Bosch

Bosch KGN56VWF0N Kombi No Frost Buzdolabı

11 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

26.599,05 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 42 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10 adet 4 iş günü Satıcı: Hepsiburada/BEYOĞLU TİCARET

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 42 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 559 lt... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu fiyat son 1 aydaki en ucuz fiyat.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
26.599,05 TL

En Ucuz Bosch KGN56VWF0N Kombi No Frost Buzdolabı Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (11)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Bosch Buzdolapları
Benzer Ürünler

Bosch KGN56VWF0N Kombi No Frost Buzdolabı

Bosch KGN56VWF0N, Bosch buzdolabı kategorilerinden Serie 4’te yer alır. Şık tasarımı, kapasite özellikleri ve iç dizaynının kullanışlılığı ile beğeni toplayan ürün, geniş iç hacmi ile son derece kullanışlıdır.

Geniş aileler, kalabalık misafir ağırlamayı sevenler ve haftalık toplu alışveriş yaparak tasarruf sağlamak isteyenler için ideal bir geniş alan sunan KGN56VWF0N, işlevsel iç rafları ve farklı özelliklere sahip çekmeceleri ile gıdaları uzun süre taze tutan teknolojilere sahiptir.

Mükemmel iç aydınlatması, cihaz ömrü boyunca sorunsuz çalışır ve LED ışıklı panelin optimal yerleşimi sayesinde tüm dolap içi ideal bir şekilde ışıklandırılır.

Sıcak hava koridorunu kapatan SuperCool özelliği ve donmuş yiyeceklerin çözülmesini önleyen SuperFreezing özelliği sayesinde gıdaların uzun süre taze ve lezzetli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar.

Sağlıklı saklama koşulları için özen gerektiren gıdaları VitaFresh çekmecelerde muhafaza edebilirsiniz. MultiAirflow özelliği ile her noktada eşit soğuk hava dağılımı sağlayan ürün, son derece pratik bir kullanım imkanı sunar.

Dış kapakta yer alan şık dijital göstergesi ve kontrol paneli ile kolay bir şekilde ayarlamalarınızı yapabilirsiniz. Enerji tasarrufu için tatildeyken ekonomi modunu aktifleştirebilirsiniz.

Performans özellikleri ve farklı teknolojileri birleştiren fonksiyonları sayesinde Bosch KGN56VWF0N buzdolabınızı uzun yıllar keyifle kullanmanız için tasarlanmıştır.

Bosch KGN56VWF0N Önden Görünüm

Bosch KGN56VWF0N Geniş Saklama Alanı ve Çekilebilen Cam Raflar

Bosch KGN56VWF0N A++ enerji sınıfı 559 lt No-Frost buzdolabı, hem soğutucu hem dondurucu alanında geniş bir iç alan tasarımına sahiptir.

Ekstra geniş alan ihtiyacı hissettiğinizde VarioZone özelliği ile dondurucu alanında yer alan tüm raf ve çekmeceleri çıkarabilirsiniz. BigBox kutusunun geniş yapısı sayesinde tek başına bir hindiyi kolayca muhafaza edebilir, çok katlı pastalar için bile rahatlıkla yer bulabilirsiniz.

Bosch’un yenilikçi teknolojileri buzdolabı kullanımında esneklik ve kişisellikten yanadır. KGN56VWF0N buzdolabı, çekilebilen cam raflar ile kolay ulaşım ve temizlik imkanı sunar.

Geniş iç hacmi sayesinde geride kalan gıdalara ulaşmak için cam raflar, çekilebilen özellikte tasarlanmıştır. Emniyetli camdan oluşan bu raflar, yiyeceklerinizi kolaylıkla alıp yerine koymanızı sağlar.

Yine bu özellik rafları tamamen çıkarmanıza gerek kalmadan kolayca temizlemenize olanak tanır. Cam raflar arasındaki boşlukları ayarlanabilir cam raf sistemi ile kişisel tercihlerinize göre ayarlayabilir, daha yüksek ve daha geniş alanlar oluşturabilirsiniz.

Dondurucu bölümünde yer alan BigBox, size çok geniş hacimli bir alan sunar. Ayrıca BigBox bölmesinin üst çekmecesi ve arada yer alan rafı kaldırarak ihtiyaç duyduğunuzda daha büyük boyutlu yiyecekler için özel alan oluşturabilirsiniz. KGN56VWF0N Bosch kullanıcılarına sunduğu kolay ve işlevsel kullanım özellikleri ile memnuniyet sağlar.

Bosch KGN56VWF0N Kapaklı Görünüm

Bosch KGN56VWF0N Buzdolabı Saklama Koşullarında Üstün Performans Özellikleri

Bosch KGN56VWF0N buzdolabı teknolojik özellikleri bakımından mükemmel gıda saklama koşullarına sahiptir. Buzdolabının açılması ile içeri giren sıcak hava, dolap içerisindeki yiyeceklerin bozulmasına ve ömrünün kısalmasına yol açar.

Kapı açıldığında sıcak hava koridorunu kapatan SuperCool özelliği ile buzdolabı sıcaklığı hızla düşürülür. En düşük 2 derece olacak biçimde aktifleşen bu etkinlik, buzdolabında bulunan yiyeceklerin izole edilmesini sağlarken yeni eklenen gıdaların da çabuk soğumasında rol oynar.

Bir denge sistemi sağlayan bu sistem tek bir tuşla aktive olur. Enerji israfından kaçınmak için SuperCool özelliği yaklaşık 6 saat sonra otomatik olarak kapanır.

Supercool özelliği eski ve yeni yiyeceklerinizi akıllı bir öngörü ile tüketilebilir şekilde muhafaza eder. Buzdolabının içinde ve dışında yer alan sensörler, cihaz içindeki sıcaklığın sabit kalmasını ve gıdaların sıcaklıkla ilgili dengesiz durumlardan korunmasını sağlar.

Böylece gıdalar uzun süren tazelikte ve gerçek tat özelliklerinde saklanır. Dondurucu bölmesinde yer alan SuperFreezing özelliği ile donmuş gıdalarınız çözülmeye karşı korunur.

Dondurucuya yeni yiyecekler eklemek, iç sıcaklığı yükselterek içeride bulunan gıdaların çözülmesine ve lezzet kaybına uğramasına yol açar.

SuperFreezing özelliği, yeni eklenen gıdaların çabucak soğumasını sağlayarak dondurucuda yer alan gıdaların çözülmesini önler.

Cihaz gerekli sıcaklığa eriştiğinde otomatik çalıştığı moda geri dönerek enerji israfını engeller. KGN56VWF0N yorum ve beğenilere bakıldığında ürünün yenilikçi teknolojileri ve ekonomi sağlayan özellikleri ön plana çıkar.

Bosch KGN56VWF0N İç Görünüm

Bosch KGN56VWF0N Buzdolabı AirFresh Filtre ile Kokuları Birbirine Karıştırmayan Teknoloji

Buzdolabı içerisinde yer alan, farklı gıdaların kokularını birbirine karıştırmayan sistem AirFresh teknolojisi, havadaki kokuyu en aza indirir. Böylece yiyeceklerinizin tazeliği ve lezzeti korunur.

MultiAirflow özelliği ile her rafa eşit ve dengeli bir şekilde dağıtılan soğuk hava üfleme özelliği AirFresh Filtre ile birleşerek ortam kokusunu en alt seviyeye düşürür.

559 litrelik iç hacmi bulunan Bosch KGN56VWF0N çok sayıda yiyecek için geniş alanlar sunarken bu yiyeceklerin sağlıklı koşullarda birbirini etkilemeden muhafaza edilmesini sağlar.

Fan destekli MultiAirflow, cihazın her yerindeki hava dolaşımını artırır, sıcaklık ve nem seviyelerini en üstten en alta kadar eşit seviyede tutar. Böylece ısı dalgalanmaları en aza indirilir ve soğutma süreleri kısaltılır.

Yiyeceklerinizin tazeliği daha uzun sürer. Soğutucu bölümünde yer alan Vitafresh çekmeceler, et ve balık gibi daha fazla özen isteyen gıdalarınız için tasarlanmıştır.

Vitafresh çekmeceleri 0 derece özelliği ile daha soğuk saklama alanı sağlar. Bu bölmeleri kullanarak farklı türdeki yiyeceklerinizi en az 2 kata kadar daha uzun süre sağlıklı koşullarda muhafaza edebilirsiniz.

Sebzelik bölmesinin nem dengesini koruyan sistemi ile sebze ve meyvelerinizi taze şekilde daha uzun süre saklayabilirsiniz.

KGN56VWF0N fiyat ve performans bakımından üstün özellikleri, gıda koruma teknolojileri ve ferah iç aydınlatması ile dikkat çekici fonksiyonlara sahiptir.

Bosch KGN56VWF0N Çekmece Görünüm

Bosch KGN56VWF0N Buzdolabı Artı ve Eksi Özellikleri

Bosch KGN56VWF0N fiyat ve uzun süreli kullanımda sorunsuz ve etkili çalışma sistemi ile benzerlerinden ayrılır. Pek çok yeni teknolojinin bir arada kullanıldığı buzdolabı iç özelliklerinin yanında şık kapak tasarımı, kapakta yer alan dijital göstergesi ve modern yapısı ile mutfaklarınıza mükemmel uyum sağlar. Bosch KGN56VWF0N artı ve eksi özellikleri şunlardır:

 • XXL kapasiteli buzdolapları içinde VarioZone teknolojisi ile dondurucu daha da geniş alan tasarımı sağlar.
 • AirFresh teknolojisi ile gıda kokularının birbirine karışmasını önler.
 • VitaFresh çekmeceleri ile özen gerektiren gıdalar için özel alan imkanı sunar.
 • BigBox, çıkarılabilir fonksiyonu ile büyük boyutlu yiyecekler için dondurucu bölümünde daha geniş alanlar sağlar.
 • Derin dondurucu arıza uyarısı, Derin dondurucu sıcaklık göstergesi, Derin dondurucu uyarı fonksiyonu, Derin dondurucu "süper" tuşu, Kapı açık uyarı tonu, Soğutucu sıcaklık göstergesi, Süper soğutma tuşu fonksiyonları vardır.
 • Home connect uzaktan kontrol ve kamera özellikleri yoktur.
 • VitaFresh Plus ve VitaFresh Pro özellikleri yoktur.
 • Uzun süre kullanım dışı kalma durumları için ekonomi tatil modu vardır.
 • Uzun, ince ve şık bir tasarıma sahiptir.
 • Kapı menteşesi sağda yer alır. Kullanım alanına göre sola alınarak değiştirilebilir özelliktedir.
 • Kapı açık bırakıldığında veya herhangi bir sorunla karşılaştığında sesli ve ışıklı alarm sistemi vardır.
Bosch KGN56VWF0N Raf Görünüm

Bosch KGN56VWF0N Buzdolabı Teknik Özellikleri

Bosch KGN56VWF0N alttan donduruculu XXL buzdolabı, beyaz renkte ve No-Frost özelliktedir. A++ enerji verimlilik sınıfına ait ürünün yıllık ortalama enerji tüketimi 328 kWh’dir.

Soğuk bölümlerin toplam hacmi 400 lt, donmuş bölümlerin toplam hacmi 108 lt’dir. Ses seviyesi 42 dB (A) ve havadan akustik gürültü emisyon sınıfı D’dir.

Genişletilmiş ılıman iklim sınıfında yer alır. Elektronik kontrol sistemi ile yönetilir. Boyutu 1930 x 700 x 800 mm ölçülerindedir.

90,202 kg ağırlığındadır. 4 adet buzdolabı rafı vardır, bunların 3’ü ayarlanabilir özelliktedir. Esnek ve kişisel kullanım imkanları sunan raflar ve VarioZone özelliği buzdolabı teknolojisinde ayrıcalık sağlayan bir unsur olarak öne çıkar.

Dondurucu bölümünde 2 adet çekmece ve 1 adet buz kalıbı yer alır. Elektrik kesintisinde saklama süresi 22 saattir.

EcoMode, VarioZone, BigBox, MultiAirflow, AirFresh, VitaFresh, SuperCooling, SuperFreezing özellikleri ile uzun süreli kullanım ve işlevsellik bakımından ileri teknolojik fonksiyonlara sahiptir.

Elektrik kablosu uzunluğu 240 cm’dir. Optimal LED aydınlatma sistemi, dolap içerisinde her alana eşit ve ideal bir parlaklıkta ışıklandırma sağlar.

Bosch KGN56VWF0N yorum aldığı konuların başında teknik üstünlükleri ve yıllarca süren yüksek performans özellikleri yer alır. KGN56VWF0N yorumlar ve geri dönüşler, kullanıcı memnuniyetini yüksek beğeni oranları ile destekler.

Bosch KGN56VWF0N Kombi No Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Bosch KGN56VWF0N Kombi No Frost Buzdolabı son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch KGN56VWF0N Kombi No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   42 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   559 lt
Toplam Net Hacim:   508 lt
Soğutucu Net Hacim:   400 lt
Dondurucu Net Hacim:   108 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   328 kWh
Genişlik:   70 cm
Derinlik:   80 cm
Yükseklik:   193 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Beyaz
Dokunmatik:
ECO Mod:
Hızlı Soğutma:
Sesli Uyarı:
Şişe Rafı:
Dondurucu Bölmesi:   Alttan
Ağırlık:   90.4 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   10 kg
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

No Frost Buzdolabı Kombi Tipi Buzdolabı Solo Buzdolabı 80 cm Buzdolabı 508 lt Buzdolabı 70 cm Buzdolabı Büyük Boy Buzdolabı Dokunmatik Buzdolabı Çift Kapılı Buzdolabı Dijital Buzdolabı Beyaz Buzdolabı

Ürüne puan ver

Bosch KGN56VWF0N Kombi No Frost Buzdolabı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Bosch KGN56VWF0N Kombi No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch KGN56VWF0N Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN56XWE0N Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN56UWF0N 559 LT Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN56VW30N Kombi No-Frost Buzdolabı
 Bosch KGN56VWF0N Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN56XWE0N Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN56UWF0N 559 LT Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN56VW30N Kombi No-Frost Buzdolabı
Fiyat 26.599,05 TL
11 satıcı
26.900,00 TL
14 satıcı
23.866,98 TL
10 satıcı
Fiyat Yok
Ortalama Puan---7 yorum
Kullanım TürüSoloSoloSolo-
TipiKombi TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi
BoyutBüyükBüyükBüyük-
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı-
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijital-
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim559 lt-559 lt-
Toplam Net Hacim508 lt508 lt508 lt-
Soğutucu Net Hacim400 lt400 lt400 lt-
Dondurucu Net Hacim108 lt108 lt108 lt-
Genişlik70 cm70 cm70 cm-
Derinlik80 cm80 cm80 cm-
Yükseklik193 cm193 cm193 cm-
DokunmatikVar---
Hızlı SoğutmaVar-Var-
Hızlı Dondurma--Var-
Sesli UyarıVarVarVar-
ECO ModVarVarVar-
Şişe RafıVar-Var-
Yıllık Enerji Tüketimi328 kWh262 kWh328 kWh-
Ses Seviyesi42 dB40 dB42 dB-
Dondurucu BölmesiAlttanAlttanAlttan-
Ağırlık90.4 kg-85 kg-
Günlük Dondurma Kapasitesi10 kg10 kg10 kg-
Enerji SınıfıFEF-
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Renk---Beyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı