Bosch

Bosch KGN86AID1N Kombi No Frost Buzdolabı

Bosch KGN86AID1N Kombi No Frost Buzdolabı

5 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

42.222,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 27 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10 adet 3 iş günü Satıcı: Hepsiburada/TEKUĞUR DTM

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 682 lt, Toplam Net Hacim: 631 lt... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
37.797,60 TL13.11.2023

En Ucuz Bosch KGN86AID1N Kombi No Frost Buzdolabı Fiyatları

Tüm fiyatlar (5)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Bosch Buzdolapları
Benzer Ürünler

Bosch KGN86AID1N Kombi No Frost Buzdolabı

Mükemmel teknik nitelikleriyle geçmişten bugüne geliştirdiği ürünler arasında sınıfının en iyilerinden biri de Bosch KGN86AID1N A+++ buzdolabı olur.

Sağlıklı bir beslenme sağlayabilmek için gıdaların mümkün olan en uzun süre vitaminlerini muhafaza etmelerinde etkili olan KGN86AID1N buzdolabı mutfakların baş köşesinde yerini alır.

Ailenin her bireyi tarafından her gün en azından birkaç kez kapısının açılıp kapatıldığı buzdolabı günün 24 saati çalışmaya devam eder.

Ev elektroniğinin en gözde markalarından biri olan Bosch tarafından tüketici tercihleri ve kullanım kriterleri göz önüne alınarak geliştirilen buzdolabı hem küçük işletmelerde hem kalabalık evlerdeki tüm ihtiyacı karşılayabilir.

Şık bir tasarıma ve geniş hacme sahip No-Frost buzdolabı yeni nesil özellikleriyle iç ve dış ortamın sıcaklığını aynı anda kontrol eder.

KGN86AID1N yorum ve önerileri arasında gıdaları uzun süre taze tutması, yiyecek ve içeceklerin ideal ısısını koruması detayları ön plana çıkar.

Yenilikçi bir felsefeyle ürünlerini tasarlayan Bosch, profesyonel çözümler sunan buzdolabıyla gıdaların besin değerleri bozulmadan saklar. Nem ve ısının doğru şekilde dengede tutabilme özellikleriyle de dikkat çeken buzdolabının derinliği ve kapasitesi de tüketicilerin beğenisini kazanır. Enerji sınıfıyla da çevre dostu bir ürün olduğunu ispatlayan KGN86AID1N Bosch buzdolapları arasında ekonomik ve erişilebilir bir alternatif sunar.

Bosch KGN86AID1N Önden Görünüm

Modern Tasarım ve İşlevselliği Birleştiren Bosch KGN86AID1N Buzdolabı

Çift kapılı Bosch KGN86AID1N 631 lt No-Frost buzdolabı modelinde dondurucu bölümü alt kısımda, en çok kullanılan soğutucu bölümü ise üst katta konumlandırılır. Tüm mutfaklara modern ve estetik bir hava katan dış tasarımı haricinde geniş iç hacmi ve dizaynıyla da ferah bir kullanım sunar.

Kapağı açıldığında tek bakışta istenilen yiyeceğe hızlıca ulaşılabilen ve gereksiz yere eğilmeyi engelleyen buzdolabının cam rafları sayesinde de çok daha geniş bir görüş imkanı sağlanır. Gıda çeşitliliğine göre ayrılmış yan rafları ve kapalı bölümleriyle de fonksiyonel bir kullanım sunan KGN86AID1N modeli derinlikli bir algı hissi verir.

Rahatça hareket ettirilerek kapatılıp açılan ergonomik aparatları ile tercihe özel ayarlamalar yapılabilir. Geniş aralıklı raflara farklı boyutlardaki yiyecekler, kaplar ve şişeler zahmetsizce yerleştirilebilir.

Soğutucu bölüme göre nispeten daha nadir açılan dondurucunun alt bölümde yer alması da gereksiz ısı kaybını ortadan kaldırır. Genişliği, kullanışlı dizaynı ve soğutma kapasitesi özellikleri ile farkını hissettiren buzdolabı kullanıcıların ihtiyaçlarına katkı sağlar. Yıllardan beri koruduğu saygın kalitesi ve üst eşsiz tasarımlarıyla ön plana çıkan Bosch, buzdolabı kategorisindeki son teknoloji ürünleriyle sağlığa katkı sağlamasının yanı sıra mutfakları da güzelleştirir.

Konforu arttıran Bosch buzdolapları arasında yer alan KGN86AID1N fiyat kalite dengesi açısından da erişilebilir imkanlar sunar.

Bosch KGN86AID1N Kapısı Açık Görünüm

Üstün Teknolojiyle Donatılan Bosch KGN86AID1N Buzdolabı Özellikleri

Estetik duruşu ve hacimli görünümüyle mutfakların havasını değiştiren buzdolabı tüketicileri şaşırtan özellikleriyle de farkını ortaya koyar.

Evlerin en çok ihtiyaç duyulan elektronik ürünlerinden biri olan buzdolabı hem teknolojisi ve donanımı hem de kullanım kolaylığı açısından tercih edilir. Ürünün özellikleri arasında şunlar yer alır:

  • 186 cm yüksekliğe, 84 cm derinliğe ve 86 cm genişliğe sahip geniş hacimli solo buzdolabında gıdalar, şişeler ve kaplar için daha çok alan sağlanırken nem ayarlaması yapabilen özel teknoloji sayesinde yiyeceklerin tazeliğini uzun süre korumak mümkün olur.
  • No-Frost niteliği sayesinde buzlanma önlenirken buz çözdürme işlemi de en aza indirilerek hem elektrik tüketiminde ve hem de zaman yönetiminde tasarruf sağlanırken dijital kontrol paneliyle de kolay ve teknolojik bir kullanım sunar.
  • Soğutucu bölümü 479 litre, dondurucu bölmesi ise 152 litre kapasiteye sahip dolapta dondurulmuş gıdaların büyük boyutlu olanları için ekstra alan bulunması sayesinde geniş aileler bile uzun süreli gıda stokları yapabilir.
  • Toplam brüt hacmi 682 litre, net hacmi ise 631 litre olan KGN86AID1N modelinin iç bölümlerinde yerleri değiştirilerek kişiselleştirilebilen raflar ve çekmeceler ihtiyaca göre düzenlenebilir.
  • Yalnızca 40 desibel ses seviyesine sahip Inox buzdolabı gürültüsüz çalışarak konforlu ve huzurlu ortam sunar.
Bosch KGN86AID1N No Frost Panel

Çok Yönlü Geniş Donanımıyla Bosch KGN86AID1N Farkları

Ev elektroniğinde adından söz ettiren ve profesyonel ürün grupları da dahil olmak üzere zengin ürün yelpazesine sahip olan köklü dünya markalarından Bosch markasının yüksek donanımlı Bosch KGN86AID1N 682 lt Inox No-Frost kombi XXL buzdolabı modeli meyve ve sebzelerin son tüketim tarihini uzatır.

Gıdaları taze saklama tekniği sayesinde uygun koşullarda koruyarak vitamin değerlerini iki kat daha uzun süre korur. Güvenli ve tasarruflu bir tüketim imkanı veren buzdolabında iç aydınlatma, hızlı dondurma ve soğutma, buzmatik ve açık kapı uyarısı bulunur.

Doğa dostu çalışmalar yapan ve sürdürülebilirlik ilkesiyle çok daha az su ve enerji tüketen buzdolapları geliştiren Bosch’un KGN86AID1N modeli A+++ enerji sınıfında yer alır. Daha az elektrik harcayan teknolojisi sayesinde bütçeye de katkı sağlar.

Elektrik kesilmesi durumlarında bile gıdaların etkilenmesini uzun bir süre engeller. Özellikle çocuklu aileler ve küçük ofisler için son derece uygundur.

Buzdolabının iç ve de dış yüzeyinde bulunan gelişmiş sensörler de sıcaklığın sabit kalması ve gıdaların uzun süre gerçek tadını korumasını sağlar.

Estetik tarzıyla göze hitap eden buzdolabının içerisinde cam soğutucu rafları ve cam dondurucu çekmeceleri haricinde yumurtalık, buzluk ve diğer iç aparatları yer alır.

Bosch KGN86AID1N Çekmece Görünümü

Bosch KGN86AID1N ile KGN86AI42N Arasındaki Farklar

Bosch KGN86AID1N 631 lt No-Frost buzdolabı, KGN86AI42N modelinden yıllık enerji tüketimi ve toplam net hacimleri açısından farklılaşır.

Aynı enerji sınıfında olmalarına rağmen KGN86AI42N buzdolabı yıllık ortalama 252 kWh enerji harcarken modeli KGN86AID1N yalnızca 246 kWh enerji harcar.

Derinlik ebatı olarak da diğerinden 30 mm daha küçük olmasına rağmen 12 litrelik daha geniş net hacme sahip olan KGN86AID1N buzdolabının ağırlığı ise KGN86AI42N modeline göre 11 kilogram daha hafiftir.

Bosch KGN86AID1N Buzdolabının Artı ve Eksi Özellikleri

Üstün aydınlatma sistemiyle içindeki yiyeceklerin rahat görülebilmesi için ideal parlaklık sunan Bosch KGN86AID1N A+++ buzdolabı No-Frost özelliği sayesinde soğuk kuru hava üfleyerek buzlanma yapmaz.

Eski buzdolaplarında olduğu gibi sık sık karlanma yapan buzdolaplarının çözülme ihtiyacının tamamen ortadan kaldırıldığı teknoloji sayesinde hızlı ve sorunsuz hava sabitlemesi yapar ve dondurucudaki buz oluşumu azaltılır.

Zamandan ve enerjiden kazandıran Bosch KGN86AID1N otomatik dondurma fonksiyonu sayesinde, dolabın kapakları sık açılsa bile dondurucu içerisindeki gıdaların buzlarının çözülmesini önler. Böylece lezzet kaybının önüne geçer.

Kalabalık ailelerin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan geniş hacimli buzdolabının ebatlarının uzun olması ise küçük mutfaklı evler için dezavantaj olabilir. Bu sebeple satın alınmadan önce konulacağı mekanın ölçülerine mutlaka dikkat edilmelidir.

Mükemmel soğutma kalitesi ve fonksiyonellik sunan bir buzdolabı olan Bosch KGN86AID1N yorumlar açısından incelendiğinde öne çıkan özelliklerinden biri de uzun ömürlü bir kullanım vadetmesi ve sağlamlığıdır.

Bosch KGN86AID1N İç Görünümü

Erişilebilir KGN86AID1N Buzdolabı Fiyatları

Her eve ve tüketiciye özel detaylarıyla dikkat çeken Bosch KGN86AID1N buzdolabı ihtiyaca göre düzenlenen ışıklandırma sistemi ile de gıdaların boyutundan ya da miktarından olumsuz etkilenmeyecek şekilde ayarlanır.

Yiyeceklerin kokusuz bir ortamda korunması için geliştirilen hava temizleme filtreleri ile farklı kokuların sinmesi önlenir. Buzdolabı içinde homojen ısı dağılımı sağlandığı için de her noktada gıdalar aynı ısı ve koşullarda saklanabilir.

Kapaklı çekmecelerinde farklı boyuttaki konserve, kavanoz ve şişe gibi parçalar düzenli şeklide konumlandırılabilir. Gürültüsüz işlevini yürüten ve kendiliğinden yumuşak şekilde kapanan kapısı güvenli bir kullanım sunar.

Sahip olduğu harika özellikler düşünüldüğünde ideal bir çift kapılı solo model alternatifi olan KGN86AID1N fiyat açısından da ulaşılabilir imkanlarla sunulur.

Her ayrıntısı titizlikle hesaplanan tasarımı ve eşsiz soğuk döngüsü sağlayan buzdolabı üstün performansıyla tüketicilere uzun süreli bir konfor ve kullanım deneyimi yaşatır.

Bosch KGN86AID1N Kombi No Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Bosch KGN86AID1N Kombi No Frost Buzdolabı son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch KGN86AID1N Kombi No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   682 lt
Toplam Net Hacim:   631 lt
Soğutucu Net Hacim:   479 lt
Dondurucu Net Hacim:   152 lt
Genişlik:   86 cm
Derinlik:   84 cm
Yükseklik:   186 cm
Enerji Sınıfı:   D
Renk:   Inox
Dokunmatik:
ECO Mod:
Hızlı Dondurma:
Hızlı Soğutma:
Sesli Uyarı:
Şişe Rafı:
Tatil Modu:
Dondurucu Bölmesi:   Alttan
Ağırlık:   113.5 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   10 kg
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

631 lt Buzdolabı 86 cm Buzdolabı 682 lt Buzdolabı Büyük Boy Buzdolabı Çift Kapılı Buzdolabı Dokunmatik Buzdolabı Dijital Buzdolabı Inox Buzdolabı Kombi Tipi Buzdolabı No Frost Buzdolabı Solo Buzdolabı

Ürüne puan ver

Bosch KGN86AID1N Kombi No Frost Buzdolabı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Bosch KGN86AID1N Kombi No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch KGN86AID1N Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost BuzdolabıSiemens KG86NAID1N XXL Kombi No Frost BuzdolabıProfilo BD3086IFAN XXL Kombi No Frost Buzdolabı
 Bosch KGN86AID1N Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost BuzdolabıSiemens KG86NAID1N XXL Kombi No Frost BuzdolabıProfilo BD3086IFAN XXL Kombi No Frost Buzdolabı
Fiyat 42.222,00 TL
5 satıcı
Fiyat Yok 46.492,54 TL
6 satıcı
32.341,00 TL
9 satıcı
Popülerlik--7. Popüler Siemens Buzdolabı3. Popüler Profilo Buzdolabı
Ortalama Puan-4 yorum-1 yorum
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi
BoyutBüyükBüyükBüyükBüyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim682 lt682 lt-682 lt
Toplam Net Hacim631 lt619 lt631 lt631 lt
Soğutucu Net Hacim479 lt479 lt479 lt479 lt
Dondurucu Net Hacim152 lt140 lt152 lt152 lt
Genişlik86 cm86 cm86 cm86 cm
Derinlik84 cm84 cm81 cm84 cm
Yükseklik186 cm186 cm186 cm186 cm
DokunmatikVarVarVarVar
Hızlı SoğutmaVarVarVarVar
Hızlı DondurmaVarVarVarVar
Sesli UyarıVarVarVarVar
Tatil ModuVarVar--
ECO ModVarVarVarVar
Koku Önleme--Var-
Şişe RafıVarVarVarVar
Değiştirilebilir Kapı Yönü--Var-
Yıllık Enerji Tüketimi-252 kWh247 kWh384 kWh
Ses Seviyesi-40 dB40 dB42 dB
Dondurucu BölmesiAlttanAlttanAlttanAlttan
Ağırlık113.5 kg117.9 kg113.5 kg113.3 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi10 kg20 kg10 kg10 kg
Enerji SınıfıD-DF
RenkInoxInoxInoxInox
Enerji Sınıfı-A+++--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı