Arçelik

Arçelik 570463 MB Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Arçelik 570463 MB Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

28 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

15.243,95 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 04:48 % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Stokta Satıcı: Beyazesyaevimde 9,8 150 Yorum
Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Solo, Orta, Çift Kapılı, Analog, Ses Seviyesi: 42 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 465 lt, Toplam Net Hacim: 406 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Arçelik 570463 MB Çift Kapılı No Frost Buzdolabı Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)

Tüm fiyatlar (28)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Arçelik Buzdolapları
Benzer Ürünler

Arçelik 570463 MB No Frost Buzdolabı

Arçelik markası, Buzdolabı, çamaşır makinesi, davlumbaz, su sebili ya da bulaşık makinesi gibi ev içi yaşantıyı kolaylaştıracak ürünler tasarlar. Kaliteyi başarılı işçilik ile bir araya getirerek kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırmayı amaçlar. Teknolojiyi ürünlerinde etkili bir şekilde kullanan marka, çağdaş modellere imza atar. Kullanışlı ürünler tasarlama yeteneği sayesinde sayısız kullanıcıya ulaşır.

Arçelik’in 570463 MB modeli de fonksiyonel bir buzdolabı olması ile öne çıkar. Özel sebzelik çekmecesine, taze ürünlerin saklanması için Kahvaltılık bölümüne, geliştirilmiş soğutma teknolojisine ve zarif bir tasarıma sahip olan ürün, pek çok kişi tarafından tercih edilir. No Frost teknolojisine sahip olması sayesinde de gıdaların taze bir şekilde muhafaza edilmesine yardımcı olur. No Frost olmasından dolayı saklanan ürünlerin üzerinde buz kristalleri gibi istenmeyen durumların oluşmasını engeller.

Aynı zamanda don birikiminin önlemesi sayesinde yerleştirilen ürünlerin birbirine yapışmasının önüne geçer. Böylece buzdolabının içine rahatlıkla ürün yerleştirip çıkarabilirsiniz. 406 L toplam hacmi ile kalabalık ailelerin günlük ihtiyaçlarını da rahat bir şekilde karşılar. Kullanışlı ve günlük ihtiyaçlara yanıt veren bir buzdolabı arayışı içindeyseniz 570463 MB Arçelik modelini inceleyebilir, gereksinimlerinizi kısa süre içinde karşılayabilirsiniz.

Arçelik 570463 MB Çapraz Görünüm

Arçelik 570463 MB Buzdolabı Ekonomi ve Tatil Modu

Arçelik 570463 MB buzdolabı modeli kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştıracak şekilde tasarlanır. İçerisinde bulunan ekonomi ve tatil modu sayesinde enerjiden tasarruf elde edilmesini sağlar. Tatil modu, uzun süre evde olmayacaksanız ya da tatile çıkacaksanız güç kullanımını azaltmak için özel olarak tasarlanır.

Sıcaklık ayar düğmesi en sıcak konuma alındıktan ve buzdolabının kapağı en az 12 saat boyunca açılmadıktan sonra otomatik olarak çalışmaya başlar. Tatil Modu çalıştığında soğutucu bölümünün sıcaklık göstergesinde “- -” simgesi görünür. Tatil modu, soğutucu bölmesinin çalışmasını durdurarak cihazın kullandığı güç miktarını azaltmayı başarır.

Bu özelliği kullanırken soğutucu bölümünde gıda saklanması tavsiye edilmez. Buzdolabının diğer bölmeleri önceden ayarlanan sıcaklıklara göre soğutma işlemine devam eder. Ekonomi modu da Tatil Modu gibi buzdolabının daha az enerji tüketiminde bulunarak çalışmasını sağlar. Tatil modundan farklı olarak Ekonomi modunu çalıştırdığınızda dondurucu bölümünü de çalışmaya devam eder. Güçten tasarruf sağlarken buzdolabının içinde optimum bir soğukluk oluşturması ile günlük hayatta oldukça kullanışlı olan bir özelliktir.

Dondurucu bölümü -18 °C’ye ayarlandığında otomatik olarak devreye girer. Hızlı soğut ya da hızlı dondur gibi ek fonksiyonlar kullanıldığında çalışmayı durdurur. Tatil modu ve ekonomi modu buzdolabının gereğinden fazla enerji tüketmesini engellemesinden dolayı tasarruf sağlar. Böylece buzdolabını daha az elektrik tüketerek kullanmanıza imkan tanır.

Arçelik 570463 MB Önden Görünüm

Arçelik 570463 MB Buzdolabındaki Yardımcı Fonksiyonlar

Arçelik 570463 MB modeli içerdiği ek fonksiyonlar ile kişisel gereksinimleriniz doğrultusunda buzdolabında ek ayarlamalar yapmanızı mümkün kılar. Hızlı soğut fonksiyonu, soğutucu bölümüne yerleştirilen ürünlerin kısa süre içinde soğutulmasını sağlar. Yerleştireceğiniz içeceklerin hemen soğumasını istiyorsanız bu fonksiyondan yardım alabilirsiniz. Hızlı soğut fonksiyonunu iptal etmeyi unutursanız, makine 1 saat sonra kendiliğinden devre dışı kalır. Böylece fazla enerji kullanımının önüne geçmeyi başarır.

Hızlı dondur ise dondurucu bölümünün hızlı bir şekilde soğutulmasını sağlar. Dondurucu bölümünü 27 °C’de soğutmaya başlar. Taze gıdaları kısa sürede aromasını kaybetmeden dondurmak istediğinizde bu fonksiyonu kullanabilirsiniz. Aynı zamanda dondurucu bölümüne bir anda çok fazla ürün yerleştirecekseniz sıcaklık farklılıklarının oluşmaması için de bu fonksiyondan destek alabilirsiniz. Hızlı dondur fonksiyonunu iptal etmeyi unutursanız 24 saat sonra kendiliğinden devre dışı kalır.

Cool Plus, buzdolabının içindeki gıdaların gereğinden fazla donmasının önüne geçer. Aynı zamanda yiyeceklerin kokularının birbirine karışmasını da engeller. Yiyeceklerin yapılarının bozulmasını engellemesi ile beraber aynı zamanda güçlü ve sessiz bir çalışma performansı sağlar.

Arçelik 570463 MB buzdolabı modelinde bulunan kapı menteşeleri kolay bir şekilde yer değiştirebilir. Buzdolabının açılma yönünü isteğiniz doğrultusunda değiştirebilirsiniz. Kapı yönünün değiştirilebilmesi kullanıcılara büyük bir esneklik sağlar. Fonksiyonelliği ile öne çıkan bir buzdolabı arıyorsanız, Arçelik 570463 MB modeline göz atabilirsiniz.

Arçelik 570463 MB İç Görünüm

Arçelik 570463 MB Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Arçelik 570463 MB modeli kullanıcılarının günlük ihtiyaçlarını karşılamayı başaran bir üründür. Aşağıda bulunan listeden ürünün olumlu ve olumsuz özelliklerini inceleyebilir, bu bilgiler yardımıyla kararınızı verebilirsiniz.

  • Tatil modu ve ekonomi modu sayesinde buzdolabını daha az enerji tüketecek şekilde kullanmanıza yardımcı olur.
  • Cool Plus, yiyeceklerin kokularının birbirine karışmasının önüne geçer. Böylece tat kayıplarını engeller.
  • 406 L toplam kapasitesi ile kullanıcılarına büyük bir saklama alanı sunar.
  • 42 dBA ses seviyesine sahip olması sayesinde sessiz bir şekilde çalışır.
  • Sol yan duvarlarda LED aydınlatma sistemine sahip olması yeterli bir ışıklandırma sunsa da ürünün tepesinde olmaması olumsuz özellikleri arasında sayılabilir.
  • Buzdolabının kapak kısmında kontrol paneli bulunmaz. Bundan dolayı sıcaklık ayarlarını yapmak için kapağı açmanız gerekir.
  • A’dan G’ye sıralanmış enerji sınıfında F kategorisinde bulunur. Bu da ürünün enerji tasarrufu konusunda ortalama bir performans gösterdiği anlamına gelir.
  • Menteşeleri sayesinde kapı yönü kolay bir şekilde değiştirilebilir. Taşınmanız gerektiğinde ya da mutfağınızı yeniden dekore etmek istediğinizde bu özellik oldukça kullanışlı hale gelir.
  • Kahvaltılık 0 °C bölmesi sayesinde taze yiyeceklerinizi uygun koşullarda saklayabilirsiniz.

Kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayan Arçelik 570463 MB modeli, sahip olduğu özellikler ile pek çok fayda sağlar. Modeli daha yakından incelemek için fiyat alternatiflerine göz atabilir, siz de bu fonksiyonellikten faydalanabilirsiniz.

Arçelik 570463 MB Çekmece Görünümü

Arçelik 260364 MB Modelinin Arçelik 570463 MB Modelinden Farkları

570463 MB, Arçelik 260364 MB buzdolabı modeli ile karşılaştırıldığında pek çok özelliği bakımından ondan ayrılır. 260364 MB modeli 324 L toplam hacme sahipken bu modelde 406 L’lik geniş bir alan bulunur. Aynı zamanda Cool Plus teknolojisine sahip olmasıyla da öne çıkan ürünler arasında yer alır. Daha etkili bir soğutma sağlayan Cool Plus sayesinde yiyeceklerin tadını daha iyi bir şekilde korur. Bu özellikler ışığında iki model arasından bir tercihte bulunabilirsiniz.

Arçelik 570463 MB Buzdolabının Tasarımı

Arçelik 570463 MB buzdolabının üst tarafında dondurucu ve alt kısmında soğutucu bölümü bulunur. Dondurucu bölümünde iki adet raf ve bir adet buzluk yer alır. İç kapak kısmında ise iki adet raf vardır. 93 L hacme sahip olan dondurucu, kullanıcılarına büyük bir saklama alanı sağlar. Ayrıca günde 5.5 kg soğutma kapasitesine sahiptir. Soğutucu bölümünün en altında sebzelik çekmecesi yer alır. Bu alanda meyve, sebze ve yeşilliklerinizi tazeliğini muhafaza edecek şekilde saklayabilirsiniz.

Sebzelik çekmecesinin üstünde Kahvaltılık 0 °C çekmecesi vardır. Kahvaltılık 0 °C çekmecesi peynir ya da zeytin gibi kahvaltılık ürünlerinizi, sucuk ya da pastırma gibi şarküteri malzemelerini ve hızlı bir şekilde tüketilecek et, balık ya da tavuk gibi gıdalarınızı saklayabileceğiniz bir alandır. Soğutucu bölümünün sıcaklığı nasıl ayarlanırsa ayarlansın 0 °C’de çalışmaya devam eder. Böylece taze gıdaların saklanması için ideal bir ortam oluşturur. Çekmecelerin üzerinde dört adet raf bulunur. Raflara kapaklı kapakta bulunan yemekleri, tencereleri ya da salataları koyabilirsiniz.

Raflar geniş bir iç hacme sahip olması sayesinde kullanıcıların istediği ürünü rahatlıkla yerleştirebilmesine imkan tanır. İç kapak kısmında üç adet raf ve bir adet yumurtalık bölümü konumlanır. Raflarda kavanoz ya da içeceklerinizi saklayabilirsiniz. Soğutucu bölümünün kapasitesi ise 313 L’dir. Toplam 406 L hacmi ile büyük bir saklama alanına sahip olan buzdolabı, kalabalık aileler için kullanışlı bir üründür. Fonksiyonel ve geniş bir ürüne ihtiyacınız varsa, Arçelik 570463 MB buzdolabı fiyat seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Arçelik 570463 MB Çift Kapılı No Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Arçelik 570463 MB Çift Kapılı No Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 570463 MB Çift Kapılı No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Boyut:   Orta
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Analog
Ses Seviyesi:   42 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   465 lt
Toplam Net Hacim:   406 lt
Soğutucu Net Hacim:   313 lt
Dondurucu Net Hacim:   93 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   305 kWh
Genişlik:   70 cm
Derinlik:   65.5 cm
Yükseklik:   185 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Beyaz
Değiştirilebilir Kapı Yönü:
Hızlı Soğutma:
Kahvaltılık Bölmesi:
Tatil Modu:
Dondurucu Bölmesi:   Üstten
Ağırlık:   76 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   5.5 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

465 lt Buzdolabı 70 cm Buzdolabı Beyaz Buzdolabı Çift Kapılı Buzdolabı No Frost Buzdolabı Orta Boy Buzdolabı Solo Buzdolabı

Ürüne puan ver

Arçelik 570463 MB Çift Kapılı No Frost Buzdolabı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik 570463 MB Çift Kapılı No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 570463 MB Çift Kapılı No Frost BuzdolabıArçelik 570475 MB Çift Kapılı No Frost BuzdolabıBeko 970463 MB Çift Kapılı No Frost BuzdolabıArçelik 570505 EB Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı
 Arçelik 570463 MB Çift Kapılı No Frost BuzdolabıArçelik 570475 MB Çift Kapılı No Frost BuzdolabıBeko 970463 MB Çift Kapılı No Frost BuzdolabıArçelik 570505 EB Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı
Fiyat 15.243,95 TL
28 satıcı
16.999,00 TL
19 satıcı
14.468,00 TL
30 satıcı
27.490,00 TL
1 satıcı
Popülerlik3. Popüler Arçelik Buzdolabı-1. Popüler Beko Buzdolabı-
Ortalama Puan---1 yorum
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
BoyutOrtaOrtaOrtaOrta
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliAnalogAnalogAnalogDijital
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim465 lt-465 lt505 lt
Toplam Net Hacim406 lt478 lt406 lt449 lt
Soğutucu Net Hacim313 lt354 lt313 lt348 lt
Dondurucu Net Hacim93 lt123 lt93 lt107 lt
Genişlik70 cm70 cm70 cm70.4 cm
Derinlik65.5 cm74 cm65.5 cm69 cm
Yükseklik185 cm186 cm185 cm185 cm
Dokunmatik---Var
Hızlı SoğutmaVar--Var
Hızlı Dondurma-VarVarVar
Tatil ModuVarVarVarVar
ECO Mod--VarVar
Mavi Işık---Var
Kahvaltılık BölmesiVar-VarVar
Değiştirilebilir Kapı YönüVarVarVarVar
Yıllık Enerji Tüketimi305 kWh342 kWh304 kWh322 kWh
Ses Seviyesi42 dB38 dB42 dB39 dB
Dondurucu BölmesiÜsttenÜsttenÜsttenÜstten
Ağırlık76 kg80.9 kg75 kg78.4 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi5.5 kg5.6 kg5.5 kg6 kg
Enerji SınıfıFFFF
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı