Bosch

Bosch KDN55NWF0N Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

(1 yorum)
Bosch KDN55NWF0N Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

2 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

20.000,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 00:10% Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri

peşin fiyatına 9 taksit, peşin fiyatına 8 taksit

Stokta1 iş günüSatıcı: Hizlialdim.com

Bosch Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Solo, Orta, Çift Kapılı, Analog, Ses Seviyesi: 41 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 485 lt, Toplam Net Hacim: 453 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Bosch KDN55NWF0N Çift Kapılı No Frost Buzdolabı Fiyatları

Tüm fiyatlar (2)

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Bosch Buzdolapları
Benzer Ürünler

Bosch KDN55NWF0N

Dayanıklı beyaz eşya ve küçük ev aletleri ile akla gelen ilk markalardan biri olan Bosch KDN55NWF0N buzdolabı modeli ile kullanıcının beğenisini kazanır. Üstten dondurma tasarımı ile klasik modeller arasında yer alan Bosch KDN55NWF0N A+ çift kapılı No-frost buzdolabı, iki kapılı bir tasarıma sahiptir.

Hem dondurucu hem de soğutucu kısmında geniş bir saklama kapasitesine sahip olan tasarım fonksiyonel ve pratik bir kullanım vadeder. Geniş aileler başta olmak üzere işyeri ya da çeşitli mutfaklarda kullanılabilecek olan Bosch buzdolabı modeli, aynı anda pek çok ihtiyaca başarıyla cevap verir.

Bosch KDN55NWF0N A+ 485 lt geniş hacmi, modern tasarımı, kullanım detaylarının yanı sıra yüksek performansı ile buzdolabı kullanımını daha keyifli ve konforlu bir boyuta taşır.

Bosch KDN55NWF0N fiyat olarak ideal bir aralıkta yer aldığından farklı bütçelere sahip kullanıcılar tarafından ulaşılabilir konumdadır. KDN55NWF0N en ucuz seçenekleri satın almak için isteğe göre kampanya ve indirim dönemlerini tercih edebilirsiniz.

Bosch KDN55NWF0N Çapraz Görünüm

Bosch KDN55NWF0N Fonksiyonel Tasarım Detayları

Fonksiyonel tasarımı ile hayatı kolaştıran Bosch KDN55NWF0N A+ sınıfı buzdolabı modelinin en üstten en alta kadar kullanıma konfor katan pek çok detayı bulunur. Bosch KDN55NWF0N No-frost buzdolabı ayarlanabilir cam raf sistemi ile kullanıcıdan tam puan alır.

Özellikle yaz aylarında sıklıkla tüketilen besinler arasında yer alan karpuz gibi büyük ebatlı gıdaların buzdolabında muhafaza edilmesi alan sıkıntısının meydana gelmesine neden olur.

Bosch KDN55NWF0N A+ 485 lt No-frost buzdolabı modelinde bulunan özel cam rafları ayarlayarak büyük ebatlı karpuz ya da yemek tencereleri gibi ürünler için geniş bir alan oluşturabilirsiniz.

Gerekli durumlarda raflardan istenilen seçenek buzdolabının dışarısına da çıkarılabilir. Hem derin dondurucu hem de soğutucu kısmında kullanılan LED aydınlatmalar, gecenin karanlığında dahi başka bir aydınlatma kaynağına gerek duymadan aradığınız tüm yiyecekleri bulmanıza olanak sağlar.

Ayrıca enerji verimliliğini mükemmel bir şekilde yansıtan LED aydınlatmalar, dayanıklı tasarımları sayesinde uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Siz de dilerseniz tercihinizi Bosch KDN55NWF0N buzdolabı modelinden yana yaparak konforlu kullanımın tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

VitaFresh Teknolojisi ile Bosch KDN55NWF0N

Kullanımı kolaylaştıran özelliklerine ek olarak inovatif teknolojileriyle de öne çıkan Bosch KDN55NWF0N buzdolabı modeli, yüksek performans sunar. Bosch KDN55NWF0N A+ 485 lt No-frost çift kapılı buzdolabı seçeneğinde kullanılan Vitafresh teknolojisi besinlerin daha uzun süre tazeliğini korumasına olanak sağlar.

Özellikle meyve ve sebze gibi kısa sürede bozulma ve çürüme riski olan gıdalar için özel olarak geliştirilen VitaFresh sayesinde yiyecekleri uzun süre lezzetini kaybetmeden muhafaza edebilirsiniz.

Kaydırma kontrolü sayesinde besinler için ideal olan saklama alanı oluşturarak alışveriş sıklığı azaltılabilir. Sebze ve meyvelerin yanı sıra Vitafresh çekmecesinde ıspanak, maydanoz ve marul gibi yeşillikler de muhafaza edilebilir.

Bosch KDN55NWF0N 485 lt No-frost buzdolabı modelinde beğeni kazanan bir diğer detay ise Airfresh filtresi havadaki kötü kokuyu emerek buzdolabı açıldığında yaşanan rahatsızlık hissini minimize eder. Kötü kokuların yanı sıra farklı besinlerin kokularının birbirine karışması da bu özel filtre sayesinde önlenir.

Bosch KDN55NWF0N İç Görünüm

Bosch KDN55NWF0N Buzdolabı Teknik Özellikleri

Bosch KDN55NWF0N A+ enerji sınıfı 485 lt No-frost buzdolabı dış tasarımı ile dikkat çektiği kadar teknik detaylarıyla da ön plana çıkar. Bosch KDN55NWF0N özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • KDN55NWF0N buzdolabı modelinin toplam net hacmi 453 lt’dir. Soğutucu kısmı 335 t olup dondurucu kısmı ise 118 lt’dir. Üstten donduruculu olan cihazın ölçüleri 1860 x 700 x 745.0 mm’dir.
 • Entegre dikey tutamağa sahip olan ürünün kapı yönü sağ tarafa açılır.
 • Ses seviyesi 41 dB olan Bosch KDN55NWF0N buzdolabı, hem gece hem de gündüz saatlerinde sessiz bir şekilde çalışarak kullanıcıları rahatsız etmez.
 • Buzdolabının soğutucu kısmında 4 adet raf bulunur ve 3 adedi kullanıcının isteğine göre ayarlanabilir. Dondurucu kısmında ise toplam 2 adet cam raf yer alır.
 • Dondurucu kapağında 1 adet, soğutucu kapağında ise toplam 3 adet kapı rafı bulunur. Kapak rafları isteğe göre maden suyu, su, kavanoz gibi ürünler için kullanılabilir. Kapağın açılıp kapanma kısımlarına zarar vermemek adına ağır ürünlerin yerleştirilmemesinde fayda görülür.
 • Soğutucunun en alt kısmında yer alan Vitafresh çekmeceleri, sebze ve meyveler için özel bir tasarıma sahiptir.
 • Ani elektrik kesintilerinde dondurucu bölümündeki donmuş gıdalar yaklaşık 14 saat kadar ısı kaybetmeden korunur ve çözülmeleri önlenir.
 • Cihazın hem dondurucu hem de soğutucu kısmında kullanılan dayanıklı LED aydınlatmalar, ideal aydınlatma seviyeleri sayesinde gözleri rahatsız etmez ve verimli bir kullanım vadeder.

Bosch KDN55NWF0N Modelinin Artı ve Eksi Yönleri

Yüksek saklama hacmi, sade tasarımı ve fonksiyonel özellikleri ile beğeni kazanan Bosch KDN55NWF0N buzdolabın artı ve eksi yönleri şöyle sıralanabilir:

 • Bosch KDN55NWF0N yorumlar bölümü incelendiğinde ürünün en çok dikkat çeken özellikleri arasında SuperFreeze teknolojisi yer alır. Dondurma işlemi sırasında yeni yiyeceklerin kısa sürede donarak diğer yiyeceklerin buzunun çözülmesini önler.
 • Bosch KDN55NWF0N A+ enerji sınıfı 485 lt buzdolabı beyaz seçeneğinin kapı tutamağı dışarda yer almadığından özellikle dar mutfaklar için ideal bir tasarımdır.
 • Dondurucunun üst kısımda olması günlük hayatta kullanılan soğutucu bölmesini daha rahat kontrol etmeye ve dolap içerisine hakim olmaya olanak sağlar.
 • A+ enerji sınıfına dahil olan Bosch buzdolabı modeli, enerjiden tasarruf etmeye olanak sağlar. No-frost teknolojisinin bulunduğu tasarım, kullanıcıları belli dönemler ile yapılması gereken buz çözdürme zahmetinden kurtarır.
 • Dondurucu kısmında çekmece yerine raf kullanılması alanın daha geniş bir şekilde kullanılmasına ve daha fazla besinin yerleştirilmesine olanak sağlar.
 • Cihazın olumsuz yönleri arasında kapı panel seçeneğinin ve dış yüzeyde göstergesinin bulunmaması yer alır.
Bosch KDN55NWF0N Çekmece Görünüm

Bosch KDN55NWF0N ile KDN55NWF1N Arasındaki Farklar

Bosch KDN55NWF0N buzdolabı ile KDN43NWF0N modeli arasında ilk olarak dikkatleri çeken farklılık kapasitedir. KDN55NWF0N Bosch modelininin toplam hacmi 485 lt olup diğerinin ise toplam net hacmi 328 lt’dir. Ürünlerin arasında boyut olarak da farklılıklar bulunduğundan ürünün yerleştirileceği alanın önceden ölçülmesinde fayda bulunur.

Bosch KDN55NWF0N Fiyatları

Kalabalık aileler ve misafir yoğunluğu fazla olan aileler için ideal bir ürün olan Bosch KDN55NWF0N A+ enerji sınıfı 485 lt buzdolabı hem dondurucu hem de soğutucu ihtiyacını aynı anda karşılar.

Seçimlerinde klasiklerden vazgeçemeyenler için ideal bir seçenek olan üstten donduruculu KDN55NWF0N Bosch buzdolabı modeli, yüksek performans özellikleri ile kullanıcıdan tam puan alır.

KDN55NWF0N yorumlar bölümü incelendiğinde kullanıcıların ürünün hem özelliklerinden hem de dış tasarımından memnun olduğu görülür. Kullanıma konfor ve rahatlık katan detaylar ile donatılan cihaz, mutfakların baş köşesindeki yerini alır.

Modern ve sade tasarıma sahip olması sayesinde kullanıldığı her alana kusursuz bir uyum sağlar. KDN55NWF0N Bosch buzdolabı fiyatları ideal aralıklarda yer aldığından pek çok kişinin ilk tercihleri arasında yer alır.

Bosch KDN55NWF0N en ucuz alternatifleri satın almak için indirimler takip edilebilir. KDN55NWF0N fiyat seçeneklerini inceledikten sonra ürünü sipariş edebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun bir model arıyorsanız, Bosch KDN55NWF0N sizin için uygun olabilir.

Bosch KDN55NWF0N Çift Kapılı No Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Bosch KDN55NWF0N Çift Kapılı No Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch KDN55NWF0N Çift Kapılı No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Boyut:   Orta
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Analog
Ses Seviyesi:   41 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   485 lt
Toplam Net Hacim:   453 lt
Soğutucu Net Hacim:   335 lt
Dondurucu Net Hacim:   118 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   336 kWh
Genişlik:   70 cm
Derinlik:   74.5 cm
Yükseklik:   185 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Beyaz
ECO Mod:
Dondurucu Bölmesi:   Üstten
Ağırlık:   77.6 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
5.03 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • YO9 yorum
  37 beğeni
  Yonca O.23 Mart 2021
  Annem ve babam ikisi yalnız yaşıyor. Kaç yıldır kullandıkları bir buzdolabı gayet de memnununlar. Her hangi bir sıkıntı falan yaşatmadı. Boyut olarak normal aileler için küçük ama bu tarz iki kişilik veya bekar evlerinde kullanım için ideal kaliteli bir buzdolabı.

Bosch KDN55NWF0N Çift Kapılı No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch KDN55NWF0N Çift Kapılı No Frost BuzdolabıArçelik 270481 MB Kombi No Frost BuzdolabıSamsung RT46K6000WW Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıProfilo BD2055WFVN Çift Kapılı No Frost Buzdolabı
 Bosch KDN55NWF0N Çift Kapılı No Frost BuzdolabıArçelik 270481 MB Kombi No Frost BuzdolabıSamsung RT46K6000WW Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıProfilo BD2055WFVN Çift Kapılı No Frost Buzdolabı
Fiyat 20.000,00 TL
2 satıcı
Fiyat Yok 13.399,00 TL
59 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik--1. Popüler Samsung Buzdolabı-
Ortalama Puan1 yorum1 yorum-2 yorum
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Tipi-Kombi Tipi--
BoyutOrtaOrtaOrtaOrta
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliAnalogAnalogAnalogAnalog
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim485 lt480 lt468 lt485 lt
Toplam Net Hacim453 lt401 lt456 lt453 lt
Soğutucu Net Hacim335 lt303 lt344 lt335 lt
Dondurucu Net Hacim118 lt98 lt113 lt118 lt
Genişlik70 cm70 cm70 cm70 cm
Derinlik74.5 cm70.5 cm72.6 cm74.5 cm
Yükseklik185 cm172 cm182.5 cm185 cm
Hızlı Soğutma--Var-
Hızlı Dondurma--VarVar
ECO ModVar--Var
Şişe Rafı--VarVar
Değiştirilebilir Kapı Yönü--Var-
Yıllık Enerji Tüketimi336 kWh290 kWh323 kWh336 kWh
Ses Seviyesi41 dB42 dB40 dB41 dB
Dondurucu BölmesiÜstten-ÜsttenÜstten
Ağırlık77.6 kg-72.5 kg76.5 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi--5 kg12 kg
Enerji SınıfıFA++FF
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı