Dijitsu

Dijitsu DB50 A+ Mini Buzdolabı

(2 yorum)
Dijitsu DB50 A+ Mini Buzdolabı

26 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

2.516,20 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 13:45

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10 adet18:00Bugün kargodaSatıcı: Hepsiburada/YUNUSOĞLU HOME

Ürün Özellikleri: Solo, Tezgah Altı, Mini, Tek Kapılı, Analog, Toplam Net Hacim: 50 lt, Genişlik: 45 cm, Derinlik: 49 cm... Devamını görEn Ucuz Dijitsu DB50 A+ Mini Buzdolabı Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (26)

En Popüler Dijitsu Buzdolapları
Benzer Ürünler

Dijitsu DB50

Dijitsu’nun üstün kalite anlayışını mini buzdolabı çeşitlerinde de görmek mümkündür. Özellikle de DB50 modeli, sahip olduğu tüm fonksiyonel ve teknik donanım, gösterdiği üst düzey performans sayesinde kullanıcılara kusursuz bir deneyim yaşama fırsatı sunar.

Ürün genel tasarım olarak küçüktür. Dolayısıyla gerektiği durumlarda hareket ettirmek ve taşımak son derece kolaydır. Ev haricinde ofis gibi ortamlarda da kullanıma son derece uygundur.

Soğutucu bölmesinde de dondurucu bölmesinde de sıklıkla tüketilen gıdaları rahat bir şekilde muhafaza etmeniz mümkündür. Soğutucu kısmındaki raf portatif bir dizayna sahip olduğu için ihtiyaç halinde yerinden oldukça pratik bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Dijitsu DB50 mini buzdolabında yer alan özel hava akışı teknolojisi de cihazın ön plana çıkan özellikleri arasındadır. Hava, dolabın her bir alanına eşit şekilde yayılır ve dolayısıyla da yiyeceklerinizin tazeliğini ve besin değerini uzun bir süre boyunca korumaya yardımcı olur. Üstelik gıdaların ve içeceklerin koku yaymalarına da engel olduğu için dolabınızın içinin her an temiz kalmasına olanak sağlar.

Dijitsu DB50 A Yan Görünüm

Dijitsu DB50 Teknik Özellikler

Dijitsu DB50 A+ 50 lt tezgah altı buzdolabı, bazı teknik özellikleri sayesinde maksimum performans gösterir. Bu nedenle de kullanıcılara benzersiz bir deneyim yaşama imkanı sağlar. Ürünün teknik özellikleri şu şekildedir:

 • Dijitsu DB50 buzdolabı soğutucu ve dondurucu bölmeleriyle birlikte toplamda 50 litrelik bir iç hacme sahiptir. Bu nedenle küçük ailelerin evlerinde veya ofis ortamlarında kullanıma son derece uygundur.
 • Dijitsu DB50 mini buzdolabı 50 lt modelinde statik bir soğutma sistemi mevcuttur.
 • Dijitsu mini buzdolabı DB50 modelinin motor gücü oldukça yüksektir. Dolayısıyla prize takıp aktive ettiğiniz ilk andan itibaren kusursuz bir performans gösterir.
 • Soğutma ve dondurma performansı yüksek olmasına rağmen Dijitsu DB50 50 lt mini buzdolabı minimum seviyede enerji tüketimi yapar.
 • Dijitsu DB50 A+ buzdolabı modelinde mevcut olan sistem sayesinde özellikle dondurucu bölmede herhangi bir terleme ya da karlanma problemi meydana gelmez.
Dijitsu DB50 A Plus

Dijitsu DB50 Muadillerinden Ayıran Özellikler

Dijitsu DB50 mini buzdolabı özellikleri itibari ile benzerlerinden ayrılır ve kullanıcılar tarafından da sık sık tercih edilir. Özelliklerin başında Dijitsu DB50 A+ tezgah altı tasarıma sahip olması gelir.

Dijitsu DB50 A+ içerisine birçok içeceği, yiyeceği, meyve ve sebzeyi, et ürünlerini rahat bir şekilde sığdırmanız ve haftalar boyunca ilk günkü tazelikleri ile muhafaza etmeniz mümkündür.

Özellikle dondurucu bölmesindeki özel soğukluk ayarı, yaz ya kış aylarında ideal seviyede olduğu için et, tavuk, balık, hamur işi ve daha pek çok gıdayı aylar boyunca güvenle saklayabilmenize imkan sunar.

Uzun süre dolapta duran yiyecekler besin değerini kaybetmez ve siz de en taze halleri ile tüketmenin tadını çıkarabilirsiniz. Ürünün yaklaşık 220-240 W olması da benzerlerinden ayrılan detaylarından biridir.

Siz de Dijitsu DB50 A+ mini buzdolabı hakkında daha önceden yapılmış olan kullanıcı yorumlarını inceleyerek cihaz hakkında daha birçok detaya hakim olabilir ve karar verme sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Dijitsu DB50 A İç Görünüm

Dijitsu DB50 Artı ve Eksi Yönleri

DB50 buzdolabı çeşidi, görünümü sayesinde hemen hemen tüm mutfaklara oldukça kolay bir şekilde uyum sağlar. Ürünün sahip olduğu artı ve eksi yönler şu şekilde sıralanabilir:

 • Dijitsu markasına ait olan buzdolabı modelinin kapısını açtığınız ilk andan itibaren içerideki soğukluk derecesi otomatik olarak biraz daha artar. Bu sayede kapının açık olduğu süreçte içerideki havanın ısınmasının önüne geçilir.
 • Dijitsu’nun mini buzdolabı alternatifinde yer alan motor maksimum güç ile çalışır. Ancak bununla birlikte çok az seviyede enerji tüketimi yapar.
 • Cihazın güçlü motoruna rağmen çalışırken çıkardığı ses de oldukça azdır. Yalnızca 38 dBA’lık ses çıkaran cihaz, herhangi bir gürültüye neden olmadığı için hem size hem de komşularınıza herhangi bir rahatsızlık vermez.
 • Ürünün yüksek soğutma ve dondurma performansı, içerisine yeni eklediğiniz gıdaların ya da içeceklerin yalnızca dakikalar içerisinde ideal saklama koşullarına kavuşmasına olanak sağlar. Böylece bekleme süresinde bozulma gibi problemler ortaya çıkmaz.
 • Elektronik kontrol paneli ve LED ışık bulunmaması ise eksi yönlerindendir.

Siz de Dijitsu DB50 yorum kısmını inceleyerek, kullanıcıların değerlendirdiği ürünün bütün artı ve eksi yönlerini öğrenebilirsiniz.

Dijitsu DB50 Neden Tercih Edilmeli?

Dijitsu’nun DB50 modeli, hemen hemen her alanda kullanabileceğiniz tarzda bir cihazdır. Dolayısıyla yaşam alanlarında pratiklik kazandıran ve kullanım kolaylığı sağlayan bir model olmasıyla ön plana çıkar. Ürünün kullanıcılara sağladığı avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Dijitsu’nun DB50 modeli minimal bir tasarıma sahip olduğu için her türlü mutfakta kullanıma uygundur. Dolayısıyla bulunduğu alanda yer kaplamaz ve yenilikçi bir görünüm katar.
 • Dijitsu markasına ait olan bu buzdolabı modeli portatif bir yapıya sahiptir. Bu nedenle tatile giderken ya da karavan yolculuğu yaparken yanınıza kolay bir şekilde alabilir ve her yerde maksimum konforun tadını çıkarabilirsiniz.
 • Yaygın bir kullanım alanına sahip olması sayesinde yoğun ilgi gören DB50 buzdolabı, R600A soğutucu gaza sahiptir. Bu gaz, cihazın ozon tabakasına herhangi bir zarar vermeden çalışmasına olanak tanır.
 • Zamansız ve estetik bir tasarımı ile geleneksel ve modern mutfaklarda tercih edilen Dijitsu DB50, mekanik ısı kontrolü opsiyonuna sahiptir. Elektrik şokuna karşı son derece güvenlidir. Dolayısıyla emniyetli bir kullanım sunar.
 • Dijitsu buzdolabının ayaklarının yüksekliğini ayarlamak mümkündür. Böylelikle tezgah altına yerleştirirken yüksekliğini dilediğiniz seviyeye getirerek görsel şıklık elde etmenize yardımcı olur.
Dijitsu DB50 A Genel Görünüm

Avantajlı Dijitsu DB50 Fiyat Seçenekleri

Teknik ve fonksiyonel donanımı, sağladığı bütün kolaylıklar ve üst düzey performansı göz önünde bulundurulduğu zaman Dijitsu DB50 mini buzdolabı fiyatı açısından uygun ve avantajlıdır.

Dolayısıyla kullanıcıların hemen hemen tamamının bütçesine hitap eder ve yüksek kaliteyi yaşam alanlarınıza bütçenize uygun bir şekilde taşıyabilmenize imkan sunar. Bu nedenle yeni evlenen ya da evini yenileyen kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen cihazlar arasında da yerini alır.

Aynı zamanda buzdolabının üretimi sırasında maksimum seviyede dayanıklı ve kaliteli malzemelerin tercih edilmesine özen gösterilmesi nedeniyle dayanıklılığı bir yapıya sahiptir. Bu yönüyle de tüm dikkatleri üzerine çeker.

Ürünün sağlam oluşu sayesinde kolay kolay iç ve dış yüzeyinde çizik, çatlak, göçük ya da renk değişikliği gibi deformasyonlar meydana gelmez. Aynı şekilde motoru da zaman içerisinde performansından ödün vermez.

Böylelikle Dijitsu’nun bu buzdolabı modeli hem ilk günkü formunu hem de performansını uzun yıllar boyunca korumaya devam eder ve size de unutulmaz bir deneyim yaşatır. Kullanıcı yorumlarında da ürünü önceden deneyimleyenlerin performanstan ne kadar memnun olduğunu görebilirsiniz.

Cihaz hakkında yapılan yorumlar karar verme aşamasında size büyük bir kolaylık sağlar. Yorumlar kısmında hem artı hem de eksi yönler dile getirilir. Eğer siz de yeni bir mini buzdolabı satın almak istiyorsanız Dijitsu’nun bu cihazının fiyat aralıklarını kıyaslayabilir ve en uygun alternatifi kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Dijitsu DB50 A+ Mini Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Tezgah Altı
Boyut:   Mini
Kapı Sayısı:   Tek Kapılı
Kontrol Paneli:   Analog
Toplam Net Hacim:   50 lt
Genişlik:   45 cm
Derinlik:   49 cm
Yükseklik:   47 cm
Ses Seviyesi:   38 dB
Dondurucu Bölmesi:   Üstten
Enerji Sınıfı:   A+
Renk:   Beyaz

Dijitsu DB50 A+ Mini Buzdolabı Detayları

 • Tasarım
 • Cihaz yerleşimi Serbest
 • Ürün rengi Beyaz
 • Kapı menteşesi Sağ
 • Soğutma ortamı R600a
 • Performans
 • Gürültü seviyesi 38 dB
 • Buzdolabı brüt kapasitesi 50 l
 • Enerji yönetimi
 • Enerji verimlilik sınıfı A+
 • AC girdi voltajı 220 - 240 V
 • AC girdi frekansı 50 Hz
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.45 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • OD5 yorum
  34 beğeni
  Osman D.İstanbul4 Temmuz 2018
  Ofiste küçük yerler için uygun. Masa altı, vs. 2 gün önce geldi, şimdilik soğutma da güzel, boyutuna göre. Yalnız böyle korku filmi fırtına uğultusu gibi bir sesi var.
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
 • 1 yorum
  23 beğeni
  Lokman Ü.30 Haziran 2018
  Ürünü BİM den 299 TL ye aldım. Gayet güzel çalışıyor. Bim den bu hafta aktüel ürünlerde yerini almış durumda. Kaçırmayın derim.
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi

Dijitsu DB50 A+ Mini Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Dijitsu DB50 A+ Mini BuzdolabıAltus AL 305 Büro Tipi Mini BuzdolabıBeko BK 7722 Mini BuzdolabıArçelik 1005 M A+ Mini Buzdolabı
 Dijitsu DB50 A+ Mini BuzdolabıAltus AL 305 Büro Tipi Mini BuzdolabıBeko BK 7722 Mini BuzdolabıArçelik 1005 M A+ Mini Buzdolabı
Fiyat 2.516,20 TL
26 satıcı
Fiyat YokFiyat Yok 3.477,06 TL
4 satıcı
Popülerlik3. Popüler Dijitsu Buzdolabı---
Ortalama Puan2 yorum-2 yorum-
Kullanım TürüSoloSolo-Solo
TipiTezgah AltıTezgah AltıTezgah AltıTezgah Altı
BoyutMiniMiniMiniMini
Kapı SayısıTek KapılıTek KapılıTek KapılıTek Kapılı
Kontrol PaneliAnalogAnalog-Analog
Dondurucu Özelliği-Statik-Statik
Toplam Brüt Hacim-90 lt--
Toplam Net Hacim50 lt86 lt-46 lt
Soğutucu Net Hacim-86 lt--
Genişlik45 cm47.5 cm-47 cm
Derinlik49 cm53 cm-45 cm
Yükseklik47 cm82 cm-49 cm
Yıllık Enerji Tüketimi-112 kWh--
Ses Seviyesi38 dB43 dB-35 dB
Dondurucu BölmesiÜstten--Üstten
Enerji SınıfıA+A+-A+
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Renk---Beyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı