Bosch

Bosch KGN86DWF0N Kombi No Frost Buzdolabı

(1 yorum)

7 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

32.998,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 59 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 9 taksit /9 %0 Peşin fiyatına 6 taksit /6 %0 100 TL WorldPuan Stokta 1 adet 2 iş günü Satıcı: Koçtaş7,0 28 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Büyük, Çift Kapılı, Analog, Ses Seviyesi: 42 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 682 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Bosch KGN86DWF0N Kombi No Frost Buzdolabı Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)
Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (7)

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Bosch Buzdolapları
Benzer Ürünler

Bosch KGN86DWF0N Kombi No Frost Buzdolabı

Bosch teknolojisiyle üretilen buzdolabı serilerinden KGN86DWF0N, XXL kapasitesiyle ön plana çıkan bir modeldir. Geniş aileler, kalabalık misafir ağırlamayı sevenler ve haftalık toplu alışveriş yapanlar için rahat ve geniş iç hacmi ile son derece kullanışlı olan Bosch KGN85DWF0N, şık tasarımı ile mutfağınıza mükemmel uyum sağlar.

Ayarlanabilen esnek raflar, kullanım ve temizlik açısından kolaylık sunarken, farklı özelliklere sahip olan çekmeceli bölmeler, gıda ömürlerini uzatan teknolojilerle donatılmıştır. Alttan donduruculu yapısı, sık kullanılan soğutucu alanını daha işlevsel ve pratik olarak kullanmanızı sağlar.

Dondurucu bölmesinde yer alan çıkarılabilir raf ve çekmeceler, daha geniş alana ihtiyaç duymanız halinde tamamen devre dışı bırakılabilir. İç ve dış görünümü bir bütün halinde iç açıcı ve ferah bir tasarıma sahiptir.

Bosch KGN86DWF0N, LED ışığının optimal yerleşimi sayesinde buzdolabının tüm alanlarını ideal bir ışıklandırma ile görmenizi sağlar. Sesli ve ışıklı alarm sistemi, kapak açık kaldığında veya herhangi bir sorunla karşılaşıldığında uyarı verir.

VitaFresh ve BigBox çekmeceleri ile farklı türde ve boyutta gıdalarınız için kullanım alanı seçme kolaylığı sunar. Geniş alan kapasitesi ve kişiselleştirilebilen özellikleri ile uzun yıllar keyifle kullanmanız için tasarlanan Bosch KGN86DWF0N buzdolabı, sessiz çalışması ile konforlu bir yapıya sahiptir.

Bosch KGN86DWF0N Çapraz Görünüm

Bosch KGN86DWF0N XXL Kapasitesiyle Geniş ve Rahat Kullanım

Bosch KGN86DWF0N A++ Kombi No-Frost buzdolabı, iç alan tasarımı olarak büyük çekmeceler ve geniş raflardan oluşur. Sağlıklı cam raflar, MultiAirflow sistemin dengeli hava üfleme özelliği ile eşit derecede soğuma sağlar.

Çekilebilir raf özelliği, geride kalan malzemelere kolaylıkla ulaşmanıza olanak tanırken, temizlik esnasında da ulaşım zorluğunu ortadan kaldırır. XXL kapasiteli buzdolapları her türlü gıda ürününü ve büyük tencereleri rahatlıkla sığdırabileceğiniz alanlar sunar.

Rafları isteğe bağlı olarak farklı katmanlara yerleştirebilir, üç katlı pastalar için bile yüksek ve geniş alanlar oluşturabilirsiniz. Vitafresh ve Vitafresh Plus çekmeceleri, soğutma açısından daha fazla özen gösterilmesi gereken et ve balık ürünleri gibi gıdalar için özel olarak tasarlanmıştır.

2 kat daha uzun süre taze tutan Vitafresh çekmeceler, geniş iç kapasitesiyle ihtiyaç duyduğunuz alan için idealdir. 186 cm boyu, 86 cm genişliği ve 84 cm derinliği ile XXL kapasite buzdolabı boyutuna sahip KGN86DWF0N Bosch, mükemmel aydınlatma özelliğiyle zevkli bir kullanım sağlar.

3 adet yumurtalığı, içecekler için ayrılan büyük bölmeleri ve sebze ve meyveler için nem dengesi sağlayan çekmeceli bölmeleri ile bir buzdolabından beklenen tüm iyi özelliklere sahiptir.

Geniş dondurucu bölmesi, raf ve çekmecelerin esnek kullanımı ile daha büyük alanlar oluşturmanıza olanak tanır.

Bosch KGN86DWF0N İç Görünüm

Bosch KGN86DWF0N Gıda Koruma için SuperCool ve SuperFreezing Teknolojisi

Bosch’un yenilikçi teknolojileri arasında yer alan SuperCool ve SuperFreezing özellikleri, dolap içerisinde ve dondurucuda yer alan gıdaları kapı açıldığı esnada koruma altına alan bir teknolojidir.

Soğutucu bölmesinde etkinleştirilen SuperCool özelliği, kapı açıldığı anda sıcak hava koridorunu kapatır ve içerideki yiyecekleri izole etmek için buzdolabı sıcaklığını en düşük 2 derece olmak üzere hızlı bir şekilde düşürür.

Ayrıca yeni eklenen gıdaların hızlı biçimde soğumasını sağlayan bu teknoloji tek bir tuş sayesinde aktifleştirilir. Gereksiz enerji israfını engellemek için 6 saat sonra SuperCool özelliği otomatik olarak kapanır.

Dondurucu bölmesinde gıdaların çözülmesini engellemek için kullanılan SuperFreezing teknolojisi, kapak açıldığında dondurucu iç sıcaklığını artırır. Böylece önceden buzlukta donmuş olan gıdalar yeni giren gıdalar nedeniyle çözülme veya lezzet kaybı gibi sorunlarla karşılaşmazlar.

Yeni eklenen gıdalar da daha çabuk soğuyarak dengeli bir dondurucu işlevi gerçekleşir. Yeni eklenen gıdalar ve önceden dondurucuda bulunan gıdalar gerekli soğukluğa eriştiğinde sistem otomatik kapanır ve normal çalışmasına dönerek enerji israfını önler.

Hem dondurucu hem de soğutucu bölmesinde kullanılan bu özellikler, gıdaların tazeliklerini ve lezzetini korumak ve ömrünü uzatmak için geliştirilmiştir. Dengeli şekilde muhafaza edilen gıdalar, sıcak ve soğuk hava etkileşimlerinden korunur. Bosch KGN86DWF0N yorum ve görüşlerde öne çıkan SuperCool ve SuperFreezing özellikleri Bosch’un yenilikçi teknolojileri arasında yer alır.

Bosch KGN86DWF0N İç Hazne Görünüm

Bosch KGN86DWF0N Dondurucu Alanında Tam Esneklik ve Mükemmel Saklama Koşulları

Bosch KGN86DWF0N A++ 682 lt No-Frost kombi tipi buzdolabı, XXL kapasiteli geniş iç hacminin yanında esnek raf ve çıkarılabilir çekmeceleri ile gerektiğinde çok daha geniş alanlar oluşturmanızı sağlar.

VarioZone özelliği sayesinde dondurucu bölümündeki tüm çekmeceleri çıkarabilir, yükseklik ve genişlik için ihtiyaç duyduğunuz büyük alanlar elde edebilirsiniz.

BigBox çekmecelerin geniş iç hacminde dilerseniz bir büyük hindiyi muhafaza edebilir veya uzun bir kuzu kolunu saklayabilirsiniz.

Dondurucu alanında yer alan esneklik soğutucu bölümünde çekilebilir ve ayarlanabilir raflarla sağlanır. Alan genişletmek için raf bölmeleri hareket ettirebilir, geride kalan gıdalara ulaşmak için çekme özelliğinden yararlanabilirsiniz.

KGN86DWF0N Bosch buzdolabının iç ve dış yüzeylerine yerleştirilmiş olan sensörler, cihaz içi sıcaklığının sabit kalmasını sağlayarak mükemmel saklama koşulları için en uygun ortamı oluşturur.

Gıdaların hava alarak ısınıp soğuması gibi dengesiz süreçlerden uzak kalması, uzun süre tazelik ve gıda gerçek ömrünü tamamlaması bakımından önemlidir. SuperCool özelliği ve sensörler sayesinde KGN86DWF0N gıda koruma teknolojisinde ileri seviyededir.

Bosch buzdolaplarında yer alan alarm sistemi, kapı açık kaldığında sesli uyarı vererek gıda tazeliğinin korunmasına katkıda bulunur. Supercool özelliğinin etkinliği buzdolabı kullanımı esnasında yiyeceklerinizi akıllı bir öngörü ile taze tutar.

Gereksiz güç sarfiyatını önlemek için otomatik kapanır. KGN86DWF0N yorumlar, gıda saklama koşullarında Bosch teknolojilerinin geldiği ileri seviyeyi doğrular niteliktedir.

Bosch KGN86DWF0N Derin Dondurucu Görünüm

Bosch KGN86DWF0N Buzdolabı Artı ve Eksi Özellikleri

Bosch serie 6 modellerden KGN86DWF0N fiyat, üstün performans özellikleri ve uzun süreli kullanımda sorunsuz çalışmalarıyla öne çıkar. KGN86DWF0N benzer yapıdaki modellere göre artı ve eksi özellikleri şunlardır:

 • Derin dondurucu sıcaklık göstergesi, derin dondurucu uyarı fonksiyonu, derin dondurucu “super” tuşu, ekonomi modu/tatil modu, kapı açık uyarı tonu, soğutucu sıcaklık göstergesi, süper soğutma tuşu fonksiyonları vardır.
 • Kapı menteşesi sağdadır ve çıkarılıp sola takılabilir özelliktedir.
 • 186 x 86 x 81 boyutlarıyla geniş bir iç hacme sahiptir.
 • Optimal yerleşime sahip LED ışıklı panel, iç bölüm ışıklandırması mükemmel ve dengeli bir aydınlatma sağlar. Ayrıca cihaz ömrü boyunca sorunsuz çalışır.
 • MultiAirflow teknoloji, cihazın her alanına eşit hava üfleyerek en üstten en alta dengeli soğuk hava dağılımı sağlar.
 • BigBox kutusu büyük gıdalar için tasarlanmıştır ve çıkarılabilir özelliği ile esnek kullanım sağlar.
 • Home connect uzaktan kontrol ve kamera özelliği yoktur.
 • Genişletilmiş ılıman iklim sınıflandırmasına sahiptir.
 • Çekilebilen cam raflar sayesinde geride kalan gıdalara ulaşım kolaylığı ve ekstra kolay temizlik sağlar.
 • Uzun süre kullanılmadığında tatil modu ile enerji tasarrufu sağlayarak ekonomik kullanım sunar.
 • VarioZone özelliği ile dondurucu bölmesinde esnek kullanım ve alan genişletme imkanı sunar.
Bosch KGN86DWF0N Kapısı Açık Görünüm

Bosch KGN86DWF0N Buzdolabı Teknik Özellikleri

Solo tipi buzdolabı modellerinden olan KGN86DWF0N, N0-Frost özelliktedir. Yıllık ortalama enerji tüketimi 384 kWh’tır. Soğuk bölümlerin hacmi 479 lt, dondurucu bölümün hacmi 152 lt’dir.

108,366 kg ağırlıkta, 186 cm boyunda 86 cm genişliğinde ve 81 cm derinliğinde ölçülere sahiptir. Elektronik kontrol tipi mevcuttur. Soğutucu bölümünde 3 adet buzdolabı rafı, 3 adet yumurtalık ve 2 adet ayarlanabilir raf bulunur.

Dondurucu bölümünde 2 adet çekmece vardır. BigBox kutusu büyük hacimli gıdalar için özel olarak tasarlanmıştır. 42 dB (A) ses seviyesinde çalışır. Elektrik kablosu uzunluğu 240 cm’dir.

Havadan akustik gürültü emisyonu sınıfı D’dir. Vitafresh, Vitafresh plus çekmeceleri mevcuttur. Enerji verimlilik sınıfı F’dir. Beyaz renkte ve XXL kapasitededir. Kapı kapanmadığında sesli ve ışıklı alarm sistemi devreye girerek uyarı verir. VarioZone özelliği ile çıkarılabilir esnek raf fonksiyonuna sahiptir.

Tatil modu ile uzun süreli kullanım dışı kalma süreçlerinde ürün ekonomik modda çalışır. Elektrik kesintisi durumlarında 17 saate kadar gıda saklama süresi mevcuttur. MultiAirflow fan sistemi ile dolap içerisindeki soğuk hava dağılımı dengeli şekilde sağlanır.

Gıdalar mümkün olduğunca eşit soğuklukta saklanarak, sağlıklı koşullarda tüketilir. Bosch KGN86DWF0N, Bosch serie 6 buzdolapları arasında XXL kategorisinde yer alır.

Bosch KGN86DWF0N Kombi No Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Bosch KGN86DWF0N Kombi No Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Bosch KGN86DWF0N Kombi No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Analog
Ses Seviyesi:   42 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   682 lt
Toplam Net Hacim:   631 lt
Soğutucu Net Hacim:   479 lt
Dondurucu Net Hacim:   152 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   384 kWh
Genişlik:   86 cm
Derinlik:   84 cm
Yükseklik:   186 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Beyaz
ECO Mod:
Hızlı Dondurma:
Hızlı Soğutma:
Sesli Uyarı:
Şişe Rafı:
Tatil Modu:
Dondurucu Bölmesi:   Alttan
Ağırlık:   108.6 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   10 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

Kombi Tipi Buzdolabı 631 lt Buzdolabı 682 lt Buzdolabı 86 cm Buzdolabı Beyaz Buzdolabı Çift Kapılı Buzdolabı Büyük Boy Buzdolabı Solo Buzdolabı No Frost Buzdolabı

Ortalama Puan
5.0 1 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Bosch KGN86DWF0N Kombi No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Bosch KGN86DWF0N Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN86AWF0N Kombi No Frost BuzdolabıProfilo BD3086WFDN Kombi No Frost BuzdolabıBosch KDN86XWF0N Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı
 Bosch KGN86DWF0N Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN86AWF0N Kombi No Frost BuzdolabıProfilo BD3086WFDN Kombi No Frost BuzdolabıBosch KDN86XWF0N Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı
Fiyat 32.998,00 TL
7 satıcı
32.390,00 TL
12 satıcı
25.399,00 TL
9 satıcı
28.227,60 TL
14 satıcı
Popülerlik---9. Popüler Bosch Buzdolabı
Ortalama Puan1 yorum1 yorum--
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi-
BoyutBüyükBüyükBüyükBüyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliAnalogDijitalDijitalDijital
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim682 lt682 lt682 lt-
Toplam Net Hacim631 lt631 lt631 lt641 lt
Soğutucu Net Hacim479 lt479 lt479 lt493 lt
Dondurucu Net Hacim152 lt152 lt152 lt148 lt
Genişlik86 cm86 cm86 cm86 cm
Derinlik84 cm84 cm81 cm80 cm
Yükseklik186 cm186 cm186 cm186 cm
Dokunmatik-Var-Var
Hızlı SoğutmaVar-Var-
Hızlı DondurmaVarVarVarVar
Sesli UyarıVarVarVarVar
Tatil ModuVarVar--
ECO ModVarVarVar-
Şişe RafıVarVarVarVar
Yıllık Enerji Tüketimi384 kWh384 kWh384 kWh381 kWh
Ses Seviyesi42 dB42 dB42 dB41 dB
Dondurucu BölmesiAlttanAlttanAlttanÜstten
Ağırlık108.6 kg109.8 kg108.5 kg103.9 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi10 kg10 kg10 kg14 kg
Enerji SınıfıFFFF
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı