Bosch

Bosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost Buzdolabı

(4 yorum)

44.019,21 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 22:31 % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Stokta Yarın kargoda Satıcı: Hizlialdim.com

Bosch Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 682 lt, Toplam Net Hacim: 619 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
40.741,19 TL11.11.2023

En Ucuz Bosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost Buzdolabı Fiyatları

Tüm fiyatlar (1)

Tüm fiyatlar (1)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Bosch Buzdolapları
Benzer Ürünler

Bosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost Buzdolabı

Temelleri 1886 yılında atılan Bosch Grubu, küresel bir teknoloji ve hizmet tedarikçisidir. Yenilikçi aynı zamanda heyecan uyandıran ürün ve hizmetlerle dünya çapında yaşam kalitesini artıran marka KGN86Ai42N buzdolabı modeli ile dikkat çeker.

Bosch KGN86Ai42N; iç hacmi, enerji sınıfı, soğutma performansı, konforlu kullanımı ve daha birçok özelliğiyle beklentileri fazlasıyla karşılayan bir modeldir. Alttan donduruculu bir buzdolabı modeli olan Bosch KGN86Ai42N, geniş aileler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir.

Buzdolabının alttan dondurucu sistemi, dondurduğunuz gıdaları kolaylıkla bulmanız için tasarlanmıştır. Bosch KGN86Ai42N alttan donduruculu buzdolabı, gıdaları hızlı ve etkili bir şekilde soğutmayı sağlayan ve aynı zamanda koku transferi yapan iki farklı devre donanımına sahiptir. Böylelikle hem koku transferini önler hem de etkili bir soğutma sağlar.

Bosch KGN86AI42N Çapraz Görünüm

Bosch KGN86Ai42N Alttan Donduruculu Buzdolabı

Bosch KGN86Ai42N alt dondurucu buzdolabı, tüm soğutma ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde karşılayacak bir buzdolabıdır. KGN86Ai42N, kullanışlı iç bölmelere sahiptir ve kapı ceplerini depolama ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde düzenlemenizi sağlayan esnek bir tasarım sağlar.

Brüt hacimde 682 litre kapasitesi ile, depolamada büyük bir alan sunar. İç hacmi ile iyi bir aile buzdolabı olan model, çocuğunuzun doğum günü, bayramlar ya da kalabalık aile yemeklerinde size yeterli alan sunar.

Aradığınızı kolaylıkla bulmanız için tasarlanan sebze çekmece rafları, kolay bir kullanıma sahiptir. Kırılmaz özellikte ve çerçevesiz bir yapıda olan cam raflar, hem şık bir görünüm sağlar hem de temizlik ya da yeniden düzenleme ihtiyaçlarında hiç takılma yapmadan çekilebilir.

Buzdolabında bulunan LED ışıklar, yeterli bir iç aydınlatma sunar. LED ışıklar geleneksel buzdolaplarına göre daha az elektrik kullanır ve uzun yıllar boyunca dayanabilir.

Bosch KGN86AI42N Kapaklı Açık Görünüm

Bosch KGN86Ai42N Buzdolabı Teknik Özellikler

Kombi tipi buzdolabı olan Bosch KGN86Ai42N A+++ 682 lt No-Frost buzdolabı, dijital kontrol paneline sahiptir. Bosch KGN86Ai42N modeli 40 dB ses seviyesi ile sessiz çalışır.

No-Frost dondurucu özelliğine sahip olan modelin toplam brüt hacmi 682 L, toplam net hacmi 619 L, soğutucu net hacmi 479 L ve dondurucu net hacmi 140 L'dir. Bosch KGN86Ai42N A+++ enerji sınıfı 682 LT No-Frost buzdolabı yıllık enerji tüketimi ise 252 kWh kadardır.

Bu bakımdan değerlendirildiğinde ideal bir kullanım deneyimi yaşatır ve faturalardan tasarruf yapmanıza yardımcı olur. Bosch buzdolabı KGN86Ai42N, SN-T iklim sınıfına sahiptir. Buzdolabının iklim sınıfı, hangi oda sıcaklığında çalışabileceğini tanımlar. Bu özelliği bilmeniz, buzdolabının yüksek performansta çalışması için gerekli koşulları yaratmanızı kolaylaştırır.

Buz makinesine sahip olan modelde tatil modu ve ekonomi modu da bulunur. Bu özelliği ile evden uzak olduğunuz anlarda hem buzdolabının çalışmasını sağlayabilir hem de tasarruf edebilirsiniz.

Hava filtresine sahip olan modelde çoklu hava sistemi ve nemlendirme fonksiyonuna da sahiptir. Böylece buzdolabındaki meyve ve sebzeler ideal koşullarda saklanabilir.

Bosch KGN86AI42N Çekmece Görünüm

Bosch KGN86Ai42N Buzdolabı Tasarımı

Minimal bir tasarıma sahip olan Bosch KGN86Ai42N ölçüleri ile ideal bir kullanım deneyimi yaşatır. 860 mm genişliğe sahip olan modelin derinliği 810 mm ve yüksekliği de 1860 mm'dir.

Ağırlığı 116 kg’dir. Tasarımı ile mutfaklara modern bir hava katmakta iddialı olan buzdolabı, ergonomik özelliklere sahiptir. Kapı açık alarmı ve bunun yanında arıza alarmı bulunan buzdolabı hata göstergesi ile de kullanım kolaylığı yaratır.

Geniş iç hacmi ile dikkat çeken Bosch KGN86Ai42N NoFrost buzdolabı, iç tasarımıyla da hayatınızı kolaylaştırır. Üst bölümünde çoklu raf sistemi sunan modelde farklı boyutlarda 4 adet çekmece de bulunur.

Balık, et ve sebzeler için özel tasarlanmış olan bu çekmeceler, gıdaları ideal sıcaklıkta muhafaza etmenizi kolaylaştırır. Aynı zamanda VitaFresh Plus özelliği ile gıdaların daha uzun süre taze kalmasını sağlar.

Bosch KGN86Ai42N buzdolabı soğutucu kısmında ise dilediğiniz gıdayı muhafaza etmenizi ve ihtiyaç halinde kolaylıkla bulmanızı sağlayan bir tasarım mevcuttur.

Bu bölümde tüm gıda ürünlerini 2 ila 12 ay arasındaki süre boyunca muhafaza edebilirsiniz. Ancak bu sürenin gıda özelinde farklılık gösterdiğini unutmayın.

Bosch KGN86Ai42N’nin Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Bosch KGN86Ai42N özellikleri bakımından değerlendirildiğinde seleflerinden ayrılan pek çok kullanım ayrıcalığı yaşatır. Bosch KGN86Ai42N buzdolabı daha hızlı soğutma ve koku transferi için iki ayrı soğutma devresine sahiptir.

Ayrı soğutma devrelerine sahip cihazda, koku transferini önlerken soğutma ve dondurucu bölümleri daha hızlı soğutma için ayrı ayrı kontrol edilebilir. Kullanımı kolay elektronik kontroller, sıcaklıkları ayrı ayrı ayarlamanıza olanak tanır.

Bosch KGN86Ai42N A+++ 682 lt No-Frost buzdolabı çoklu hava akışı sistemine de sahiptir. Fan destekli MultiAirflow Sistemi, soğuk hava akımları yaratarak hem soğutucu bölümünde hem de dondurucu bölümünde ve bu bölümlerin tüm seviyelerinde hava akımlarının dolaşımını sağlar.

Böylelikle sıcaklık dalgalanmaları en aza indirilir ve soğutma süreleri azalırken yiyeceklerinizin lezzetleri daha uzun süre korunmuş olur. Bosch KGN86Ai42N A+++ buzdolabı ile havadaki nem gıdalarda birikmez, merkezi evaporatörde toplanır.

NoFrost teknolojisi ise dondurucuda buz oluşmasını engeller, enerji ve büyük zaman alan buz çözdürme işlemi ile uğraşmak tarihe karışır. Bu yüzden artık buzları çözme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Bosch KGN86AI42N No Frost Görünüm

Bosch KGN86Ai42N Buzdolabının Artıları ve Eksileri

Yeni bir buzdolabı almak isteyenler için ürünün eksileri ve artılarını tüm detaylarıyla bilmek önemlidir. Bu buzdolabını her açıdan değerlendirmeyi ve ihtiyaç duyulan özelliklerle kıyaslama yapmayı kolaylaştırır.

KGN86Ai42N A+++ 682 lt No-Frost buzdolabının kullanıcıya sağladığı faydalar arasında Bosch XXL buzdolabının 682 litre A+++ enerji sınıfına sahip olması yer alır. Bu enerji sınıfına sahip olan buzdolapları enerji maliyetlerini düşürmenizi ve karbon ayak izinizi azaltmanızı sağlar.

Bunun yanı sıra Bosch KGN86Ai42N a+++ 619 LT kombi tipi buzdolabı inox özelliğiyle paslanma, yıpranma ve aşınmalara karşı direnç gösterir. Son derece sert olan bu yüzey sayesinde buzdolabı kolaylıkla temizlenebilir.

Bosch KGN86Ai42N fiyat olarak değerlendirildiğinde de kullanıcılar için avantaj yaratan bir seçim olur. İç hacmi, enerji sınıfı, soğutma performansı bakımından üst düzey performansa sahip olan buzdolabı, geniş hacmi de göz önünde bulundurulduğunda bütçe dostu bir fiyat aralığı sunar.

Bosch KGN86Ai42N 682 lt a+++ enerji sınıfı alttan donduruculu XXL inox soğutucu, dondurulan gıdanın ihtiyaç halinde kolaylıkla bulunmasını sağlar. Bosch KGN86Ai42N buzdolabının eksileri arasında kontrol panelinin kullanımının kafa karıştırıcı olabilmesi yer alır.

Her buzdolabında olduğu gibi raflar ne kadar ayarlanabilir olursa olsun, bazı büyük gıda ya da ürünlerin sığmama ihtimali olabilir.

Bosch KGN86Ai42N Buzdolabı Yorumlarında Öne Çıkanlar

Bosch KGN86Ai42N yorumlar ve değerlendirmeleri buzdolabının tüm özelliklerini ve kullanıldığında sergilediği performansı ölçmenizi sağlar.

Bosch KGN86Ai42N A+++ 682 lt No-Frost buzdolabı yorumları yakından incelendiğinde kullanıcıların buzdolabını hem kalabalık aileler hem de küçük işletmeler için uygun bulduğu görülür.

Şık tasarımı ve geniş hacmiyle de kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran buzdolabı, yeni nesil özellikleriyle de büyük beğeni kazanır. Hem iç hem de dış ortamdaki sıcaklığı aynı anda kontrol edebilme özelliği, kullanıcıların altını çizdiği detaylar arasındadır.

Nem ve ısıyı dengede tutan donanımıyla da olumlu yorumlar alan buzdolabı, enerji sınıfıyla da kullanıcılardan tam not alır. İç hacmi ve derinliğiyle kullanışlı bir model olan Bosch KGN86Ai42N hakkında yapılan değerlendirmelerde Bosch markasına duyulan güvenin sıklıkla vurgulandığı görülür.

Markanın sektördeki deneyimi ve kaliteli üretim anlayışı ile güven kazanmış olması kullanıcıların modeli incelemesinin ve tercih etmesinin en büyük nedenleri arasındadır. Inox yüzeyi ile de büyük beğeni kazanan modelin yorumlarında buzdolabının leke tutmadığı ve kolaylıkla temizlendiği vurgulanır.

Modeli, uzun yıllar boyunca kullanılabilir kalitede olması, iç hacmi, soğutma performansı ve gelişmiş teknolojik donanımları bakımında değerlendiren kullanıcılar yorumlarında Bosch KGN86Ai42N en ucuz fiyat aralığını sunduğunu vurgular.

Bosch KGN86AI42N Raf Görünüm

Bosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Bosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost Buzdolabı son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   682 lt
Toplam Net Hacim:   619 lt
Soğutucu Net Hacim:   479 lt
Dondurucu Net Hacim:   140 lt
Genişlik:   86 cm
Derinlik:   84 cm
Yükseklik:   186 cm
Dokunmatik:
Hızlı Soğutma:
Hızlı Dondurma:
Sesli Uyarı:
Tatil Modu:
ECO Mod:
Şişe Rafı:
Yıllık Enerji Tüketimi:   252 kWh
Ses Seviyesi:   40 dB
Dondurucu Bölmesi:   Alttan
Ağırlık:   117.9 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   20 kg
Renk:   Inox
Enerji Sınıfı:   A+++

Bosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost Buzdolabı Detayları

 • Tasarım
 • Cihaz yerleşimi Serbest
 • Ürün rengi Gri, Paslanmaz çelik
 • Kapı menteşesi Sağ
 • Döner kapı Evet
 • Dahili ekran Evet
 • Çocuk kilidi Evet
 • Kontrol tipi düğmeler
 • Ekran türü LCD
 • Raf malzemesi Temperli cam
 • Kompresör sayısı 1
 • Parmak izi dayanımlı Evet
 • Performans
 • Toplam net kapasite 619 l
 • İklim sınıfı SN-T
 • Gürültü seviyesi 40 dB
 • Buz makinesi Evet
 • Tatil fonsiyonu Evet
 • Toplam brüt kapasite 682 l
 • Minimum çalışma ısısı 10 °C
 • Maksimum çalışma ısısı 43 °C
 • Hava filtresi Evet
 • Buzdolabı
 • Buzdolabı net kapasitesi 479 l
 • Buzdolabı iç ışığı Evet
 • No Frost (buzdolabı) Evet
 • Çoklu hava dolaşım sistemi (buzdolabı) Evet
 • Buzdolabı raf sayısı 3
 • Sebze çekmecesi sayısı 2
 • Ekstra soğutma fonksiyonu Evet
 • Buzdolabı brüt kapasitesi 496 l
 • Lamba tipleri LED
 • Otomatik defrost (buzdolabı) Evet
 • Buzdolabı kapı rafı 6
 • Yumurtalık Evet
 • Buzdolabı
 • Şişe rafı Evet
 • Nemlendirme fonksiyonu Evet
 • Dondurucu
 • Buzdolabı yeri Tabana yerleştirilmiş
 • Dondurucu net kapasitesi 140 l
 • Dondurma kapasitesi 20 kg/24saat
 • Enerji kesintisinde depolama süresi 30 Saat
 • Yıldız reytingi 4*
 • No Frost (dondurucu) Evet
 • Dondurucu raf sayısı 2
 • Hızlı dondurma fonksiyonu Evet
 • Dondurucu brüt kapasitesi 186 l
 • Otomatik defrost (dondurucu) Evet
 • Buz kabı Evet
 • Taze besin bölümü
 • Taze alan bölümü Evet
 • Ergonomi
 • Kapı açık alarmı Evet
 • Arıza alarmı Evet
 • Hata göstergesi Evet
 • Ayarlanabilir ayak Evet
 • Kastor tekeri Evet
 • Kablo uzunluğu 0,24 m
 • Enerji yönetimi
 • Enerji verimlilik sınıfı A++
 • Yıllık enerji tüketimi 252 kWh
 • Bağlı yükleme 100 W
 • AC girdi voltajı 220 - 240 V
 • AC girdi frekansı 50 Hz
 • Akım 10 A
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik 860 mm
 • Derinlik 810 mm
 • Yükseklik 1860 mm
 • Ağırlık 116 kg
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Dokunmatik Buzdolabı Büyük Boy Buzdolabı 682 lt Buzdolabı Solo Buzdolabı 86 cm Buzdolabı No Frost Buzdolabı Kombi Tipi Buzdolabı Dijital Buzdolabı A+++ Buzdolabı Çift Kapılı Buzdolabı Inox Buzdolabı

Ortalama Puan
4.2 10 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • 1 yorum
  6 beğeni
  Muhammed Ş. 7 Nisan 2022
  Geniş kalabalık ailelere uygun. Çok memnunum. Aldıktan 6 ay sonra arıza verdi, nedeni dolabın ön ayalarının altına bir yükseklik koymamamdı. Servis kurarken beni uyarmıştı ayaklarının altına bir yükseklik koy diye ancak tembelliğimden yapmadım ve arıza verdi. Servis garanti kapsamında parça değişimi yaptı. Almadan araştırdım ses yüksek diyenler vardı, bizim ev çarşı merkezde olduğundan sesi duymuyoruz bile. O zamanlar ucuzdu şimdi fiyatı uçmuş. Neredeyse bir maaşla aldım, Şimdi iki maaşımın üstüne 2000 TL eklemem gerekiyor. Satın aldığım fiyat 5360TL idi
 • FA 10 yorum
  65 beğeni
  Funda A. 26 Şubat 2021
  Bosch markasını çok seviyorum o yüzden tercih ettim ve geniş olması birinci sebep aslında. A+++ enerji sınıfında olması beni yeteri kadar memnun etti çünkü içindeki malzemeler iyi kullanılmış tam istediğimiz gibi ayarlanmış serviste hızlı geldi ve kurdu herşey için teşekkürler.
 • 1 yorum
  20 beğeni
  Mustafa Ç. 10 Aralık 2019
  Çok büyük ve ekonomik, başarılı bir buz dolabı
 • MV 1 yorum
  27 beğeni
  MEHMET V. Bayburt 27 Ocak 2019
  Çok kaliteli bir ürün geniş mekanlara uygun geniş hacimli

Bosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost BuzdolabıSiemens KG86NAI42N XXL Kombi No-Frost BuzdolabıBosch KGN86AID1N Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 283720 EI A++ Kombi No-Frost Buzdolabı
 Bosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost BuzdolabıSiemens KG86NAI42N XXL Kombi No-Frost BuzdolabıBosch KGN86AID1N Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 283720 EI A++ Kombi No-Frost Buzdolabı
Fiyat 44.019,21 TL
1 satıcı
Fiyat Yok 45.439,60 TL
5 satıcı
Fiyat Yok
Ortalama Puan4 yorum6 yorum-2 yorum
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi
BoyutBüyükBüyükBüyükBüyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim682 lt682 lt682 lt720 lt
Toplam Net Hacim619 lt619 lt631 lt577 lt
Soğutucu Net Hacim479 lt479 lt479 lt430 lt
Dondurucu Net Hacim140 lt140 lt152 lt160 lt
Genişlik86 cm86 cm86 cm83 cm
Derinlik84 cm81 cm84 cm75 cm
Yükseklik186 cm186 cm186 cm191.5 cm
DokunmatikVar-Var-
Hızlı SoğutmaVar-Var-
Hızlı DondurmaVar-Var-
Sesli UyarıVar-Var-
Tatil ModuVar-Var-
ECO ModVar-Var-
Şişe RafıVar-Var-
Yıllık Enerji Tüketimi252 kWh252 kWh-377 kWh
Ses Seviyesi40 dB40 dB-41 dB
Dondurucu BölmesiAlttan-Alttan-
Ağırlık117.9 kg-113.5 kg-
Günlük Dondurma Kapasitesi20 kg-10 kg-
Enerji Sınıfı-A+++DA++
RenkInoxInoxInoxInox
Enerji SınıfıA+++---
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı