Arçelik

Arçelik 454270 MB Çift Kapılı Buzdolabı

17 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

11.939,95 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Dün 22:52 % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 9 taksit /9 %0 Peşin fiyatına 7 taksit /7 %0 Stokta Satıcı: Beyazesyaevimde 9,8 150 Yorum
Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Solo, Orta, Çift Kapılı, Analog, Ses Seviyesi: 38 dB, Statik, Toplam Brüt Hacim: 270 lt, Toplam Net Hacim: 257 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Arçelik 454270 MB Çift Kapılı Buzdolabı Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (17)

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Arçelik Buzdolapları
Benzer Ürünler

Arçelik 454270 MB Çift Kapılı Buzdolabı

454270 MB modelinde mevcut olan fonksiyonel detaylar ve tüm teknik özellikler, cihazın performansını doğrudan etkiler ve kullanıcılarına unutulmaz bir deneyim yaşama fırsatı sunar.

Üründe oldukça geniş bir iç hacim söz konusudur. Dolayısıyla kullanıcılara son derece konforlu bir saklama alanından faydalanma imkanı sunar.

Bu geniş saklama alanı sayesinde bütün yiyeceklerinizi, içeceklerinizi, pek çok tencere ve tavayı, saklama kabını rahat bir şekilde buzdolabınızda muhafaza edebilirsiniz.

Üstelik iç kısmında özel bir ergonomik raf, çekmece ve bölme sistemi yer alır. Dolayısıyla tüm malzemelerinizi kategorize edebilirsiniz ve düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Bu sayede saklama alanınızı maksimum verim ile kullanabilirsiniz.

Arçelik 454270 MB modelinde çift kapılı bir tasarım olması dikkat çeker. Bu tasarım hem görsel açıdan zarif bir şıklık sağlar hem de kullanıcıların meyve suyu, süt gibi içecekleri muhafaza edebilmeleri için konforlu bir alan yaratır.

Özel hava akışı desteği sayesinde tüm meyve, sebze ve yeşilliklerin tazeliklerini uzun bir süre boyunca korur. Böylece her an en taze halleriyle tüketmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Hem muhafaza alanının geniş olması hem de ideal saklama koşulları itibari ile mutfak alışverişlerinizi haftalık ya da aylık yapabilmenize yardım eder. Siz de cihazın kullanıcı yorumlarına göz atabilir ve buna göre kararınızı verebilirsiniz.

Arçelik 454270 MB Önden Görünüm

Arçelik 454270 MB Teknik Özellikler

454270 MB buzdolabı modelinde mevcut olan bazı teknik özellikler, ürünün performansının üst düzey olmasını sağlar ve bu sayede de kullanıcılara uzun ömürlü ve kaliteli bir deneyim yaşatır. Arçelik 454270 MB’nin teknik özellikleri ise şu şekildedir:

  • Arçelik 454270 MB modelinde 257 lt’lik bir iç hacim söz konusudur. Bu nedenle kullanıcılarına son derece konforlu ve geniş bir saklama alanı sağlar. Birçok yiyeceği, içeceği rahatlıkla sığdırabilmenize, en taze halleriyle muhafaza etmenize yardımcı olur.
  • Arçelik markasına ait olan bu buzdolabı modelinin içerisinde ergonomik ve pratik bir kontrol paneli dikkat çeker. Bu panel üzerinden soğutucu ve dondurucu bölmelerin soğutma derecelerini ve modlarını belirleyebilirsiniz. İhtiyaç halinde ayarlama yapabilirsiniz.
  • Cihazın içerisinde gelişmiş bir LED ışık desteği yer alır. Bu ışık, buzdolabınızın kapısını açtığınız anda devreye girerek en üstten en alt rafa kadar her bir alanı eşit şekilde aydınlatır. Herhangi bir parlama olmadan rahatlıkla kullanmanız mümkün olur.
  • SN-T iklim sınıflı bu bu buzdolabı modelinin motoru, prize takıp çalıştırdığınız ilk andan itibaren son derece güçlü bir performans ortaya koyar. Ancak buna rağmen minimum seviyede ses çıkarır ve herhangi bir gürültüye neden olmaz.
  • Sahip olduğu özel teknoloji itibari ile kapaklardan herhangi birini açtığınız ilk andan itibaren içerideki soğukluğu otomatik olarak belli bir miktarda artırır. Bu sayede içerideki havanın ısınmasına ve gıdaların bozulmasına engel olur.

Arçelik 454270 MB Muadillerinden Ayıran Özellikler

454270 MB buzdolabında yer alan bazı özel fonksiyonel detaylar, cihazı muadillerinden farklı kılar ve böylelikle de kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen beyaz eşya ürünlerinden biri haline gelmesini sağlar.

