Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Bosch

Bosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost Buzdolabı

(5 yorum)
Bosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost Buzdolabı

23.663,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 50 dakika önce

, peşin fiyatına 6 taksit

StoktaSatıcı: Tekugur.com.tr

Bosch Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 40 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 682 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
En Popüler Bosch Buzdolapları

Bosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost Buzdolabı

Temelleri 1886 yılında atılan Bosch Grubu, küresel bir teknoloji ve hizmet tedarikçisidir. Yenilikçi aynı zamanda heyecan uyandıran ürün ve hizmetlerle dünya çapında yaşam kalitesini artıran marka KGN86Ai42N buzdolabı modeli ile dikkat çeker.

Bosch KGN86Ai42N; iç hacmi, enerji sınıfı, soğutma performansı, konforlu kullanımı ve daha birçok özelliğiyle beklentileri fazlasıyla karşılayan bir modeldir. Alttan donduruculu bir buzdolabı modeli olan Bosch KGN86Ai42N, geniş aileler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir.

Buzdolabının alttan dondurucu sistemi, dondurduğunuz gıdaları kolaylıkla bulmanız için tasarlanmıştır. Bosch KGN86Ai42N alttan donduruculu buzdolabı, gıdaları hızlı ve etkili bir şekilde soğutmayı sağlayan ve aynı zamanda koku transferi yapan iki farklı devre donanımına sahiptir. Böylelikle hem koku transferini önler hem de etkili bir soğutma sağlar.

Bosch KGN86AI42N Çapraz Görünüm

Bosch KGN86Ai42N Alttan Donduruculu Buzdolabı

Bosch KGN86Ai42N alt dondurucu buzdolabı, tüm soğutma ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde karşılayacak bir buzdolabıdır. KGN86Ai42N, kullanışlı iç bölmelere sahiptir ve kapı ceplerini depolama ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde düzenlemenizi sağlayan esnek bir tasarım sağlar.

Brüt hacimde 682 litre kapasitesi ile, depolamada büyük bir alan sunar. İç hacmi ile iyi bir aile buzdolabı olan model, çocuğunuzun doğum günü, bayramlar ya da kalabalık aile yemeklerinde size yeterli alan sunar.

Aradığınızı kolaylıkla bulmanız için tasarlanan sebze çekmece rafları, kolay bir kullanıma sahiptir. Kırılmaz özellikte ve çerçevesiz bir yapıda olan cam raflar, hem şık bir görünüm sağlar hem de temizlik ya da yeniden düzenleme ihtiyaçlarında hiç takılma yapmadan çekilebilir.

Buzdolabında bulunan LED ışıklar, yeterli bir iç aydınlatma sunar. LED ışıklar geleneksel buzdolaplarına göre daha az elektrik kullanır ve uzun yıllar boyunca dayanabilir.

Bosch KGN86AI42N Kapaklı Açık Görünüm

Bosch KGN86Ai42N Buzdolabı Teknik Özellikler

Kombi tipi buzdolabı olan Bosch KGN86Ai42N A+++ 682 lt No-Frost buzdolabı, dijital kontrol paneline sahiptir. Bosch KGN86Ai42N modeli 40 dB ses seviyesi ile sessiz çalışır.

No-Frost dondurucu özelliğine sahip olan modelin toplam brüt hacmi 682 L, toplam net hacmi 619 L, soğutucu net hacmi 479 L ve dondurucu net hacmi 140 L'dir. Bosch KGN86Ai42N A+++ enerji sınıfı 682 LT No-Frost buzdolabı yıllık enerji tüketimi ise 252 kWh kadardır.

Bu bakımdan değerlendirildiğinde ideal bir kullanım deneyimi yaşatır ve faturalardan tasarruf yapmanıza yardımcı olur. Bosch buzdolabı KGN86Ai42N, SN-T iklim sınıfına sahiptir. Buzdolabının iklim sınıfı, hangi oda sıcaklığında çalışabileceğini tanımlar. Bu özelliği bilmeniz, buzdolabının yüksek performansta çalışması için gerekli koşulları yaratmanızı kolaylaştırır.

Buz makinesine sahip olan modelde tatil modu ve ekonomi modu da bulunur. Bu özelliği ile evden uzak olduğunuz anlarda hem buzdolabının çalışmasını sağlayabilir hem de tasarruf edebilirsiniz.

Hava filtresine sahip olan modelde çoklu hava sistemi ve nemlendirme fonksiyonuna da sahiptir. Böylece buzdolabındaki meyve ve sebzeler ideal koşullarda saklanabilir.

Bosch KGN86AI42N Çekmece Görünüm

Bosch KGN86Ai42N Buzdolabı Tasarımı

Minimal bir tasarıma sahip olan Bosch KGN86Ai42N ölçüleri ile ideal bir kullanım deneyimi yaşatır. 860 mm genişliğe sahip olan modelin derinliği 810 mm ve yüksekliği de 1860 mm'dir.

Ağırlığı 116 kg’dir. Tasarımı ile mutfaklara modern bir hava katmakta iddialı olan buzdolabı, ergonomik özelliklere sahiptir. Kapı açık alarmı ve bunun yanında arıza alarmı bulunan buzdolabı hata göstergesi ile de kullanım kolaylığı yaratır.

Geniş iç hacmi ile dikkat çeken Bosch KGN86Ai42N NoFrost buzdolabı, iç tasarımıyla da hayatınızı kolaylaştırır. Üst bölümünde çoklu raf sistemi sunan modelde farklı boyutlarda 4 adet çekmece de bulunur.

Balık, et ve sebzeler için özel tasarlanmış olan bu çekmeceler, gıdaları ideal sıcaklıkta muhafaza etmenizi kolaylaştırır. Aynı zamanda VitaFresh Plus özelliği ile gıdaların daha uzun süre taze kalmasını sağlar.

Bosch KGN86Ai42N buzdolabı soğutucu kısmında ise dilediğiniz gıdayı muhafaza etmenizi ve ihtiyaç halinde kolaylıkla bulmanızı sağlayan bir tasarım mevcuttur.

Bu bölümde tüm gıda ürünlerini 2 ila 12 ay arasındaki süre boyunca muhafaza edebilirsiniz. Ancak bu sürenin gıda özelinde farklılık gösterdiğini unutmayın.

Bosch KGN86Ai42N’nin Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Bosch KGN86Ai42N özellikleri bakımından değerlendirildiğinde seleflerinden ayrılan pek çok kullanım ayrıcalığı yaşatır. Bosch KGN86Ai42N buzdolabı daha hızlı soğutma ve koku transferi için iki ayrı soğutma devresine sahiptir.

Ayrı soğutma devrelerine sahip cihazda, koku transferini önlerken soğutma ve dondurucu bölümleri daha hızlı soğutma için ayrı ayrı kontrol edilebilir. Kullanımı kolay elektronik kontroller, sıcaklıkları ayrı ayrı ayarlamanıza olanak tanır.

Bosch KGN86Ai42N A+++ 682 lt No-Frost buzdolabı çoklu hava akışı sistemine de sahiptir. Fan destekli MultiAirflow Sistemi, soğuk hava akımları yaratarak hem soğutucu bölümünde hem de dondurucu bölümünde ve bu bölümlerin tüm seviyelerinde hava akımlarının dolaşımını sağlar.

Böylelikle sıcaklık dalgalanmaları en aza indirilir ve soğutma süreleri azalırken yiyeceklerinizin lezzetleri daha uzun süre korunmuş olur. Bosch KGN86Ai42N A+++ buzdolabı ile havadaki nem gıdalarda birikmez, merkezi evaporatörde toplanır.

NoFrost teknolojisi ise dondurucuda buz oluşmasını engeller, enerji ve büyük zaman alan buz çözdürme işlemi ile uğraşmak tarihe karışır. Bu yüzden artık buzları çözme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Bosch KGN86AI42N No Frost Görünüm

Bosch KGN86Ai42N Buzdolabının Artıları ve Eksileri

Yeni bir buzdolabı almak isteyenler için ürünün eksileri ve artılarını tüm detaylarıyla bilmek önemlidir. Bu buzdolabını her açıdan değerlendirmeyi ve ihtiyaç duyulan özelliklerle kıyaslama yapmayı kolaylaştırır.

KGN86Ai42N A+++ 682 lt No-Frost buzdolabının kullanıcıya sağladığı faydalar arasında Bosch XXL buzdolabının 682 litre A+++ enerji sınıfına sahip olması yer alır. Bu enerji sınıfına sahip olan buzdolapları enerji maliyetlerini düşürmenizi ve karbon ayak izinizi azaltmanızı sağlar.

Bunun yanı sıra Bosch KGN86Ai42N a+++ 619 LT kombi tipi buzdolabı inox özelliğiyle paslanma, yıpranma ve aşınmalara karşı direnç gösterir. Son derece sert olan bu yüzey sayesinde buzdolabı kolaylıkla temizlenebilir.

Bosch KGN86Ai42N fiyat olarak değerlendirildiğinde de kullanıcılar için avantaj yaratan bir seçim olur. İç hacmi, enerji sınıfı, soğutma performansı bakımından üst düzey performansa sahip olan buzdolabı, geniş hacmi de göz önünde bulundurulduğunda bütçe dostu bir fiyat aralığı sunar.

Bosch KGN86Ai42N 682 lt a+++ enerji sınıfı alttan donduruculu XXL inox soğutucu, dondurulan gıdanın ihtiyaç halinde kolaylıkla bulunmasını sağlar. Bosch KGN86Ai42N buzdolabının eksileri arasında kontrol panelinin kullanımının kafa karıştırıcı olabilmesi yer alır.

Her buzdolabında olduğu gibi raflar ne kadar ayarlanabilir olursa olsun, bazı büyük gıda ya da ürünlerin sığmama ihtimali olabilir.

Bosch KGN86Ai42N Buzdolabı Yorumlarında Öne Çıkanlar

Bosch KGN86Ai42N yorumlar ve değerlendirmeleri buzdolabının tüm özelliklerini ve kullanıldığında sergilediği performansı ölçmenizi sağlar.

Bosch KGN86Ai42N A+++ 682 lt No-Frost buzdolabı yorumları yakından incelendiğinde kullanıcıların buzdolabını hem kalabalık aileler hem de küçük işletmeler için uygun bulduğu görülür.

Şık tasarımı ve geniş hacmiyle de kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran buzdolabı, yeni nesil özellikleriyle de büyük beğeni kazanır. Hem iç hem de dış ortamdaki sıcaklığı aynı anda kontrol edebilme özelliği, kullanıcıların altını çizdiği detaylar arasındadır.

Nem ve ısıyı dengede tutan donanımıyla da olumlu yorumlar alan buzdolabı, enerji sınıfıyla da kullanıcılardan tam not alır. İç hacmi ve derinliğiyle kullanışlı bir model olan Bosch KGN86Ai42N hakkında yapılan değerlendirmelerde Bosch markasına duyulan güvenin sıklıkla vurgulandığı görülür.

Markanın sektördeki deneyimi ve kaliteli üretim anlayışı ile güven kazanmış olması kullanıcıların modeli incelemesinin ve tercih etmesinin en büyük nedenleri arasındadır. Inox yüzeyi ile de büyük beğeni kazanan modelin yorumlarında buzdolabının leke tutmadığı ve kolaylıkla temizlendiği vurgulanır.

Modeli, uzun yıllar boyunca kullanılabilir kalitede olması, iç hacmi, soğutma performansı ve gelişmiş teknolojik donanımları bakımında değerlendiren kullanıcılar yorumlarında Bosch KGN86Ai42N en ucuz fiyat aralığını sunduğunu vurgular.

Bosch KGN86AI42N Raf Görünüm

Bosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Bosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   40 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   682 lt
Toplam Net Hacim:   619 lt
Soğutucu Net Hacim:   479 lt
Dondurucu Net Hacim:   140 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   252 kWh
Genişlik:   86 cm
Derinlik:   84 cm
Yükseklik:   186 cm
Enerji Sınıfı:   A+++
Renk:   Inox

Bosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost Buzdolabı Detayları

 • Tasarım
 • Cihaz yerleşimiSerbest
 • Ürün rengiGri, Paslanmaz çelik
 • Kapı menteşesiSağ
 • Döner kapıEvet
 • Dahili ekranEvet
 • Çocuk kilidiEvet
 • Kontrol tipidüğmeler
 • Ekran türüLCD
 • Raf malzemesiTemperli cam
 • Kompresör sayısı1
 • Parmak izi dayanımlıEvet
 • Performans
 • Toplam net kapasite619 l
 • İklim sınıfıSN-T
 • Gürültü seviyesi40 dB
 • Buz makinesiEvet
 • Tatil fonsiyonuEvet
 • Toplam brüt kapasite682 l
 • Minimum çalışma ısısı10 °C
 • Maksimum çalışma ısısı43 °C
 • Hava filtresiEvet
 • Buzdolabı
 • Buzdolabı net kapasitesi479 l
 • Buzdolabı iç ışığıEvet
 • No Frost (buzdolabı)Evet
 • Çoklu hava dolaşım sistemi (buzdolabı)Evet
 • Buzdolabı raf sayısı3
 • Sebze çekmecesi sayısı2
 • Ekstra soğutma fonksiyonuEvet
 • Buzdolabı brüt kapasitesi496 l
 • Lamba tipleriLED
 • Otomatik defrost (buzdolabı)Evet
 • Buzdolabı kapı rafı6
 • YumurtalıkEvet
 • Buzdolabı
 • Şişe rafıEvet
 • Nemlendirme fonksiyonuEvet
 • Dondurucu
 • Buzdolabı yeriTabana yerleştirilmiş
 • Dondurucu net kapasitesi140 l
 • Dondurma kapasitesi20 kg/24saat
 • Enerji kesintisinde depolama süresi30 Saat
 • Yıldız reytingi4*
 • No Frost (dondurucu)Evet
 • Dondurucu raf sayısı2
 • Hızlı dondurma fonksiyonuEvet
 • Dondurucu brüt kapasitesi186 l
 • Otomatik defrost (dondurucu)Evet
 • Buz kabıEvet
 • Taze besin bölümü
 • Taze alan bölümüEvet
 • Ergonomi
 • Kapı açık alarmıEvet
 • Arıza alarmıEvet
 • Hata göstergesiEvet
 • Ayarlanabilir ayakEvet
 • Kastor tekeriEvet
 • Kablo uzunluğu0,24 m
 • Enerji yönetimi
 • Enerji verimlilik sınıfıA++
 • Yıllık enerji tüketimi252 kWh
 • Bağlı yükleme100 W
 • AC girdi voltajı220 - 240 V
 • AC girdi frekansı50 Hz
 • Akım10 A
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik860 mm
 • Derinlik810 mm
 • Yükseklik1860 mm
 • Ağırlık116 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.210 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • 1 yorum
  5 beğeni
  Muhammed Ş.7 Nisan 2022
  Geniş kalabalık ailelere uygun. Çok memnunum. Aldıktan 6 ay sonra arıza verdi, nedeni dolabın ön ayalarının altına bir yükseklik koymamamdı. Servis kurarken beni uyarmıştı ayaklarının altına bir yükseklik koy diye ancak tembelliğimden yapmadım ve arıza verdi. Servis garanti kapsamında parça değişimi yaptı. Almadan araştırdım ses yüksek diyenler vardı, bizim ev çarşı merkezde olduğundan sesi duymuyoruz bile. O zamanlar ucuzdu şimdi fiyatı uçmuş. Neredeyse bir maaşla aldım, Şimdi iki maaşımın üstüne 2000 TL eklemem gerekiyor. Satın aldığım fiyat 5360TL idi
 • FA10 yorum
  54 beğeni
  Funda A.26 Şubat 2021
  Bosch markasını çok seviyorum o yüzden tercih ettim ve geniş olması birinci sebep aslında. A+++ enerji sınıfında olması beni yeteri kadar memnun etti çünkü içindeki malzemeler iyi kullanılmış tam istediğimiz gibi ayarlanmış serviste hızlı geldi ve kurdu herşey için teşekkürler.
 • Betül Ş.626 yorum
  2174 beğeni
  Betül Ş.12 Temmuz 2020
  Hem küçük işletmeler hem kalabalık evler için buzdolabı ihtiyacını karşılayabilir. No-Frost Buzdolabının ilk dikkatimi çeken özelliği şık tasarımı ve genişliği oldu. Bosch buzdolabı yeni nesil özelliklere sahip. Hem iç hem de dış ortamın sıcaklığını aynı anda kontrol edebilmesi çok iyi. Gıdaların ideal ısısını koruması buzdolaplarında önemli bir detay. Bosch buzdolabı nem ve ısıyı dengede tutmasıyla dikkatimi çekti. Enerji sınıfıyla faturanın kabarık gelmesini de önlüyor. Kapasite ve derinlik açısından da kullanışlı bir ürün.
 • 1 yorum
  17 beğeni
  Mustafa Ç.10 Aralık 2019
  Çok büyük ve ekonomik, başarılı bir buz dolabı
 • MV1 yorum
  24 beğeni
  MEHMET V.Bayburt27 Ocak 2019
  Çok kaliteli bir ürün geniş mekanlara uygun geniş hacimli

Bosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost BuzdolabıSiemens KG86NAI42N XXL Kombi No-Frost BuzdolabıArçelik 283720 EI A++ Kombi No-Frost BuzdolabıBosch KGN86AID1N Kombi No Frost Buzdolabı
 Bosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost BuzdolabıSiemens KG86NAI42N XXL Kombi No-Frost BuzdolabıArçelik 283720 EI A++ Kombi No-Frost BuzdolabıBosch KGN86AID1N Kombi No Frost Buzdolabı
Fiyat23.663,00 TL
1 satıcı
Fiyat YokFiyat Yok23.940,00 TL
22 satıcı
Popülerlik-8. Popüler Siemens Buzdolabı-2. Popüler Buzdolabı
Ortalama Puan5 yorum8 yorum3 yorum-
Wi-FiYokYokYokYok
Cam KapılıYokYokYokYok
RetroYokYokYokYok
SebilliYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi
BoyutBüyükBüyükBüyükBüyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Ses Seviyesi40 dB40 dB41 dB-
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim682 lt682 lt720 lt682 lt
Toplam Net Hacim619 lt619 lt577 lt631 lt
Soğutucu Net Hacim479 lt479 lt430 lt479 lt
Dondurucu Net Hacim140 lt140 lt160 lt152 lt
Yıllık Enerji Tüketimi252 kWh252 kWh377 kWh-
Genişlik86 cm86 cm83 cm86 cm
Derinlik84 cm81 cm75 cm84 cm
Yükseklik186 cm186 cm191.5 cm186 cm
RenkInoxInoxInoxInox
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıA+++A+++A++D