Grundig

Grundig GSND 6383 S Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

(1 yorum)
Grundig GSND 6383 S Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Ürün Özellikleri: Solo, Gardırop Tipi, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 43 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 640 lt... Devamını gör

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

En Popüler Grundig Buzdolapları

Grundig GSND 6383 S Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı

Mutfağınızı daha kullanışlı hale getirmek için Grundig GSND 6383 S buzdolabının sağladığı birbirinden yararlı özellikler size yardımcı olur. Gardırop tipi buzdolabı modelleri arasında yer alan ürün, soğutucu ve dondurucu bölümlerine kolayca ulaşabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Her iki bölmenin de yan yan yer alması, buzdolabınızdan dikey olarak yararlanabilmenize yardımcı olur. GSND 6383 S, kullanışlı kapı kolları ile de ürünün iç kısmına rahatça erişebilmenize olanak tanır. Estetik ve parlak görünümleri ile dikkat çeken zarif kapı kolları, ergonomik bir kullanım yaşayabilmeniz için idealdir.

Lekelenme sorununa karşı dayanıklı olan kolların yanı sıra GSND 6383 modelinin gövdesinin de bu probleme karşı koruma yaratması, verimli bir kullanım deneyimi elde edebilmeniz için elverişli koşulları oluşturur.

A++ enerji sınıfında yer aldığı için tüm işlemlerini oldukça verimli bir şekilde yerine getiren Grundig GSND 6383 S elektrik tüketiminde tasarruf oluşturabilmeniz için idealdir. Kavanoz ve şişe gibi ürünler için uygun olan kapı rafları, çeşitli reçelleri ve gazlı içecekleri yerleştirebileceğiniz güvenli noktaları size sunar.

Kapı raflarının korunaklı dış kısımları, şişelerinizin ve kavanozlarınızın sarsıntı sonucunda düşmesini engeller. 43 desibellik çalışma performansı ile de beğeni toplayan bu buzdolabı, konforu ön plana alan kullanıcılar için ideal bir seçenek oluşturur.

Grundig GSND 6383 S Kapısı Açık

Duo No Frost Teknolojisini Kullanan Grundig GSND 6383 S

Kullanıcılarına Duo No Frost teknolojisi ile hizmet veren Grundig GSND 6383 S buzdolabı, dondurucu bölme kısmında buzlanma sorunu yaşamanızı önler. Buzlanma karşıtı No Frost teknolojisi ile kullanıcılarını memnun eden bu modern ürün aynı zamanda buz çözme işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirir.

Böylece buzlu yiyeceklerinizin Grundig GSND 6383 S gardırop tipi No-Frost buzdolabı ile kendiliğinden buzlardan arınmasını sağlayabilirsiniz. Hızlı dondurma desteği sunan üfleme teknolojisi ile de beğeni toplayan Grundig marka beyaz eşya, yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi kısa bir sürede dondurabilmeniz için ideal niteliklere sahiptir.

Soğuk havayı dengeli şekilde dağıtan üfleme teknolojisi ile kullanıcılarını memnun eden bu işlevsel ürün, gıdalarınızın tüm noktalarının aynı oranda donmasına yardımcı olur. Toplam brüt hacmi 640 litre olan buzdolabı, farklı türlerdeki yiyecekleri bir arada soğutabilmenize ve dondurabilmenize imkân tanır.

Böylece mutfağınızda çok sayıda gıdaya ve yiyeceğe güvenli bir şekilde yer verebilirsiniz. Dondurucu bölmesi ile 190 litrelik net hacim kazanan kullanışlı ürün, Grundig GSND 6383 S buzdolabı yorum yazılarında kullanıcılarından olumlu dönüşler kazanmayı başarır.

Mavi Işık Teknolojisinden Yararlanan Grundig GSND 6383 S Buzdolabı

Yiyeceklerimizi mavi ışık teknolojisi ile taze olarak muhafaza eden Grundig GSND 6383 S sayesinde meyvelerinizi ve sebzelerinizi daha lezzetli şekilde tüketebilirsiniz. Doğal ortamlarında aldıklarına benzer şekilde ışık almaya devam eden meyveler ve sebzeler, daha taze kalarak lezzetlerini uzun süre korur.

Aynı zamanda sessiz bir biçimde soğutma işlemlerini yerine getiren bu ürün, gürültüye maruz kalmadan yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi soğutabilmeniz için idealdir. Grundig GSND 6383 S yorum yazılarında da sıkça dile getirilen sessiz çalışma desteği özelliği, buzdolabınızın gece saatlerinde evinizde yüksek sesler oluşturmasının önüne geçer.

Kapısını açık unutmanız durumunda devreye giren sesli uyarı özelliği ile de dikkat çeken bu modern ürün, fazladan elektrik tüketimi gerçekleştirmenizi engelleyerek size ekonomik bir kullanım deneyimi sunar. ECO modu özelliği sayesinde buzdolabınızı ekonomik koşullarla kullanıp enerji tüketiminizi azaltabilirsiniz.

Tasarımında dijital ekran bölümüne yer veren Grundig GSND 6383 S No Frost buzdolabı, soğutma ve dondurma ayarlarını kolayca gerçekleştirebilmenizi sağlar. Böylece buzdolabınızı soğutma ve dondurma özelliklerini geniş bir aralıkta değerlendirirken ekstra hız kazanabilirsiniz.

Ekranında soğutma ve dondurma değerlerine de yer vererek kullanıcılarını bilgilendiren bu ürün, oldukça pratik bir kullanım gerçekleştirebilmeniz için ideal özellikler taşır. Dijital ekranın okunaklı olması, sayıları ve yazıları rahatça seçebilmeniz için idealdir.

Temperli Cam Raflara Sahip Grundig GSND 6383 S

Soğutucu bölmesindeki temperli cam rafları ile kullanışlılığını arttıran Grundig GSND 6383 S buzdolabı ile dayanıklı bir beyaz eşyaya mutfağınızda yer verebilirsiniz. Temperli cam raf özelliği, raflarınızın kırılmasını önlemeye yardım ederek ekstra güvenlik oluşturur.

Dayanıklı cam rafları ile güven veren bu modern ürün, tabak ve tencere gibi mutfak gereçlerini güvenli bir şekilde buzdolabınıza yerleştirebilmenize olanak tanır. Saydam tasarımları ile ferahlık hissi yaratan cam raflar, buzdolabınızın iç kımının daha geniş görünmesine yardımcı olur.

Aynı zamanda LED ışık teknolojisini de kullanıcılarına sunan Grundig GSND 6383 S No Frost buzdolabı ile beraber yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi kolayca seçebilirsiniz. Ürünün kapısını açmanızla beraber devreye giren LED ışık desteği, arka kısımlarda kalmış olan gıdaları rahatça fark edebilmeniz için idealdir.

Soğuk havanın dengeli bir şekilde dağıtılmasını sağlayan teknolojisi ile dikkat çeken bu buzdolabı, yiyeceklerinizin kokularının birbirine karışmasını engellemeye yardımcıdır. Böylece farklı kokulara sahip olan yiyeceklerinizi son derece güvenli ve lezzetli şekilde buzdolabınızda muhafaza edebilirsiniz.

Soğutma ve dondurma işlemlerini gerçekleştirirken ayarlarını değiştirebileceğiniz Grundig GSND 6383 S No Frost buzdolabı, çok kısa bir sürede içerisinde yeni ayarlarına adapte olmayı başarır. Ürünün ısınma sorunu yaratmadan çalışan soğutma ve dondurma sistemi, güvenli bir kullanım yaşamanıza olanak tanır.

Grundig GSND 6383 S Önden Görünüm

Grundig GSND 6383 S Buzdolabını Seleflerinden Ayıran Özellikler

Kullanıcılarına sağladığı modern özelliklerle seleflerinden ayrılan Grundig buzdolabı modelinin sahip olduğu teknolojiler arasında hızlı soğutma desteği de bulunur. Bu teknoloji sayesinde buzdolabı ile yiyeceklerinizin ve içeceklerinizin sıcaklığı dakikalar içerisinde düşer.

Böylece acil durumlarda ekstra hızlı soğutma desteğini aktif hale getirerek, buzdolabınızdan ihtiyaçlarınıza uygun şekilde yararlanabilir, acil olarak soğutmak istediğiniz gıdaların bozulmasını engelleyebilirsiniz.

Soğutucu bölümünün kapısında bulunan kullanışlı bölmelerle de dikkat çeken bu buzdolabı modeli, küçük ebatlara sahip çeşitli ürünleri saklayabilmeniz için elverişli alanlar oluşturarak da fark yaratır. Dondurucu bölümünde 2 adet çekmeceye de yer veren bu buzdolabı, etleri ve hamur işi gıdaları farklı noktalara yerleştirebilmenize olanak tanır.

Bu alanda buz küpleri bulundurarak içeceklerinizi soğutmak için kullanabileceğiniz buzları kolayca oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda soğutucu bölümünü soğuk su elde etmek için kullanabileceğiniz buzdolabı sayesinde suyunuzu dilediğiniz soğuklukta saklayabilir, kolayca serinleyebilirsiniz.

Fark yaratan özellikleri arasında güçlü motor desteğine yer veren buzdolabı, çabuk şekilde yiyecek ve içecek soğutmak isteyen kullanıcılardan tam not alır. Düşük ses desibellerinde çalışarak farkını ortaya koyan özel motoru sayesinde Grundig GSND 6383 S modelini verimli bir biçimde kullanabilirsiniz. Aşınmaya dayanıklı parçalardan oluşan motoru yardımıyla buzdolabınızdan uzun ömürlü şekilde yararlanabilirsiniz.

Grundig GSND 6383 S Modelinin Artı ve Eksi Yönleri

Her ürünün olduğu gibi Grundig GSND 6383 S’in de bazı iyi ve kötü yönleri vardır. Grundig GSND 6383 S modelinin artı ve eksi özellikleri arasında bunlar yer alır:

 • Gardırop tipi buzdolaplarından biri olan Grundig GSND 6383 S sayesinde dondurucu ve soğutucu kısımlara aynı pratiklikle erişebilirsiniz.
 • Ürünün gardırop tipi tasarımı, soğumuş ya da donmuş yiyeceklerinizi buzdolabınızdan kolayca çıkarabilmenize yardım eder.
 • Uzun bir bağlantı kablosunun bulunması ile kullanıcılarına fayda sağlayan bu modern ürün, elektrik prizine kısa bir sürede erişip konfor kazanabilmenize imkân tanır.
 • Günlük enerji tüketimi sadece 1.044 kWh olan Grundig GSND 6383 S No Frost buzdolabı sayesinde doğaya ve bütçenize katkı sağlayarak verimli bir şekilde gıdalarınızı muhafaza edebilirsiniz.
 • Silinebilir olan rafları ve kapısı, bu ürünün hijyenini oldukça pratik bir biçimde sağlayabilmeniz için uygundur.
 • Buzdolabının dondurucu bölümünde de özel LED aydınlatma özelliğinin bulunması sayesinde ürününüzün bu kısmını da karanlık ortamlarda net olarak görebilirsiniz.
 • Dondurucunun günlük buz yapma kapasitesinin 0.7 kilogram olması, yaz aylarında yoğun şekilde buz elde etmenizi zorlaştırır.
 • Toplam brüt hacmi 640 litre olduğu için buzdolabında yoğun şekilde yiyecek ve içecek depolamanız mümkün değildir.
 • 640 litrelik brüt hacmi dolayısıyla geniş ailelerin rahatça kullanabileceği bir ürün olmayan GSND 6383 S modelini çekirdek aileler tercih edebilir.

Grundig GSND 6383 S Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Gardırop Tipi
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   43 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   640 lt
Toplam Net Hacim:   580 lt
Soğutucu Net Hacim:   368 lt
Dondurucu Net Hacim:   212 LT
Yıllık Enerji Tüketimi:   328 kWh
Genişlik:   91 cm
Derinlik:   70.5 cm
Yükseklik:   179 cm
Enerji Sınıfı:   E
Renk:   Gümüş
Değiştirilebilir Kapı Yönü:
Dokunmatik:
ECO Mod:
Hızlı Soğutma:
Mavi Işık:
Tatil Modu:
Dondurucu Bölmesi:   Alttan
Ağırlık:   108 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   13 kg
Ortalama Puan
5.02 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • Mustafa D.428 yorum
  2306 beğeni
  Mustafa D.30 Temmuz 2020
  Hızlı soğutma teknolojisi sayesinde gıdaları kısa zamanda donduruyor. Dondurucu bölmede LED aydınlatma olması donmuş gıdaları ayırt etmeyi sağlıyor. 0 derece bölmesiyle hassas yiyeceklerin korunması sağlıyor. Raflarının temperli cam olması güven hissi veriyor. Kapıların tam kapanmaması durumunda kapı açık uyarısı veriyor. Eco moduna sahip olduğu için fazla elektrik harcamayan bir nuzdolabı olarak dikkat çekiyor.
  • Alışverişçi resmi

Grundig GSND 6383 S Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Grundig GSND 6383 S Gardırop Tipi No Frost BuzdolabıArçelik 391640 EI Gardırop Tipi No-Frost BuzdolabıGrundig GSND 6282 S A+ Gardırop Tipi No-Frost BuzdolabıGrundig GSND 6384 S Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı
 Grundig GSND 6383 S Gardırop Tipi No Frost BuzdolabıArçelik 391640 EI Gardırop Tipi No-Frost BuzdolabıGrundig GSND 6282 S A+ Gardırop Tipi No-Frost BuzdolabıGrundig GSND 6384 S Gardırop Tipi No Frost Buzdolabı
FiyatFiyat YokFiyat YokFiyat Yok 26.999,00 TL
3 satıcı
Popülerlik---3. Popüler Grundig Buzdolabı
Ortalama Puan1 yorum---
Wi-FiYokYok-Yok
Cam KapılıYokYokYokYok
RetroYokYok-Yok
SebilliYokYok-Yok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiGardırop TipiGardırop TipiGardırop TipiGardırop Tipi
BoyutBüyükBüyükBüyükBüyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift Kapılı-Çift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijital-Dijital
Ses Seviyesi43 dB43 dB-38 dB
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim640 lt640 lt--
Toplam Net Hacim580 lt558 lt558 lt580 lt
Soğutucu Net Hacim368 lt368 lt-368 lt
Dondurucu Net Hacim212 LT190 lt-212 LT
Yıllık Enerji Tüketimi328 kWh381 kWh--
Genişlik91 cm91 cm91 cm91 cm
Derinlik70.5 cm78 cm78 cm70 cm
Yükseklik179 cm179 cm179 cm179 cm
AkıllıYokYok-Yok
Enerji SınıfıEA++A+E
RenkGümüşInoxGümüşInox
Ağırlık108 kg107 kg-105.2 kg
Değiştirilebilir Kapı YönüVar--Var
DokunmatikVar--Var
Dondurucu BölmesiAlttanAlttan-Alttan
ECO ModVarVar--
Günlük Dondurma Kapasitesi13 kg13 kg-13 kg
Hızlı Dondurma-Var--
Hızlı SoğutmaVarVar--
Kahvaltılık Bölmesi-Var--
Mavi IşıkVarVar--
Tatil ModuVarVar-Var