Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Bosch

Bosch KGN56VIF0N No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Bosch KGN56VIF0N No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

19 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

16.399,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 01:48

, peşin fiyatına 9 taksit

Stokta14:00Bugün kargodaSatıcı: Media Markt9,2 628 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 42 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 559 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Bosch KGN56VIF0N No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (18)

En Popüler Bosch Buzdolapları
Benzer Ürünler

Bosch KGN56VIF0N No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Bosch, beyaz eşya konusundaki tecrübesi ile her ürününde standartları yeniden tanımlar. Bosch’un KGN56VIF0N buzdolabı modeli de kullanıcılara sunduğu özellikler ile pek çok fayda sağlar.

Nem kontrolü sağlayan VitaFresh Plus çekmeceleri, hızlı dondurma işlevini yerine getiren SuperFreezing, enerji tasarrufu sağlayan fonksiyonları, başarılı aydınlatma sistemi ve No Frost oluşuyla kullanıcıların günlük hayatını kolaylaştırmayı başarır.

No Frost olması sayesinde gıdaların buzlanmasını ve buz kristalleri kaynaklı yapısal bozukluklara uğramasını engeller. Böylece ürünlerin vitamin değerlerini kaybetmeden muhafaza edilmesine yardımcı olur.

Ayrıca tazelik konusunda da kayda değer bir etkiye sahip olan No Frost teknolojisi ile kullanıcılara pratik bir kullanım sunar. Ürünlerin aşırı buzlanmadan dolayı birbirlerine yapışmasını engelleyerek rahat bir şekilde yerleştirilebilmesini ve yerleştirildikten sonra da kolaylıkla çıkarılabilmesini sağlar.

Aynı zamanda No Frost olmasından dolayı bakımı da kolay olan ürün, kullanıcılarının günlük hayatına büyük bir kolaylık katar. İçerisine yerleştirilen gıdaların üzerinde don birikimini engelleyerek yapılarının ve lezzetlerinin de bozulmasının önüne geçer.

Kullanışlı ve işlevsel bir ürüne ihtiyacınız varsa Bosch KGN56VIF0N A++ 559 lt No-Frost kombi tipi buzdolabı modelini inceleyebilir, arayışınıza kısa süre içinde son vermeye başlayabilirsiniz.

Bosch-KGN56VIF0N-Yan-Görünüm

Tazeliği Koruyan Bosch KGN56VIF0N Buzdolabı

Buzdolabı, içerisinde bulunan özel bölmeler sayesinde gıdaların ideal koşullarda muhafaza edilmesine yardımcı olur. VitaFresh isimli çekmeceleri meyve ve sebzeler için doğal ortamlarını simüle ederek daha etkili bir saklama alanı oluşturur.

Çekmecenin içindeki nem seviyesini ve soğuk derecesini ayarlayarak ideal bir alan yaratır. Meyve ve sebzeler ile birlikte et, balık ya da tavuklar için de özel teknolojiye sahip olan buzdolabı, düşük sıcaklık seviyelerinde gıdaların uzun süre tazeliğini ve lezzetini muhafaza etmesine yardımcı olur.

İki parçalı bir sistem olan VitaFresh, sıcaklık ölçen sensörler sayesinde çekmecelerin °C olarak ideal seviyelerde kalmasını sağlar. Hava akımı sistemi ile çekmecelere dolaylı olarak soğuk hava üfler.

Hava ile direkt temas haline girmeyen gıdalar da daha doğal bir ortamdaymış gibi muhafaza edilir. Gıdaları taze tutmak için en iyi yollardan biri olmasıyla da gıda atıklarının azaltılmasına yardımcı olan VitaFresh, et, balık, meyve ve sebzelerin özel bir çekmecede hijyenik olarak ideal derecelerde saklanmasını sağlar.

Nem kontrollü ve sıcaklık kontrollü olmak üzere iki farklı tipte olan VitaFresh çekmecelerinin nem kontrollü olanında meyve ve sebzelerinizi, 0 °C sıcaklık kontrolünde olanlarında ise et ve balık gibi gıdalarınızı muhafaza edebilirsiniz.

Her gıdaya özel olarak farklı koşullar sunmasıyla lezzeti ve tazeliği uzun süreli kılmayı başaran buzdolabı, Bosch KGN56VIF0N yorum ve değerlendirmelerinden de olumlu geri dönüşler almayı başarır.

Bosch-KGN56VIF0N-Açık-Kapaklı

Bosch KGN56VIF0N Buzdolabı Konfor ve Güvenlik Özellikleri

Gıdaların tazeliğini ve lezzetini muhafaza etmesinin yanı sıra KGN56VIF0N Bosch kalitesiyle kullanıcılarına pek çok farklı özellik sunmaya devam eder. Kapı açık uyarı sistemine sahip olan ürün, buzdolabının kapısını açık unuttuğunuzda optik ve akustik aktif uyarı sistemini devreye sokar.

Buzdolabı üzerinde bulunan ekranda optik olarak buzdolabının açık olduğunu belirtirken alarm sistemiyle de akustik olarak kullanıcıyı uyarır. Böylece kapının açık kalması kaynaklı oluşabilecek sıcaklık artışlarına karşı önlem alınmasına yardımcı olur.

Bosch KGN56VIF0N buzdolabının LED gösterge paneli ise uyarı ile birlikte farklı avantajlar da içerir. Elektronik ısı ayarına sahip olan buzdolabının gösterge paneli üzerinden istediğiniz fonksiyonu aktif edebilirsiniz.

Buzdolabının soğutucu ve dondurucu bölümlerinin sıcaklıklarını bu alandan kolay bir şekilde ayarlayabilir, dolabınızı aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda gösterge paneli LED olduğu için de rahat bir şekilde okunabilmesi ile öne çıkar.

LED ışıklı panel buzdolabının içinde de kullanılır. Buzdolabı açıldığı anda yanarak içindeki her alanın görülebilir hale gelmesini sağlayan LED ışıklı panel, dış ortamın ışıklandırmasının yetersiz olduğu durumlarda bile her yerinin rahatlıkla görülebilmesine yardımcı olur.

Ayrıca ışıklandırma sistemi LED olmasından dolayı iyi aydınlatmasının yanı sıra çok az enerji tüketir. Parlama yapmaması ve buzdolabının içinde eşit bir aydınlatma sistemi sunması ile KGN56VIF0N yorum ve incelemelerinden de yüksek puanlar alır.

Kullanıcı odaklı tasarım anlayışının sonucunda ortaya çıkan KGN56VIF0N modeliyle günlük hayatınıza pratiklik katabilirsiniz.

Bosch-KGN56VIF0N-Detaylı-Gorünüm

Bosch KGN56VIF0N Buzdolabı Modelinin Kullanışlı Tasarımı

1930 x 700 x 800 mm ölçülerine sahip olan buzdolabı, işlevselliği ve geniş iç hacmiyle öne çıkar. Bosch KGN56VIF0N modelinin üst bölümünde soğutucu alt tarafından dondurucu bölümü yer alır.

Soğutucu bölümünün en altında bir adet VitaFresh çekmecesi bulunur. Bu çekmecede meyve, sebze ve yeşilliklerinizi doğallığını uzun süre boyunca yitirmeyecek şekilde muhafaza edebilirsiniz. VitaFresh çekmecesinin üst kısmında ise iki adet VitaFresh 0 °C bölümü bulunur.

Burada et, tavuk, balık, kahvaltılık ya da şarküteri ürünlerinizi saklayabilirsiniz. VitaFresh çekmeceleri gıdaların olması gerektiği sıcaklık ve nem ayarlarında saklanmasını sağlar. Çekmecelerin üzerinde ise dört adet geniş raf bulunur.

Emniyetli camdan üretilen raflar, çekilebilir olmasıyla da kullanıcılara pratik bir kullanım sunar. Çekilebilen camlar sayesinde buzdolabının arkasına koyduğunuz ürünlere rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Camları çıkararak buzdolabının içini pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Soğutucu bölümünün iç rafında ise biri yumurtalık olmak üzere dört adet raf bulunur. Üç raf da ayarlanabilir bir yapıya sahiptir.

Böylece içine yerleştireceğiniz ürünler doğrultusunda rafların yüksekliklerini düzenleyebilir, buzdolabını dilediğiniz şekilde yeni baştan tasarlayabilirsiniz. Buzdolabının dondurucu bölümünde bir adet BigBox kutusu ve biri daha geniş biri daha uzun olmak üzere iki adet çekmece bulunur.

BigBox bölmesi çok geniş bir iç hacim sunmasıyla bütün tavuk gibi büyük boyutlardaki gıdaların rahat bir şekilde sığdırılabileceği derinliğe sahiptir.

Bosch-KGN56VIF0N Detaylı İç Görünüm

Bosch KGN56VIF0N ile KGN55VIF0N Farkları

505 litrelik hacmiyle selefinin 480 litrelik hacmini geride bırakır. Bosch KGN55VIF0N modeline göre daha geniş bir iç alan sunarken aynı zamanda da daha kullanışlı bir model olma özelliği gösterir.

Ek olarak VitaFresh çekmecesine sahip olması sayesinde et ve balık gibi yiyeceklerin ideal ortamlarında muhafaza edilmesini sağlar.

Böylece her gıda için uygun bir saklama alanı oluşturulmasını mümkün kılar. Daha büyük boyutlara sahip olması da bu modeli geniş aileler için daha uygun hale getirir.

Bosch KGN56VIF0N İç Görünüm

Bosch KGN56VIF0N Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Ürünün teknik ve tasarımsal özelliklerine ek olarak olumlu ve olumsuz bazı özellikleri de vardır. Bu özellikler şu şekilde sıralanabilir:

  • A’dan G’ye kadar sıralanmış enerji sınıfında F kategorisinde yer alması, ürünün olumsuz özellikleri arasında bulunur.
  • 42 dBA ses seviyesinde olmasından dolayı havadan akustik gürültü sınıfında D kategorisinde bulunur. Bu da buzdolabının ortalama bir ses performansı gösterdiği anlamına gelir.
  • Soğutucu bölümü 400 litre ve dondurucu bölümü 108 litre olmak üzere toplam 505 litrelik net kapasiteye sahiptir.
  • LED ışıklandırma sistemi ile içinin rahat bir şekilde görülebilmesini mümkün kılar.
  • Dondurucu bölümünde bulunan VarioZone, gereksinimler doğrultusunda çıkarılabilen raflar sayesinde büyük ürünlerin de kolaylıkla sığdırılabilmesini sağlar. Böylece daha fazla alan oluşturabilir, zorlanmadan dondurucunun içine istediğiniz ürünü koyabilirsiniz.
  • Ekonomi Modu sayesinde buzdolabını daha az enerji tüketecek şekilde çalıştırabilirsiniz.
  • Süper soğutma ve süper dondurma tuşları, iki bölümde de hızlı bir sıcaklık düşüşü oluşturur. Böylece kısa sürede soğutmak istediğiniz içecek ve yiyecekleri pratik bir şekilde soğutabilirsiniz.
  • Değiştirilebilir kapı menteşesi sayesinde mutfağınızı yeniden düzenlerken ya da taşınırken buzdolabının kapısını istediğiniz şekilde yeniden ayarlayabilirsiniz.
  • Aynı zamanda ayarlanabilir rafları sayesinde buzdolabının içini kişisel gereksinimlerinize göre düzenleyebilirsiniz.
  • Kapı açık uyarısı, buzdolabının açık kaldığını uyararak sıcaklık farklarının ve ekstra enerji tüketiminin önüne geçer.

Ayarlanabilir raflarıyla kullanışlı, Ekonomi modu ile tasarruflu ve LED ışıklandırma sistemi ile işlevsel olan model, buzdolabı arayışında olanlar için iyi bir seçenek haline gelir. Buzdolabı arayışı içindeyseniz Bosch KGN56VIF0N fiyat seçeneklerine göz atabilir, arayışınızı kısa sürede sonlandırabilirsiniz.

Bosch KGN56VIF0N No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı Fiyat Analizi

Bosch KGN56VIF0N No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch KGN56VIF0N No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   42 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   559 lt
Toplam Net Hacim:   508 lt
Soğutucu Net Hacim:   400 lt
Dondurucu Net Hacim:   108 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   328 kWh
Genişlik:   70 cm
Derinlik:   80 cm
Yükseklik:   193 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Inox
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.01 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Bosch KGN56VIF0N No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Bosch KGN56VIF0N No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch KGN56VIF0N No-Frost Kombi Tipi BuzdolabıLG GR-F802HLHU Wi-Fi Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıBosch KGN56VI30N Kombi No-Frost BuzdolabıBosch KGN56AIF0N Kombi No Frost Buzdolabı
 Bosch KGN56VIF0N No-Frost Kombi Tipi BuzdolabıLG GR-F802HLHU Wi-Fi Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıBosch KGN56VI30N Kombi No-Frost BuzdolabıBosch KGN56AIF0N Kombi No Frost Buzdolabı
Fiyat16.399,00 TL
19 satıcı
19.599,00 TL
12 satıcı
21.500,00 TL
1 satıcı
17.999,00 TL
7 satıcı
Popülerlik-1. Popüler LG Buzdolabı--
Ortalama Puan3 yorum--
Wi-FiYokVarYokYok
Cam KapılıYokYokYokYok
RetroYokYokYokYok
SebilliYokVarYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi Tipi-Kombi TipiKombi Tipi
BoyutBüyükBüyükBüyükBüyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Ses Seviyesi42 dB38 dB42 dB42 dB
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim559 lt631 lt559 lt559 lt
Toplam Net Hacim508 lt592 lt505 lt508 lt
Soğutucu Net Hacim400 lt418 lt400 lt400 lt
Dondurucu Net Hacim108 lt174 lt105 lt108 lt
Yıllık Enerji Tüketimi328 kWh323 kWh325 kWh328 kWh
Genişlik70 cm86 cm70 cm70 cm
Derinlik80 cm73 cm80 cm84 cm
Yükseklik193 cm184 cm193 cm193 cm
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıFEA++F
RenkInoxInoxInoxInox
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı