Flavel

Flavel FLV 1090 Büro Tipi Mini Buzdolabı

En Popüler 9. Buzdolabı
Flavel FLV 1090 Büro Tipi Mini Buzdolabı

32 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

2.999,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 29 dakika önce

, 4 taksit

Stokta 1 adet2 iş günüSatıcı: A1016,6 80 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Solo, Tezgah Altı, Mini, Tek Kapılı, Analog, Statik, Toplam Net Hacim: 85 lt, Soğutucu Net Hacim: 73 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Flavel FLV 1090 Büro Tipi Mini Buzdolabı Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (29)

Benzer Ürünler

Flavel FLV 1090 Büro Tipi Mini Buzdolabı

Flavel ısıtma, soğutma ve elektronik ev aletlerinde üretim yapan yerli bir Türk markasıdır. Ev işlerinde hayatı kolaylaştıran fonksiyonel ürün tasarımları yapan markanın buzdolabı ürünlerinde yenilikçi tasarımları bulunur.

Flavel FLV 1090 büro tipi mini buzdolabı işyerlerinde ve küçük evlerde sizlere fayda sağlar. Mini buzdolapları boyutları sayesinde küçük alanlarda avantaj sağlarken teknik özellikleri ile yiyeceklerin ve içeceklerin tüketim gününe kadar taze kalmasını sağlar.

Statik soğutma özelliğinde çalışan Flavel FLV 1090 buzdolabı beyaz rengi ile sade bir tasarım oluşturur. Toplamda 85 LT iç hacme sahip olarak üretilen FLV 1090 modelinde derin dondurucu kısmı için 12 LT alan ayrılır.

Flavel FLV 1090 tek kapılı kapılı tasarımı ve analog kullanıcı paneli ile kolay kullanım avantajını sizlere sunar. Yıllık enerji tüketimi açısından yüksek performans sağlayan FLV 1090 mini buzdolabı hem çevre hem de bütçe dostu ürünler arasında yerini alır.

Ofisinize ya da küçük alana sahip mutfağınıza mini buzdolabı almak isterseniz Flavel FLV 1090 modelini tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatı ile avantajlı alışverişin kapılarını açan model ile uzun yıllar sorunsuz bir kullanıcı deneyimine sahip olabilirsiniz.

Dayanıklı yapısı ve ideal boyutu ile sizlere fayda sağlayan FLV 1090 mini buzdolabı modelini Flavel yetkili satış mağazalarında ya da internet alışveriş sitelerinde bulabilirsiniz.

Flavel FLV 1090 Genel Görünüm

Flavel FLV 1090 Mini Buzdolabı Özellikleri

Flavel FLV 1090 büro tipi buzdolabı özellikleri minimal tasarımı ile orantılı olarak sizlere fayda sağlar. Mini buzdolabı içerisinde toplamda 3 adet raf yer alır.

FLV 1090 buzdolabında sizlere ekstra alan sağlamak için kapı tasarımında da 3 adet raf sunulur. Toplamda 6 adet raf ile yiyecek ve içeceklerinizi yerleştirebilir ve taze kalmalarını sağlayabilirsiniz.

Flavel FLV 1090 buzdolabının en altında yer alan meyvelik ve sebzelik kısmı ile yiyecekler ilk günkü gibi taze kalmaya devam eder. Et, tavuk ve dondurulması gereken diğer gıdalar için buzdolabı içerisinde yer alan 12 LT alana sahip dondurucu kısmını kullanabilirsiniz.

Dondurucu kısmı aynı zamanda içecekleriniz için buz küpü hazırlamanıza da olanak verir. Flavel FLV 1090 büro tipi buzdolabı modelinin kullanım paneli ürünün içerisinde bulunur.

Analog kullanım panelinden soğutucu ve dondurucu ayarını ortam sıcaklığına göre kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Modelin A enerji sınıfı sayesinde uzun dönemde yüksek enerji tasarrufu sağlayabilir ve ekonomik açıdan kazanç sağlayabilirsiniz.

Flavel FLV 1090 buzdolabının ölçüleri 85 CM yükseklik, 50 CM derinlik ve 47,5 CM genişlik şeklinde tasarlanır. İdeal mini buzdolabı ölçülerinde sizlere sunulan Flavel FLV 1090 buzdolabı ile küçük alanlarda avantaj sağlayabilirsiniz.

Flavel FLV 1090 Önden Görünüm

Flavel FLV 1090 Mini Buzdolabı Kullanım Avantajları

Flavel FLV 1090 mini buzdolabı kompakt özelliği sayesinde kullanıcılarına birçok avantaj sağlar. Modelin en büyük avantajı yerden tasarruf etmesidir.

Küçük apartman dairelerde yaşayanlar ya da ofislerinde buzdolabı isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olan mini buzdolabını istediğiniz yere rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.

Flavel FLV 1090 mini buzdolabı hafif yapısı sayesinde kolayca taşınabilir. Büyük ve ağır buzdolaplarının aksine rahat taşınabilir özellikte olması sayesinde buzdolabınızı evinizde ya da ofisinizde istediğiniz yere çekebilirsiniz.

Flavel FLV 1090 buzdolabının bir başka avantajı ise kullanım kolaylığıdır. Mini buzdolabı içerisini soğuk içecekler ile doldurabilir ve yazın ofisinizde istediğiniz zaman serinletici içeceklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Özellikle tek yaşayan kullanıcıların sebze, meyve ve et ihtiyaçlarını depolamasını sağlayan FLV 1090 mini buzdolabı çok yönlü olması ile tercih edilir. Flavel FLV 1090 mini boyutu ile orantılı olarak düşük enerji tüketir. Böylece enerji tasarrufunda bulunabilir ve bütçenizi koruyabilirsiniz.

Flavel FLV 1090 buzdolabının bakımı oldukça kolaydır. Pürüzsüz beyaz yüzeyini ılık bir bez ile silmeniz yeterli olmaktadır. Flavel FLV 1090 mini buzdolabı fiyat performans açısından çok satan modeller arasında yer alırken sizlere de birbirinden faydalı avantajlar sunar.

Maliyet açısından uygun fiyatlar ile sunulan Flavel FLV 1090 mini buzdolabı ile yiyecek ve içeceklerinizi her ortamda sağlıklı bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Flavel FLV 1090 Büro Tipi Mini Buzdolabı Artı ve Eksileri

Flavel markası ile satışa sunulan mini buzdolabı modelleri artı ve eksileri ile kullanıcılar tarafından değerlendirilir. FLV 1090 modelinin eksi noktaları arasında dijital kullanım panelinin olmaması yer alır.

Ortam sıcaklığına göre otomatik ısı ayarı yapmaması ise modelin bir diğer eksi noktasıdır. Flavel FLV 1090 büro tipi buzdolabı yorumları arasında öne çıkan artı noktalar ise şunlardır:

  • Enerji Sınıfı: FLV 1090 modeli en yüksek enerji sınıflarından biri olan A sınıfına aittir. Yıllık enerji tüketiminin düşük olması sayesinde hem çevreye hem de kullanıcıların bütçelerine fayda sağlar.
  • Minimal Tasarım: FLV 1090 modelinin beyaz renk tasarımı ve iç raflarının sade bir şekilde üretilmesi ile ofis ve ev ortamlarının dekorasyonuna uyum sağlar.
  • Sebzelik: FLV 1090 mini buzdolabı raflarının en alt bölümünde yer alan meyve ve sebzelik bölümü bitkisel yiyeceklerinizin diğer gıdalardan ayrılmasını ve daha uzun süre taze kalmasını sağlar.
  • Ayarlanabilir Raflar: FLV 1090 buzdolabının raf aralıkları istenilen şekilde ayarlanabilir. Böylece büyük hacimli yiyecekler yerleştirmek istediğinizde raf aralıklarını genişleterek kolaylık sağlayabilirsiniz.
  • Temizlik Kolaylığı: FLV 1090 modelinin yerinden çıkabilir raflarını musluk altında yıkayabilir ve yerine yerleştirebilirsiniz. Kullanıcılarına temizlik kolaylığı sağlayan ürünün dış yüzeyinin pürüzsüz ve leke tutmayan özelliği de kullanıcıları memnun etmektedir.
Flavel FLV 1090 Dolap İçi Detay Görünüm

Flavel FLV 1090 Mini Buzdolabı Diğer Modellerden Farkları

Flavel FLV 1090 mini buzdolabı A enerji sınıfı ile klasik modellerden ayrılır. Mini boyutu ile küçük alanlarda avantajlar sağlayan mini buzdolabınızın düşük elektrik ihtiyacı sayesinde sizlere maliyet açısından da fayda sağlar.

Marka tasarımcıları tarafından özenle üretilen model yüksek enerji sınıfı sayesinde çevre dostu ürünler arasında da yer almaktadır. Flavel FLV 1090 ankastre özelliği sayesinde ocak ve davlumbaz ürünleri ile uyum sağlar.

Mini buzdolabınızın üzerine ocak yerleştirerek bir set görünümü elde edebilirsiniz. Flavel FLV 1090 buzdolabını aynı zamanda tezgah altındaki dolap içinde de muhafaza edebilirsiniz.

Hafif yapısı ile istediğiniz yere rahatça çekebileceğiniz FLV 1090 mini buzdolabı 6 raf kapasitesi ile mini buzdolabından beklediğiniz tüm özellikleri sizlere sunar. Yiyecek ve içeceklerinizin tüketim tarihini uzatan soğutucu özelliklerinin yanı sıra dondurma performansı ile avantaj sağlar.

Dondurucu kısmında et ürünlerinin vitamin, tat ve koku değerlerini kaybetmemesini sağlarken aynı zamanda hızlı bir şekilde buz küpleri elde edebilirsiniz.

Flavel FLV 1090 büro tipi mini buzdolabı modelini ek depolama alanı olarak da kullanabilirsiniz. Kalabalık aileler mini buzdolaplarını kışlık erzak ya da içecek depolama alanı olarak kullanabilmektedir.

FLV 1090 mini buzdolabını seleflerinden ayıran özellikleri ve geniş kullanım alanı sayesinde pek çok avantajı peşinde getirir. Bu avantajlardan faydalanarak daha konforlu bir yaşam sürebilirsiniz.

Flavel FLV 1090 Büro Tipi Mini Buzdolabı Fiyat

Flavel FLV 1090 mini buzdolabı yorumları ve değerlendirmeleri incelendiğinde modelin kullanıcıları memnun ettiği görülmektedir. İşyerlerinde kullanılan mini buzdolabı çalışanların içeceklerini ya da öğle yemeklerini sağlıklı bir şekilde muhafaza etmesine olanak sağlar.

Evlerde ise küçük mutfağa sahip kullanıcıların yerden tasarruf etmelerine olanak verir. Flavel FLV 1090 fiyatı bütçe dostu aralıklar ile sizlere sunulur.

Yıl boyunca marka tarafından kampanyalı fiyatlar ile satışa sunulan FLV 1090 mini buzdolabını uygun fiyatlar ile satın almak mümkündür. FLV 1090 en ucuz fiyatta satın almak için yılbaşı, bayram günleri ya da Black Friday gibi yüksek indirim dönemleri takip edilebilir.

İster ofisinizde ister evinizde hem alandan hem de enerjiden tasarruf etmek isterseniz Flavel FLV 1090 mini buzdolabı modelini tercih edebilirsiniz.

Flavel garantisi ile sizlere sunulan FLV 1090 mini buzdolabını uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanma olanağı tanır. Flavel FLV 1090 büro tipi buzdolabı yorumları ve puanlarını inceleyerek ürünün performansından emin olabilir ve alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Flavel FLV 1090 Dolap İçi Görünüm

Flavel FLV 1090 Büro Tipi Mini Buzdolabı Fiyat Analizi

Flavel FLV 1090 Büro Tipi Mini Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Flavel FLV 1090 Büro Tipi Mini Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Tezgah Altı
Boyut:   Mini
Kapı Sayısı:   Tek Kapılı
Kontrol Paneli:   Analog
Dondurucu Özelliği:   Statik
Toplam Net Hacim:   85 lt
Soğutucu Net Hacim:   73 lt
Dondurucu Net Hacim:   12 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   133 kWh
Genişlik:   47.5 cm
Derinlik:   50 cm
Yükseklik:   82 cm
Renk:   Beyaz
Dondurucu Bölmesi:   Üstten
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
5.01 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Flavel FLV 1090 Büro Tipi Mini Buzdolabı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Flavel FLV 1090 Büro Tipi Mini Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Flavel FLV 1090 Büro Tipi Mini BuzdolabıRegal BT 1001 Büro Tipi BuzdolabıDijitsu DB 100 Büro Tipi Mini BuzdolabıBeko 74790 MB Mini Buzdolabı
 Flavel FLV 1090 Büro Tipi Mini BuzdolabıRegal BT 1001 Büro Tipi BuzdolabıDijitsu DB 100 Büro Tipi Mini BuzdolabıBeko 74790 MB Mini Buzdolabı
Fiyat 2.999,00 TL
32 satıcı
2.999,00 TL
23 satıcı
3.345,30 TL
14 satıcı
4.489,90 TL
27 satıcı
Popülerlik9. Popüler Buzdolabı2. Popüler Buzdolabı4. Popüler Dijitsu Buzdolabı-
Ortalama Puan--
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiTezgah AltıTezgah AltıTezgah AltıTezgah Altı
BoyutMiniMiniMiniMini
Kapı SayısıTek Kapılı-Tek KapılıTek Kapılı
Kontrol PaneliAnalogAnalogAnalogAnalog
Dondurucu ÖzelliğiStatik-StatikStatik
Toplam Brüt Hacim-90 lt--
Toplam Net Hacim85 lt-93 lt85 lt
Soğutucu Net Hacim73 lt--73 lt
Dondurucu Net Hacim12 lt--12 lt
Genişlik47.5 cm48 cm47 cm47.5 cm
Derinlik50 cm54 cm43.5 cm50 cm
Yükseklik82 cm82 cm83 cm82 cm
Değiştirilebilir Kapı Yönü---Var
Yıllık Enerji Tüketimi133 kWh136 kWh-133 kWh
Ses Seviyesi--38 dB38 dB
Dondurucu BölmesiÜsttenÜsttenÜsttenÜstten
Ağırlık---21.8 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi---365 gr
Enerji Sınıfı-FA+F
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı