Regal

Regal NF 45010 Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

Regal NF 45010 Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

12 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

9.299,07 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 40 dakika önceStokta 1 adetYarın kargodaSatıcı: Pttavm/Bem Teknoloji

Ürün Özellikleri: Solo, Orta, Çift Kapılı, Analog, No Frost, Toplam Net Hacim: 402 lt, Soğutucu Net Hacim: 304 lt, Dondurucu Net Hacim: 98 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Regal NF 45010 Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (12)

En Popüler Regal Buzdolapları

Regal NF 45010 Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

Regal’in buzdolabı modelleri arasında en çok tercih edilenlerden biri olan NF 45010 modeli, teknik özellikleri ve motor gücünün ortaya koyduğu üst düzey performans sayesinde tüm dikkatleri üzerine çeker.

Ürünün geniş iç hacmi, kullanıcılara büyük bir avantaj sağlar. Pek çok yiyeceği, içeceği, tencereyi ve saklama kabını oldukça rahat bir biçimde yerleştirebilmenize imkan sunar ve konforlu bir saklama alanı sunar.

Üstelik hem soğutucu hem de dondurucu bölmesinde yer alan raf ve çekmeceler, düzenli bir biçimde yerleştirmenize yardımcı olur. İçerisindeki temperli cam raflar maksimum dayanıklı yapıları ile ön plana çıkar.

Bununla birlikte portatif bir yapıya sahip olmaları itibari ile dikkat çekerler. İhtiyaç duyduğunuz anda oldukça pratik bir şekilde rafları yerlerinden çıkarabilirsiniz.

Özellikle temizlik yaparken size büyük bir kolaylık sağlayan bu portatif yapı, yüksek tencere veya pasta gibi ürünleri yerleştirirken de alanınızı çok daha verimli bir biçimde kullanabilmenize imkan sunar.

Alanınıza uygun olacak şekilde rafların yüksekliğini ayarlayabilir ve çok daha fazla gıdanızı yerleştirebilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Ürünün dondurucu bölmesindeki çekmeceler de geniş yapılarıyla dikkat çeker.

Bu sayede kış ayları için stok yaparken rahat bir saklama alanı sunar. Balık, tavuk, et, meyve, yeşillik, sebze ve daha birçok gıdayı uygun koşullarda muhafaza ederek besin değerlerini kaybetmelerinin önüne geçebilir ve aylar sonra dahi en taze halleri ile tüketmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Regal NF 45010 Önden Görünüm

Regal NF 45010 Buzdolabı Teknik Özellikler

Tasarımı itibari ile dikkat çeken Regal NF 45010 buzdolabı modeli, teknik donanımı ile maksimum performans gösterir ve kullanıcılara da benzersiz bir deneyim yaşatır. Regal NF 45010’un donanımında yer alan özellikler ise şu şekildedir:

  • Hem soğutucu hem de dondurucu bölmesinde geniş bir iç hacme sahip olması ile ön plana çıkar. Rafları, çekmeceleri ve özel bölmeleri sayesinde saklama alanınızı çok daha fonksiyonel hale getirerek günlük yaşantınızda size pratiklik sağlar.
  • NF 45010’da No Frost teknolojisi yer alır. Bu sayede dondurucu bölmesinde bulunan gıdalarda karlanma gibi problemler meydana gelmez. Tam olması gerektiği koşulları sağlar ve gıdalardan herhangi birini dışarıya çıkardığınızda kolaylıkla çözülmesine yardımcı olur.
  • Sahip olduğu özel sistem sayesinde soğutucu ve dondurucu bölmelerinin soğukluk derecelerini otomatik olarak ayarlar. Böylelikle yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi en ideal koşullarda muhafaza etmenizi sağlar. Özellikle de meyve ve sebzelerin ilk günkü tazeliklerini günlerce koruyabilmelerine imkan sunar.

Regal NF 45010 Modelini Muadillerinden Ayıran Özellikler

Regal NF 45010 buzdolabı modeli, sahip olduğu bazı detaylar sayesinde benzerlerinden ayrılır ve kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilen beyaz eşya seçeneklerinden biri haline gelir.

Bu detaylardan biri, ürünün maksimum dayanıklılığıdır. Hem dış yüzeyi hem de içerisindeki cam raflar ve bölmeler sağlamlığı ile ön plana çıkar. Bu nedenle ağırlıktan etkilenmez.

Kırılma ya da çatlama gibi problemler kolay kolay meydana gelmez ve sizi yarı yolda bırakmaz. Uzun süre şık görünümünü korumaya devam eder.

Regal NF45010 buzdolabı modelini muadillerinden farklı kılan bir diğer özelliği de soğutucu kısmında çok amaçlı bir bölmeye sahip olmasıdır.

Bu bölme 0 derecedir ve özellikle de buzluktan çıkarıp çözülmesini istediğiniz tavuk, kırmızı et ya da balık gibi gıdaları muhafaza etmek için ideal bir alandır.

Ayrıca peynir, zeytin ya da şarküteri ürünleri gibi kahvaltılıkları saklamak için de uygun saklama koşullarına sahiptir. Böylelikle hızlı bir biçimde bozulabilen peynir ve zeytinlerin haftalar boyunca tazeliğini korumasına yardımcı olur.

Bunun dışında cihaz boyut açısından standart ölçülerdedir. Hemen hemen her mutfakta kullanmak için uygundur. Dolayısıyla özellikle taşındığınızda yerleştirememe gibi bir problemle karşılaşmazsınız.

Ayrıca renk ve tasarım açısından da zamansızdır ve çoğu mutfak dolabı stili ile kolay bir biçimde uyum sağlar. Kullandığınız alanda görsel bir bütünlük sağlamanıza yardımcı olur.

Regal NF 45010 Buzdolabı Artı ve Eksi Yönleri

Kalitesi ve sahip olduğu maksimum dayanıklı tasarım itibari ile mutfakların vazgeçilmezlerinden biri haline gelen Regal’in 45010 buzdolabı modeli, bazı artı ve eksi yönleri ile dikkat çeker:

  • Buzdolabının kapaklarının yönünü değiştirmek mümkündür. Bu sebeple mutfağınızın yapısına uygun biçimde değişim yapabilirsiniz. Özellikle taşındığınızda buzdolabını rahatlıkla kullanabilmeniz açısından yön değiştirme desteği büyük bir kolaylık sağlar.
  • Artıları arasında özel hava akışı teknolojisi de yer alır. Belirli aralıklarla dolabın her yerine eşit bir şekilde hava vererek içeride ferahlık oluşturur. Bu sayede de meyvelerin, sebzelerin ve diğer tüm gıdaların kokularının yayılmasının önüne geçer. Her an temiz kokmasına destek olur.
  • Cihazda ekonomi modu mevcuttur. Bu mod, buzdolabınızın normalden daha az enerji tüketmesine yardımcı olur. Özellikle seyahate ya da tatile çıkarken bu modu tercih ederek hem gıdalarınızın bozulmasını engelleyebilir hem de enerji tasarrufunu sağlayabilirsiniz.
  • Regal NF 45010’un eksi yönleri arasında ise meyve ve sebzeler için özel bir bölmenin yer almaması ve hızlı soğutucu modunun bulunmaması dikkat çeker.

Siz de ürünün yorum kısmına göz atarak bütün artı ve eksi yönlerini inceleyebilir ve buna göre kararınızı verebilirsiniz.

Regal NF 45010 Detay Görünüm

Regal NF 45010’un NF 30010 ile Arasındaki Farklar

Son derece kullanışlı ve işlevsel bir deneyim yaşatan bu cihaz ve bir önceki modeli olan Regal NF 30010 buzdolabı, dış ve iç tasarım özellikleri, sahip oldukları teknik özellikler ve ortaya koydukları performans olarak pek çok benzerliğe sahiptir.

Ancak bununla birlikte aralarında bazı farklılıklar da yer alır. Bu farklılıklar arasında en dikkat çekeni ise NF 45010 modelinde kahvaltılıkları saklamak için 0 derecelik özel bir bölme yer almasına rağmen NF30010 modelinde böyle bir bölmenin bulunmamasıdır.

Uygun Regal NF 45010 Buzdolabı Fiyat Seçenekleri

Zamansız tasarımı, pratik kullanımı, teknolojik detayları, dayanıklı yapısı ve üst düzey performansı göz önünde bulundurulduğunda Regal markasının bu ürünün fiyatları uygun aralıklardadır.

Dolayısıyla hemen hemen bütün kullanıcıların bütçesine hitap eder. Yüksek kaliteyi bütçenize uygun bir şekilde yaşam alanlarınıza taşıyabilmenize olanak sağlar.

Bu nedenle kendi evinize satın almak için ve aynı zamanda yeni evlenen ya da evini yenileyen sevdiklerinize hediye etmek için ideal alternatifler arasında yerini alır.

Bunun dışında Regal’in bu buzdolabı hakkında yapılan kullanıcı yorumlarına göz atıldığı zaman ise ürünü daha önceden deneyimleyenlerin genel olarak memnun kaldığını, cihazın üst düzey performans gösterdiğini ve son derece fonksiyonel bir kullanım sağladığını görmek mümkündür.

Yapılan bu yorumlar hem buzdolabının kullanım detaylarına ve sağladığı faydalara hem de tüm artı ve eksi yönlerine yer verdiği için yeni bir buzdolabı arayışında olan kullanıcılara oldukça büyük bir kolaylık sunar. Zira olumlu ve olumsuz yönleri ile ürünü her açıdan inceleyebilme imkanı verir ve karar verme aşamasını kolay hale getirir.

Eğer siz de yeni bir buzdolabı satın almak istiyorsanız, Regal markasına ait olan bu modelin yorumlarını inceleyip fikir edinebilirsiniz. Kararınızı verdikten sonra ise fiyat seçeneklerini karşılaştırarak bütçenize en uygun alternatifi bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Regal NF 45010 Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Regal NF 45010 Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Regal NF 45010 Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Boyut:   Orta
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Analog
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Net Hacim:   402 lt
Soğutucu Net Hacim:   304 lt
Dondurucu Net Hacim:   98 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   310 kWh
Genişlik:   70 cm
Derinlik:   72 cm
Yükseklik:   173 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Beyaz
Dondurucu Bölmesi:   Üstten
Günlük Dondurma Kapasitesi:   7.5 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Regal NF 45010 Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Regal NF 45010 Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Regal NF 45010 Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıRegal 4500 A+ NF Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıVestel SC25001 Çift Kapılı BuzdolabıRegal NF 4520 Çift Kapılı No Frost Buzdolabı
 Regal NF 45010 Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıRegal 4500 A+ NF Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıVestel SC25001 Çift Kapılı BuzdolabıRegal NF 4520 Çift Kapılı No Frost Buzdolabı
Fiyat 9.299,07 TL
12 satıcı
Fiyat Yok 6.768,47 TL
8 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik6. Popüler Regal Buzdolabı-2. Popüler Vestel Buzdolabı-
Ortalama Puan-1 yorum--
Wi-FiYokYokYokYok
Cam KapılıYokYokYokYok
RetroYokYokYokYok
SebilliYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
BoyutOrtaOrtaOrtaOrta
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliAnalogAnalogAnalogAnalog
Ses Seviyesi-42 dB41 dB-
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostStatikNo Frost
Toplam Brüt Hacim-450 lt-450 lt
Toplam Net Hacim402 lt414 lt213 lt400 lt
Soğutucu Net Hacim304 lt325 lt171 lt303 lt
Dondurucu Net Hacim98 lt89 lt42 lt97 lt
Yıllık Enerji Tüketimi310 kWh329 kWh222 kWh-
Genişlik70 cm70 cm57 cm70 cm
Derinlik72 cm72 cm54 cm72 cm
Yükseklik173 cm173 cm144 cm173 cm
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıFA+FA+
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Değiştirilebilir Kapı Yönü--Var-
Dondurucu BölmesiÜstten-Üstten-
Günlük Dondurma Kapasitesi7.5 kg-2.6 kg-