Bu detayların başında kapı yönünün ayarlanabiliyor olması gelir. Buzdolabının her iki kapağının da ister sağa ister sola doğru açılmasını sağlayabilirsiniz. Her mutfağın dekorasyonu ve yapısı birbirinden farklı olduğu için kapının açılma yönü, hem estetik açıdan hem de kullanım kolaylığı açısından oldukça önemlidir.

Cihazın bu özelliği de hemen hemen bütün mutfak dekorasyonlarına uygun hale gelmesine yardımcı olur. Özellikle evinizi değiştirdiğinizde son derece rahat bir şekilde yeni düzeninize entegre edebilirsiniz.

Bu sayede de uzun ömürlü bir deneyim yaşama imkanı sunar. Arçelik markasının bu buzdolabı modelini benzerlerinden ayıran bir diğer detayı da özel bir hava akışı teknolojisiyle zenginleştirilmiş olmasıdır.

Bu hava akışı, günün belli saatlerinde otomatik olarak gerçekleştirilir. Buzdolabının her yerine eşit miktarda yayılır ve her bir gıdanın bu hava akışından etkilenmesini sağlar.

Dolayısıyla tüm yiyeceklerinizin, özellikle de meyve, sebze ve yeşilliklerinizin tazeliklerini haftalar boyunca korumaya devam eder. Siz de Arçelik 454270 MB yorumlar kısmına göz atarak ürünü benzerlerinden ayıran tüm bu detaylara hakim olabilirsiniz. Bu sayede kararınızı çok daha kolay bir şekilde vermeniz mümkün.

Arçelik 454270 MB Çapraz Görünüm

Arçelik 454270 MB Artı ve Eksi Yönleri

454270 MB buzdolabı, eşsiz tasarımı ile mutfaklarda şık ve estetik bir görünüm yaratır. Bununla birlikte pek çok mutfak dekorasyonu ile de kolaylıkla uyum sağlar ve görsel bir bütünlük elde etmenize olanak sağlar. Ayrıca ürün, sahip olduğu bazı artı ve eksi yönler ile de dikkat çeker:

  • 454270 MB çift kapılı buzdolabı modelinde hızlı soğutma desteği mevcuttur. Bu nedenle buzdolabınıza yeni eklediğiniz gıdaların ya da içeceklerin oldukça kısa bir süre içerisinde soğumasına yardımcı olur. Bu süreçte bozulmalarının önüne geçer.
  • Arçelik 454270 MB buzdolabı, hızlı dondurma fonksiyonu ile de kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlar. Dondurucu bölmesine yeni eklediğiniz etlerin ya da meyve ve sebzelerin yalnızca dakikalar içerisinde ideal saklama koşullarına kavuşmasını sağlar.
  • Ürünün soğutucu bölmesinde meyve, sebze ve yeşillikler için özel olarak dizayn edilmiş bir bölme yer alır. Bu bölmede ideal muhafaza koşulları mevcut olduğu için bozulmalarına engel olur. Haftalar boyunca tazeliklerini korumalarını sağlar.
  • Arçelik 454 270 MB buzdolabının rafları temperli camdan üretildiği için son derece dayanıklıdır ve ağırlıktan kolay kolay etkilenmez. Bu nedenle malzemelerinizi gönül rahatlığıyla yerleştirebilirsiniz. Üstelik portatif oldukları için rahatlıkla yerlerinden çıkarabilirsiniz.
  • Cihazın eksi yönleri arasında ise enerji sınıfının 7 olması ve kahvaltılıklar için özel bir 0 derece bölmesinin bulunmaması dikkat çeker. Siz de Arçelik’in bu buzdolabı modeliyle alakalı yapılan yorumlarda bütün artı ve eksi yönlerini öğrenebilirsiniz.

Arçelik 454270 MB ile 154140 MB Arasındaki Farklar

Görünümü ile hem ofislerde hem de evlerde modern ve yenilikçi bir görünüm yaratan bu buzdolabı ile bir önceki modeli olan Arçelik 154140 MB, sahip oldukları bazı fonksiyonlar bakımından pek çok benzerliğe sahiptir.

Örneğin 154140 MB modeli büro tipidir, 454270 MB ise daha büyük ve geniş bir tasarıma sahiptir. Bunun dışında 154140 MB’nin kontrol paneli analog olmasına rağmen 454270 MB modelinin kontrol paneli mekaniktir.

Arçelik 454270 MB İçi Dolu Görünüm

Avantajlı Arçelik 454270 MB Fiyat Seçenekleri

Arçelik’in bu buzdolabı modelinin ortaya koyduğu üst düzey performans, teknik özellikleri ve kullanım kolaylığı göz önünde bulundurulduğu zaman fiyat aralıkları oldukça uygundur.

Bu nedenle kullanıcıların hemen hemen tamamının bütçesine hitap eder ve yüksek kaliteyi yaşam alanınıza cebinizi yormadan taşıyabilmenize yardımcı olur.

Üstelik cihazın üretimi esnasında da son derece sağlam ve aynı zamanda da kaliteli malzemelerin tercih edilmesi ön planda tutulduğu için bu ürün dayanıklılığı ile ön plana çıkar.

Kolay kolay iç ve dış tasarımında herhangi bir deformasyon meydana gelmediği gibi performansında da değişiklik gözlenmez. Bu nedenle uzun ömürlü bir kullanım deneyimi imkanı sunarak yıllar içerisinde buzdolabınızı yenileme ihtiyacı duymanıza gerek bırakmaz.

Dolayısıyla bütçenize destek olur. Ürünü daha önceden deneyimlemiş olan kullanıcıların yapmış olduğu yorumlar da hem performansından hem fonksiyonlarından hem de zarif görünümünden ne kadar memnun kaldığını gösterir.

Yapılan bu yorumlarda gerçek deneyimler dile getirildiği için bu cihazı satın almayı düşünen kullanıcılara karar verme sürecinde büyük bir kolaylık sağlar. Ürünün faydaları ve artı yönleri kadar eksi yönleri de bu yorumlarda yer bulur.

Eğer siz de yeni bir buzdolabı satın almak istiyorsanız, Arçelik’in bu modelinin yorumlarını inceleyip fiyat aralıklarını karşılaştırabilirsiniz. Bütçenize en uygun alternatifi bularak kolayca satın alabilirsiniz.

Arçelik 454270 MB Çift Kapılı Buzdolabı Fiyat Analizi

Arçelik 454270 MB Çift Kapılı Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 454270 MB Çift Kapılı Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Boyut:   Orta
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Analog
Ses Seviyesi:   38 dB
Dondurucu Özelliği:   Statik
Toplam Brüt Hacim:   270 lt
Toplam Net Hacim:   257 lt
Soğutucu Net Hacim:   201 lt
Dondurucu Net Hacim:   56 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   243 kWh
Genişlik:   54 cm
Derinlik:   59 cm
Yükseklik:   160 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Beyaz
Değiştirilebilir Kapı Yönü:
Dondurucu Bölmesi:   Üstten
Ağırlık:   47 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   2.6 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

160 cm Buzdolabı Beyaz Buzdolabı Çift Kapılı Buzdolabı Orta Boy Buzdolabı Solo Buzdolabı Statik Buzdolabı

Ortalama Puan
5.0 1 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Arçelik 454270 MB Çift Kapılı Buzdolabı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik 454270 MB Çift Kapılı Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 454270 MB Çift Kapılı BuzdolabıBeko 854270 MB A+ Çift Kapılı BuzdolabıArçelik 270531 EB Kombi Tipi No Frost BuzdolabıArçelik 554271 MB A++ Çift Kapılı No Frost Buzdolabı
 Arçelik 454270 MB Çift Kapılı BuzdolabıBeko 854270 MB A+ Çift Kapılı BuzdolabıArçelik 270531 EB Kombi Tipi No Frost BuzdolabıArçelik 554271 MB A++ Çift Kapılı No Frost Buzdolabı
Fiyat 11.939,95 TL
17 satıcı
11.197,00 TL
12 satıcı
21.878,00 TL
24 satıcı
Fiyat Yok
Ortalama Puan--1 yorum
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Tipi--Kombi Tipi-
BoyutOrtaOrtaOrta-
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliAnalogAnalogDijitalAnalog
Dondurucu ÖzelliğiStatikStatikNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim270 lt270 lt530 lt-
Toplam Net Hacim257 lt257 lt427 lt250 lt
Soğutucu Net Hacim201 lt201 lt330 lt-
Dondurucu Net Hacim56 lt56 lt97 lt-
Genişlik54 cm54 cm70 cm54 cm
Derinlik59 cm59.5 cm70.5 cm60 cm
Yükseklik160 cm160 cm185 cm165 cm
Dokunmatik--Var-
Hızlı Soğutma--Var-
Hızlı Dondurma--Var-
Tatil Modu--Var-
ECO Mod--Var-
Kahvaltılık Bölmesi--Var-
Değiştirilebilir Kapı YönüVarVarVar-
Yıllık Enerji Tüketimi243 kWh243 kWh--
Ses Seviyesi38 dB38 dB38 dB-
Dondurucu BölmesiÜsttenÜsttenAlttan-
Ağırlık47 kg46 kg77.5 kg-
Günlük Dondurma Kapasitesi2.6 kg665 gr6 kg-
Enerji SınıfıFF-A++
Enerji Sınıfı--F-
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı