Arçelik

Arçelik 284630 EI Kombi No Frost Buzdolabı

(1 yorum)

14 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

38.100,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 06:10 % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Stokta Satıcı: Markaevinde.com 9,9 69 Yorum Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 38 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 630 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
36.900,00 TL13.11.2023

En Ucuz Arçelik 284630 EI Kombi No Frost Buzdolabı Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (14)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Arçelik Buzdolapları
Benzer Ürünler

Arçelik 284630 EI Kombi No Frost Buzdolabı

Ev elektroniğini yeni nesil teknolojiler ile bir araya getiren Arçelik, yüksek kaliteli ürünleri sayesinde kullanıcılara yaşam alanları konusunda üst düzey deneyimler yaşatmayı hedefliyor.

Arçelik 284630 EI model No Frost buzdolabı ise hem yiyeceklerin çok daha kaliteli bir şekilde saklanmasına hem de yiyecekleri uzun süre taze bir şekilde muhafaza ederek gıdaların bozulmasının önüne geçmeye yardımcı oluyor.

Birçok farklı kullanışlı özellik ile donatılan Arçelik marka buzdolabı, mutfakta geçirdiğiniz vakti de daha keyifli bir hale getiriyor. Özel fonksiyonları sayesinde gıdaları 30 güne kadar muhafaza etmeyi sağlarken aynı zamanda da tat ve aromalarını korumak konusunda da yardımcı oluyor.

Böylece yiyecekler bu süreç içerisinde besin değerlerini de kaybetmiyor. Bunun yanı sıra cool plus özelliği ise besinlerin kokularının birbirine karışmasının önüne geçerken aynı zamanda da yiyeceklerin donma riskini en aza indirmeyi destekler.

Oldukça sessiz çalışan 284630 EI model Arçelik buzdolabı, güçlü performansını gürültü kirliliğinin önüne geçerek sergiler. Arçelik marka buzdolabının geniş iç hacmi ise birçok yiyeceği aynı anda saklayabilmeniz konusunda da yardımcı olur.

Siz de evinizde Arçelik 284630 EI model No Frost buzdolabına yer verebilir ve hem kendiniz hem de sevdikleriniz için hazırladığınız yiyecekleri daha taze bir şekilde saklayabilirsiniz.

ArÇelik 284630 EI Önden Görünüm

Arçelik 284630 EI ile Taze Sebze ve Meyveler

Kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamayı hedefleyen Arçelik 284630 EI model No Frost buzdolabı, yiyeceklerin bozulmasını ve bayatlamasını geciktirmeye yardımcı olan özellikler ile donatılmıştır.

FullFresh+ teknolojisi sayesinde yiyecekleri 30 güne kadar saklamayı hedefleyen Arçelik 284630 model No Frost buzdolabı, yiyecek kalitesi konusunda güven verir.

FullFresh+ teknolojisi, özel sebzelik tasarımı ve hava kanallarını da beraberinde getirir. Bu sayede sağladığı hassas nem kontrolü ise gıdaların çok daha uygun koşullarda saklanmasına yardımcı olur.

Böylece yeşillikler, sebzeler ve meyveler 30 güne kadar bozulmadan, sağlıklı bir şekilde buzdolabı içerisinde korunur. Arçelik marka 284639 EI model buzdolabı, FullFresh+ özelliğini Mavi Işık Teknolojisi ile de destekler.

Meyve, sebze ve yeşillikleri ideal dalga boyuna sahip bir ışık ile aydınlatan Mavi Işık Teknolojisi, bu gıdaların buzdolabı içerisinde dahi doğanın içindeymiş gibi fotosentez yapmalarını sağlar.

Buzdolabı içerisinde nefes alabilen gıdalar, bu sayede tat, aroma ve besin değerlerini kaybetmez. Böylece buzdolabınız içerisinde her zaman taze, lezzetli ve vitaminli sebzeler saklayabilirsiniz.

Arçelik 284630 EI model No Frost buzdolabı aynı zamanda Kahvaltılık 0° Bölmesi ile de dikkatleri üzerine çeker. Bu bölme sayesinde kahvaltılık ürünleri saklamak hem oldukça pratik bir hale gelir hem de şarküteri ürünlerinin ağırlıkta olduğu kahvaltılıkların kokusu, diğer besinler ile karışmaz. Böylece hiçbir gıdada herhangi bir lezzet kaybı yaşanmamasına yardımcı olur.

Arçelik 284630 EI Cool Plus ile Yüksek Besin Kalitesi

Besin kalitesi ve değerini ön planda tutarak bunu korumayı hedefleyen Arçelik marka 284630 EI model No Frost buzdolabı, teknolojiden güç alarak bu noktadaki hedeflerini de gerçekleştiriyor.

Arçelik 284 630 EI model No Frost buzdolabının özellikleri arasında bulunan Cool Plus, tamamen besin kalitesi gözetilerek oluşturulmuş bir özellik olarak öne çıkar.

Bazı durumlarda buzdolabının iç ısı değerinin düşürülmesi ile sebzelerde donma sorunları yaşanabilir. Cool Plus, sebze ve meyvelerin donma riskini en aza indirmeyi hedefler.

Bunun yanı sıra buzdolabı içerisindeki yiyeceklerin kokusunun birbirine karışması da bu özellik sayesinde önlenmiş olur. Böylece sebzelerin besin değeri ve tat kalitesi, daima yüksek kalır.

Cool Plus özelliği aynı zamanda oldukça güçlü bir performans sunan Arçelik marka 284630 EI model buzdolabının sessiz bir şekilde çalışmasını da destekler.

Bu sayede yüksek performanslı buzdolabınızı sessiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Arçelik markasının yiyeceklerin besin değerini kaybetmesinin önüne geçmek adına geliştirdiği özelliklerden bir diğeri ise Hızlı Dondurma teknolojisi olarak öne çıkar.

Arçelik 284630 EI model No Frost buzdolabı özellikleri arasında yer alan Hızlı Dondurma özelliği, dondurucuda saklamak istediğiniz yiyecekleri hızlı bir şekilde dondurur ve besin değerlerinin düşmesini engeller. Böylece dondurucudan aldığınız yiyecekleri aynı besin kalitesi ile çözdürerek tüketebilirsiniz.

ArÇelik 284630 EI Çapraz Görünüm

Arçelik 284630 EI No Frost Buzdolabının Öne Çıkan Teknik Özellikleri

Arçelik 284630 EI model buzdolabını benzer segmentteki diğer modellerden ayıran birçok farklı özelliği bulunur. FullFresh+ teknolojisi ile sebzelerin 30 güne kadar sağlıklı bir şekilde saklanabilmesi, Cool Plus teknolojisi sayesinde buzdolabında saklanan gıdaların donma riskinin azaltılması ve Mavi Işık Teknolojisi sayesinde buzdolabı içerisindeki yiyeceklerin nefes alabilmesi; Arçelik marka 284630 EI model buzdolabını rakiplerinden ayıran önemli özellikler arasında yer alır.

Ancak ürün, teknik özellikleri itibari ile de rakiplerinden ayrışarak bir adım öne çıkmayı başarır. Arçelik 284630 EI buzdolabı, 182.5 cm uzunluğunda ve 84 cm genişliğindedir, ürünün iç hacmi ise 74.5 cm’dir.

Ürünün litre bazındaki toplam hacmi ise 580 L’dir. Geniş iç hacmi sayesinde çok sayıda sebze, meyve ve yiyeceği muhafaza edebilmeye imkan tanır.

Arçelik 284630 EI model buzdolabı yalnızca 38 dBA ses seviyesi ile çalışır, bu da ortalama olarak 50 dBA ses seviyesi ile çalışan buzdolaplarına kıyasla oldukça iyi bir orandır.

