Bosch

Bosch KGN76AIF0N Kombi No Frost Buzdolabı

(1 yorum)

8 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

29.509,99 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 28 dakika önce

, peşin fiyatına 6 taksit

StoktaSatıcı: Tekugur.com.tr

Bosch Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 42 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 578 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Bosch KGN76AIF0N Kombi No Frost Buzdolabı Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)
 • Bosch29.510 TL

Tüm fiyatlar (7)

En Popüler Bosch Buzdolapları

Bosch KGN76AIF0N

Kullanışlı ve yenilikçi ürünleriyle uzun yıllardır kendi sektörünün ileri gelen markaları arasında yer alan Bosch, yaşam alanlarını teknoloji ile doldurarak ev işlerini pratik ve eğlenceli bir boyuta taşır. Başarılı markanın dikkat çeken ürünleri arasında yer alan Bosch KGN76AIF0N buzdolabı, gerek yiyecekleri uzun süre taze tutan tasarımı, gerekse pratik kullanım sunan fonksiyonları ile farkını her fırsatta belli eder.

Cihazın geniş iç hacmi yiyeceklerinizi rahat bir şekilde yerleştirmenize yardımcı olur. Modelin tasarımında yer alan yeni nesil teknolojiler gıdalarınız için elverişli bir ortam yaratarak yiyeceklerinizin lezzetini korumasını sağlar. KGN76AIF0N Bosch buzdolabı, standart bir cihazdan çok daha fazlasını sunar. Ürünün soğutucu ve dondurucu bölümündeki hava dalgalandırmaları minimum düzeydedir.

Aynı zamanda Bosch kgn76aif0n a++ enerji sınıfı 578lt no-frost buzdolabı inox donanımında yer alan akıllı sensörlerle sizleri olası bir hata durumunda uyararak problemin kısa süre içerisinde çözülmesini sağlar. Bu sayede Bosch KGN76AIF0N alttan donduruculu buzdolabı üstün performansını uzun süreler boyunca korumayı başarır. Modelin kompakt tasarımı evinizle kolayca uyum yakalayarak kısa sürede en önemli yardımcılarınız arasına girmeye aday!

Gıdalarınızı başarılı bir şekilde muhafaza eden modelin enerji dostu yapısı da kullanıcıların beğenisini toplayan noktalar arasında yer alır. Ürünün hem bütçe hem de çevre dostu tasarımıyla birlikte yüksek fiyatlı fatura problemi ortadan kalkar. Evinize kalite ve şıklık kazandıran bu kullanışlı buzdolabı modeliyle siz de arzu ettiğiniz sonuçlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Bosch KGN76AIF0N Çapraz

Bosch KGN76AIF0N Teknik Özellikleri

Estetik hatlarıyla göz alıcı bir tasarıma sahip olan KGN76AIF0N Bosch buzdolabı, yeni nesil teknolojileri ve kaliteli özellikleri ile beklentilerinizi karşılamayı başarır. Cihazın toplam 578 lt hacmi yiyeceklerinizi rahat bir şekilde depolamanıza yardımcı olur. Ürünün hem soğutucu hem de dondurucu bölümünün kullanışlı tasarımı oldukça pratik bir kullanımı beraberinde getirir.

Bosch, her kullanıcısının yüksek verim elde etmesi için rafları ayarlanabilir şekilde tasarlar. Kişisel kullanımınız için en ideal şekilde çekilebilen cam rafları düzenleyebilir ve her boyuttaki yiyeceğinizi kolayca depolayabilirsiniz. Dolabın dondurucu bölümünün No-Frost özelliği, buz oluşumuna karşı son derece başarılı bir koruma sağlar. Bosch KGN76AIF0N 578 lt Inox No-Frost buzdolabı ile birlikte buz çözme işlemi tarihe karışır.

Geleneksel buzdolabı modellerinden çok daha etkili bir performans ortaya koyan üründe LED aydınlatma sistemi yer alır. Ürünün kullanım ömrü boyunca kusursuz bir şekilde çalışan aydınlatma sistemi hem az enerji harcar hem de parlama yapmayarak konforlu bir kullanım sunar. A++ enerji sınıfında yer alan ürün, önemli ölçüde tasarruf yapmanıza imkan tanır.

Bosch KGN76AIF0N A++ 578 lt No-Frost kombi tipi buzdolabı Inox, bir yıl içerisinde ortalama 243 kWh enerji tüketimi gerçekleştirir. KGN76AIF0N fiyat seçenekleri de ürünün kalitesi ve özellikleriyle kıyaslandığında oldukça hesaplı düzeyde şekillenir.

Bosch KGN76AIF0N Kontrol Paneli

Bosch KGN76AIF0N ile Mükemmel Saklama Koşulları

Göz alıcı tasarımı ile kullanıcılarının beğenisini toplayan Bosch KGN76AIF0N A++ buzdolabı, yiyecekleriniz için en ideal saklama koşullarını sunar. Buzdolaplarının her noktasına eşit derecede hava akımı sağlanamaması yiyeceklerin kısa sürede kurumasına ve tazeliklerini kaybetmesine neden olabilir. Bosch’un sizlere sunduğu yenilikçi MultiAirFlow teknolojisi ile birlikte bu problem ortadan kalkar.

Bu teknoloji sayesinde hava dolaşımı cihazın en üstünden en altına kadar başarılı bir şekilde gerçekleştirilir. MultiAirFlow teknolojisi, aynı zamanda dolabın her noktasındaki sıcaklık ve nem seviyesinin eşit olmasını sağlar. Bu sayede dolabın içerisindeki dalgalanmalar en düşük seviyelerde tutulur ve böylece soğutma süreleri de azalır.

Yiyecekleriniz için saklama koşullarını verimli kılan bir diğer özellik olan FreshSense, akıllı sensörler aracılığı ile uygun ortamın ayarlanmasını sağlar. Dolabın hem iç hem de dış yüzeyinde yer alan sensörler, cihazın içerisindeki sıcaklığı sabit bir seviyede tutar. Bosch KGN76AIF0N A++ kombi No-Frost buzdolabı ile birlikte yiyeceklerin bozulma süreleri uzatılırken, gıdalarınız gerçek tatlarını da koruyabilir.

Alttan donduruculu buzdolabının akıllı yapısı saklama koşullarını düzenlerken, sizlere sadece istediğiniz tarifleri hazırlamak kalır. Ürünü kullanma fırsatı yakalamış kullanıcıların Bosch KGN76AIF0N yorumlar ve görüşleri de tasarımın sunduğu saklama koşullarının ne kadar başarılı olduğunu ifade eder. KGN76AIF0N alttan donduruculu buzdolabı ile siz de yiyeceklerinizin uzun süre tazeliğini korumasını sağlayabilir ve sevdiklerinize birbirinden leziz tarifler hazırlayabilirsiniz.

Bosch KGN76AIF0N İç Hacim

Bosch KGN76AIF0N Artı ve Eksi Özellikleri

Başarılı performansı ve dayanıklı yapısıyla geleneksel modellerden çok daha etkili sonuçlar sunan Bosch KGN76AIF0N A++ enerji sınıfı 578 lt No-Frost buzdolabı Inox, artı ve eksi özellikleriyle kullanıcıların beğenisine sunulur. Cihazın dikkat çeken özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Ürünün çekilebilen raf tasarımı artı özellikleri arasında yer alır. Emniyetli camdan yapılan raflar güvenli olduğu kadar pratik bir kullanım elde etmenize de yardımcı olur.
 • Kapısı açık kaldığında ya da farklı bir hata oluştuğunda alarm sistemi devreye girerek sesli ve ışıklı bir sinyal gönderir.
 • Ürünün tasarımında dikkat çeken noktalardan bir tanesi olan Inox, dayanıklı yapısına ek olarak oldukça kolay bir şekilde temizlenir. Dolabın parmak izi tutmayan dış yüzeyi, özel koruyucu kaplama sayesinde çizilmelere karşı uzun süre dayanabilir.
 • Cihazın eksi özellikleri arasında Home Connect desteği bulunmaması yer alır. Ürün, akıllı uygulamalar aracılığıyla takip edilemez ve kullanıcılar evde olmadıklarında modelin durumu hakkında bilgi sahibi olamaz.

Bosch KGN76AIF0N F enerji sınıfı 526 lt No-Frost buzdolabı Inox modelinin kolaylık sağlayan özellikleri farkını her fırsatta hissettirir. Bosch KGN76AIF0N yorumları da ürünün yenilikçi özelliklerinin sağladığı faydaları destekler.

Bosch KGN76AIF0N Çekmeceler

Bosch KGN76AIF0N Modeliyle Uzun Süren Tazelik

Birçok açıdan avantaj elde etmenizi sağlayan Bosch KGN76AIF0N A++ enerji sınıfı 578 lt Inox No-Frost buzdolabı, yiyeceklerinizin uzun süre taze kalmasını sağlamak için oldukça kullanışlı fonksiyonlar sunar. Buzdolaplarının kapılarının açılması içeri sıcak havanın girmesine ve gıdaların tazeliklerini kaybetmelerine neden olur. Bu sorunu yaşamamanız için Bosch sizlere SuperCooling ve superFreezing işlevlerini sunur.

SuperCooling işlevini etkinleştirdiğinizde buzdolabının içerisindeki sıcaklık hızlı bir şekilde düşürülür ve yiyecekler sıcak havadan izole edilir. Sadece bir düğmeye basarak aktif hale getirebileceğiniz bu işlev, yeni eklediğiniz yiyeceklerinizin de hızlı soğumasını sağlar ve dolabın dondurucu bölümünde de aynı işlevi yerine getirir. Bu sayede uzun süre muhafaza etmek istediğiniz yiyecekleriniz çözülme tehlikesi yaşamadan tazeliklerini korumayı başarır.

Bu fonksiyonların bir diğer faydası ise yaklaşık altı saat sonrasında otomatik olarak devre dışı kalmasıdır. Gereksiz güç harcamasının önüne geçilerek enerji verimliliğinin yüksek olması sağlanır. SuperCool işlevi bir süredir bekleyen yiyeceklerinizi daha uzun süre taze tutmayı başararak, hazırladığınız yemeklerin lezzetli olmasına katkıda bulunur.

Bosch KGN76AIF0N fiyat performans ölçütlerindeki başarılı sonuçlarıyla da ne kadar kullanışlı bir ürün olduğunu ortaya koyar. Dönemsel kampanya ve indirim fırsatlarından yararlanarak Bosch KGN76AIF0N en ucuz seçeneklerine ulaşabilir ve dilediğiniz an sipariş verebilirsiniz.

Bosch KGN76AIF0N Soğutma ve Hava Döngüsü

Bosch KGN76AIF0N ile KGN76AWF0N Arasındaki Farklar

Bosch KGN76AIF0N buzdolabı, KGN76AWF0N modelinden FreshSense teknolojisiyle ayrılır. KGN76AIF0N donanımında yer alan akıllı sensörler dolap içindeki sıcaklığın sabit kalmasını otomatik bir şekilde sağlarken, KGN76AWF0N modelinde bu teknoloji yer almaz. İki model arasındaki bir diğer fark da dış yüzeydir. KGN76AIF0N modelinin Inox yüzeyi kolay temizlenebilir yapıdayken, KGN76AWF0N modeli, kullanıcıların beğenisine beyaz renkte sunulur. KGN76AIF0N alttan donduruculu buzdolabı modelini kullanıcıların yorum ve görüşlerinden faydalanarak kapsamlı bir şekilde kıyaslayabilirsiniz.

Bosch KGN76AIF0N Kombi No Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Bosch KGN76AIF0N Kombi No Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch KGN76AIF0N Kombi No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   42 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   578 lt
Toplam Net Hacim:   526 lt
Soğutucu Net Hacim:   406 lt
Dondurucu Net Hacim:   120 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   342 kWh
Genişlik:   75 cm
Derinlik:   80 cm
Yükseklik:   186 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Inox
Dokunmatik:
ECO Mod:
Hızlı Dondurma:
Hızlı Soğutma:
Sesli Uyarı:
Şişe Rafı:
Dondurucu Bölmesi:   Alttan
Ağırlık:   98.1 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   8.5 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
5.05 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • Fatih Ö.415 yorum
  2214 beğeni
  Fatih Ö.5 Eylül 2020
  Gıdaların raf ömrünü iki katına çıkaran özel yapılı bölmeleri dikkat çekiyor. Dondurucu kısmı soğutucu bölmenin alt tarafında olacak şekilde tasarlanmış. Düşük enerji tüketiyor ve sessiz çalışıyor. LED aydınlatması sayesinde gıdalar rahatlıkla görülebiliyor. Cam raflarının çıkarılabilmesi hijyenik kullanım açısından dikkate değer. Kahvaltı kutusu ve çekmece de bulunuyor.
  • Alışverişçi resmi

Bosch KGN76AIF0N Kombi No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch KGN76AIF0N Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN76AI32N Kombi No-Frost BuzdolabıBosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost BuzdolabıSiemens KG76NAIF0N Kombi No Frost Buzdolabı
 Bosch KGN76AIF0N Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN76AI32N Kombi No-Frost BuzdolabıBosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost BuzdolabıSiemens KG76NAIF0N Kombi No Frost Buzdolabı
Fiyat 29.509,99 TL
8 satıcı
Fiyat YokFiyat Yok 27.159,03 TL
9 satıcı
Popülerlik9. Popüler Bosch Buzdolabı--4. Popüler Siemens Buzdolabı
Ortalama Puan1 yorum1 yorum5 yorum2 yorum
Wi-FiYokYokYokYok
Cam KapılıYokYokYokYok
RetroYokYokYokYok
SebilliYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi
BoyutBüyükBüyükBüyükBüyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Ses Seviyesi42 dB42 dB40 dB42 dB
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim578 lt512 lt682 lt578 lt
Toplam Net Hacim526 lt521 lt619 lt521 lt
Soğutucu Net Hacim406 lt406 lt479 lt406 lt
Dondurucu Net Hacim120 lt115 lt140 lt120 lt
Yıllık Enerji Tüketimi342 kWh335 kWh252 kWh342 kWh
Genişlik75 cm75 cm86 cm75 cm
Derinlik80 cm84 cm84 cm84 cm
Yükseklik186 cm186 cm186 cm186 cm
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıFA++A+++F
RenkInoxInoxInoxInox
Ağırlık98.1 kg-117.9 kg97.5 kg
Değiştirilebilir Kapı Yönü---Var
DokunmatikVar-VarVar
Dondurucu BölmesiAlttan-AlttanAlttan
ECO ModVar-VarVar
Günlük Dondurma Kapasitesi8.5 kg-20 kg8.5 kg
Hızlı DondurmaVar-VarVar
Hızlı SoğutmaVar-VarVar
Koku Önleme---Var
Sesli UyarıVar-VarVar
Şişe RafıVar-VarVar
Tatil Modu--Var-