Bosch

Bosch KGN76VIF0N Kombi No Frost Buzdolabı

12 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

21.650,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 18 dakika önce

, peşin fiyatına 9 taksit

Stokta 2 adet17:00Bugün kargodaSatıcı: Yilmazev.com 2 Yorum
Yorumları oku

Bosch Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 42 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 578 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Bosch KGN76VIF0N Kombi No Frost Buzdolabı Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (11)

En Popüler Bosch Buzdolapları

Bosch KGN76VIF0N Kombi No Frost Buzdolabı

Bosch, son teknolojilerle donattığı beyaz eşya ürünleriyle sektörde öncü bir marka olma özelliği taşır. Bosch KGN76VIF0N Buzdolabı, Bosch’un geniş aileler ve haftalık market alışverişi yapanlar için tasarladığı geniş hacimli ve çift kapılı ürünüdür.

Solo olarak tasarlanan Bosch KGN76VIF0N, alttan donduruculu özelliği ile kolay kullanıma sahiptir. Daha sık kullanılan soğutucu bölümün üstte yer alması fonksiyonel ve kullanışlı bir tercih olarak ilgi görür.

Geniş iç hacmi, gıdalarınızı düzenli ve zahmetsiz bir şekilde depolamanızı sağlarken, çekilebilen cam rafları, buzdolabı temizliğini rahat ve pratik olarak yapmanıza olanak tanır.

Inox olarak tasarlanan dış yüzeyi, mutfağınızın şıklığını tamamlar, özel koruyucu film tabakası sayesinde çelik dış yüzey uzun süre temiz kalır.

Dijital kontrol paneli ile sistem ayarlarını kolaylıkla değiştirebilir, tatil modu sayesinde uzun süre evde olmadığınız zamanlarda ekonomik kullanım sağlayabilirsiniz.

Bosch KGN76VIF0N alttan donduruculu buzdolabı XL kapasitesi ve kişiselleştirilebilir kullanım şekli ile en yüksek verimi almanızı sağlar. Enerji tasarrufu için tatil zamanlarında kullanılabilen EcoMode ile aile ekonomisine katkı sağlar.

Bosch KGN76VIF0N yorum aldığı konuların başında dondurucu alan esnekliği ve VarioZone fonksiyonunun avantajları yer alır. Bosch KGN76VIF0N, az enerji ile yüksek performans özellikleri sergiler.

Uzun yıllar boyunca sorunsuz ve keyifli çalışma sistemi ile mutfaklarınızı şıklıkla tamamlar. Sağlıklı saklama koşulları sayesinde gıdalarınızı daha uzun süre taze tutar.

Bosch KGN76VIF0N Yandan Görünüm

Bosch KGN76VIF0N Supercool ile Gıda Koruma Teknolojisi

Gıdaları uzun süre taze tutan teknolojisi, esnek raf sistemleri ile bir buzdolabından bekleyeceğiniz özelliklerden fazlasını sunan ve şık inox tasarımı ile göz dolduran Bosch KGN76VIF0N, teknolojik ve ekonomik bileşenleri bir arada bulundurur.

Buzdolabının hem iç hem dış yüzeyinde bulunan sensörler sayesinde dolap içi sıcaklık derecesi sabit kalır. Buzdolabında yer alan gıdalar, sıcaklık değişimine uğramazlar ve böylece tazeliklerini uzun süre korurlar.

Bosch KGN76VIF0N A++ enerji sınıfı 578 lt alttan donduruculu buzdolabı inox tasarımı, modern duruşuna Supercool özelliği ile farklı işlevler katar.

Buzdolabı açıldığı anda içeri giren sıcak hava, yiyeceklerin bozulmasına yol açar. Supercool özelliği etkinleştirildiğinde kapı açıldığı anda içeride bulunan yiyecekleri izole etmek için buzdolabı içi sıcaklığı hızla düşürülür.

En düşük 2 derece olan bu sıcaklık düşüşü ile buzdolabında bulunan yiyecekler koruma altına alınır. Ayrıca eklenecek yeni gıdaların hızlı bir şekilde soğumasını sağlayan bu işlev, sadece bir düğmeye basılarak kolayca etkinleştirilir.

Supercool, eski ve yeni yiyecekler arasında akıllı bir sistem ile denge kurar. Supercool işlevi, ekonomik açıdan gereksiz harcamayı önlemek için altı saat sonra otomatik olarak kapanır.

Bu özellik, Bosch KGN76VIF0N A++ buzdolabının gıda koruma teknolojisinde ileri boyutta geliştirdiği bir fonksiyondur.

Bosch KGN76VIF0N Kapaklı Görünüm

Bosch KGN76VIF0N BigBox ile Daha Geniş Saklama Alanı

Bosch KGN76VIF0N, XL kapasitesiyle kalabalık aileler ve toplu alışveriş yapmayı sevenler için idealdir. Büyük tencereleri bile rahatlıkla koyabileceğiniz geniş rafları, derin dondurucu bölmesinde bulunan BigBox çekmeceleri ile hem soğutucu hem dondurucu bölümünde dilediğiniz kadar alan açabilirsiniz.

Esnek raf sistemi ile, raf ve çekmecelerde değişiklik yapabilir, çok katlı pastalarınızı bile rahatlıkla sığdırabilirsiniz.

Geniş raf aralıkları ve ideal parlaklık sağlayan muhteşem aydınlatma sayesinde dolapta göremediğiniz herhangi bir alan olmadığı gibi, çekilebilir raf kolaylığı ile geride kalan yiyeceklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Kalabalık misafir ağırlamayı sevenler için mükemmel alanlar oluşturan KGN76VIF0N Bosch, Vitafresh Plus çekmeceleri ve MultiAirflow hava üfleme sistemi ile gıdaların daha uzun süre taze kalmasını sağlar.

Bu özellik toplu gıda alışverişlerinizde gıda ömrü açısından ideal ortam oluşturur. 526 lt net hacme sahip KGN76VIF0N, 406 lt soğutucu alanı, 120 lt dondurucu alanı kapasitesiyle XL buzdolapları arasında etkileyici bir alan tasarımına sahiptir.

Dolap kapağında bulunan 3 adet yumurtalık ve geniş içecek rafları kolay kullanım sağlar. Çıkarılabilir çekmece fonksiyonu özellikle dondurucu bölümünde ihtiyaç duyduğunuzda kullanım alanını genişletmek için işlevsel özellikler sunar.

VarioZone adı verilen bu özellik sayesinde küçük boyutlu pek çok gıda saklayabileceğiniz gibi, büyük boyutlu gıdaları da kolayca muhafaza edebilirsiniz.

Bosch KGN76VIF0N İçi Boş Görünüm

Bosch KGN76VIF0N ile KGN76VWF0N’un Arasındaki Farklar

KGN76VIF0N ile KGN76VWF0N arasındaki en belirgin fark renk tasarımında göze çarpar. KGN76VIF0N kolay temizlenebilir inox dış yüzeyine sahipken KGN76VWF0N beyaz renktedir.

XL kapasiteleri, VarioZone, BigBox, Vitafresh gibi tüm özellikleri aynı olan iki model de Serie 4 kategorisinde yer alır. İnox yüzeyin kolay temizlenmesi ve özel koruyucu film tabakası sayesinde çelik dış yüzeyi uzun süre temiz kalma özelliğine sahiptir.

Dış yüzey görünümü ve kişisel zevklere göre farklı tasarımları bulunan iki model, çalışma sistemi ve performans açısından benzer niteliktedir.

Bosch KGN76VIF0N Çekmece Görünüm

Bosch KGN76VIF0N Buzdolabının Artı ve Eksi Yönleri

Bosch KGN76VIF0N buzdolabının sahip olduğu teknolojiler bakımından benzer yapıda ürünlere göre artı ve eksi yönleri şu şekildedir:

  • Cam raflı iç tasarımı sağlıklı saklama koşulları sağlarken, bölmelerle ayrılan derin dondurucu bölümünde yer alan BigBox çekmecesi büyük boyutlu yiyecekleri saklama açısından avantajlıdır.
  • Nem kontrolü sağlayan vitafresh çekmecesi, sebze ve meyvelerin daha uzun süre taze kalmasını sağlar.
  • Vitafresh Plus çekmecesi, et ve balık ürünlerini 2 kata kadar daha uzun süre taze tutar.
  • MultiAirflow sistemi her rafa eşit hava üflerken içerdeki soğuk havanın dengeli dağılmasını sağlayarak yiyeceklerin kullanım ömrünü uzatır.
  • Supercool etkinleştirme işlevi ile buzdolabı açıldığında, ürünlerin içeri giren havadan etkilenmesini önleyen sıcaklık düşürme özelliği, gıdaları hava temasına karşı izole eder.
  • LED ışıklı paneli sayesinde çok az enerji ile muhteşem iç aydınlatma ve ideal parlaklık sağlar. LED ışıklı panel cihaz ömrü boyunca problemsiz çalışır.
  • Alarm sistemi ile kapı açık kaldığında veya herhangi bir sorun oluştuğunda sesli veya ışıklı uyarı verme özelliği ile kullanıcı dostu bir yapıya sahiptir.
  • VarioZone özelliği ile dondurucu bölmesinde yer alan çekmeceler çıkarılabilir, daha geniş alan ihtiyacı esnek kullanım özelliği sayesinde kolayca karşılanır.
  • Çekilebilen cam raflar sayesinde geride kalan malzemelere kolayca ulaşma imkanı sunar.
  • 186 cm yüksekliği ve geniş hacmi pek çok olanak sağlarken, uzunluk nedeniyle üst rafa ulaşmada zorlanma, ürün dezavantajları arasında görülebilir.
Bosch KGN76VIF0N Buzluk Görünüm

Bosch KGN76VIF0N Buzdolabı Teknik Özellikleri

Bosch KGN76VIF0N, kombi tipi, çift kapılı ve solo özelliktedir. Toplam net hacmi 526 lt olan ürün, 406 lt soğutucu iç hacmine, 120 lt dondurucu iç hacmine sahiptir.

Dondurucu özelliği No Frost olan Bosch KGN76VIF0N buzdolabının yıllık enerji tüketimi 342 kWh’tır. Büyük boy özellikte olan ürünün yüksekliği 186 cm, genişliği 75 cm ve derinliği 84 cm’dir.

Bosch KGN76VIF0N dijital kontrol paneli ile yönetilir, ses seviyesi 42 dB gibi düşük ve konforlu bir seviyededir. Inox renge sahip ürünün kapısı açık bırakıldığında veya herhangi bir sorun oluştuğunda sesli veya ışıklı uyarı veren alarm sistemi vardır.

Değiştirilebilir kapı menteşesi ile isteğe bağlı sağdan veya soldan açılabilir şekilde düzenlenebilir. Enerji verimlilik sınıfı A++ (eski etiket) F (yeni etiket) olmak üzere enerji tasarrufu sağlayan bir üründür.

Uzun süreli kullanım dışı kalma durumlarında tatil modu ile ekonomi sağlar. Bosch KGN76VIF0N A++ kombi No-Frost buzdolabı, 578 lt brüt iç hacmi ile diğer buzdolaplarına göre oldukça geniş bir kapasiteye sahiptir.

Esnek raf tasarımı ile kişisel kullanım şekline göre ayarlanabilen iç düzeneği onu benzerlerinden farklı kılan özelliklerdendir. İç aydınlatmada kullanılan LED ışık, parlama yapmayan, ışığı tüm dolap içine dengeli biçimde yayan ideal parlaklığa sahiptir.

Tüm fonksiyonel özellikleri ve yüksek performanslı çalışma sistemi ile Bosch KGN76VIF0N, modern gıda saklama teknolojileri ile tasarlanmıştır.

Zarif dış görünüşü ve inox yüzeyi ile mutfağınıza şıklık katarken, yıllar boyu sorunsuz ve konforlu bir şekilde çalışır.

Bosch KGN76VIF0N Kombi No Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Bosch KGN76VIF0N Kombi No Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch KGN76VIF0N Kombi No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   42 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   578 lt
Toplam Net Hacim:   526 lt
Soğutucu Net Hacim:   406 lt
Dondurucu Net Hacim:   120 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   342 kWh
Genişlik:   75 cm
Derinlik:   84 cm
Yükseklik:   186 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Inox
ECO Mod:
Hızlı Dondurma:
Hızlı Soğutma:
Sesli Uyarı:
Şişe Rafı:
Dondurucu Bölmesi:   Alttan
Ağırlık:   95.3 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   8.5 kg
Hatalı İçerik Bildir
Ürüne puan ver

Bosch KGN76VIF0N Kombi No Frost Buzdolabı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Bosch KGN76VIF0N Kombi No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch KGN76VIF0N Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN76AIF0N Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN56VIF0N No-Frost Kombi Tipi BuzdolabıSamsung RB50RS334SA Kombi No Frost Buzdolabı
 Bosch KGN76VIF0N Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN76AIF0N Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN56VIF0N No-Frost Kombi Tipi BuzdolabıSamsung RB50RS334SA Kombi No Frost Buzdolabı
Fiyat 21.650,00 TL
12 satıcı
29.509,99 TL
8 satıcı
19.816,25 TL
16 satıcı
19.799,00 TL
34 satıcı
Popülerlik---5. Popüler Samsung Buzdolabı
Ortalama Puan-1 yorum6 yorum
Wi-FiYokYokYokYok
Cam KapılıYokYokYokYok
RetroYokYokYokYok
SebilliYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi
BoyutBüyükBüyükBüyükBüyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Ses Seviyesi42 dB42 dB42 dB43 dB
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim578 lt578 lt559 lt543 lt
Toplam Net Hacim526 lt526 lt508 lt520 lt
Soğutucu Net Hacim406 lt406 lt400 lt400 lt
Dondurucu Net Hacim120 lt120 lt108 lt120 lt
Yıllık Enerji Tüketimi342 kWh342 kWh328 kWh340 kWh
Genişlik75 cm75 cm70 cm76 cm
Derinlik84 cm80 cm80 cm74 cm
Yükseklik186 cm186 cm193 cm186 cm
Akıllı---Yok
Enerji Sınıfı---F
AkıllıYokYokYok-
Enerji SınıfıFFF-
RenkInoxInoxInoxGümüş
Ağırlık95.3 kg98.1 kg90.5 kg97 kg
Değiştirilebilir Kapı Yönü---Var
Dokunmatik-VarVarVar
Dondurucu BölmesiAlttanAlttanAlttanAlttan
ECO ModVarVarVarYok
Günlük Dondurma Kapasitesi8.5 kg8.5 kg10 kg6 kg
Hızlı DondurmaVarVar-Yok
Hızlı SoğutmaVarVarVarYok
Kahvaltılık Bölmesi---Var
Kameralı---Yok
Koku Önleme---Yok
Mavi Işık---Yok
Otomatik Buz Yapabilme---Yok
Sesli UyarıVarVarVarYok
Şişe RafıVarVarVarVar
Tatil Modu---Yok