Arçelik marka 284630 EI model buzdolabının üst kapağında bulunan elektronik gösterge ise buzdolabınızın ısı seviyesini dilediğiniz zaman ve doğru bir şekilde ölçümlemenize yardımcı olur.

Ürünün çift kapı özelliği, buzdolabını mutfağınızda en doğru konuma yerleştirmenize olanak tanır ve böylece mutfak içerisinde alan sıkıntısı yaşamanızın da önüne geçilir.

Siz de yorum bölümünden Arçelik 284630 EI model ile ilgili kullanıcı deneyimlerini gözlemleyebilir, ürün karşılaştırmalarını inceleyebilirsiniz.

Arçelik 284630 Buzdolabı EI Artı ve Eksi Özellikleri

Yiyeceklerinizi her zaman taze ve lezzetli bir şekilde saklamanızı hedefleyen Arçelik 284630 EI model No Frost buzdolabı, bazı artı ve eksi özellikleri ile de dikkat çekmektedir. Ürünün kullanıcı deneyimini kolaylaştıran artı özelliklerini ve geliştirilebilir noktada olan eksi özellikleri şu şekildedir:

 • Ürünün özellikleri arasında yer alan FullFresh+ teknolojisi, sağladığı hassas nem kontrolü sayesinde yiyeceklerin 30 güne kadar taze bir şekilde saklanmasına yardımcı oluyor. Böylece yiyeceklerinizi uzun süre boyunca, taze bir şekilde saklayabiliyorsunuz.
 • Hızlı dondurma özelliği sayesinde dondurucudaki yiyeceklerin çok daha hızlı bir şekilde donması sağlanıyor ve böylece yiyeceklerin besin değeri de korunmuş oluyor. Bu da ürünü öne çıkaran teknolojik özellikleri arasında yer alıyor.
 • Ürün 38 dBA ses seviyesinde çalışıyor ve bu da rakiplerine oranla oldukça düşük bir ses seviyesi olarak öne çıkıyor. Böylece gürültü kirliliği de azaltılmış oluyor.
 • Ürünün şık tasarımı ve çift kapak kullanımına olanak sağlaması da artı özellikleri arasında yer alıyor. Leke tutmayan inox rengi hem şık bir görünüm sunuyor hem de kolay temizlenebilir olması ile de dikkat çekiyor. Çift kapak kullanımı ise alanları daha iyi değerlendirmek konusunda yardımcı oluyor.
 • Ürün, en düşük enerji sınıfı olan F enerji sınıfı ile çalışıyor. Bu da enerji tasarrufu konusunda kullanışlı olmadığı anlamına geliyor.
 • Genel olarak geniş bir iç hacme sahip olan ve bu noktada kullanıcıları mutlu eden ürün, 680 L kapasiteli seleflerinin de gerisinde kalıyor. Arçelik 284630 EI model buzdolabı geniş aileler için ideal bir seçenek olmayabiliyor.
ArÇelik 284630 EI İç Görünüm

Arçelik 284630 EI Buzdolabı En Ucuz Fiyat Seçenekleri

284 630 EI Arçelik buzdolabı, fiyatı ve kalitesi göz önünde bulundurulduğunda oldukça ulaşılabilir fiyatlar ile tüketiciyle buluşur.

Yiyecekleri en iyi şekilde muhafaza etmeye yardımcı olan ve mutfaktaki vakti daha kaliteli geçirmeyi sağlayan Arçelik marka buzdolabı, tüketicilerin de beğenisini toplamayı başarır.

Kir tutmayan inox rengi ve zarif tasarım detayları ile şık bir görünüm sunmayı da başaran Arçelik marka 284630 EI model buzdolabı, sunduğu teknolojik özelliklerin yanı sıra dış görünümü ile de yaşam alanlarına da keyifli bir hava katmayı hedefler.

Arçelik marka buzdolabını satın aldıktan sonra kullanım kılavuzu sayesinde ürün ile ilgili tüm detaylara kolay bir şekilde ulaşabilir, aklınızdaki soru işaretlerini giderebilir ve ürünü iyi bir şekilde tanıyarak en yüksek performansı elde edebilirsiniz.

Siz de yiyecek kalitesini göz önünde bulunduran, gıdaların besin değerini korumaya yardımcı olan ve buzdolabı içerisindeki yiyeceklerin kokusunun birbirine karışmasını önleyen Arçelik marka buzdolabı güvenle tercih edilebilir.

Arçelik 284630 EI fiyat seçeneklerini inceleyerek bütçenize en çok hitap eden satıcıdan hemen sipariş edebilirsiniz.

Ürünün piyasa fiyatlarını karşılaştırarak Arçelik marka 284630 model No Frost buzdolabının en ucuz fiyat seçeneklerine de kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Arçelik 284630 EI Kombi No Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Arçelik 284630 EI Kombi No Frost Buzdolabı son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 284630 EI Kombi No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   38 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   630 lt
Toplam Net Hacim:   580 lt
Soğutucu Net Hacim:   400 lt
Dondurucu Net Hacim:   180 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   404 kWh
Genişlik:   84 cm
Derinlik:   74.5 cm
Yükseklik:   182.5 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Inox
Dokunmatik:
ECO Mod:
Hızlı Dondurma:
Hızlı Soğutma:
Kahvaltılık Bölmesi:
Mavi Işık:
Tatil Modu:
Dondurucu Bölmesi:   Alttan
Ağırlık:   105 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   8.3 kg
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

84 cm Buzdolabı Dokunmatik Buzdolabı Inox Buzdolabı Büyük Boy Buzdolabı Çift Kapılı Buzdolabı Dijital Buzdolabı No Frost Buzdolabı Kombi Tipi Buzdolabı Solo Buzdolabı 630 lt Buzdolabı

Ortalama Puan
5.0 1 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • AB 2 yorum
  12 beğeni
  Ayşe B. İzmir 23 Ekim 2021
  Güzel bir dolap. Dondurucu altta olduğu için hemen üstünde bulunan kahvaltılık kısminda donma oluyor.

Arçelik 284630 EI Kombi No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 284630 EI Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 283721 EI Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 283720 EI A++ Kombi No-Frost BuzdolabıSamsung RB50RS334SA Kombi No Frost Buzdolabı
 Arçelik 284630 EI Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 283721 EI Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 283720 EI A++ Kombi No-Frost BuzdolabıSamsung RB50RS334SA Kombi No Frost Buzdolabı
Fiyat 38.100,00 TL
14 satıcı
44.958,28 TL
19 satıcı
Fiyat Yok 28.800,00 TL
25 satıcı
Popülerlik-3. Popüler Arçelik Buzdolabı-2. Popüler Samsung Buzdolabı
Ortalama Puan1 yorum4 yorum2 yorum4 yorum
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi
BoyutBüyükBüyükBüyükBüyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim630 lt720 lt720 lt543 lt
Toplam Net Hacim580 lt615 lt577 lt520 lt
Soğutucu Net Hacim400 lt430 lt430 lt400 lt
Dondurucu Net Hacim180 lt185 lt160 lt120 lt
Genişlik84 cm83 cm83 cm76 cm
Derinlik74.5 cm75 cm75 cm74 cm
Yükseklik182.5 cm191.5 cm191.5 cm186 cm
DokunmatikVarVar-Var
Hızlı SoğutmaVarVar--
Hızlı DondurmaVarVar--
Tatil ModuVarVar--
ECO ModVarVar--
Mavi IşıkVar---
Kahvaltılık BölmesiVarVar-Var
Şişe Rafı---Var
Değiştirilebilir Kapı Yönü---Var
Yıllık Enerji Tüketimi404 kWh332 kWh377 kWh340 kWh
Ses Seviyesi38 dB39 dB41 dB43 dB
Dondurucu BölmesiAlttanAlttan-Alttan
Ağırlık105 kg121 kg-97 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi8.3 kg8.5 kg-6 kg
Enerji SınıfıFEA++F
RenkInoxInoxInoxGümüş
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı