LG

LG GR-F802HLHU Wi-Fi Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

(2 yorum)
LG GR-F802HLHU Wi-Fi Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

12 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

39.999,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 27 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10 adet 3 iş günü Satıcı: Hepsiburada/Teknosa

Ürün Özellikleri: Wi-Fi, Sebilli, Solo, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 38 dB, No Frost... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
34.599,00 TL24.11.2023

En Ucuz LG GR-F802HLHU Wi-Fi Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (11)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler LG Buzdolapları
Benzer Ürünler

LG GR-F802HLHU Wi-Fi Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

LG GR F802HLHU modeli, markanın üstün teknoloji anlayışını devam ettirdiği buzdolapları arasında bulunur. Geniş alanı, LED aydınlatma sistemi, taşınabilir buz tepsisi, Smart Diagnosis™ isimli teknolojisi, nem kontrollü sebzeliği, taze 0 derece bölmesi ve soğutmaya dair ek teknolojileri ile buzdolabından beklenen her şeyi sunmayı başarır.

LED aydınlatma sistemi sayesinde buzdolabının içini rahat bir şekilde görebilir, köşede kalan ürünlere bile kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Işığın yetersiz olduğu ortamlarda da kullanışlı hale gelen LED aydınlatma sistemi ile buzdolabınızdaki kör noktaları da görebilirsiniz.

Ürünün üst tarafında dondurucu alt tarafında soğutucu olmak üzere toplam iki alanı bulunur. Raflarla birlikte kullanışlı bir kullanım alanı sunan bölümler, kullanıcıların günlük ihtiyaçlarını karşılamayı başarır.

No Frost olması sayesinde buzlanma gibi istenmeyen durumların yaşanmasının önüne geçer. İçerisindeki nem ve havayı otomatik olarak dengeleyen buzdolabı, gıdaların üzerinde buz ve çiy oluşumunu engeller.

Dondurma gibi gıdaların dondurucu bölmesinde aşırı buzlanmaya maruz kalarak buzlanmasının önüne geçer. Dondurulmuş gıdaların tadını ve kokusunu içinde muhafaza etmesini sağlayarak olması gerektiği koşullarda korur. Böylece içerisinde bulunan dondurulmuş ürünlerin yapısını ve lezzetini aynı şekilde tutmayı başarır.

LG GR-F802HLHU Önden Görünüm

LG GR F802HLHU Buzdolabı ile Taze Meyve ve Sebzeler

LG GR F802HLHU buzdolabı meyve ve sebzeleri taze tutmak için yeni nesil teknolojilerden ilham alır. Doğal Tazelik anlamına gelen Nature Fresh sistemi, hassas sıcaklık kontrolü sayesinde gıdaların doğal ortamındaymış gibi muhafaza edilmesini sağlar.

LINEAR Cooling™ teknolojisine sahip olan sistem, buzdolabının içinde oluşan sıcaklık dalgalanmasını ±0,5 °C sıcaklık aralığının içinde tutar. Böylece aşırı ısınma ya da aşırı soğuma kaynaklı oluşabilecek problemlerin önüne geçer.

DoorCooling⁺™ teknolojisi ise iç sıcaklığı daha kararlı hale getirerek geleneksel sistemlere göre daha hızlı bir soğutma imkanı sunar. Aynı zamanda buzdolabının her bölgesinin aynı soğuklukta kalmasını sağlar.

Buzdolabının içiyle kapı kısmında bulunan rafların sıcaklık farklarını dengeli hale getirerek buzdolabının her yerini eşit olacak şekilde soğutmayı başarır. Sıcaklık farkının neden olabileceği gıda bozulmalarını ve yapısal problemleri ortadan kaldırarak yiyecekleri daha iyi koşullar altında muhafaza etmeye yardımcı olur.

Ayrıca Hygiene Fresh+ teknolojisine sahip olan sistem, 4 adımda tazelik ve ferahlık sunar. Akıllı filtre sistemine sahip olan Hygiene Fresh+ dört aşamada buzdolabının içindeki kötü kokuları ortadan kaldırır.

Buzdolabının içinde bulunan gıdaların birbirine koku geçirmesinin önüne geçmesiyle birlikte ürünlerin daha temiz koşullar altında taze ve lezzetli kalmasına yardımcı olur. LG’nin GR F802HLHU modeli tazelik söz konusu olduğunda sahip olduğu teknolojiler ile kullanıcılarını memnun eden bir performans ortaya çıkarır. Tazeliğe önem veriyorsanız ürünü inceleyebilirsiniz.

LG GR-F802HLHU Yandan Görünüm

LG GR F802HLHU Buzdolabı Ek Özellikleri

İçerisinde bulunan meyve ve sebzelerin tazeliğini koruyacak şekilde tasarlanan teknolojiler içeren LG GR F802HLHU modeli, sahip olduğu ek özellikler ile de kullanıcıların günlük hayatını kolaylaştırmaya devam eder.

Multi Air Flow teknolojisine sahip olan ürün, buzdolabının her yerinde eşit olacak şekilde hızlı bir hava dalgalanması sağlar. İçerisinde bulunan soğutma kanalları sayesinde dolabın her köşesini eşit bir şekilde soğutur.

Buzdolabında her seviyede ve her rafta bulunan sistem sayesinde dengeli bir soğuk hava akışı sağlanır. Bu özellik aynı zamanda buzdolabını açtıktan sonra sıcaklık düşmelerinin önüne geçmek için de etkili olmayı başarır.

Sıcaklığın 0 °C’de tutulduğu bölme haricinde buzdolabının her yerinde çalışır. Geleneksel sistemler ile kıyaslandığı meyve, sebze ve etin tazeliğini ve aromasını daha uzun süre koruyarak gıdanın en verimli şekilde saklanmasına yardımcı olur.

Fresh 0 Zone olarak isimlendirilen bölme ise zaman alıcı çözdürme problemlerini ortadan kaldırmanıza yardımcı olur. Donmuş gıdalarınızı pişirmeden önce bu alana koyarak daha hızlı ve etkili bir şekilde çözülmelerini sağlayabilirsiniz.

Doğal ve hızlı bir çözdürme süreci sunan Fresh 0 Zone, donmuş gıdalar için iyi bir çözüm sunar. Aynı zamanda bu bölme, 0 °C’de kontrollü sıcaklık sunması ile taze yiyecekleri saklamak için ideal bir ortam sağlar.

Hamur, et, balık, sebze, marul ya da meyve gibi gıdaları bu alanda saklayabilir, tazeliklerini daha uzun süre boyunca muhafaza edebilirsiniz.

LG GR-F802HLHU Kapısı Açık Boş Görünüm

LG GR F802HLHU No Frost Buzdolabı Ölçüleri

LG GR F802HLHU buzdolabı modeli tasarımı ve kullanışlı iç hacmiyle dikkatleri üzerinde toplar. 860 x 1840 x 730 mm boyutlarında olan GR F802HLHU modeli, kullanıcılarına geniş bir iç alan sunmasıyla öne çıkar.

İçerisindeki cam raflar temperli olduğu için sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Buzdolabının soğutucu bölmesinde 2 adet Fresh Zone ve 1 adet Fresh 0 Zone bölümü bulunur. Aynı zamanda kullanışlı ve geniş bir alan sunan üç adet raf yer alır.

Buzdolabının iç kapak bölümünde ise 2 tane geniş, 2 tane küçük ve 1 tane yumurtalık rafı vardır. Yumurtalık rafı ve 2 küçük rafı sabitken diğer 2 geniş raf ayarlanabilir olarak tasarlanır.

Böylece içerisine koyduğunuz içecek ya da kavanozlar doğrultusunda rafları dilediğiniz şekilde yerleştirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza yönelik yeniden tasarlayabileceğiniz raflar ile buzdolabını daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Soğutucu bölümünün yanlarında DoorCooling havalandırma sistemi bulunur. Arka tarafında ise Multi Air Flow hızlı ve eşit soğutma sistemi konumlanır. Buzdolabının dondurucu bölümünde ise iki adet raf ve buzluk yer alır.

İç kapak bölümünde ise sabit 2 adet raf vardır. Ürünün hem üst hem alt bölümünde ise LED ışıklandırma sistemi olmasıyla her yerini rahat bir şekilde görmenize imkan tanır. Hareketli buz yapıcı yerinden rahat bir şekilde çıkarılabilmesi ile kolay bir kullanım sunar.

LG GR-F802HLHU Kapısı Açık Çapraz Görünüm

LG GR F802HLHU ile GR-C802HLCU Modeli Arasındaki Farklar

LG GR F802HLHU, önceki modelinde olmayan birtakım özelliklere sahip olmasıyla kullanıcıların günlük hayatını kolaylaştırmaya devam eder. Ön tarafında su sebili bulunan ürün, LG GR-C802HLCU modeline göre daha rahat bir şekilde soğuk suya ulaşılmasını sağlar.

Benzer özelliklere sahip olmalarına rağmen GR F802HLHU modelinde bulunan Nature Fresh teknolojisi, meyve ve sebzeler için daha etkili bir tazelik sunar. Ek olarak Fresh 0 Zone çekmecesine sahip olmasıyla da her türlü gıdaya ideal saklama ortamı sağlar.

LG GR F802HLHU Buzdolabının Artı ve Eksileri

LG’nin GR F802HLHU buzdolabı modeli kullanıcılarına hem artı hem de eksi özelliklere sahiptir. Bu özellikler arasında şunlar yer alır:

 • LED iç aydınlatma sayesinde hem kullanışlı hem de şık bir ürün haline gelir. Aynı zamanda içerisinde bulunan gıdaların rahat bir şekilde görülmesini sağlar.
 • Temperli cam raflara sahip olan buzdolabı, dayanıklı olması ile uzun bir zaman boyunca kullanılabilir.
 • Smart Diagnosis™ olarak isimlendirilen Akıllı Teşhis sistemine sahip olan ürün, bir problem yaşandığında tek bir tuş ile sorunu merkeze iletir.
 • Inverter Linear Kompresör™ içeren buzdolabı, premium sınıfında bulunur. Buzdolabının içindeki soğutma sistemini kontrol altında tutarak enerji verimliliğini artırır.
 • LQ ThinQ™ teknolojisine sahip olması ile telefon üzerinden pratik bir şekilde kontrol edilebilir. Telefon üzerinden buzdolabının sıcaklığını zorlanmadan ayarlayabilir, bazı özellikleri kontrol edebilir ve problem olduğu zaman arıza teşhisi yapabilirsiniz. Wi - Fi Uzaktan Kablosuz Bağlantı özelliği ile teknolojik bir ürün haline gelir.
 • 630ℓ kapasiteye sahip olan buzdolabı, ortalama bir ailenin bütün ihtiyaçlarını karşılar. Geniş iç hacmi sayesinde ürünlerin sıkıştırılmadan yerleştirilmesini mümkün kılar.
 • Dokunmatik olan LED ekran ile buzdolabının ayarlarını kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda kullanımı eğlenceli olan LED ekran ile mutfaklarınıza estetik bir dokunuş kazandırabilirsiniz.
 • A’dan başlayıp F’de biten enerji sınıfında E derecesinde yer alır. Bu da ürünün enerji tasarrufu bakımından ortalama bir performans sunduğunu gösterir.

Muadilleriyle karşılaştırıldığı zaman ortalamanın üzerinde bir performans ortaya koyan ürün, her gıda için özel bir saklama alanı sunmasıyla öne çıkar. Meyve ve sebzeler için ayrı, şarküteri ürünler için ayrı ya da et ürünleri için ayrı alanlar sunmasıyla gıdaların kullanım ömrünü uzatır. Böylece kullanışlı ve tasarruflu bir buzdolabı arayanlar için ideal bir ürün haline gelir.

LG GR-F802HLHU Kapısı Açık Ürünlü Görünüm

LG GR-F802HLHU Wi-Fi Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

LG GR-F802HLHU Wi-Fi Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı son 1 aylık fiyat değişim grafiği

LG GR-F802HLHU Wi-Fi Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Özellikleri

Wi-Fi:
Sebilli:
Kullanım Türü:   Solo
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   38 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   631 lt
Toplam Net Hacim:   592 lt
Soğutucu Net Hacim:   418 lt
Dondurucu Net Hacim:   174 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   323 kWh
Genişlik:   86 cm
Derinlik:   73 cm
Yükseklik:   184 cm
Enerji Sınıfı:   E
Renk:   Inox
Dokunmatik:
Hızlı Soğutma:
Dondurucu Bölmesi:   Üstten
Günlük Dondurma Kapasitesi:   9 kg

LG GR-F802HLHU Wi-Fi Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Detayları

 • Tasarım
 • Cihaz yerleşimi Serbest
 • Ürün rengi Platinyum, Gümüş
 • Kapı menteşesi Sağ
 • Dahili ekran Evet
 • Çocuk kilidi Evet
 • Ekran türü LED
 • Raf malzemesi Temperli cam
 • Performans
 • İklim sınıfı T
 • Gürültü seviyesi 38 dB
 • Toplam brüt kapasite 631 l
 • Su dispenseri Evet
 • Buzdolabı
 • Buzdolabı iç ışığı Evet
 • No Frost (buzdolabı) Evet
 • Çoklu hava dolaşım sistemi (buzdolabı) Evet
 • Buzdolabı raf sayısı 2
 • Sebze çekmecesi sayısı 1
 • Buzdolabı brüt kapasitesi 430 l
 • Lamba tipleri LED
 • Sökülebilir manşon sayısı 2
 • Buzdolabı
 • Buzdolabı kapı rafı 6
 • Yumurtalık Evet
 • Dondurucu
 • Buzdolabı yeri üste yerleşmiş
 • Dondurucu net kapasitesi 201 l
 • Enerji kesintisinde depolama süresi 10,3 Saat
 • Dondurucu raf sayısı 1
 • Dondurucu iç ışığı Evet
 • Dondurucu kapı rafı 2
 • Buz kabı Evet
 • Taze besin bölümü
 • Taze alan bölümü Evet
 • Enerji yönetimi
 • Yıllık enerji tüketimi 363 kWh
 • Güç kaynağı Elektrik
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik 860 mm
 • Derinlik 730 mm
 • Yükseklik 1840 mm
 • Ambalaj genişliği 914 mm
 • Ambalaj derinliği 760 mm
 • Ambalaj yüksekliği 1904 mm
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Sebilli Buzdolabı Dijital Buzdolabı Dokunmatik Buzdolabı Solo Buzdolabı Çift Kapılı Buzdolabı Inox Buzdolabı No Frost Buzdolabı 86 cm Buzdolabı Büyük Boy Buzdolabı

Ortalama Puan
4.5 2 kişi oyladı
Ürüne puan ver

LG GR-F802HLHU Wi-Fi Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 LG GR-F802HLHU Wi-Fi Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıBosch KGN56VIF0N No-Frost Kombi Tipi BuzdolabıArçelik 284630 EI Kombi No Frost BuzdolabıLG GN-H702HLHU Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı
 LG GR-F802HLHU Wi-Fi Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıBosch KGN56VIF0N No-Frost Kombi Tipi BuzdolabıArçelik 284630 EI Kombi No Frost BuzdolabıLG GN-H702HLHU Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı
Fiyat 39.999,00 TL
12 satıcı
30.699,00 TL
8 satıcı
38.100,00 TL
12 satıcı
27.649,00 TL
13 satıcı
Popülerlik2. Popüler LG Buzdolabı--6. Popüler LG Buzdolabı
Ortalama Puan2 yorum1 yorum1 yorum1 yorum
Wi-FiVar--Var
SebilliVar---
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Tipi-Kombi TipiKombi Tipi-
BoyutBüyükBüyükBüyükBüyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim631 lt559 lt630 lt546 lt
Toplam Net Hacim592 lt508 lt580 lt506 lt
Soğutucu Net Hacim418 lt400 lt400 lt376 lt
Dondurucu Net Hacim174 lt108 lt180 lt130 lt
Genişlik86 cm70 cm84 cm78 cm
Derinlik73 cm80 cm74.5 cm73 cm
Yükseklik184 cm193 cm182.5 cm180 cm
DokunmatikVarVarVarVar
Hızlı SoğutmaVarVarVarVar
Hızlı Dondurma--Var-
Sesli Uyarı-Var--
Tatil Modu--Var-
ECO Mod-VarVar-
Mavi Işık--Var-
Kahvaltılık Bölmesi--Var-
Şişe Rafı-Var--
Yıllık Enerji Tüketimi323 kWh328 kWh404 kWh279 kWh
Ses Seviyesi38 dB42 dB38 dB43 dB
Dondurucu BölmesiÜsttenAlttanAlttanÜstten
Ağırlık-90.5 kg105 kg-
Günlük Dondurma Kapasitesi9 kg10 kg8.3 kg6 kg
Enerji SınıfıEFFE
RenkInoxInoxInoxInox
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı