Arçelik

Arçelik 574561 EB Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

(2 yorum)
Arçelik 574561 EB Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

19 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

18.898,95 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 25 dakika önce

peşin fiyatına 9 taksit, peşin fiyatına 7 taksit

StoktaSatıcı: Beyazesyaevimde9,8 149 Yorum
Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Solo, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 39 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 560 lt, Toplam Net Hacim: 508 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Arçelik 574561 EB Çift Kapılı No Frost Buzdolabı Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (19)

En Popüler Arçelik Buzdolapları

Arçelik 574561 EB Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

574561 EB Arçelik buzdolabı markanın kullanıcılarını memnun etmeyi başardığı ürünleri arasında bulunur. İçerdiği teknolojiler, yiyeceklere özel çekmeceler ve sunduğu ek özellikler ile kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik kazandırır. Aynı zamanda No Frost olması ile de pek çok farklı avantaj sağlar.

Ürünlerin üzerinde don ya da buzlanma gibi istenmeyen durumların oluşmasını engelleyen No Frost teknolojisi, gıdaların tazeliğini uzun süre muhafaza etmesini sağlar. Aynı zamanda yapısının bozulmasını engelleyerek gıdaların lezzetini yitirmesinin önüne geçer.

Ayrıca buz yanıkları gibi gıdaların yapısını ve tadını bozan durumların yaşanmasını engeller. Dondurucu yanıkları, yiyecek yüzeyinde buz kristalleri oluştuğu zaman meydana gelir.

Yiyeceklere kötü bir tat verirken doğal olmayan bir yapı kazandırır. 574561 Arçelik buzdolabı modeli No Frost olması sayesinde bu tip gıdaların yapılarını deforme eden durumların yaşanmasını engeller.

Buzdolabı ihtiyacınız varsa ve istediğiniz ürünü bulmakta zorlanıyorsanız Arçelik 574561 EB buzdolabını inceleyebilir, kısa sürede arayışınızı tamamlayabilirsiniz.

Arçelik 574561 EB Önden Görünüm

Arçelik 574561 EB Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Arçelik 574561 EB buzdolabı genel anlamda yüksek puanlar almayı başaran bir model olsa da satın almadan önce bazı kriterleri gözden geçirmeniz gerekir. Aşağıdaki listeden ürünün olumlu ve olumsuz özelliklerine ulaşabilir, kararınızı bu doğrultuda verebilirsiniz.

 • Toplam 508 L hacme sahip olması ile büyük bir saklama alanı sağlar. Böylece kalabalık aileler için kullanışlı hale gelir. Aynı zamanda içerisine dilediğiniz ürünü zorlanmadan yerleştirebilirsiniz.
 • FullFresh+ ve Mavi Işık teknolojisi sayesinde meyve, sebze ve yeşilliklerin uzun süre taze bir şekilde kalmasını sağlar.
 • Ekonomi ve Tatil Modu sayesinde buzdolabının daha tasarruflu bir şekilde kullanılmasına yardımcı olur.
 • Yan duvarlarda bulunan LED aydınlatma sistemi ile buzdolabının her yerinin rahat bir şekilde görülebilmesini sağlar. Böylece buzdolabının her köşesini, dış ortamda yeterli ışık olmasa bile rahatlıkla görebilirsiniz.
 • Dondurucu bölümünün üzerinde elektronik göstergeye sahip olması sayesinde buzdolabının kapağını açmadan sıcaklıklarını okuyabilir, istediğiniz ayarı pratik bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Ses seviyesi 39 dBA olan buzdolabı C sınıfında bulunur. Bu da ürünün ses konusunda ortalama bir performans gösterdiği anlamına gelir.
 • A’dan G’ye kadar sıralanmış olan enerji sınıfı skalasında F sınıfında yer alması, ürünün olumsuz özellikleri arasında bulunur.

Arçelik 574561 EB buzdolabı fiyatları ve özellikleri ile kullanıcılarını mutlu eder. Seçenekleri inceleyerek siz de kısa sürede iyi bir buzdolabına sahip olabilir, buzdolabı ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Arçelik 574561 EB Kapaklı Görünüm

Arçelik 574561 EB ve 570505 EB Buzdolabı Farkları

Selefi olan Arçelik 570505 EB buzdolabı modelinden hem tasarım hem de özellikler bakımından ayrılır. Elektronik göstergesi ve kapı yapısı farklı olan ürün, bu özelliği ile diğer modelden ayrılır.

Önceki nesli 455 L hacme sahipken 574561 EB hacmi 508 L’dir. Kalabalık aileler için uygun olabilecek seçenekler arasında yer alan Arçelik 574561 EB modeli tercih ederek siz de buzdolabınıza tencere ve diğer büyük saklama kapları gibi yer kaplayan malzemeleri sığdırabilirsiniz.

Arçelik 574561 EB Buzdolabıyla Uzun Süren Tazelik

Arçelik’in 574561 EB buzdolabı modeli içerdiği teknolojiler sayesinde gıdaların daha uzun süre taze ve lezzetli kalmasını sağlar. FullFresh+ ve Mavi Işık teknolojisine sahip olan ürün, kullanıcılarının günlük hayatına büyük bir kolaylık katar.

FullFresh+, havalandırma mekanizmasından gelen soğuk hava sayesinde meyve, sebze ya da yeşilliklerin daha gevrek ve taze kalmasına yardımcı olur. Çekmecedeki sıcaklığı sabit tutarak daha dengeli bir ortam oluşturur.

Özel olarak tasarlanmış sistemi sayesinde yoğuşmayı en aza indirir ve hava akışını iyileştirir. Böylece meyve, sebze ve yeşillikler için ideal saklama koşullarının sağlanmasını mümkün kılar.

Çekmeceye yerleştirilen ürünler kurumadığında geleneksel buzdolaplarına göre daha uzun süre yenilebilir durumda kalır. Gıdaların doğal, taze ve lezzetli bir şekilde kalmasını sağlayan FullFresh+, meyve ve sebzelerinizi güvenle muhafaza edebileceğiniz bir ortam oluşturur.

Mavi ışık teknolojisi ise çekmecenin içinde doğal bir ışıklandırma sağlar. Mavi renginin dalga boyundan yararlanarak meyve ve sebzeler için doğal ortamlarını simüle eder. Böylece ürünler fotosentez yapmayı sürdürebilir.

Mavi Işık teknolojisi, taze meyve ve sebzelere hala doğal ışıkta olduklarını düşündürerek daha uzun süre korumaya yardımcı olur. FullFresh+ ve Mavi Işık teknolojisi sayesinde gıda atıkları da azalır.

Bu iki teknoloji bütçenize katkıda bulunduğu gibi aynı zamanda gıda israflarının da önüne geçmeye yardımcı olur. Meyve, sebze ve yeşilliklerinizin daha uzun süre taze ve lezzetli kalmasını istiyorsanız 574561 EB Arçelik buzdolabı fiyatı ve seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Arçelik 574561 EB Çekmece Görünüm

Arçelik 574561 EB Kullanışlı İç Hacmi

Arçelik 574561 EB buzdolabı yorumları ile kullanıcılarından tam not almayı başaran modeller arasında bulunur. Tazelik sunan teknolojilerinin yanı sıra kullanışlı iç tasarımı ile de kullanıcılarının beğenisini kazanır.

Buzdolabının üst bölümünde dondurucu alt kısmında soğutucu alanı bulunur. Dondurucu bölümünde iki adet rafla birlikte kapaklı ve buz haneli buzluk yer alır. İç kapak bölümünde ise iki adet raf vardır.

Günde 6.5 kg dondurma kapasitesine sahip olan dondurucu bölümü toplam 126 L’dir. Soğutucu bölümünün en alt kısmında Mavi Işık teknolojisinden destek alan FullFresh+ çekmecesi bulunur.

FullFresh+ çekmecesinin üzerinde ise Kahvaltılık 0 °C bölümü yer alır. Çekmecelerin üzerinde üç adet raf bulunur. Raflar, arasına büyük malzemeler de yerleştirilebilecek şekilde konumlanır. Böylece büyük tencere gibi ürünleri soğutucu bölümüne rahat bir şekilde sığdırabilirsiniz.

Soğutucu bölümünün iç kapak kısmında üç tane raf ve bir adet yumurtalık bulunur. İç tarafta olduğu gibi raflar arası yüksekliğin dengeli bir şekilde ayarlanması sayesinde bu alana da uzun içecekler rahat bir şekilde yerleştirilebilir.

Aynı zamanda uzun kavanozları da iç kapak bölümüne kolaylıkla sığdırabilirsiniz. Soğutucu bölümünün hacmi ise 382 L’dir. Genişliği 74 cm, yüksekliği 186 cm ve derinliği 74.5 cm olan buzdolabı, kullanışlı iç hacmi ve geniş saklama alanı ile kalabalık aileler için de ideal hale gelir. Büyük bir buzdolabı istiyorsanız 574561 EB Arçelik buzdolabı en ucuz seçenekleri arasından hemen bulabilirsiniz.

Arçelik 574561 EB Çapraz Görünüm

Arçelik 574561 EB Ek Özellikleri

Özel teknolojileri ile gıdaların daha uzun süre tazeliğini koruması ile beraber Arçelik 574561 EB modeli ek özellikleri ile de kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik katmaya devam eder.

Hızlı soğutma olarak da isimlendirilen CoolPlus, içeceklerinizin hızlı bir şekilde soğumasını istediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir fonksiyondur. Soğutucu bölümünün daha kısa sürede soğumasını sağlayarak içerisine yerleştirilen içeceklerin anında soğumasına yardımcı olur.

Hızlı Dondurma da dondurucu bölümünde benzer bir işlev görür. Dondurucu bölümüne bir anda çok fazla ürün yerleştirecekseniz bu fonksiyonu aktifleştirerek sıcaklık kayıplarının oluşmasının önüne geçebilirsiniz.

Kahvaltılık 0°C Bölümü, buzdolabı hangi sıcaklığa ayarlanmış olursa olsun sabit olarak 0 °C’de çalışır. İçerisine şarküteri ürünleri, peynir ya da zeytin gibi kahvaltılık malzemeler, hızlı tüketilecek et ya da tavuk gibi yiyecekler yerleştirilebilir.

Tatil ve Ekonomi Moduna sahip olan ürün, ihtiyaç durumunda buzdolabının daha az enerji tüketecek şekilde çalışmasını sağlar. Tatil Modu, uzun süre evde olmayacaksanız ya da tatile çıkacaksanız kullanabileceğiniz bir özelliktir.

Tatil Modu aktif hale getirildiğinde soğutucu bölümü devre dışı kalacağı için bu fonksiyon çalışırken soğutucuda ürün saklanması tavsiye edilmez.

Dondurucu bölümü aynı şekilde çalışmaya devam eder. Ekonomi Modu ise buzdolabının daha az elektrik tüketecek şekilde çalışmasını sağlar. Bu fonksiyon aktifken dondurucu da soğutucu da çalışmayı sürdürür.

Birbirinden farklı teknolojilere, ek özelliklere ve kullanışlı iç hacme sahip olan bir buzdolabı istiyorsanız 574561 EB modelini incelemeye başlayabilirsiniz. Arçelik 574561 EB fiyat seçenekleri arasından bütçenize uygun alternatife anında ulaşabilirsiniz.

Arçelik 574561 EB Çift Kapılı No Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Arçelik 574561 EB Çift Kapılı No Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 574561 EB Çift Kapılı No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   39 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   560 lt
Toplam Net Hacim:   508 lt
Soğutucu Net Hacim:   382 lt
Dondurucu Net Hacim:   126 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   347 kWh
Genişlik:   74 cm
Derinlik:   75.5 cm
Yükseklik:   186 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Beyaz
Dokunmatik:
ECO Mod:
Hızlı Dondurma:
Hızlı Soğutma:
Kahvaltılık Bölmesi:
Mavi Işık:
Tatil Modu:
Dondurucu Bölmesi:   Üstten
Ağırlık:   91 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   6.5 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.33 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • Hüseyin M.142 yorum
  812 beğeni
  Hüseyin M.28 Eylül 2020
  Yan larafında LED ışık olduğu için buzdolabında ne var ne yok görebiliyorsunuz. Nofrost özellikte olduğu için karlanma sorunu olmuyor. Meyve ve sebzeler uzun süre kaldığında da tazeliğini koruyabiliyor. Seyahate gittiğimde tatil modunu etkinleştirip enerjiden tasarruf edebildim.
 • Ayşegül İ.479 yorum
  2690 beğeni
  Ayşegül İ.8 Eylül 2020
  Nem kontrolü sağlayan teknolojisi ve gıdaların taze kalmasını sağlayan mavi ışık teknolojisi dikkat çekiyor. Kahvaltılık için özel bir bölmesi bulunuyor. Hızlı soğutma özelliği dikkat çekiyor. Kapı açık kaldığında uyarı vererek kapı açık israfını önlüyor. Eko modunda çok daha düşük enerji harcıyor. Tatil modu da var. Yan duvarlardaki LED aydınlatma sayesinde buzdolabının içi net olarak görülebiliyor.
  • Alışverişçi resmi

Arçelik 574561 EB Çift Kapılı No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 574561 EB Çift Kapılı No Frost BuzdolabıArçelik 570504 MB Çift Kapılı No Frost BuzdolabıBeko 974561 EB Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıArçelik 574508 MB Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı
 Arçelik 574561 EB Çift Kapılı No Frost BuzdolabıArçelik 570504 MB Çift Kapılı No Frost BuzdolabıBeko 974561 EB Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıArçelik 574508 MB Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı
Fiyat 18.898,95 TL
19 satıcı
12.949,00 TL
11 satıcı
17.879,90 TL
22 satıcı
16.717,00 TL
23 satıcı
Ortalama Puan2 yorum4 yorum--
Wi-FiYokYokYokYok
Cam KapılıYokYokYokYok
RetroYokYokYokYok
SebilliYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
BoyutBüyükOrta-Büyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalAnalogDijitalAnalog
Ses Seviyesi39 dB39 dB39 dB39 dB
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim560 lt505 lt560 lt-
Toplam Net Hacim508 lt455 lt508 lt508 lt
Soğutucu Net Hacim382 lt348 lt382 lt382 lt
Dondurucu Net Hacim126 lt107 lt126 lt126 lt
Yıllık Enerji Tüketimi347 kWh322 kWh347 kWh347 kWh
Genişlik74 cm70 cm74 cm74 cm
Derinlik75.5 cm70.5 cm75.5 cm75.5 cm
Yükseklik186 cm185 cm186 cm186 cm
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıFFFF
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Ağırlık91 kg74 kg92 kg94 kg
Değiştirilebilir Kapı Yönü-Var-Yok
DokunmatikVar-VarYok
Dondurucu BölmesiÜsttenÜsttenÜsttenÜstten
ECO ModVar-VarVar
Günlük Dondurma Kapasitesi6.5 kg6 kg6.5 kg6.5 kg
Hızlı DondurmaVar-VarYok
Hızlı SoğutmaVarVarVarYok
Kahvaltılık BölmesiVarVarVarVar
Kameralı---Yok
Koku Önleme---Yok
Mavi IşıkVar-VarYok
Otomatik Buz Yapabilme---Yok
Sesli Uyarı---Yok
Şişe Rafı---Yok
Tatil ModuVarVarVarYok