Bosch

Bosch KGN86AIF0N Kombi No Frost Buzdolabı

8 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

21.486,55 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 26 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 8 adet1 iş günüSatıcı: N11/kapidakifirsat

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 42 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 682 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Bosch KGN86AIF0N Kombi No Frost Buzdolabı Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)
  • Bosch30.240 TL

Tüm fiyatlar (7)

En Popüler Bosch Buzdolapları
Benzer Ürünler

Bosch KGN86AIF0N Kombi No Frost Buzdolabı

Estetik tasarım hatlarını yeni nesil teknolojiler ile bir arada sunan Bosch KGN86AIF0N buzdolabı, evinize pratiklik ve kalite kazandırır. Cihazın etkili performansı mutfağınızda işlerinizi çok daha rahat bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur.

Uzun yıllara dayanan tecrübesini kullanıcılarının beklentilerine uygun olarak kullanan Bosch, alttan dondurucu buzdolabı modeli ile gıdaların oldukça uzun süre tazeliklerini korumalarını sağlar.

Ürünün donanımında kullanılan özel soğutma sistemi dolabın her noktasına eşit derece soğuk hava üfler. Bu sayede tüm gıdalar bozulmaya uğramadan korunur. Bununla birlikte cihazın içerisindeki sıcaklık dalgalanmaları minimum düzeyde tutulur.

Böylece nem seviyesi eşit kalmayı başararak hem soğutucu hem de dondurucu bölümünde istediğiniz sonuçları elde etmenizi sağlar. Etkili performansı ile birlikte oldukça geniş iç hacim sunan model, büyük tencereler ve gıdaların da kolay bir şekilde depolanmasına yardımcı olur.

KGN86AIF0N model Bosch marka buzdolabının rafları dayanıklı camdan üretilir. Aynı zamanda pratik bir şekilde çekilebilen raf tasarımı dilediğiniz an yiyeceklerinize kolayca ulaşmanızı sağlar.

Ürünün pratik kullanımında öne çıkan bir diğer özellik ise LED aydınlatma sistemidir. Dolabın içerisindeki gıdaları rahatça görmenizi sağlayan ışık, optimal yerleşimi ve ideal parlaklık seviyesi ile fark yaratır. Detaylı bilgi için KGN86AIF0N yorumlar bölümüne göz atabilir ve ürün hakkında kararınızı çok daha kolay bir şekilde verebilirsiniz.

Bosch KGN86AIF0N Önden Görünüm

Bosch KGN86AIF0N Kusursuz Saklama Koşulları

Gösterdiği etkili performansı ile kısa sürede mutfakların vazgeçilmezleri arasına girmeye aday olan KGN86AIF0N, yeni nesil teknolojileri ve özel tasarımı ile gıdalarınız için en ideal saklama koşullarını sunar.

Buzdolabı modellerinde yiyeceklerin tazeliklerini korumaları için yüksek hava akışına ihtiyaç duyulur. Bu doğrultuda geliştirilen fan destekli MultiAirFlow özelliği beklentilerinizi her açıdan karşılamayı başarır.

Fanların da desteklediği soğuk hava akımı, cihazın her noktasına etkili bir biçimde ulaşır. Bu sayede alttan donduruculu buzdolabının içindeki nem ve sıcaklık seviyesi en üstten en alta kadar eşit seviyede tutulur.

Yenilikçi özelliğin kazandırdığı bir diğer avantaj sıcaklık dalgalanmalarını minimum düzeye indirerek soğutma süresinin kısalmasını sağlamasıdır.

Buzdolabı modellerinin kapaklarının açılması cihazın içine sıcak hava girmesine ve dolayısıyla yiyeceklerin tazeliklerini kaybetmelerine neden olabilir.

Bosch KGN86AIF0N buzdolabı modelinin donanımında yer alan SuperCooling işlevi bu problemi ortadan kaldırır. SuperCool işlevi aktif hale getirildiğinde buzdolabının içindeki sıcaklık çok daha hızlı bir şekilde düşürülerek gıdaların sıcak havadan izole edilmeleri sağlanır.

Aynı zamanda yeni yiyeceklerin de kısa sürede soğumalarını sağlayan bu işlevi kullanmak için sadece bir düğmeye basılması yeterlidir. SuperCooling fonksiyonu yiyecekleri koruma altına aldıktan sonra yaklaşık altı saat içinde otomatik olarak kapanır.

Böylece gereksiz güç harcamasının önüne geçerek gıdalarınızın yanı sıra bütçenizi ve çevreyi korur. Kampanya fırsatlarından yararlanarak Bosch KGN86AIF0N en ucuz seçeneklerine ulaşabilir ve yüksek kaliteye avantajlı fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Bosch KGN86AIF0N Kapaklı Görünüm

Bosch KGN86AIF0N Buzdolabı Teknik Özellikleri

Şık tasarım detaylarıyla oldukça hoş bir görünüm sunan KGN86AIF0N Bosch buzdolabı, geniş iç hacmi sayesinde tüm yiyeceklerinizi başarılı bir şekilde depolar.

Ürünün 619 litrelik toplam net hacmi yılın her döneminde büyük kolaylık sağlar. Modelin kompakt dış yapısına ek olarak ince duvarları ve kullanışlı iç tasarımı sayesinde buzdolabının her noktasına rahat bir şekilde erişilebilir.

Soğutucu ve dondurucu işlevine sahip olan cihazın yeni nesil fonksiyonları farkını her fırsatta ortaya koymayı başarır. Cihazın No-Frost özelliği dondurucu bölümünde buz oluşumuna karşı son derece etkili bir koruma sağlar.

Dilediğiniz an gıdalarınıza ulaşmanızı sağlayan bu tasarım sayesinde buz çözme işlemi de tarihe karışır. Bosch KGN86AIF0N modelinin dikkat çeken özelliklerinden bir diğeri de özel raf tasarımıdır.

Raflara ek olarak 3 adet entegre yumurtalık tasarımı da cihazın kullanışlı aksesuarlarındandır. Güçlü camdan elde edilen 3 adet raf soğutucu bölümüne pratik bir kullanım kazandırır.

Özel soğutma sistemi ile fark yaratan model, F enerji sınıfında yer alır. Yiyeceklerinizin uzun süre taze kalmasını sağlayan cihazın düşük enerji harcaması hem bütçeniz hem de doğa için elverişlidir.

Yenilikçi buzdolabı modelinin dış tasarımının Inox yapıda olması son derece rahat bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Aynı zamanda parmak izi kalmamasını sağlayan tasarımın göz alıcı detayları da kullanıcılarından tam not alır.

Bosch KGN86AIF0N İç Görünüm

Bosch KGN86AIF0N Kompakt Tasarımı

Mutfaklara kalite ve kullanışlılık kazandıran Bosch KGN86AIF0N kombi No-Frost buzdolabı solo alttan kapılı modeli, kompakt tasarımı sayesinde ev dekorasyonuna kolayca uyum sağlar.

İşlerinizi kolay bir şekilde tamamlamanız için özel olarak geliştirilen iç yapı da farkını her kullanımda hissettirir. Bosch’un kalabalık aileler ve haftalık alışveriş yapan kullanıcılar için tasarladığı buzdolabı modelinin XXL kapasitesi yiyeceklerinizi rahatça yerleştirmenize yardımcı olur.

Geniş depolama alanı her türlü gıda ve büyük tencereler için idealdir. Bu tasarım sayesinde kalabalık aile yemekleri ya da arkadaşlarla yapılan partiler için hazırlanan tarifleri nasıl saklayacağım derdi ortadan kalkar.

KGN86AIF0N alttan donduruculu buzdolabı modelinin fark yaratan bir diğer özelliği çekilebilen raf tasarımıdır. Ürünlerinizi yerleştirirken ya da çıkarırken dilediğiniz gibi hareket ettirebileceğiniz rafların özel cam yapısı büyük tencere veya ağır gıdalara karşı da oldukça dayanıklıdır.

Cihazın kompakt tasarımı içinde optimal bir şekilde yerleştirilen LED aydınlatma sistemi de kullanıcıların beğenisini toplar. Buzdolabının içindeki yiyecekleri rahat bir şekilde görmenizi sağlarken, ideal parlaklık düzeyi ile rahatsızlık vermez.

Ürünün kullanım ömrü boyunca sorunsuz bir şekilde çalışan aydınlatma sistemi son derece az enerji tüketimi gerçekleştirir. Bosch KGN86AIF0N yorum bölümünden kullanıcıların gerçek deneyimlerine ulaşabilir, ürünün tasarımını yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Bosch KGN86AIF0N Raf Görünüm

Bosch KGN86AIF0N’un KGN76AIF0N Buzdolabı ile Farkları

Bosch KGN86AIF0N kombi No-Frost buzdolabı, KGN76AIF0N modelinden belirli özellikler ile ayrılır. İki ürün arasındaki en önemli fark depolama kapasitesidir. Bosch KGN76AIF0N buzdolabının 521 litre toplam net hacmi mevcuttur.

İki buzdolabı modelinin soğutucu ve dondurucu kapasiteleri de farklılık gösterir. Ayrıca modelinin buzdolabında iki adet buz kalıbı bulunurken, KGN76AIF0N modelinde bu özellik mevcut değildir.

Ürünleri birbirinden ayıran bir diğer nokta tasarım farklılıklarıdır. Bosch KGN86AIF0N alttan donduruculu solo buzdolabı modelini deneme fırsatı yakalamış kullanıcıların yorumlarına göz atabilir ve ürün kıyaslamalarını inceleyerek cihaz ile ilgili kararınızı verebilirsiniz.

Bosch KGN86AIF0N No Frost Görünüm

Bosch KGN86AIF0N Buzdolabı Artı ve Eksi Özellikleri

Uzun ömürlü kullanımıyla fark yaratan Bosch KGN86AIF0N F enerji sınıfı 631 lt No-Frost buzdolabı Inox, artı ve özellikleriyle dikkat çeker. Modelin öne çıkan özelliklerinden bazıları şunlardır:

  • Cihazın artı özelliklerinden bir tanesi raflarının dayanıklı cam yapısıdır. Emniyetli camdan üretilen raflar oldukça güvenli ve uzun ömürlü bir kullanım sunar. Ayrıca rafların çekilebilir yapıda olması buzdolabının içinin rahatça temizlenmesine yardımcı olur.
  • Buzdolabının üzerinde yer alan dijital gösterge sıcaklık seviyesi, aktif fonksiyonlar gibi özellikler, gıdalarınızın saklama koşullarının kolay bir şekilde takip edilmesine yardımcı olur.
  • Olası elektrik kesintilerine karşı yiyecekleriniz korunmaya devam eder. Bununla birlikte koruma süresinin 17 saat olması modelin eksi özellikleri arasında yer alır.
  • Dolabın bir diğer eksi özelliği Wi-Fi destekli olmaması ve Home Connect uygulamasını desteklememesidir.
  • Yeni nesil buzdolabı modeli oldukça düşük ses seviyesinde çalışarak rahatsızlık vermez. Sadece 42 dB seviyesinde bir ses çıkaran buzdolabı sizlere adeta çalıştığını unutturur.
  • Cihazın Inox yapısı kolay bir şekilde temizlemenin yanı sıra çizilmelere karşı dayanıklılık da sağlar.

Bosch KGN86AIF0N fiyat performans ölçütlerinde de oldukça başarılı bir performansa imza atarak farkını bir kez daha ortaya koymayı başarır. Bosch KGN86AIF0N kullanıcı yorumları bölümüne göz atabilir ve ürünün özelliklerini daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Bosch KGN86AIF0N Kombi No Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Bosch KGN86AIF0N Kombi No Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch KGN86AIF0N Kombi No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   42 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   682 lt
Toplam Net Hacim:   631 lt
Soğutucu Net Hacim:   479 lt
Dondurucu Net Hacim:   152 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   384 kWh
Genişlik:   86 cm
Derinlik:   84 cm
Yükseklik:   186 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Inox
Dokunmatik:
ECO Mod:
Şişe Rafı:
Tatil Modu:
Dondurucu Bölmesi:   Alttan
Ağırlık:   108.6 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   10 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Bosch KGN86AIF0N Kombi No Frost Buzdolabı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Bosch KGN86AIF0N Kombi No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch KGN86AIF0N Kombi No Frost BuzdolabıProfilo BD3086IFAN XXL Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost BuzdolabıBosch KGN86AID1N Kombi No Frost Buzdolabı
 Bosch KGN86AIF0N Kombi No Frost BuzdolabıProfilo BD3086IFAN XXL Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost BuzdolabıBosch KGN86AID1N Kombi No Frost Buzdolabı
Fiyat21.486,55 TL
8 satıcı
21.727,03 TL
11 satıcı
Fiyat Yok24.018,25 TL
15 satıcı
Popülerlik9. Popüler Bosch Buzdolabı5. Popüler Buzdolabı-1. Popüler Buzdolabı
Ortalama Puan-2 yorum5 yorum-
Wi-FiYokYokYokYok
Cam KapılıYokYokYokYok
RetroYokYokYokYok
SebilliYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi
BoyutBüyükBüyükBüyükBüyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Ses Seviyesi42 dB42 dB40 dB-
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim682 lt682 lt682 lt682 lt
Toplam Net Hacim631 lt631 lt619 lt631 lt
Soğutucu Net Hacim479 lt479 lt479 lt479 lt
Dondurucu Net Hacim152 lt152 lt140 lt152 lt
Yıllık Enerji Tüketimi384 kWh384 kWh252 kWh-
Genişlik86 cm86 cm86 cm86 cm
Derinlik84 cm84 cm84 cm84 cm
Yükseklik186 cm186 cm186 cm186 cm
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıFFA+++D
RenkInoxInoxInoxInox
Ağırlık108.6 kg113.3 kg117.9 kg113.5 kg
DokunmatikVarVarVarVar
Dondurucu BölmesiAlttanAlttanAlttanAlttan
ECO ModVarVarVarVar
Günlük Dondurma Kapasitesi10 kg10 kg20 kg10 kg
Hızlı Dondurma-VarVarVar
Hızlı Soğutma-VarVarVar
Sesli Uyarı-VarVarVar
Şişe RafıVarVarVarVar
Tatil ModuVar-VarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı