Arçelik

Arçelik 574561 EI Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

(1 yorum)
Arçelik 574561 EI Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

33 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

18.800,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 10:29

peşin fiyatına 6 taksit, peşin fiyatına 4 taksit

StoktaSatıcı: Yildizliurunler9,1 89 Yorum
Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Solo, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 39 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 560 lt, Toplam Net Hacim: 508 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Arçelik 574561 EI Çift Kapılı No Frost Buzdolabı Fiyatları

Tüm fiyatlar (32)

Yenilenmiş ve İkinci El Arçelik 574561 EI Çift Kapılı No Frost Buzdolabı Fiyatları

Bütçenize uygun teşhir, yenilenmiş ve ikinci el Arçelik 574561 EI Çift Kapılı No Frost Buzdolabı fiyatlarını inceleyebilir, ürünleri sıfır fiyatları ile karşılaştırıp en doğru kararı verebilirsiniz.

En Popüler Arçelik Buzdolapları
Benzer Ürünler

Arçelik 574561 EI Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Arçelik 574561 EI buzdolabı modeli sahip olduğu teknolojiler sayesinde içerisinde bulunan gıdaları iyi bir şekilde muhafaza etmeyi başarır.

Farklı gıda grupları için özel bölmelere sahip olması sayesinde yiyecekleri kendilerine özel ortamlarda saklamanıza imkan tanır.

FullFresh+ ve Mavi Işık teknolojileri, meyve, sebze ve yeşilliklerin daha iyi koşullar altında korunmasını sağlar. Kahvaltılık 0 °C Bölmesi ise taze gıdalar için en uygun soğukluğun oluşturulmasına yardımcı olur.

Yoğuşmayı en aza indirecek şekilde tasarlanan ürün, buzdolabının içindeki hava akışını düzenleyerek yiyecekler için temiz ve ferah bir ortam oluşturur.

Bu sayede gıdalar için uygun ortamı oluşturmayı başarır. İçerdiği fonksiyonlar ile de kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik katmayı başaran ürün, pek çok kişi tarafından tercih edilir.

Aynı zamanda No Frost olan buzdolabı, kullanıcılara birbirinden farklı onlarca avantaj sağlar. No Frost olması sayesinde dondurucu bölümünde buzlanma ya da don gibi istenmeyen yapıların oluşmasını engeller.

Buz kristalleri oluşmadığı için de ürünlerin birbirine yapışmasını engeller. Bu sayede dondurucu bölümüne malzemeleri rahat bir şekilde yerleştirip çıkarabilirsiniz.

Ayrıca yiyeceklerin yapısını ve aromasını korumayı başarır. Böylece daha uzun süre taze ve tüketilebilir bir halde kalmalarına yardımcı olur. Yiyeceklerinizi iyi koşullarda saklamak istiyorsanız 574561 EI modelini inceleyebilirsiniz.

Arçelik 574561 EI Önden Görünüm

Arçelik 574561 EI Cool Plus ve Hızlı Dondurma Özellikleri

Arçelik’in 574561 EI modeli meyve ve sebzelerin tazeliğini korumasına yardımcı olmasının yanı sıra soğutma konusunda da kullanıcılarına pek çok farklı çözüm sunar.

Cool Plus isimli teknoloji, içerisine konulan ürünlerin daha hızlı ve etkili bir şekilde soğutulmasına yardımcı olur. Buzdolabının içine konulan ürünlerin donma riskini ortadan kaldırarak daha taze ve doğal bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar.

Buzdolabının içindeki nemi olması gereken seviyelerde tutmasıyla beraber hava kalitesini de dengeli bir şekilde ayarlayan Cool Plus, sessiz bir şekilde çalışmasıyla da öne çıkar.

Soğutucu bölümünde bulunan özel fan sistemi sayesinde içerisinde bulunan yiyeceklerin daha uzun süre muhafaza etmeyi başarır.

Aynı zamanda gıdaların kokusunun birbirine karışmasını engellemesiyle de istenmeyen karışıklıkların yaşanmasının önüne geçer. Hızlı Soğutma ise dondurucuya konulan gıdaların kısa süre içinde soğutulmasını sağlar.

Aynı zamanda dondurucu bir anda çok fazla ürün yerleştirecekseniz de bu özelliği aktifleştirerek sıcaklık farklarının oluşmasını engelleyebilir, dondurucuda bulunan gıdaların çözülmesinin önüne geçebilirsiniz.

Çok miktarda taze gıdayı soğutmak istiyorsanız buzdolabının içine koymadan önce bu özelliği aktif ederek bu işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı soğutma fonksiyonu aktif hale getirildikten sonra yeterli soğukluğa ulaştınca kendiliğinden iptal olur. Gıdaların tazeliğini dengeli soğutma sistemi ile koruyan ürün, Arçelik 574 561 EI buzdolabı yorumları ve değerlendirmelerinden de iyi puanlar almayı başarır.

Arçelik 574561 EI Buzdolabının Enerji Tasarrufu Modları

Arçelik 574561 EI buzdolabı kullanıcıların enerji tasarrufu elde edebileceği iki tane ayrı mod içerir. Tatil Modu ve Eko Modu olarak isimlendirilen fonksiyonlar, elektrik enerjisini dengeli bir şekilde kullanarak tasarruflu bir tüketim sunar.

Ekonomi Modu olarak da isimlendirilen Eko Modu, buzdolabınızın en az enerji tüketecek şekilde çalışmasını sağlar. Bu mod aktifken buzdolabı soğutma işlemini tasarruflu olacak şekilde ayarlar.

Dondurucu bölmenin sıcaklığı -18 °C olarak ayarlandığında otomatik olarak çalışmaya başlar. Aynı zamanda dijital göstergenin alt tarafında bulunan saatin içerisinde bulunan e butonuna basıldığında da fonksiyon aktif hale gelir.

Fonksiyon aktif hale getirildikten 6 saat sonra buzdolabı bu modda çalışmaya başlar. Sonrasında buzdolabında ekonomik kullanım göstergesi yanar.

Ekonomi Modu devreye girdiğinde diğer bütün göstergeler söner. Tatil Modu ise uzun süre evde bulunmayacaksanız ya da tatile çıkacaksanız kullanışlı hale gelen bir özelliktir.

Tatil Modu aktif hale getirildiğinde soğutucu bölmesinin sıcaklık göstergesinde “- -” ibaresi görülür. Tatil Modunda buzdolabının soğutucu bölümü çalışmayı durdurur.

O yüzden bu modu çalıştırdığınızda soğutucu bölümünde herhangi bir gıda bulundurmamanız tavsiye edilir. Diğer bölmeler ise önceden ayarlandığı şekilde çalışmaya devam eder.

Tatil Modunda dondurucu bölmesinde herhangi bir değişiklik olmaz. İki fonksiyonu da hızlı soğutma ya da hızlı dondurma özelliklerini aktif ederek kolay bir şekilde iptal edebilirsiniz.

Arçelik 574561 EI Çapraz Görünüm

Arçelik 574561 EI Tasarımı ve İç Dizaynı

Farklı fonksiyonları ve tasarruf modları ile kullanıcılarına pek çok farklı avantaj sağlayan ürün, tasarımı ve kullanışlı iç dizaynıyla da günlük hayatı daha kolay bir hale getirmeye devam eder.

Buzdolabının üst kısmında dondurucu ve alt tarafında soğutucu bölümü bulunur. Dondurucu bölümünde iki adet raf ve bir adet buzluk bulunur.

Hızlı dondurma özelliği ile içerisine konulan gıdaların kısa sürede donmasını sağlar. Dondurucu bölümünün iç kapağında da iki adet hareket ettirilebilir raf vardır.

İçerisine koyacağınız ürünler doğrultusunda bu rafları dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Ürünün soğutucu bölümünde ise bir adet FullFresh+ ve Mavi Işık teknolojisinin kullanıldığı çekmece, bir adet Kahvaltılık °C çekmecesi bulunur.

Kahvaltılık 0 °C çekmecesinde şarküteri ürünlerini, hızlı tüketeceğiniz et gibi gıdaları ya da peynirleri saklayabilirsiniz. Çekmecelerin üzerinde ise tencere ya da kapaklı kap gibi pek çok farklı ürünü saklayabileceğiniz üç adet raf yer alır.

Soğutucu bölümünün iç kapağında üç tane ayarlanabilir raf ve bir tane yumurtalık bölümü vardır. Hareket ettirilebilir raflar sayesinde dondurucu bölümünde olduğu gibi soğutucu alanını da dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda bu rafları istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Buzdolabının derinliği 75.5 cm, genişliği 74 cm ve yüksekliği 186 cm’dir.

Solo olması sayesinde dilediğiniz yere rahat bir şekilde yerleştirebileceğiniz buzdolabı, hoş ve zarif tasarımıyla da mutfağınıza şık bir görünüm kazandırır.

Arçelik 574561 EI’nin 570505 EI Modelinden Farkları

İki ürün genel anlamda benzer özelliklere sahip olsa da hacim bakımından birbirinden ayrılır. Arçelik 570505 EI modeli 455 L iç hacme sahipken 574561 EI modeli 508 L ile daha geniş bir kullanım alanı sağlar.

Böylece buzdolabının içine ürünleri daha rahat ve kolay bir şekilde sığdırabilirsiniz. Aynı zaman kartuşlu buzmatik yerine kapaklı ve buz haneli buzluk içeren model, selefine göre daha pratik bir kullanım sunar.

Arçelik 574561 EI Kapaklı Görünüm

Arçelik 574561 EI No Frost Buzdolabının Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Genel anlamda olumlu özellikleri ile öne çıksa da Arçelik 574561 EI buzdolabı modelini satın almadan önce bazı bilgiler edinmeniz gerekir. Bu modelin olumlu ve olumsuz özellikleri şöyle sıralanabilir:

 • A’dan G’ye kadar belirlenen enerji skalasında F sınıfında bulunması, ürünün olumsuz özellikleri arasında bulunur. 39 dBA ses seviyesiyle de C ses sınıfında konumlanır. Yılda ortalama 347.12 kWh enerji tüketir.
 • Kapaklı ve buz haneli buzluğa sahip olması sayesinde buzların rahat ve pratik bir şekilde yapılmasını sağlar.
 • Dondurucu bölümü 126 L, soğutucu bölümü 382 L olmak üzere toplam 508 L kapasiteye sahiptir.
 • Kahvaltılık 0 °C bölümü ve FullFresh+ çekmecesi sayesinde ihtiyaçlar doğrultusunda gıdaların doğal koşullarda muhafaza edilmesini sağlar.
 • Buzdolabının yan duvarlarında LED aydınlatma sistemi bulunur. Bu sayede buzdolabının her alanını rahat bir şekilde görebilirsiniz. Ortam ışığı düşük olsa bile LED aydınlatma sistemi sayesinde buzdolabının her yerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 • Dondurucu bölümünün kapağında LED gösterge paneli bulunur. Bu panel sayesinde buzdolabının sıcaklığını pratik bir şekilde ayarlayabilirsiniz. LED gösterge paneli işlevselliğinin yanı sıra görsel olarak da buzdolabına hoş bir görünüm kazandırır.
 • Aynı zamanda kontrol sisteminin elektronik olması sayesinde pratik bir kullanıma sahiptir.
 • No Frost olmasından dolayı gıdaların buzlanmasını engeller. Böylece ürünlerde yapısal bozuklukların oluşmasının önüne geçer.

Enerji sınıfının düşük olmasına rağmen ortalamanın üzerinde bir performans ortaya çıkaran ürün, kahvaltılık bölümü ve sebze meyveler için özel çekmecesi ile kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik katar.

Kaliteli bir ürüne ihtiyacınız varsa Arçelik 574 561 EI buzdolabı fiyatları ve seçeneklerini inceleyebilir, gereksinimlerinizi kısa süre içinde karşılamaya başlayabilirsiniz.

Arçelik 574561 EI Çift Kapılı No Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Arçelik 574561 EI Çift Kapılı No Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 574561 EI Çift Kapılı No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   39 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   560 lt
Toplam Net Hacim:   508 lt
Soğutucu Net Hacim:   382 lt
Dondurucu Net Hacim:   126 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   347 kWh
Genişlik:   74 cm
Derinlik:   75.5 cm
Yükseklik:   186 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Inox
Dokunmatik:
ECO Mod:
Hızlı Dondurma:
Hızlı Soğutma:
Kahvaltılık Bölmesi:
Mavi Işık:
Tatil Modu:
Dondurucu Bölmesi:   Üstten
Ağırlık:   93 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   6.5 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.01 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • Ülkü A.251 yorum
  1512 beğeni
  Ülkü A.19 Eylül 2020
  İnox dışında parmak izi olmuyor. Tatil modu, eko modu gibi özellikleriyle beklentimi karşılayan bir buzdolabı. Çalışırken ses duyulmuyor. Pek elektrik de harcamıyor. Bir tek dondurucunun üstte olması biraz gıdalara ulaşırken zor oluyor. Dondurucuyu çok kullanmayanlar için sıkıntı olmaz, güzel ürün.
  • Alışverişçi resmi

Arçelik 574561 EI Çift Kapılı No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 574561 EI Çift Kapılı No Frost BuzdolabıArçelik 284630 EI Kombi No Frost BuzdolabıBeko 974561 EI Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıArçelik 574561 EB Çift Kapılı No Frost Buzdolabı
 Arçelik 574561 EI Çift Kapılı No Frost BuzdolabıArçelik 284630 EI Kombi No Frost BuzdolabıBeko 974561 EI Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıArçelik 574561 EB Çift Kapılı No Frost Buzdolabı
Fiyat18.800,00 TL
33 satıcı
20.800,00 TL
29 satıcı
18.800,00 TL
18 satıcı
17.841,95 TL
25 satıcı
Popülerlik-2. Popüler Arçelik Buzdolabı--
Ortalama Puan1 yorum2 yorum-2 yorum
Wi-FiYokYokYokYok
Cam KapılıYokYokYokYok
RetroYokYokYokYok
SebilliYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Tipi-Kombi Tipi--
BoyutBüyükBüyükBüyükBüyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Ses Seviyesi39 dB38 dB39 dB39 dB
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim560 lt630 lt560 lt560 lt
Toplam Net Hacim508 lt580 lt508 lt508 lt
Soğutucu Net Hacim382 lt400 lt382 lt382 lt
Dondurucu Net Hacim126 lt180 lt126 lt126 lt
Yıllık Enerji Tüketimi347 kWh404 kWh347 kWh347 kWh
Genişlik74 cm84 cm74 cm74 cm
Derinlik75.5 cm74.5 cm75 cm75.5 cm
Yükseklik186 cm182.5 cm186 cm186 cm
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıFFFF
RenkInoxInoxInoxBeyaz
Ağırlık93 kg105 kg100 kg91 kg
DokunmatikVarVarVarVar
Dondurucu BölmesiÜsttenAlttanÜsttenÜstten
ECO ModVarVarVarVar
Günlük Dondurma Kapasitesi6.5 kg8.3 kg6.5 kg6.5 kg
Hızlı DondurmaVarVarVarVar
Hızlı SoğutmaVarVarVarVar
Kahvaltılık BölmesiVarVarVarVar
Mavi IşıkVarVarVarVar
Tatil ModuVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı