Bosch

Bosch KGN55VWF0N Kombi No-Frost Buzdolabı

Bosch KGN55VWF0N Kombi No-Frost Buzdolabı

13 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

14.800,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 5 dakika önce

, peşin fiyatına 9 taksit

Stokta 2 adet17:00Bugün kargodaSatıcı: Yilmazev.com 2 Yorum
Yorumları oku

Bosch Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Orta, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 40 dB, No Frost, Toplam Net Hacim: 483 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Bosch KGN55VWF0N Kombi No-Frost Buzdolabı Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)
 • Bosch15.440 TL

Tüm fiyatlar (12)

En Popüler Bosch Buzdolapları

Bosch KGN55VWF0N Kombi No-Frost Buzdolabı

Bosch, diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi buzdolabı seçeneklerinde de yüksek kaliteyi ve kusursuz performansı ön planda tutar. Özellikle KGN55VWF0N modeli, güçlü motoru sayesinde gösterdiği üst düzey performans ve teknik donanım açısından kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen beyaz eşya ürünlerinden biri haline gelir.

Zarif ve göz alıcı tasarımı sayesinde pek çok mutfak dekorasyonu ile oldukça kolay bir şekilde uyum sağlayan bu ürün, sunduğu geniş saklama alanı sayesinde büyük bir kolaylık sağlar. Hem dolap kısmı hem de dondurucu bölmesi, geniş iç hacimleri sayesinde tüm yiyecek ve içeceklerinizi rahatlıkla yerleştirebilmenize imkan sunar.

Raf ve çekmece sistemi ile zenginleştirilen bu bölmeler, ürünlerinizi türlerine göre kategorize edebilmenize ve bu sayede de düzenli bir biçimde yerleştirebilmenize yardımcı olur.

Bosch markasına ait olan bu buzdolabının içerisindeki LED ışık, tüm bu rafları eşit derecede aydınlatarak her yeri net bir şekilde görebilmenize olanak sağlar.

Bununla birlikte içerideki hava akışını düzenleyen özel sistemi sayesinde yeşillik, meyve, sebze ve et gibi pek çok gıdayı ilk günkü tazeliğinde tutar.

Üst kapağın ön kısmında yer alan ekran üzerinden de dolabın ve dondurucunun ısı seviyesini anlık olarak görebilir ve dilediğiniz ayarlamaları yapabilirsiniz.

Siz de unutulmaz bir deneyim için Bosch KGN55VWF0N buzdolabı modelini tercih edebilir, fiyat seçeneklerini karşılaştırarak bütçenize en uygun alternatifi kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Bosch KGN55VWF0N Önden Görünüm

Bosch KGN55VWF0N Buzdolabı Teknik Özellikler

Bosch KGN55VWF0N buzdolabı, sahip olduğu teknik detaylar sayesinde tüm dikkatleri üzerine çeker ve sıklıkla tercih edilir. Peki bu detaylar nelerdir?

 • Ergonomik dikey tutamağı ile zahmetsizce kullanılabilen Bosch KGN55VWF0N, gelişmiş LED ışık teknolojisi ile ön plana çıkar. Bu teknoloji, dolabın her bir rafını eşit şekilde aydınlatarak kullanıcıların her yeri net olarak görmesine imkan sunar.
 • Ürünün dondurucu bölmesi alt kısımda yer aldığı için kullanım pratikliği sağlar. Böylelikle gün içerisinde sık sık tükettiğiniz gıdaları ve içeceklere oldukça kolay bir şekilde erişebilirsiniz.
 • Bosch markasının bu buzdolabı modeli, güçlü motoru ile maksimum performans ortaya koyar. Ancak buna karşın enerji tüketimini minimum seviyede yapar. Böylece çevre dostu ürünlerden biri haline gelir ve size de enerjiden tasarruf ettirir.
 • Buzdolabının kapağını kapatmayı unuttuğunuz durumlarda belli bir süre sonra alarm sistemi devreye girer. Bu sistem hem fazla gürültü yapmayan bir sesle hem de LED ışığın yanıp sönmesi ile sizi ikaz eder ve önlem almanızı sağlar.
 • Hem dolabın hem de dondurucunun kapağını açtığınızda ürün otomatik olarak soğutma derecesini düzenler. Bu sayede de kapının açık olduğu süreçte içerideki havanın ısınmasını ve gıdaların bozulmasını engeller.
 • Üründe en çok göze çarpan özelliklerden biri de No Frost teknolojisine sahip olmasıdır. Bu teknoloji, gıdalarınızın soğuk hava ile muhafaza edilirken buzlanma gibi problemlerin ortaya çıkmasının önüne geçer.
Bosch KGN55VWF0N Çekmece Görünüm

Bosch KGN55VWF0N Buzdolabını Muadillerinden Ayıran Özellikler

Bosch KGN55VWF0N buzdolabını benzerlerinden farklılaştıran bazı özellikler vardır. Bu özelliklerin en çok dikkat çekenlerinden biri de üründeki rafların portatif ve kullanışlı bir tasarıma sahip olmasıdır.

Dolap kısmının çok daha fonksiyonel ve düzenli bir biçimde kullanılabilmesine imkan sunan raflar, kolaylıkla yerlerinden çıkarılabilir. Aynı zamanda yüksekliklerini de değiştirmeniz mümkündür.

Bu özelliği itibari ile büyük tencerelerinizi ya da saklama kaplarınızı yerleştirirken boyutlarına uygun yükseklik ayarlamalarını zahmetsiz bir biçimde yapabilirsiniz.

Temperli camdan üretilen bu raflar kolay çıkarılabildikleri için temizlemeniz açısından da size pratiklik sağlar. Ürünün dikkat çeken bir diğer özelliği de içerideki hava akışını düzenli aralıklarla yenilemesidir.

Belirlediğiniz ısı seviyesini korumasının yanı sıra kapağı kısa süreli olarak da açsanız otomatik olarak ısı derecesini bir miktar azaltarak içerideki havanın aynı kalmasını sağlar.

Bu teknoloji sayesinde özellikle dondurucu bölmesinde hem donmuş gıdaların çözülmesinin önüne geçer hem de muhafaza etmek üzere yeni koyduğunuz ürünün hızlı bir şekilde donmasına yardımcı olur.

Bosch buzdolabını muadillerinden farklı kılan en önemli özelliklerinden birisi de gıdaların dolap içerisinde koku yaymasını engelliyor olmasıdır. İçerideki havayı sürekli temizlediği için meyve ve sebzelerin ilk günkü tazeliklerini günlerce korumasını ve dolap içinin her an temiz kokmasını sağlar.

Bosch KGN55VWF0N Raf Görünüm

Bosch KGN55VWF0N Buzdolabı Artı ve Eksi Yönleri

Bosch’un bu buzdolabı, sahip olduğu bazı artı ve eski özellikleri ile dikkat çeker. Bu özelliklere göz atmak gerekirse:

 • Cihazın en büyük desteklerinden biri olan LED aydınlatma, ışığı homojen bir şekilde tüm raflara yayar. Bununla birlikte herhangi bir parlama yapmaz ve sıklıkla aktif olmasına rağmen çok az miktarda enerji tüketimi yapar.
 • Alanınızı çok daha işlevsel ve pratik bir biçimde kullanmanıza yarayan Vario Zone, ihtiyacınıza uygun olacak şekilde rafları ve çekmeceleri düzenlemenize imkan sunar. Dolayısıyla dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.
 • Big Box da yine size ekstra alan yaratan özellikler arasında yerini alır. Big Box bölmesindeki üst çekmeceyi ve arasındaki cam rafı çıkararak uzun ve yüksek ürünleri rahatlıkla muhafaza etme fırsatı bulabilirsiniz.
 • Tüm çekmeceler dilediğiniz zaman çıkarılabilme özelliğine sahiptir. Dolayısıyla büyük yaş pasta, hindi gibi yer kaplayan ürünleri herhangi bir alan sıkıntısı yaşamadan yerleştirebilmenize yardımcı olur.
 • Üründe yer alan Air Fresh filtresi, buzdolabının içerisindeki havayı düzenli aralıklarla temizler. Bu özelliği itibari ile gıdaların yaydığı kokuyu ortadan kaldırır ve her an temiz kokmasına imkan sağlar.
 • Bosch markasına ait olan KGN55VWF0N buzdolabı modelindeki eksi yönler ise cihazda Home Connect teknolojisinin ve Touch Control desteğinin bulunmamasıdır.

Siz de ürün hakkında kullanıcıların yapmış olduğu yorumlara göz atarak cihazın bütün artı ve eksi yönlerini inceleme fırsatı bulabilir ve karar verme sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Bosch KGN55VWF0N No Frost Görünüm

Bosch KGN55VWF0N ile KGN36NLEON Buzdolabı Farkları

Ürün ile bir önceki model olan KGN36NLEON arasında bazı farklılıklar dikkat çeker. Bunların başında boyut gelir. KGN36NLEON modelinin boyutları 1860 x 600 x 660 mm iken KGN55VWF0N’un boyutları 1860 x 700 x 800 mm’dir.

Bunun haricinde KGN55VWF0N, bir önceki modele kıyasla daha ağırdır. Bosch KGN36NLEON modelinin akustik gürültü emisyonu sınıfı D olmasına karşılık KGN55VWF0N’un C’dir.

Aralarındaki en büyük fark ise elektrik kesintisi durumunda gıdaların saklanma süresidir. Önceki modelde bu 12 saat iken KGN55VWF0N’da yaklaşık olarak 22 saate kadar ulaşır.

Bosch KGN55VWF0N Kapaklı Görünüm

Uygun Bosch KGN55VWF0N Buzdolabı Fiyat Seçenekleri

Bosch KGN55VWF0N’un üretimi sırasında genellikle kaliteli ve aynı zamanda da sağlam malzemelerin tercih edilmesi ön planda tutulur. Dolayısıyla cihaz, maksimum dayanıklı tasarımı ile göz doldurur. Kolay kolay çizilme, çatlama gibi deformasyonlar meydana gelmez.

Temperli cam raflar ve çekmeceler de sağlam dizaynları ile ön plana çıktığı için ağırlıktan etkilenmez. Gelişmiş motoru da minimum enerji tüketimi yaparak güçlü performansını sürdürür.

Bu nedenle cihaz, hem performansını hem de görünümünü uzun yıllar boyunca koruyarak size her anınızda eşlik eder ve uzun bir kullanım deneyimi imkanı sağlar.

Bosch KGN55VWF0N yorumlar kısmı incelendiği zaman üründen ne kadar memnuniyet duyulduğunu görmek mümkündür. Yorumlarda ürünün sağladığı faydalar, pratiklikler, saklama alanının genişliği ve performansının yüksekliği dile getirilir.

Dolayısıyla yorumlar, ürünü ilk kez deneyimleyecek olan kullanıcılara fikir verme açısından oldukça yararlıdır. Karar verme sürecini hızlandırarak online alışverişi çok daha kullanışlı yapar.

Performansına ve sunduğu kolaylıklara bakıldığında Bosch KGN55VWF0N fiyat olarak avantajlıdır. Bu nedenle kullanıcılar uygun fiyat seçenekleri arasından kendi bütçelerine en uygun alternatifi kolay bir biçimde bulabilir ve yüksek kaliteyi yıllarca deneyimleyebilir.

Eğer siz de pratik, yenilikçi, geniş iç hacme sahip, modern ve yüksek performans gösteren yeni bir buzdolabı arıyorsanız, Bosch’un bu modelini tercih edebilir ve fiyat seçeneklerini karşılaştırarak size en uygun ürünü kolaylıkla alabilirsiniz.

Bosch KGN55VWF0N Kombi No-Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Bosch KGN55VWF0N Kombi No-Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch KGN55VWF0N Kombi No-Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Orta
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   40 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Net Hacim:   483 lt
Soğutucu Net Hacim:   375 lt
Dondurucu Net Hacim:   108 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   326 kWh
Genişlik:   70 cm
Derinlik:   80 cm
Yükseklik:   186 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Beyaz
ECO Mod:
Hızlı Dondurma:
Sesli Uyarı:
Şişe Rafı:
Dondurucu Bölmesi:   Alttan
Ağırlık:   85.5 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   10 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Bosch KGN55VWF0N Kombi No-Frost Buzdolabı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Bosch KGN55VWF0N Kombi No-Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch KGN55VWF0N Kombi No-Frost BuzdolabıSiemens KG55NVWF0N Kombi No Frost BuzdolabıBosch KDN55NWF1N Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıSiemens KG55NVIF0N Kombi No Frost Buzdolabı
 Bosch KGN55VWF0N Kombi No-Frost BuzdolabıSiemens KG55NVWF0N Kombi No Frost BuzdolabıBosch KDN55NWF1N Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıSiemens KG55NVIF0N Kombi No Frost Buzdolabı
Fiyat 14.800,00 TL
13 satıcı
15.649,00 TL
10 satıcı
11.055,56 TL
22 satıcı
17.030,00 TL
8 satıcı
Popülerlik3. Popüler Bosch Buzdolabı5. Popüler Siemens Buzdolabı5. Popüler Buzdolabı-
Ortalama Puan----
Wi-FiYokYokYokYok
Cam KapılıYokYokYokYok
RetroYokYokYokYok
SebilliYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi TipiKombi Tipi-Kombi Tipi
BoyutOrtaOrtaOrtaOrta
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalAnalogDijitalDijital
Ses Seviyesi40 dB40 dB41 dB40 dB
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Net Hacim483 lt483 lt453 lt483 lt
Soğutucu Net Hacim375 lt375 lt335 lt375 lt
Dondurucu Net Hacim108 lt108 lt118 lt108 lt
Yıllık Enerji Tüketimi326 kWh326 kWh336 kWh326 kWh
Genişlik70 cm70 cm70 cm70 cm
Derinlik80 cm80 cm74.5 cm80 cm
Yükseklik186 cm186 cm186 cm186 cm
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıFFFF
RenkBeyazBeyazBeyazInox
Ağırlık85.5 kg84.6 kg75.8 kg85.8 kg
Değiştirilebilir Kapı Yönü-Var-Var
Dondurucu BölmesiAlttanAlttanÜsttenAlttan
ECO ModVarVarVarVar
Günlük Dondurma Kapasitesi10 kg10 kg10 kg10 kg
Hızlı DondurmaVarVar-Var
Koku Önleme-VarVarVar
Sesli UyarıVarVar-Var
Şişe RafıVarVar-Var