Dijitsu

Dijitsu DB 100 Büro Tipi Mini Buzdolabı

En Popüler 5. Buzdolabı
Dijitsu DB 100 Büro Tipi Mini Buzdolabı

56 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

3.299,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 36 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10 adet 18:00 Bugün kargoda Satıcı: Hepsiburada

Ürün Özellikleri: Solo, Tezgah Altı, Mini, Tek Kapılı, Analog, Statik, Toplam Net Hacim: 93 lt, Genişlik: 47 cm... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
2.999,00 TL06.11.2023

En Ucuz Dijitsu DB 100 Büro Tipi Mini Buzdolabı Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)
Piyasa fiyatları (4)

Tüm fiyatlar (34)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Dijitsu Buzdolapları
Benzer Ürünler

Dijitsu DB 100 Büro Tipi Mini Buzdolabı

Modern tasarımı ve fonksiyonel özellikleri ile kullanıcılardan tam puan alan Dijitsu DB100 buzdolabı modeli, mini tasarımı sayesinde pek çok beklentiye cevap verir.

İdeal boyutları sayesinde ev, işyeri, ofis ve diğer alanlarda kullanım imkanı sunan Dijitsu DB100 F 93 lt mini buzdolabı, yerden tasarruf etmeye olanak sağlar.

Mutfağın yanı sıra odalarda kişisel kullanım için de uygun bir tasarıma sahip olan ürün mini boyutu ile pek çok alana sorunsuz bir şekilde konumlandırılabilir.

Dijitsu DB 100 mini buzdolabı özellikle F sınıfına dahil olması sayesinde kullanıcının bütçesinden tasarruf etmesine de katkıda bulunur. Doğa ve teknoloji dostu olan ürün ideal iç hacmi ile pek çok gıdayı tazeliğini ve lezzetini kaybetmeden uzun süre muhafaza etmeye olanak sağlar.

Ürünün iç dizaynı kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik tasarlandığından tüm beklentileri karşılar. Modelin iç kısmında sebze ve meyveler için özel bir bölme bulunur. İsteğe göre besinleri poşetsiz bir şekilde direkt olarak bu çekmecede saklayabilirsiniz.

Ayrıca ürünün iç kapak kısmında yer alan raflar süt, su ve meyve suyu gibi ürünleri kolay bir şekilde saklamaya yardımcı olur. Hem dış tasarımı hem de iç dizaynı ile buzdolabı kullanımını keyifli hale getiren Dijitsu DB100 modelini tercih edebilir ve uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Dijitsu DB 100 Çapraz Görünüm

Modern Tasarıma Sahip Dijitsu DB 100 Mini Buzdolabı

Dijitsu kalitesi ve güvencesiyle kullanıcıya sunulan DB 100 modeli, üst düzey performansı ile maksimum verim almaya olanak sağlar. Dijitsu DB100 mini buzdolabı modeli, modern ve şık tasarımı sayesinde kullanıldığı her alana şık bir görünüm kazandırır.

Sade ve estetik görünümü ürünün pek çok farklı alanda kullanılabilmesine imkan tanır. Küçük mutfaklar başta olmak üzere işyeri, ofis ya da kafe ve restoran gibi işletmelerde de tercih edilebilecek olan Dijitsu DB 100 mini buzdolabı, birbirinden farklı dekorasyonlara uyum sağlar.

Özellikle dar alanlarda kullanım kolaylığı sunan mini buzdolabı modeli, isteğe göre masanın altına ya da kapının arkasına konumlandırılabilir. Dijitsu DB100 buzdolabı oldukça hafif olduğundan yeri istenildiği zaman değiştirilebilir.

Ürünü taşımak için tek kişi yeterli olur. Mutfağı olmayan ofislerde acil durumlarda hayat kurtaran ürün, pek çok ikramlığı tazeliğini koruyarak muhafaza eder. Özellikle sıcak dönemlerde içeceklerin soğuk servis edilebilmesine olanak sağlayan ürün, birbirinden farklı ihtiyaçlara cevap verir.

Modelin iç dizaynında yer alan dondurucu bölmesinde et, balık, tavuk ya da sebze meyve gibi farklı kategorilerde pek çok besin muhafaza edilebilir.

Güçlü dondurma özelliği sayesinde ürünler tazeliğini ve lezzetini kaybetmeden dondurulur. Dondurucu bölmesini verimli kullanabilmek için besinleri buzdolabı poşetlerine koyarak yatay şekilde yerleştirebilirsiniz.

F Enerji Sınıf Dijitsu DB 100 Buzdolabı Modeli

Alandan ve enerjiden tasarruf etmeye olanak sağlayan Dijitsu DB 100 F büro tipi mini buzdolabı modeli, pek çok farklı bütçeye hitap eder. Özellikle dar alanlarda kullanmak için ideal olan ürünün üst kısmı isteğe göre çeşitli ürünler koymak için değerlendirilebilir.

Mutfakta buzdolabı için yer bulunmuyorsa ürün tezgah altında da kullanılabilir. Dijitsu DB100 tezgah altı buzdolabı ideal boyutu sayesinde evin farklı bölümlerinde tercih edilebilir.

Mutfağın yanı sıra yatak odasında, kapalı balkonlarda ya da kilerde de kullanabileceğiniz ürün, buzdolabına ek olarak seçenekler arasında değerlendirilebilir.

Özellikle geniş ailelerdeki halihazırdaki buzdolabının yetersiz kalması durumunda Dijitsu mini buzdolabı bu ürüne ek olarak kullanılabilir. İdeal fiyatı sayesinde pek çok bütçe tarafından ulaşılabilir bir üründür.

Kullanımı son derece basit olan mini buzdolabı, her açıdan tasarruf sağlaması sayesinde kullanıcının beğenisini kazanır. Dar alanlar için tercih edebileceğiniz ürün düşük enerji tüketimi ile aylık ödenen elektrik faturasına minimum şekilde yansır.

F enerji sınıfında olan ürün farklı yaşam alanlarının vazgeçilmezleri arasında yer alır. 93 lt iç hacmi bulunan mini buzdolabı, ideal boyutu ile pek çok gıdayı aynı anda muhafaza etmeye olanak sağlar. Büro tipi olarak adlandırılan model, işyerinde kişiye özel odalarda da sıklıkla tercih edilir.

Dijitsu DB 100 Teknik Özellikleri

Modern tasarımına ek olarak teknik özellikleriyle de ön plana çıkan Dijitsu DB100 F buzdolabı modeli, 93 litrelik hacme sahiptir. Ürünün dondurucu bölme kapasitesi yaklaşık 12 litredir.

Çekirdek aileler ve bireysel kullanım için ideal olan dondurucu bölmesinde, dondurulmaya elverişli olan pek çok gıda çeşidi güvenle muhafaza edilebilir. Dondurucu bölmesinden maksimum verim alabilmek için dondurucu kaplarının yanı sıra kilitli poşetlerin kullanılmasında fayda görülür.

52 cm derinlik, 45 cm genişlik ve 87 cm yüksekliği bulunan ürün kapı arkasında, masa altında ya da tezgah altında kullanılabilir. Oldukça geniş bir iç hacme sahip olan ürünün en büyük avantajı, kullanıcıya optimum görüş açısı sağlar.

Düzenli yerleştirme sonrasında aradığınız besini kolay bir şekilde buzdolabından çıkarabilirsiniz. Aydınlatma sistemine sahip olan ürünün iç kısmı oldukça ferah bir görünüme sahiptir.

Mekanik olan kontrol paneli aracılığı ile mini buzdolabını dilediğiniz soğutma seviyesinde çalıştırabilirsiniz. Kullanım şekli solo olan ürün, 38 dB ses seviyesi sayesinde gürültü kirliliğini minimize eder.

Düşük ses seviyesi ürünü farklı yaşam alanlarında kullanmaya elverişli kılar. Ürünün yıllık enerji tüketimi ortalama 112 kWh olup F enerji sınıfına dahildir.

Dilerseniz Dijitsu DB 100 yorum ve önerilerini inceleyerek ürün hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Dijitsu DB 100 İç Görünüm

Dijitsu DB 100 Ürününü Seleflerinden Ayıran Unsurlar

Dijitsu DB100 F 93 lt büro tipi buzdolabı modeli, pek çok özelliği ile seleflerinden ayrılır. Ürünün 12 litrelik dondurucu bölümü, pek çok besini tazeliğini kaybetmeden dondurmaya olanak sağlar.

Dondurucu kısmından maksimum verim alabilmek ve karışıklık olmaması için buzdolabı poşetleri kullanılmasında fayda görülür. Poşetlere yatay şekilde ürün yerleştirilmesi dondurucunun daha fazla besini muhafaza etmesine imkan tanır.

38 desibel sessiz çalışma prensibine sahip olan ürün, gürültü kirliliğini minimize ederek ürünü mutfağın dışında pek çok farklı yaşam alanında kullanma olanağı sunar. Özellikle kişilere özel çalışma odalarında ya da ofislerde kullanmak için ideal bir üründür.

Ayrıca ürünün iç aydınlatma sistemi, herhangi bir dış aydınlatmaya gerek kalmadan dolap içerisinde aradığınız ürünü daha kolay ve hızlı bir şekilde bulmanıza olanak sağlar. Aydınlatma özelliğinin sağladığı bir diğer avantaj ise iç dizaynın daha ferah görünmesidir.

Dijitsu DB100 büro tipi mini buzdolabı modelinin iç kapak kısmında yer alan raflar, içecekleri sorunsuz bir şekilde muhafaza etmeye yardımcı olur.

F enerji sınıfına dahil olan ürün, bu yönü ile seleflerinden ayrılır. Hem günlük hem de yıllık enerji tüketimi oldukça düşük olan derin dondurucu modeli, elektrik kullanımından büyük oradan tasarruf etmeye olanak sağlar.

Dijitsu DB 100 Modelinin Artı ve Eksi Yönleri

Dijitsu DB100 93 lt mini buzdolabı modeli, kaliteli ve dayanıklı yapısı ile uzun yıllar sorunsuz bir kullanım imkanı sunar. Kullanıcının ürün hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasını sağlayacak olan eksi ve artı özellikler şunlardır:

  • İdeal fiyat aralıklarında yer alan mini buzdolabı, pek çok farklı bütçeye hitap eder. Ürünün F sınıfında olması enerji tüketimi açısından büyük ölçüde tasarruf etmeye olanak sağlar.
  • Toplamda 93 lt hacme sahip olan ürün içerisinde farklı besin gruplarından pek çok ürün tazeliğini kaybetmeden muhafaza edilebilir.
  • İdeal boyutlarda tasarlanan mini buzdolabını isteğe göre pek çok farklı yaşam alanında kullanabilirsiniz. Modern tasarımı ile kullanıldığı her alanda estetik bir bütünlük sağlayan ürün, tezgah altına ya da dolap içerisine yerleştirilebilir.
  • Ürünün bir diğer artı özelliği ise çıkarılabilir raflarıdır. Temizlik ihtiyacı duyulduğunda raflar kolay bir şekilde yerinden çıkarılabilir ve takılabilir. Üründe maksimum soğutma verimi almak için raflarda herhangi bir örtü ve benzeri ürün kullanılmamasında fayda görülür.
  • Ürünün eksi yönlerinin arasında kapı açık uyarısının olmaması yer alır. Dolap kapısının açık unutulması durumunda sesli ya da ışık sistemli herhangi bir uyarı bildirimi verilmez.
  • Kullanıcının kapının açık olduğunu kendisinin fark etmesi gerekir. Modelde hızlı soğutma ve dondurma özelliklerinin bulunmaması da eksi yönleridir. Hızlı dondurma ve soğutma işlevlerinin bulunmaması besinlerin soğuması için ekstra zaman gerektirir.

Dijitsu DB 100 Büro Tipi Mini Buzdolabı Fiyat Analizi

Dijitsu DB 100 Büro Tipi Mini Buzdolabı son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Dijitsu DB 100 Büro Tipi Mini Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Tezgah Altı
Boyut:   Mini
Kapı Sayısı:   Tek Kapılı
Kontrol Paneli:   Analog
Dondurucu Özelliği:   Statik
Toplam Net Hacim:   93 lt
Genişlik:   47 cm
Derinlik:   43.5 cm
Yükseklik:   83 cm
Ses Seviyesi:   38 dB
Dondurucu Bölmesi:   Üstten
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Beyaz
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Beyaz Buzdolabı Tek Kapılı Buzdolabı Mini Buzdolabı Statik Buzdolabı Solo Buzdolabı Tezgah Altı Buzdolabı

Ortalama Puan
5.0 2 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Dijitsu DB 100 Büro Tipi Mini Buzdolabı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Dijitsu DB 100 Büro Tipi Mini Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Dijitsu DB 100 Büro Tipi Mini BuzdolabıRegal RGL 900 A+ BT Büro Tipi Mini BuzdolabıFlavel FLV 1090 Büro Tipi Mini BuzdolabıRegal BT 1001 Büro Tipi Buzdolabı
 Dijitsu DB 100 Büro Tipi Mini BuzdolabıRegal RGL 900 A+ BT Büro Tipi Mini BuzdolabıFlavel FLV 1090 Büro Tipi Mini BuzdolabıRegal BT 1001 Büro Tipi Buzdolabı
Fiyat 3.299,00 TL
56 satıcı
Fiyat Yok 3.742,20 TL
25 satıcı
3.899,00 TL
15 satıcı
Popülerlik5. Popüler Buzdolabı-1. Popüler Flavel Buzdolabı2. Popüler Regal Buzdolabı
Ortalama Puan2 yorum-
Kullanım TürüSolo-SoloSolo
TipiTezgah AltıTezgah AltıTezgah AltıTezgah Altı
BoyutMiniMiniMiniMini
Kapı SayısıTek KapılıTek KapılıTek Kapılı-
Kontrol PaneliAnalog-AnalogAnalog
Dondurucu ÖzelliğiStatik-Statik-
Toplam Brüt Hacim---90 lt
Toplam Net Hacim93 lt-85 lt-
Soğutucu Net Hacim--73 lt-
Dondurucu Net Hacim--12 lt-
Genişlik47 cm-47.5 cm48 cm
Derinlik43.5 cm-50 cm54 cm
Yükseklik83 cm-82 cm82 cm
Yıllık Enerji Tüketimi--133 kWh136 kWh
Ses Seviyesi38 dB---
Dondurucu BölmesiÜstten-ÜsttenÜstten
Enerji Sınıfı---F
Enerji SınıfıF---
RenkBeyazBeyaz-Beyaz
Renk--BeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı