutucu bölümünde gıda saklanması tavsiye edilmez. Ekonomi Modu ise buzdolabının her bölümünün elektrikten tasarruf sağlayacak şekilde çalışmasına yardımcı olur. Buzdolabı Ekonomi Modundayken soğutucu ve dondurucu bölümünde gıda saklayabilirsiniz. Hızlı Dondurma, taze gıdaları dondurmak istediğinizde kullanabileceğiniz bir özelliktir.

Dondurucu bölümünü hızlı bir şekilde soğutarak gıdaların kısa sürede tazeliğini koruyacak şekilde dondurulmasını sağlar. Dondurucuya çok fazla miktarda ürün yerleştirmek istediğinizde de sıcaklık farklılıklarının oluşmaması için bu özelliği kullanabilirsiniz. Hızlı Dondurma özelliği aktif hale getirildiğinde kapatmayı unutsanız bile 24 saat sonra ya da dondurucu yeterli soğukluğa ulaştığında otomatik olarak devre dışı kalır. Hızlı Soğutma, soğutucu bölümüne yerleştirilen içecek gibi ürünlerin kısa sürede soğutulmasını sağlar. Kullanışlı ve fonksiyonel bir buzdolabı istiyorsanız Arçelik 283721 EB modeline göz atabilirsiniz. Arçelik 283721 EB fiyat seçenekleri arasından bütçenize uygun ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek seçeneğe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Arçelik 283721 EB Kombi No Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Arçelik 283721 EB Kombi No Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 283721 EB Kombi No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   41 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   720 lt
Toplam Net Hacim:   615 lt
Soğutucu Net Hacim:   430 lt
Dondurucu Net Hacim:   185 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   414 kWh
Genişlik:   83 cm
Derinlik:   75 cm
Yükseklik:   191.5 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Beyaz
Dokunmatik:
ECO Mod:
Hızlı Dondurma:
Hızlı Soğutma:
Kahvaltılık Bölmesi:
Tatil Modu:
Dondurucu Bölmesi:   Alttan
Ağırlık:   120 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   6 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

615 lt Buzdolabı Solo Buzdolabı Beyaz Buzdolabı 720 lt Buzdolabı Büyük Boy Buzdolabı Dijital Buzdolabı Çift Kapılı Buzdolabı Dokunmatik Buzdolabı Kombi Tipi Buzdolabı No Frost Buzdolabı

Ürüne puan ver

Arçelik 283721 EB Kombi No Frost Buzdolabı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik 283721 EB Kombi No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 283721 EB Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 283721 EI Kombi No Frost BuzdolabıProfilo BD3086WFDN Kombi No Frost BuzdolabıBeko 683721 EB Kombi No Frost Buzdolabı
 Arçelik 283721 EB Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 283721 EI Kombi No Frost BuzdolabıProfilo BD3086WFDN Kombi No Frost BuzdolabıBeko 683721 EB Kombi No Frost Buzdolabı
Fiyat 33.448,95 TL
22 satıcı
38.998,95 TL
16 satıcı
25.399,00 TL
8 satıcı
31.860,00 TL
21 satıcı
Popülerlik4. Popüler Arçelik Buzdolabı6. Popüler Arçelik Buzdolabı-4. Popüler Beko Buzdolabı
Ortalama Puan-4 yorum--
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi
BoyutBüyükBüyükBüyükBüyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim720 lt720 lt682 lt-
Toplam Net Hacim615 lt615 lt631 lt615 lt
Soğutucu Net Hacim430 lt430 lt479 lt430 lt
Dondurucu Net Hacim185 lt185 lt152 lt185 lt
Genişlik83 cm83 cm86 cm83 cm
Derinlik75 cm75 cm81 cm75 cm
Yükseklik191.5 cm191.5 cm186 cm191.5 cm
DokunmatikVarVar-Var
Hızlı SoğutmaVarVarVarVar
Hızlı DondurmaVarVarVarVar
Sesli Uyarı--Var-
Tatil ModuVarVar-Var
ECO ModVarVarVarVar
Kahvaltılık BölmesiVarVar-Var
Şişe Rafı--Var-
Yıllık Enerji Tüketimi414 kWh332 kWh384 kWh414 kWh
Ses Seviyesi41 dB39 dB42 dB41 dB
Dondurucu BölmesiAlttanAlttanAlttanAlttan
Ağırlık120 kg121 kg108.5 kg118.5 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi6 kg8.5 kg10 kg6 kg
Enerji SınıfıFEFF
RenkBeyazInoxBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı