Dijitsu

Dijitsu DBD200 Çift Kapılı Buzdolabı

En Popüler Buzdolabı
Dijitsu DBD200 Çift Kapılı Buzdolabı

36 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

5.999,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 9 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 75 TL MaxiPuan50 TL WorldPuan Stokta 10 adet Yarın kargoda Satıcı: Hepsiburada

Ürün Özellikleri: Solo, Orta, Çift Kapılı, Analog, Statik, Toplam Brüt Hacim: 210 lt, Toplam Net Hacim: 204 lt, Soğutucu Net Hacim: 164 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Dijitsu DBD200 Çift Kapılı Buzdolabı Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)
İndirim broşürlerinden fiyatlar (1)
 • Broşür ürün resmiCarrefourSA Son gün Cumartesi 6.999 TL

Tüm fiyatlar (24)

En Popüler Dijitsu Buzdolapları
Benzer Ürünler

Dijitsu DBD200

Dijitsu’nun eşsiz kalite anlayışını televizyonlarda olduğu gibi buzdolabı modellerinde de görmek mümkündür. DBD200 modelinde mevcut olan fonksiyonel detaylar, teknik özellikler de gösterdiği üst düzey performans, ürünün kullanıcıların beğenisini kazanmasını sağlar. Cihazın geniş iç hacmi, en çok ön plana çıkan özelliklerinden biridir. Bu sayede son derece konforlu bir saklama alanı sunar. Pek çok yiyeceğinizi, içeceğinizi, tencere ve tavanızı ya da saklama kabı gibi malzemelerinizi oldukça rahat bir şekilde içerisine sığdırabilirsiniz. Soğutucu bölmede olduğu gibi dondurucu bölmede de bu geniş alan kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlar.

Kış ayları için stok yapmak istediğinizde birçok gıdayı gönül rahatlığıyla muhafaza edebilirsiniz. Cihazın ön plana çıkan bir diğer özelliği de özel hava akışı sağlıyor olmasıdır. Günün belli zamanlarında otomatik olarak hava akışı gerçekleştirir. Bu havanın da her bir rafa ve bölmeye eşit şekilde ulaşmasına imkan sunar. Böylelikle tüm gıdalarınızın tazeliklerini haftalar boyunca korumaya devam eder. Üstelik kokularını yaymalarının da önüne geçtiği için buzdolabınızın içinin her an temiz kokmasına destek sağlar. Dijitsu buzdolabı DBD200 modelinin içerisinde yer alan rafların portatif olması, kullanıcılara kolaylık sağlayan fonksiyonlarından biridir. İhtiyaç halinde rafları yerlerinden pratik bir şekilde çıkarabilirsiniz. Böylelikle yan duvarları da detaylı bir biçimde silerek buzdolabınızın temizliğini çok daha rahat bir şekilde yapabilir, her yöne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Dijitsu DBD200 Önden Görünüm

Dijitsu DBD200 Teknik Özellikler

DBD200 buzdolabı çeşidinde mevcut olan bazı teknik ve fonksiyonel özellikler, cihazın performansının maksimum seviyede olmasını sağlar. Böylelikle de kullanıcılara ideal bir deneyim yaşatır. Cihazın bu teknik özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • Dijitsu DBD 200 A+ çift kapılı buzdolabı modelinde 210 litrelik oldukça geniş bir iç hacim söz konusudur. Bu sayede kullanıcılarına konforlu bir kullanım alanı sağlar. Birçok yiyecek ve içeceği rahatlıkla içerisine sığdırabilmenize imkan sunar.
 • Dijitsu DBD200 TMF A+ statik buzdolabı modelinde mekanik bir kontrol paneli yer alır. Hem soğutucu hem de dondurucu bölmenin soğukluk seviyesini ideal olacak şekilde ayarlayarak yiyeceklerin her an taze kalmasına yardımcı olur.
 • Dijitsu markasına ait olan bu buzdolabının içerisinde özel bir ışık dikkat çeker. Bu ışık, buzdolabınızın kapağını açtığınız ilk andan itibaren devreye girerek her bir rafı, çekmeceyi ve bölmeyi eşit bir şekilde görebilmenize olanak sağlar.
 • Dijitsu’nun bu buzdolabında bulunan raflar portatif yapıdadır. Dolayısıyla pratik bir şekilde yerlerinen çıkarabilir ve yeniden yerleştirebilirsiniz. Ayrıca yükseklik seviyelerini de ihtiyacınıza ve isteğinize göre ayarlayabilmeniz mümkündür. Böylece ürünü dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.
 • Statik dondurucu sistemi de ürünün dikkat çekici teknik özelliklerinden biridir. İdeal soğutma koşullarını sağladığı içi dondurucu bölmede herhangi bir karlanma ya da terleme probleminin ortaya çıkmasına engel olur. Bu sayede gıdalarınızı güvenle saklar.
Dijitsu DBD200 Önü Açık Görünüm

Dijitsu DBD200 Muadillerinden Ayıran Özellikler

DBD 200 modelinde yer alan bazı detaylar, ürünü muadillerinden farklı kılar ve kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen beyaz eşya alternatiflerinden biri haline gelmesini sağlar. Bu detayların başında enerji verimliliği gelir. Cihazın motoru son derece güçlü bir şekilde çalışarak maksimum soğutma ve dondurma performansı ortaya koyar. Ancak buna rağmen enerji tüketimini minimum seviyede yapar. A+ enerji sınıfına sahip olması itibari ile de benzerlerinden ayrılır ve tüm dikkatleri üzerine çeker. Bu sayede hem çevre dostu ürünler arasında yerini alır hem de size de enerjiden tasarruf etmeniz anlamında destek sağlar.

Cihazın sahip olduğu özel hava akışı teknolojisi de yeni evlenen ve evini yenileyen kullanıcılarım ilk tercihleri arasında yer alan ürünlerden biri olur. Bu teknoloji sayesinde gün içerisinde belli aralıklarla dolabın içerisinde özel bir hava akışı sağlanır. Her bir rafa, çekmeceye ve bölmeye eşit şekilde sağlanan bu hava akışı, meyve, sebze, yeşillik, peynir, zeytin ve daha pek çok ürünün uzun bir süre boyunca tazeliğini korumasına yardımcı olur. Besin değerlerini yitirmemelerini sağlar ve her an en taze halleri ile tüketmenin tadını çıkarmanıza imkan sunar. Siz de ürünle ilgili yapılan yorumları okuyarak tüm bu detaylara göz atabilirsiniz.

Dijitsu DBD200 Enerji Sınıfı Görünümü

Dijitsu DBD200 Artı ve Eksi Yönleri

DBD 200 Dijitsu buzdolabı modeli, kusursuz tasarımı ile evlerde ve ofislerde şık bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Bunun haricinde de bazı artı ve eksi yönleri ile dikkatleri üzerine çeker:

 • Cihazın soğutucu bölmesi alt, dondurucu bölmesi ise üst kısımda yer alır. Bu nedenle kullanıcılara kullanım açısından pratiklik sağlar. Gün içerisinde sık sık tükettiğiniz besinlere oldukça rahat bir şekilde erişebilmenize destek olur.
 • Dijitsu’nun bu buzdolabı modelinin dondurucu bölmesindeki günlük dondurma kapasitesi 2 kg’dır. Bu nedenle içerisine günlük olarak et, meyve gibi gıdaları rahat bir şekilde yerleştirebilir ve kısa bir süre içinde ideal saklama koşullarına ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
 • Dijitsu markasına ait olan bu buzdolabı modelinin soğutucu kısmında meyve, sebze ve yeşillikler için özel olarak dizayn edilmiş bir bölme dikkat çeker. Bu bölmedeki saklama koşulları, bu tür gıdalarınızın haftalar boyunca taze kalmasına imkan sağlar.
 • Özel sistemi sayesinde ürünün kapısını açtığınız anda otomatik olarak içerideki soğukluk belli bir miktarda artar. Bu sayede kapının açık kaldığı süreçte dolabın içinin ısınması ve dolayısıyla da yiyeceklerin bozulması engellenmiş olur.
 • Cihazın eksi özellikleri de dijital bir kontrol panelinin ve kahvaltılık bölmesinin bulunmamasıdır.

Siz de Dijitsu DBD200 buzdolabı yorumları sayesinde ürünün bütün artı ve eksi özelliklerine hakim olabilir ve kararınızı buna göre verebilirsiniz.

Dijitsu DBD200 Ölçü Görünümü

Dijitsu DB100 ile DBD200 Arasındaki Farklar

Görünümüyle hem ev hem de ofis mutfaklarında modern bir hava yaratan bu buzdolabı ile bir önceki modeli olan Dijitsu DB 100 buzdolabı teknik özellikleri ve performansları açısından birçok benzerliğe sahiptir. Ancak buna rağmen aralarında bazı farklılıkların da olması dikkat çeker. Örneğin DBD200 modeli dikey ve uzun bir tasarıma sahiptir. Ancak DB100 buzdolabı tezgah altı bir cihazdır. Dolayısıyla saklama alanları da farklıdır. DBD200’de 210 lt olan bu alan DB100 modelinde 93 lt’dir.

Avantajlı Dijitsu DBD200 Fiyat Seçenekleri

Teknik ve teknolojik özellikleri, ortaya koyduğu üstün soğutma ve dondurma performansı, yiyeceklerin tazeliklerini haftalar boyunca koruması göz önünde bulundurulduğu zaman Dijitsu markasına ait olan DBD200 buzdolabı modelinin fiyat aralıkları oldukça uygundur. Hemen hemen bütün kullanıcıların bütçesine hitap eder ve yüksek kaliteyi evinize ya da ofisinize cebinizi yormadan taşıyabilmenize olanak sağlar. Üstelik üretimi sırasında da sağlam ve aynı zamanda da kaliteli malzemelerin tercih edilmesine özen gösterildiği için dayanıklılığı ile ön plana çıkar.

Hem iç hem de dış tasarımında herhangi bir deformasyon oluşmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı şekilde motoru da son derece dayanıklıdır ve kusursuz performansını yıllar boyunca korur. Bu sayede size uzun ömürlü bir kullanım deneyimi yaşama fırsatı sunar. Yıllar geçtikçe yeni bir buzdolabı satın alma ihtiyacı duymanızın önüne geçer ve bütçenize destek sağlar. Dijitsu DBD200 yorumları incelendiğinde de kullanıcıların ürünün performansından memnun olduğunu ve beklentilerin karşılandığını görmeniz mümkün olur.

Eğer siz de yeni bir buzdolabı satın almak istiyorsanız, Dijitsu’nun bu modeli hakkındaki kullanıcı yorumlarına göz atarak kararınızı deneyimlerden yararlanarak verebilirsiniz. Ayrıca fiyat aralıklarını karşılaştırarak bütçenize en uygun alternatifi bulabilir ve yaşam alanlarınız için işlevsel bir ürün seçiminde bulunmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Dijitsu DBD200 Çift Kapılı Buzdolabı Fiyat Analizi

İndirim broşürlerinden fiyatlar (4)
 • Broşür ürün resmiCarrefourSA Son gün Cumartesi 6.999 TL
 • Broşür ürün resmiBim Ağustos 2023 5.999 TL
 • Broşür ürün resmiCarrefourSA Nisan 2023 5.999 TL
 • Broşür ürün resmiCarrefourSA Mart 2023 5.599 TL
Dijitsu DBD200 Çift Kapılı Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Dijitsu DBD200 Çift Kapılı Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Boyut:   Orta
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Analog
Dondurucu Özelliği:   Statik
Toplam Brüt Hacim:   210 lt
Toplam Net Hacim:   204 lt
Soğutucu Net Hacim:   164 lt
Dondurucu Net Hacim:   40 lt
Genişlik:   55 cm
Derinlik:   55 cm
Yükseklik:   143 cm
Dondurucu Bölmesi:   Üstten
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Beyaz
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

55 cm Buzdolabı Beyaz Buzdolabı Orta Boy Buzdolabı Çift Kapılı Buzdolabı Solo Buzdolabı Statik Buzdolabı

Ortalama Puan
5.0 2 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Dijitsu DBD200 Çift Kapılı Buzdolabı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Dijitsu DBD200 Çift Kapılı Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Dijitsu DBD200 Çift Kapılı BuzdolabıAltus AL 328 B Çift Kapılı BuzdolabıSeg ST 283 Çift Kapılı BuzdolabıDijitsu DBD300 Çift Kapılı Buzdolabı
 Dijitsu DBD200 Çift Kapılı BuzdolabıAltus AL 328 B Çift Kapılı BuzdolabıSeg ST 283 Çift Kapılı BuzdolabıDijitsu DBD300 Çift Kapılı Buzdolabı
Fiyat 5.999,00 TL
36 satıcı
9.400,80 TL
34 satıcı
8.299,00 TL
3 satıcı
7.299,00 TL
5 satıcı
Popülerlik1. Popüler Buzdolabı5. Popüler Altus Buzdolabı1. Popüler Seg Buzdolabı3. Popüler Dijitsu Buzdolabı
Ortalama Puan---
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
BoyutOrtaOrtaOrtaOrta
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliAnalogAnalogAnalog-
Dondurucu ÖzelliğiStatikStatikStatik-
Toplam Brüt Hacim210 lt---
Toplam Net Hacim204 lt257 lt243 lt294 lt
Soğutucu Net Hacim164 lt201 lt-225 lt
Dondurucu Net Hacim40 lt56 lt-69 lt
Genişlik55 cm54 cm54 cm59.5 cm
Derinlik55 cm59 cm57 cm55 cm
Yükseklik143 cm160 cm161 cm176 cm
Yıllık Enerji Tüketimi-243 kWh-259 kWh
Ses Seviyesi-38 dB-41 dB
Dondurucu BölmesiÜsttenÜsttenÜstten-
Ağırlık---47 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi-2.6 kg--
Enerji Sınıfı-F-F
Enerji Sınıfı--FF
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı