Bosch

Bosch KGN86AWF0N Kombi No Frost Buzdolabı

(1 yorum)

4 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

35.788,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 59 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10 adet 3 iş günü Satıcı: Hepsiburada/TEKUĞUR DTM

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 42 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 682 lt... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
31.999,00 TL11.11.2023

En Ucuz Bosch KGN86AWF0N Kombi No Frost Buzdolabı Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (4)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Bosch Buzdolapları
Benzer Ürünler

Bosch KGN86AWF0N Kombi No Frost Buzdolabı

Üstün kalite anlayışıyla tasarladığı ürünleri ile evlerin vazgeçilmezi haline gelen Bosch, kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen markalar arasında yer alır. Bosch KGN86AWF0N buzdolabı modeli de mutfaklara yeni nesil teknolojiyi taşıyarak unutulmaz bir deneyim imkanı sunar.

Buzdolabı, sahip olduğu teknik özellikleri ve gösterdiği üst düzey performans sayesinde ideal saklama koşullarını sunarak yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi uzun süre taze tutmanıza yardımcı olur. Ayrıca çekilebilir temperli cam rafları ile tencerelerinizi, saklama kaplarınızı ve tüm gıdalarınızı düzenli bir biçimde yerleştirebilmenize olanak sağlar.

Özel LED aydınlatma teknolojisi, bu rafları oldukça net bir şekilde görebilmenize destek olur. Bununla birlikte minimum seviyede enerji harcar ve çevre dostu ürünlerden biri haline gelir.

Bosch KGN86AWF0N Genel Görünüm

Ürünün hem dolap kısmı hem de alt tarafta yer alan dondurucu kısmı geniş iç hacme sahip olmasıyla ön plana çıkar. Böylece bütün gıdalarınızı güvenle uzun süreli olarak muhafaza edebilirsiniz.

KGN86AWF0N, şık ve zamansız tasarımıyla buzdolabını yenileyen kullanıcıların ilgi odağı haline gelir. Çoğu mutfak dekorasyonuyla uyum sağlayarak modern bir stil elde etmenize yardımcı olur.

Bosch KGN86AWF0N yorum kısmında ürünü önceden deneyimlemiş olan kullanıcıların izlenimlerini ve duyulan memnuniyeti görmek mümkündür. Siz de bu yorumlara göz atarak buzdolabı hakkında detaylı bir şekilde fikir edinebilir, avantajlı KGN86AWF0N fiyat seçeneklerinden yararlanarak mutfağınıza yenilikçi ve modern bir hava katabilirsiniz.

Bosch KGN86AWF0N ile İdeal Saklama Koşulları

Ultra dayanıklı tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çeken KGN86AWF0N Bosch kalitesini mutfağınıza taşır. Modelin hem iç hem de dış kısmında gelişmiş sensörler yer alır. Sensörler, cihazın içerisindeki sıcaklığın sabit bir şekilde kalmasına destek sağlar.

Cihazda fan desteği sağlayan MultiAirflow özelliğine de rastlamak mümkündür. Böylece buzdolabınızın her alanındaki hava dolaşımı artar. Nem ve sıcaklık düzeyleri hem üst hem de alt kısımlarda eşit seviyede kalır.

Cihazın dondurucu bölmesine yeni gıdalar eklendiğinde iç sıcaklığın yükselmesine ve dondurulmuş gıdaların çözülmesine engel olan SuperFreezing özelliği, sebze, meyve, et gibi ürünlerinizi aylar boyunca saklayabilmenize olanak sağlar.

Bosch KGN86AWF0N Çekmeceler

SuperFreezing teknolojisi dondurucunuza eklediğiniz yeni gıdaların oldukça hızlı bir şekilde donmasına imkan sunar. Böylece içeride bulunan diğer yiyeceklerin buzunun çözülmesine engel olur. U sıcaklık sağlandığı anda cihaz normal işleyişine döner.

Sıcak hava koridorunu kapatarak iç kısmın ısısının yükselmesini engelleyen Bosch KGN86AWF0N A++ kombi No-Frost buzdolabı, sahip olduğu tüm bu teknolojiler sayesinde hem üst hem de alt kısımdaki gıdalarınızı uygun koşullarda saklamanıza destek sağlar ve kısa sürede oluşan bozulma, çürüme gibi problemlerin meydana gelmesinin önüne geçer.

Bosch KGN86AWF0N Teknik Özellikleri

Bosch KGN86AWF0N A++ 682 lt beyaz No-Frost buzdolabı modeli, teknik donanımı ile buzdolabı deneyimini bir üst seviyeye taşır. Kullanıcıların kaliteli ve uzun ömürlü bir deneyim yaşamasını sağlayan KGN86AWF0N özellikleri şu şekildedir:

 • Buzdolabının içerisinde gelişmiş bir LED ışıklı panel yer alır. Bu panel, tüm rafları aydınlatarak net bir şekilde görebilmenize yardımcı olur. İdeal parlaklık seviyesini ayarlayarak cihazın her yerine ışığı dengeli bir biçimde yayar.
 • Üründe alarm sistemi mevcuttur. Bu sayede alt ya da üst kapaklardan herhangi birini açık bıraktığınızda veya bir arıza olduğunda bir süre sonra alarm ötmeye başlayarak sizi uyarır. Sesle birlikte içerideki LED ışık da yanıp söner.
 • Cihazın dondurucu bölmesinde bulunan çekmeceler ve raflar portatif özelliktedir.
 • Buzdolabının kapağını açtığınızda SuperCool özelliği devreye girer. Bu özellik sayesinde cihazın sıcaklığı hızlı bir şekilde otomatik olarak düşer ve içeride bulunan gıdalarınız ve içecekleriniz sıcaklık değişimine maruz kalmaz, bozulmaz.
 • Ürünün teknik detaylarından bir diğeri de dış ve iç yüzeyde bulunan özel sensörlerdir. Gelişmiş sensörler, buzdolabınızın iç yüzeyindeki sıcaklığın sabit kalmasına destek olur.
Bosch KGN86AWF0N Dijital Panel

Bosch KGN86AWF0N Zarif Tasarım Detayları

Bosch KGN86AWF0N A++ 682 lt No-Frost kombi tipi buzdolabı beyaz rengiyle estetik ve şık bir görünüme sahiptir. Mutfağınızdaki dolapların ve tezgahın tasarımına kolaylıkla uyum sağlayan bu zamansız tasarım, tarzınızı ön plana çıkarmanıza destek olur.

Evin en çok vakit geçirilen yerlerinden biri olan mutfakta görsel bir bütünlük elde etmenize imkan sunan bu cihaz, XXL kapasitesiyle ön plana çıkar. Böylece yiyecek ve içecekleriniz için size oldukça geniş bir saklama alanı sunar.

Ergonomik ve temperli cam raflar ile LED ışık desteği, dış yüzeyde olduğu gibi iç kısımda da zarafetini ortaya koyar. Rafların çekilebiliyor olması, buzdolabınızda yer alan tüm malzemelere kolay bir şekilde erişebilmenize yardımcı olur.

Bosch KGN86AWF0N Bigbox

Ayrıca BigBox bölmesi de size oldukça geniş bir alan sağlar. Buraya pasta, hindi gibi fazla yer kaplayan ve ekstra bir alan gerektiren gıdalar rahatlıkla yerleştirilebilir. Hatta bölmenin üst kısmında bulunan çekmece ve aradaki cam raf da kaldırılarak saklama alanı daha da genişletilebilir.

Temizlik yapmak istendiğinde içeride bulunan raflar pratik bir biçimde çıkarılabilir ve detaylı bir şekilde tüm alan kirlerden arındırılabilir. Siz de Bosch KGN86AWF0N buzdolabı ile tüm gıdalarınızı zahmetsizce ve taze bir şekilde uzun süre muhafaza edebilirsiniz.

Bosch KGN86AWF0N ile KGN76AWF0N Modeli Arasındaki Farklar

Bosch markasına ait bu buzdolabı 682 lt’lik kapasitesiyle 521 lt’lik Bosch KGN76AWFON modelinden daha geniş bir alan sunar. Bununla birlikte bir önceki model XL kapasiteliyken KGN86AWF0N XXL kapasitesiyle benzersiz bir deneyim sunar.

Teknik detaylar açısından herhangi bir farklılık olmamakla beraber Bosch KGN86AWF0N modelinin buzluk kısmındaki Bigbox alanı, alt kısmı da fonksiyonel bir şekilde kullanmanıza destek olur. Dilerseniz kullanıcılar tarafından yapılan KGN86AWF0N yorumları sayesinde deneyimlere göz atabilir ve kıyaslamaları daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Bosch KGN86AWF0N Kapak Açık Görünüm

Bosch KGN86AWF0N Artı ve Eksi Özellikleri

Gıdalarınızı ve içeceklerinizi güvenli bir şekilde muhafaza etmenize olanak sağlayan ve mutfakta görsel bir bütünlük yakalamanıza yardımcı olan Bosch KGN86AWF0N buzdolabı modeli, bazı artı ve eksi yönleriyle dikkat çeker. Bu yönler şu şekilde sıralanabilir:

 • Ürün, muadillerine göre oldukça geniş bir saklama alanıyla kullanıcıların beğenisine sunulur. Bu sayede buzdolabında ve buzluk kısmında saklanmak istenen tüm malzemeler düzenli bir şekilde yerleştirilebilir.
 • Dış yüzeyinde yer alan gelişmiş dokunmatik ekran üzerinden hem üst hem de alt kısmın sıcaklık ayarlamalarında istenen değişiklikler ihtiyaca göre rahat bir şekilde yapılabilir.
 • Tatil modu seçeneği mevcuttur. Dolayısıyla uzun süreli seyahatlere çıkıldığında yiyeceklerin bozulma ihtimali minimum seviyeye iner. Gitmeden önce gıdaları ayırmaya gerek kalmaz.
 • Temperli cam rafların yüksekliğinin ayarlanabilme özelliği, ihtiyaca uygun değişiklikleri yapmaya yardımcı olur. Büyük tencereler ve karpuz, hindi gibi gıdaların gerektirdiği yükseklik saniyeler içerisinde pratik bir şekilde ayarlanabilir.
 • Ürünün eksi yönlerinde ise ebat olarak büyük olması dikkat çeker. Gıdaları yerleştirmek için oldukça büyük bir konfor sunsa da mutfak alanı dar olan kullanıcılara yerleştirme açısından zorluk yaşatabilir.

Bosch’un bu buzdolabı hakkındaki yorumları inceleyerek avantajları ve dezavantajları hakkında detaylı bir şekilde bilgi edinilebilir ve ürün hakkında karar verilebilir. Siz de detayları araştırdıktan ve karar verdikten sonra kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Bosch KGN86AWF0N Kombi No Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Bosch KGN86AWF0N Kombi No Frost Buzdolabı son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch KGN86AWF0N Kombi No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   42 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   682 lt
Toplam Net Hacim:   631 lt
Soğutucu Net Hacim:   479 lt
Dondurucu Net Hacim:   152 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   384 kWh
Genişlik:   86 cm
Derinlik:   84 cm
Yükseklik:   186 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Beyaz
Dokunmatik:
ECO Mod:
Hızlı Dondurma:
Sesli Uyarı:
Şişe Rafı:
Tatil Modu:
Dondurucu Bölmesi:   Alttan
Ağırlık:   109.8 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   10 kg
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

86 cm Buzdolabı 631 lt Buzdolabı 682 lt Buzdolabı Beyaz Buzdolabı Çift Kapılı Buzdolabı Büyük Boy Buzdolabı Dijital Buzdolabı Dokunmatik Buzdolabı Kombi Tipi Buzdolabı No Frost Buzdolabı Solo Buzdolabı

Ortalama Puan
5.0 2 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • 1 yorum
  22 beğeni
  Arzu Ö. 12 Temmuz 2021
  Çok geniş, ferah ve kullanışlı bir buzdolabı.Ürünü teknofish mağazasından satın aldım... Hem çok hızlı kargoya verdiler ve sorunsuz bir şekilde geldi ve kurulumu yapıldı hem de piyasadaki en uygun fiyata satıyorlar... Herkese tavsiye ederim

Bosch KGN86AWF0N Kombi No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch KGN86AWF0N Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN86DWF0N Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost BuzdolabıProfilo BD3086IFAN XXL Kombi No Frost Buzdolabı
 Bosch KGN86AWF0N Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN86DWF0N Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost BuzdolabıProfilo BD3086IFAN XXL Kombi No Frost Buzdolabı
Fiyat 35.788,00 TL
4 satıcı
32.638,98 TL
8 satıcı
Fiyat Yok 32.341,00 TL
9 satıcı
Popülerlik---3. Popüler Profilo Buzdolabı
Ortalama Puan1 yorum1 yorum4 yorum1 yorum
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi
BoyutBüyükBüyükBüyükBüyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalAnalogDijitalDijital
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim682 lt682 lt682 lt682 lt
Toplam Net Hacim631 lt631 lt619 lt631 lt
Soğutucu Net Hacim479 lt479 lt479 lt479 lt
Dondurucu Net Hacim152 lt152 lt140 lt152 lt
Genişlik86 cm86 cm86 cm86 cm
Derinlik84 cm84 cm84 cm84 cm
Yükseklik186 cm186 cm186 cm186 cm
DokunmatikVar-VarVar
Hızlı Soğutma-VarVarVar
Hızlı DondurmaVarVarVarVar
Sesli UyarıVarVarVarVar
Tatil ModuVarVarVar-
ECO ModVarVarVarVar
Şişe RafıVarVarVarVar
Yıllık Enerji Tüketimi384 kWh384 kWh252 kWh384 kWh
Ses Seviyesi42 dB42 dB40 dB42 dB
Dondurucu BölmesiAlttanAlttanAlttanAlttan
Ağırlık109.8 kg108.6 kg117.9 kg113.3 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi10 kg10 kg20 kg10 kg
Enerji SınıfıFF-F
RenkBeyazBeyazInoxInox
Enerji Sınıfı--A+++-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı