Bosch

Bosch KGN56UWF0N 559 LT Kombi No Frost Buzdolabı

Bosch KGN56UWF0N 559 LT Kombi No Frost Buzdolabı

11 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

17.899,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Dün 22:51

, 7 taksit

StoktaSatıcı: Electrobeyazshop.com

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 42 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 559 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Bosch KGN56UWF0N 559 LT Kombi No Frost Buzdolabı Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)
 • Bosch20.630 TL

Tüm fiyatlar (10)

En Popüler Bosch Buzdolapları

Bosch KGN56UWF0N No Frost Buzdolabı

Bosch, tasarladığı her ürün ile standartları belirli bir seviyenin üzerine taşıyarak kullanıcılarının ev içi yaşantısını kolaylaştırır. Bosch’un KGN56UWF0N modeli de içerdiği teknolojiler ve kullanışlı tasarımı ile kullanıcılarının beğenisini kazanır.

Kaliteli malzemeyi yenilikçi yaklaşımlarla bir araya getirmesi ile sayısız kullanıcı tarafından tercih edilir. Aynı zamanda ek özellikleri sayesinde oldukça işlevsel bir ürün haline gelir.

VitaFresh isimli Sebzelik Çekmecesi ile ürünlerin ideal koşullarda saklanmasını ve daha uzun süre tazeliğini korumasını sağlar. Aynı zamanda No Frost teknolojisine sahip olan ürün, kullanıcılarına pek çok farklı fayda sunar.

No Frost olması ile buzlanma ya da don gibi istenmeyen yapıların oluşmasını engelleyerek buzdolabınızı temiz tutmanıza yardımcı olur. Ayrıca buzlanma olmaması, yiyeceklerin lezzetini ve şeklini korumayı başarır. Bu sayede dondurucu bölümünde sakladığınız ürünler lezzetini uzun zaman boyunca muhafaza eder.

Buz yanıkları gibi yiyeceklerin aromasını bozan istenmeyen durumların yaşanmasının önüne geçer. Dondurulan ürünlerin manuel olarak çözdürülmesine gerek olmaması, buzdolabının öne çıkan özellikleri arasında bulunur.

Uygun hava sirkülasyonunu sağlayarak dondurucu bölümünde daimi kuru bir hava sağlar. Böylelikle de buzlanma meydana gelmez. Kullanışlı olduğu kadar şık bir buzdolabı arıyorsanız ve istediğiniz özellikleri barındıran bir ürün bulmakta zorlanıyorsanız Bosch KGN56UWF0N modeline bakabilirsiniz.

Bosch KGN56UWF0N Çapraz Görünüm

Bosch KGN56UWF0N Buzdolabının VitaFresh Teknolojisi

Bosch KGN56UWF0N içerdiği teknolojiler ile yiyeceklerin daha iyi koşullar altında muhafaza edilmesini mümkün kılar. VitaFresh çekmecesi, meyve, sebze ve yeşillikler için uygun ortamı oluşturur.

Sıcaklık ve nem ayarını otomatik olarak yaparak en uygun depolama alanını yaratır. Böylece meyve, sebze ve yeşilliklerin daha uzun süre lezzetli ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur. VitaFresh teknolojisi otomatik olarak bakım yapan iki parçalı bir sistemden oluşur.

Sensörler, optimum tazelik ve daha uzun depolama süreleri için sıcaklığın sürekli olarak donma noktasının hemen üstünde olmasını sağlar. İdeal seviyeye ulaşan sıcaklık sayesinde de yerleştirilen ürünlerin daha gevrek kalmasını mümkün kılar.

Örneğin, yeşillik koyduğunuzda buruşma gibi istenmeyen durumların yaşanmasını engeller. Çok yönlü hava akım sistemi, VitaFresh çekmecesi üzerinde dolaylı bir soğutma sağlar. Bu hava akışı, kuru ve soğuk havanın doğrudan meyve ve sebzelerin üzerine üflenmesini engeller. Bu durum depolama ömrünü kısaltan kuruma etkisini önemli ölçüde azaltmayı başarır.

İdeal sıcaklığın yanı sıra VitaFresh çekmecesi yerleştirilen ürünler için nem seviyesini dengeler. Ürünlerin ne kadar neme ihtiyaç duyduğunu tespit ederek çekmecenin nem seviyesini olması gereken noktaya getirir.

Bu sayede meyve, sebze ve meyvelerin ihtiyaç duyduğu nemi almasını ve sonucunda lezzetlerini korumasını sağlar. Yiyeceklerinizi daha uzun süre taze kalacak şekilde saklamak istiyorsanız Bosch KGN56UWF0N buzdolabı modeline göz atabilirsiniz.

Bosch KGN56UWF0N Çapraz Açık Görünüm

Bosch KGN56UWF0N Modelinin Tasarımı

Bosch KGN56UWF0N buzdolabı modelinin üst tarafında soğutucu ve alt kısmında dondurucu bölümü yer alır. Soğutucu bölümünün en altında VitaFresh teknolojisine sahip olan Sebzelik Çekmecesi bulunur.

Nem ve sıcaklık dengesini sağlayan çekmece, yerleştirilen ürünlerin tazeliğini uzun süre muhafaza eder. Çekmecenin üzerinde dört adet raf yer alır. Yükseklikleri değiştirilebilen raflar, buzdolabını daha işlevsel bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Yüksek bir tencere koyacağınız zaman rafların konumunu değiştirerek ihtiyacınız olan alanı kolay bir şekilde açabilirsiniz.

Aynı zamanda EasyAccess Shelf olarak isimlendirilen raflar, rahat bir şekilde çekilebilmesi ile de pratik bir kullanım kazanır. Böylelikle rafların en arkasındaki ürünlere bile zorlanmadan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca rafların çekilebilmesi, temizlik yaparken buzdolabının her noktasını erişilebilir kılar. Bu durum buzdolabını daha etkili bir şekilde temizlemenize imkan tanır. Soğutucunun iç kapak kısmında dört adet raf ve bir adet yumurtalık bulunur. Soğutucu bölümünün toplam hacmi ise 400 litredir. Dondurucu bölümünde ise biri BigBox olmak üzere toplam iki tane çekmece vardır.

BigBox çekmecesi, daha geniş bir saklama alanı sunması ile öne çıkar. Büyük ürünleri dondurmak istediğinizde bu çekmeceye rahatlıkla sığdırabilirsiniz. BigBox çekmecesinin ortasında ara raf bulunur.

Bu sayede iki farklı büyük yiyeceği çekmeceye yerleştirebilirsiniz. Kuzu kolu gibi uzun bir gıda saklamanız gerektiğinde ise aradaki rafı kaldırarak ihtiyacınız olan alnı oluşturabilirsiniz. Dondurucu bölümünün iç hacmi ise 108 litredir. Toplam 559 litrelik hacme sahip olan ürün, büyük bir buzdolabı arayan kişiler için iyi bir seçenektir.

Bosch KGN56UWF0N Alt Bölme Görünümü

Bosch KGN56UWF0N Modelinin Olumlu ve Olumsuz Yanları

Beyaz eşya satın alırken ürüne ait artı ve eksi yönleri bilmek, kullanıcıların tercih yapmasında oldukça önemlidir. Bosch KGN56UWF0N A++ 559 lt No-Frost kombi tipi buzdolabı sahip olduğu özellikler ile kullanıcılarına pek çok farklı avantaj sağlar. Ürünün öne çıkan özellikleri şu şekildedir;

 • Geniş iç hacmi ile kalabalık ailelerin günlük ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılar. Aynı zamanda ürünleri sıkıştırmadan rahat bir şekilde yerleştirmenize imkan tanır.
 • 1930x700x800 mm ölçülerinde olması ve Solo tipinde tasarlanması sayesinde her yere kolaylıkla sığdırılabilir.
 • Süper Soğutma ve Dondurma özellikleri buzdolabının daha kullanışlı olmasını sağlar.
 • Ayarlanabilir emniyetli cam raflar, soğutucu bölümü istediğiniz şekilde düzenlemenize imkan tanır.
 • BigBox çekmecesi, büyük ürünleri yer sıkıntısı çekmeden dondurmanızı mümkün kılar.
 • VitaFresh teknolojisi, gıdaların tazeliğini korumasına yardımcı olur.
 • 0 °C bölümüne sahip olmaması, ürünün olumsuz özelliklerinden sayılabilir.
 • LED aydınlatma sistemi, buzdolabının her yerini görülebilir kılar.
 • Kontrol paneli buzdolabının içinde olduğu için ayarlamalar yaparken ürünün kapısını açmanız gerekir.
 • Kapı Açık Uyarı Tonu, buzdolabını açık unutsanız bile hemen bunu size bildirerek gereksiz enerji tüketiminin önüne geçer.
 • 42 dBA ses seviyesine sahip olması ile havadan akustik gürültü emisyonu sınıflandırılmasında D kategorisinde bulunur.
 • Elektrik kesintisinden sonra dondurucu bölümündeki yiyecekleri 22 saat muhafaza edebilirsiniz. Bu sayede elektrik kesilse bile gıdaların bozulması sorunu ortadan kalkar.

Fonksiyonelliği ile öne çıkan Bosch KGN56UWF0N, kullanıcılarının günlük ihtiyaçlarına başarılı bir şekilde yanıt vermeyi başarır. Geniş iç hacmi ve VitaFresh çekmecesi ile öne çıkan bu ürünü buzdolabına ihtiyacınız varsa inceleyebilirsiniz.

Bosch KGN56UWF0N Kontrol Paneli Görünümü

Bosch KGN55VIF0N Modeli ile KGN56UWF0N Farklılıkları

İki buzdolabı da tasarım bakımından birbirine benzese de Bosch KGN56UWF0N modeli bazı özellikleri ile selefinden ayrılır. Bosch KGN55VIF0N buzdolabı modelinden daha büyük kapasiteye sahip olması sayesinde daha fazla ürün saklamanıza imkan tanır.

Bu sayede kalabalık aileler için de daha kullanışlı bir ürün haline gelir. Aynı en ve derinliğe sahip olmalarına rağmen KGN56UWF0N modeli daha yüksektir. Bu sayede yüksek ürünleri daha rahat bir şekilde yerleştirmenize imkan tanır.

Bosch KGN56UWF0N Ek Özellikleri

VitaFresh teknolojisinin yanı sıra sahip olduğu ek özellikler ile de dikkatleri üzerinde toplayan ürün, kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırmaya devam eder. LED ışıklı panel sayesinde buzdolabının içini ideal parlaklık seviyesini getirir.

Böylece dış ortamın ışığı yetersiz olsa bile içindeki her alanı rahat bir şekilde görmenizi mümkün kılar. LED aydınlatma sistemine sahip olması ile de enerjiden tasarruf elde edilmesini sağlar.

SuperCooling, sıcak havanın buzdolabının içine girerek sıcaklık farklılıklarına neden olmasının önüne geçer. SuperCooling fonksiyonunu aktif hale getirdiğinizde içinde bulunan yiyecekleri izole etmek için buzdolabının sıcaklığını kısa süre içinde düşürür.

Bu sayede yeni eklenen ürünlerin de kısa sürede soğutulmasına yardımcı olur. SuperCooling fonksiyonunu kapatmayı unutsanız bile 6 saat sonra otomatik olarak devre dışı kalır.

Böylelikle gereksiz enerji tüketiminin de önüne geçmeyi başarır. Süper Dondurma ise dondurucu bölümünün sıcaklığını muhafaza etmeye yardımcı olan bir fonksiyondur. SuperFreezing olarak da isimlendirilen fonksiyon, taze gıdaları kısa süre içinde dondurmak istediğinizde kullanışlı hale elir.

Ayrıca gerekli sıcaklık seviyesine ulaştıktan sonra otomatik olarak kesilerek fazla elektrik tüketilmesini engeller. Kapı Açık Uyarı tonu, kapıyı açık unuttuktan birkaç dakika sonra sesli olarak sizi uyarır.

Buzdolabının kapısı açık unutulduğunda sıcaklık değişimlerinin ortadan kaldırılması için daha fazla elektrik tüketerek iç sıcaklığını dengeler. Kapı açık kaldığında fazla elektrik tüketmesini engelleyen uyarı tonu, ürünün daha tasarruflu bir hale gelmesini sağlar. Fonksiyonel bir buzdolabı istiyorsanız KGN56UWF0N modelini inceleyebilir, yiyeceklerinizi doğru koşullarda saklamaya başlayabilirsiniz.

Bosch KGN56UWF0N Üst Bölme Görünümü

Bosch KGN56UWF0N 559 LT Kombi No Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Bosch KGN56UWF0N 559 LT Kombi No Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch KGN56UWF0N 559 LT Kombi No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   42 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   559 lt
Toplam Net Hacim:   508 lt
Soğutucu Net Hacim:   400 lt
Dondurucu Net Hacim:   108 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   328 kWh
Genişlik:   70 cm
Derinlik:   80 cm
Yükseklik:   193 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Beyaz
ECO Mod:
Hızlı Dondurma:
Hızlı Soğutma:
Sesli Uyarı:
Şişe Rafı:
Dondurucu Bölmesi:   Alttan
Ağırlık:   85 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   10 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Bosch KGN56UWF0N 559 LT Kombi No Frost Buzdolabı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Bosch KGN56UWF0N 559 LT Kombi No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch KGN56UWF0N 559 LT Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN56VWF0N Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN56UW30N Kombi No-Frost BuzdolabıBosch KGV58VW31N Kombi Tipi Buzdolabı
 Bosch KGN56UWF0N 559 LT Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN56VWF0N Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN56UW30N Kombi No-Frost BuzdolabıBosch KGV58VW31N Kombi Tipi Buzdolabı
Fiyat 17.899,00 TL
11 satıcı
17.300,00 TL
15 satıcı
Fiyat YokFiyat Yok
Popülerlik-9. Popüler Bosch Buzdolabı--
Ortalama Puan---
Wi-FiYokYokYokYok
Cam KapılıYokYokYokYok
RetroYokYokYokYok
SebilliYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi
BoyutBüyükBüyükBüyükBüyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalAnalog
Ses Seviyesi42 dB42 dB42 dB40 dB
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostLow Frost
Toplam Brüt Hacim559 lt559 lt559 lt508 lt
Toplam Net Hacim508 lt508 lt505 lt500 lt
Soğutucu Net Hacim400 lt400 lt400 lt376 lt
Dondurucu Net Hacim108 lt108 lt105 lt124 lt
Yıllık Enerji Tüketimi328 kWh328 kWh306 kWh292 kWh
Genişlik70 cm70 cm70 cm70 cm
Derinlik80 cm80 cm80 cm77 cm
Yükseklik193 cm193 cm193 cm191 cm
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıFFA++A++
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Ağırlık85 kg90.4 kg--
Dokunmatik-Var--
Dondurucu BölmesiAlttanAlttan--
ECO ModVarVar--
Günlük Dondurma Kapasitesi10 kg10 kg18 kg-
Hızlı DondurmaVar---
Hızlı SoğutmaVarVar--
Sesli UyarıVarVar--
Şişe RafıVarVarVar-