Samsung

Samsung RB50RS334SA Kombi No Frost Buzdolabı

(4 yorum)

41 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

20.180,74 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 13:45% Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri

peşin fiyatına 4 taksit, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 9 adetYarın kargodaSatıcı: Pttavm/SmartEvim

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 43 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 543 lt... Devamını gör

118 TL fark ile Turkcell seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Samsung RB50RS334SA Kombi No Frost Buzdolabı Fiyatları

Tüm fiyatlar (32)

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Samsung Buzdolapları
Benzer Ürünler

Samsung RB50RS334SA

Samsung RB50RS334SA modeli üstün soğutma teknolojisiyle yiyeceklerinizin ilk günkü gibi taze kalmasını sağlar. Gelişmiş özellikleri sayesinde bir buzdolabından daha fazlasını sunan RB50RS334SA, gıdalarınız için en ideal saklama koşullarını sunarak işlerinizi kolaylaştırır. Twin Cooling Plus teknolojili Samsung RB50RS334SA/TR A++ 543 LT no-frost buzdolabı bölmelerdeki kokuların birbirine karışmasını önler. Değiştirilebilir kapı yönü özelliğiyle ise mutfak tasarımınıza en iyi şekilde uyum sağlar.

Güvenli ve sağlam bir kullanım için rafları temperli camdan üretilen Samsung RB50RS334SA/TR, LED aydınlatma sistemiyle de içerideki tüm gıdaları rahatça bulabilmenize olanak tanır. İdeal nem seviyesini ayarlayabilmeniz için nem kontrol klapesi düğmesine sahip olan Samsung RB50RS334SA A++ kombi no-frost buzdolabı, gıdalarınızı doğru ısı ve nemde saklayabilmenize yardımcı olur. Ürün, ayarlanabilir raflarıyla ise koyduğunuz tencerenin boyutuna göre değişiklik yapabilmenizi sağlar.

Dijital Inverter kompresöründen güç alan RB50RS334SA Samsung buzdolabı, hem daha az enerji tüketir hem de sessizliği korur. Böylece ürün, çalışma sırasında sizi hiçbir şekilde rahatsız etmez. Gelişmiş teknolojilerinin yanı sıra tasarımıyla da dikkatleri üzerine toplayan RB50RS334SA Samsung, mutfağınızda eşsiz bir görünüm yaratır. Modernliği ve zarafeti yaşam alanınıza taşıyan RB50RS334SA A++ kombi no-frost buzdolabı, her yönüyle ihtiyaçlarınızı ve beklenilerinizi karşılamayı başarır.

Samsung RB50RS334SA Genel Görünüm

Samsung RB50RS334SA Twin Cooling Plus Teknolojisi

Söz konusu model, yenilikçi Twin Cooling Plus teknolojisiyle donatılır. Bu teknoloji, tüm gıdalarınız için en ideal saklama koşullarını sunar. Böylece daha uzun süre tazelik her an sizinle kalır. Twin Cooling Plus teknolojisi, ikili soğutma özelliği olarak da bilinir. Bu teknoloji sayesinde soğutucu ve dondurucu ayrı ayrı soğutulur.

İki bölme arasındaki sıcaklığı en doğru seviyede tutmayı başaran Twin Cooling Plus teknolojisi, sebze-meyvelerin ilk satın aldığınız günkü kadar taze kalmasına yardımcı olur. Üstelik yalnızca tek bir raf değil tüm raflar eşit bir şekilde soğuk havadan faydalanır. Soğuk, nemli havayı buzdolabının her köşesine dağıtan ürün, yiyeceklerinizin nemliliğini ve tazeliğini koruyarak lezzetinin saklanmasına yardımcı olur.

Gıdalarınızın eşsiz lezzetini her zaman koruyan Samsung RB50RS334SA/TR A++ 500 lt inox buzdolabı, nem kontrol klapesi sayesinde ise hava deliğini ihtiyaca göre açıp kapatabilmenize olanak tanır. Böylece sebzelikteki nemi ayarlayabilmenizi sağlayan ürün, hassas ve çabucak bozulabilen gıdalarınız için en ideal hava koşulunu oluşturabilmenize yardımcı olur. Her bir soğutma özelliğiyle, yiyeceklerinizin bozulması gibi durumları ortadan kaldırır. Size de ilk günkü gibi taze yiyecekleri her zaman tüketebilme avantajı kalır.

Samsung RB50RS334SA Mutfak Görünümü

Samsung RB50RS334SA Ayarlanabilir Özellikleri

Samsung RB50RS334SA kombi no-frost buzdolabı, mutfağınızla en iyi şekilde uyum sağlar. Değiştirilebilir kapı yönü özelliği cihazın kapak yönünün nereye doğru açılacağını seçebilmenize imkan tanır. Böylece ürünü mutfağınızda dilediğiniz her noktaya yerleştirebilirsiniz. Sevdiğiniz mutfak düzenini yeni buzdolabınıza göre değiştirmenize gerek kalmaz. Üstelik bu değişim işlemi oldukça pratik bir biçimde yapılabilir.

Mutfak işlerinizi dilediğiniz gibi yapabilmenin rahatlığı Samsung buzdolabı ile sizleri bekler. Kapı yönünü değiştirebilmenin yanı sıra, rafların yüksekliğini de ayarlayabilmenize olanak tanır. Ayarlanabilir raf özelliği sayesinde ürünün geniş iç hacmini ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebilirsiniz. Saklama alanlarını en iyi şekilde kullanabilmenize imkan tanıyan ürün, daha sık tükettiğiniz yiyecekleri daha kolay ulaşılabilecek bir konuma yerleştirebilmenizi sağlar.

Aynı zamanda bu özellik, büyük boyuta sahip yiyeceklerde de kullanılır. Aldığınız büyük bir karpuz bile ayarlanabilir raf özelliği sayesinde buzdolabınıza sığabilir. Farklı boyutlardaki tencereler, şişeler ve tüm nesneler için yeterli alanı oluşturabilir; düzenin ve rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz. Nesnelerin daha sabit durmasını da sağlayarak buzdolabının içerisinde düzenli bir görünüm elde edebilirsiniz.

Samsung RB50RS334SA Sol Çapraz

Samsung RB50RS334SA Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Samsung rb50rs334sa benzer modellerden teknik ve tasarım farklılıklarıyla ayrılır. Samsung RB50RS334SA/TR 543 lt A++ kombi buzdolabı - gümüş ve diğer renk seçenekleriyle mutfağınızdaki diğer tüm eşyalarla uyumlu görünebilir. Mutfağınız için en ideal rengi seçerek yaşam alanınızdaki bütünlüğü koruyabilirsiniz. Alttan donduruculu oluşuyla da beğeni kazanan ve şık bir görünüm ortaya koyan Samsung RB50RS334SA yorumlar açısından tam not alır.

Samsung RB50RS334SA özellikleri arasında yer alan temperli cam teknolojisi, ağır tencereleri ve tüm yiyecekleri sorun yaşamadan saklayabilmenizi sağlar. Aldığınız en ağır karpuzu bile güvenli cam üzerinde rahatlıkla saklayabilirsiniz. Temperli cam özelliğine sahip raflar, 100 kilograma kadar ağırlığı taşıyabilir. Büyük bir tencerede hazırladığınız yemeği de taze ve serin tutabilir; bozulmasını önleyebilirsiniz.

Daha güvenli ve son derece sağlam raflarıyla beğeni kazanan ürün aynı zamanda LED aydınlatma sistemiyle de konforunuzu artırır. Hem yerden hem de enerjiden tasarruf etmenizi sağlayan bu aydınlatma sistemi buzdolabının içerisine malzemeleri daha iyi yerleştirebilmenize ve bu malzemeleri daha kolay bulabilmenize imkan tanır. Geleneksel aydınlatma sistemlerine kıyasla hem daha ince hem daha parlak hem de daha verimli olan bu sistem, yumuşak bir ışığa sahip olduğundan buzdolabına bakarken sizi rahatsız etmez. Samsung ile modern tasarım, üst düzey dayanıklılık ve konfor sizinle birlikte olur.

Samsung RB50RS334SA Özellikler

Samsung RB50RS334SA Digital Inverter Kompresör Sistemi

Samsung RB50RS334SA A++ enerji sınıfı 500 lt Inox no-frost buzdolabı, teknik özelliklerinden güç alarak yüksek performans sergiler. Digital Inverter motor sistemiyle çalışan ürün, yüksek enerji verimliliğini beraberinde getirir. Böylece ürün çalışırken faturalardan endişe etmenize gerek kalmaz. Performansını uzun süre korumayı başaran ürün, yüksek güçten her an faydalanabilmenizi sağlar.

Digital Inverter kompresör, uzun ömürlü çalışmasına ek olarak sessizliği de her an korur. Bu sayede çalışma esnasında çevredeki hiç kimseyi rahatsız etmez. Soğutma ihtiyacınıza göre hızını otomatik bir şekilde artırıp azaltan bu ürün, enerjinin korunmasına ekstra katkı sunar. 10 yıl garantili Digital Inverter motor, alabileceğiniz en yüksek verime ulaşmanıza olanak tanır.

Digital Inverter motor sayesinde A++ enerji verimliliği sınıfına sahip olan Samsung RB50RS334SA, yüksek performansını korurken verimliliğini de artırmaya devam eder. RB50RS334SA Twin CoolingTM alttan donduruculu buzdolabı 520 lt hacmiyle tüm mutfak alışverişinizi sığdırabilmenize imkan tanır. Böylece hiçbir yiyeceği ve içeceği sıkıştırmanıza ya da dışarıda saklamanıza gerek kalmaz.

Sahip olduğu tüm teknik özellikleri ve geniş kapasitesiyle öne çıkan Samsung RB50RS334SA kullanıcı yorumları açısından beğeni toplar. Samsung RB50RS334SA fiyat olarak da uygun seçenekler sunar. Böylece bu model bir buzdolabından beklentilerinizi karşılayabileceğiniz ideal seçenek olur.

Samsung RB50RS334SA İç Hacim

Samsung RB50RS334SA Artı-Eksi Özellikleri

Buzdolabının Twin Cooling Plus teknolojisine sahip olması yiyeceklerin kokularının birbirine karışmasını önler. Böylece yiyecekler bir yandan tazeliklerini bir yandan da kokularını korumayı başarır. Rafların ayarlanabilmesi, ürünü özgürce kullanabilmenize yardımcı olur. Kapak yönlerinin değiştirilebilmesi de mutfak tasarımınıza uygun bir şekilde buzdolabınızı kullanabilmenize olanak tanır.

Digital Inverter kompresörü sayesinde ürün, hem uzun ömürlü kullanım imkanı sunar hem de enerji tüketimini düşürür. Artı özelliklerinin yanı sıra ürünün bazı eksi özellikleri de bulunur. Bazı kullanıcılar ürünün ekonomi modunda çalışırken bile biraz ses çıkardığını ifade etmektedir. RB50RS334SA yorum ve önerilerde belirtilen bir diğer ifade ise ürünün kapısının biraz zor kapanmasdır. Buzluk kısmındaki çekmecelerin biraz gevşek olması da ürünün güvenli kullanımının önüne geçmesine sebep olabilir. Üründe hızlıca buz yapmak için hazneler bulunur. Bu haznelere içerisi su doluyken ulaşmanın zor olduğu da yorumlarda belirtilen bazı ifadeler arasında yer alır.

Ürün, diğer modellerden çeşitli yönleriyle de ayrılır. Buzdolabının içerisinin daha kullanışlı oluşu ve ihtiyaca göre ayarlanabilmesi diğer modellerden ayrılan artı özellikler arasında yer alır. Birçok özelliği ile öne çıkan RB50RS334SA fiyat açısından da ihtiyaçları ve beklentileri karşılar. Siz de modelin özelliklerini inceleyebilir ve yeni buzdolabınıza hemen sahip olabilirsiniz.

Samsung RB50RS334SA Kombi No Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Samsung RB50RS334SA Kombi No Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Samsung RB50RS334SA Kombi No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   43 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   543 lt
Toplam Net Hacim:   520 lt
Soğutucu Net Hacim:   400 lt
Dondurucu Net Hacim:   120 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   340 kWh
Genişlik:   76 cm
Derinlik:   74 cm
Yükseklik:   186 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Gümüş
Değiştirilebilir Kapı Yönü:
Dokunmatik:
Kahvaltılık Bölmesi:
Şişe Rafı:
Dondurucu Bölmesi:   Alttan
Ağırlık:   97 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   6 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.05 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • YG3 yorum
  19 beğeni
  Yasin G.Balıkesir19 Ocak 2022
  çok memnunum eski dolabımda sebzeler 2-3 günde bozuluyordu bu buzdolabı neredeyse 1.5 hafta çürütmüyo
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • YK1 yorum
  6 beğeni
  Yusuf burak K.26 Ekim 2022
  Kesinlikle Samsung beyaz eşya almayın hemen bozuluyor özellikle buzdolabı kesin almayın servis değişim felen diyor 3-4 hafta sizi oyalayıp bezdirmeye çalışıyorlar
Tüm Yorumlar
 • YK1 yorum
  6 beğeni
  Yusuf burak K.26 Ekim 2022
  Kesinlikle Samsung beyaz eşya almayın hemen bozuluyor özellikle buzdolabı kesin almayın servis değişim felen diyor 3-4 hafta sizi oyalayıp bezdirmeye çalışıyorlar
 • SK1 yorum
  3 beğeni
  Suat K.14 Temmuz 2022
  Eski dolabım da Samsun idi, küçük geldiği için değiştirdim, tavsiye ederim.
 • YG3 yorum
  19 beğeni
  Yasin G.Balıkesir19 Ocak 2022
  çok memnunum eski dolabımda sebzeler 2-3 günde bozuluyordu bu buzdolabı neredeyse 1.5 hafta çürütmüyo
 • ED1 yorum
  7 beğeni
  Ekrem D.1 Nisan 2021
  Aldim mükemmmel de

Samsung RB50RS334SA Kombi No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Samsung RB50RS334SA Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 284630 EI Kombi No Frost BuzdolabıSamsung RB56TS754SA Twin Cooling Kombi No Frost BuzdolabıSamsung RB50RS334WW Kombi No Frost Buzdolabı
 Samsung RB50RS334SA Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 284630 EI Kombi No Frost BuzdolabıSamsung RB56TS754SA Twin Cooling Kombi No Frost BuzdolabıSamsung RB50RS334WW Kombi No Frost Buzdolabı
Fiyat 20.180,74 TL
41 satıcı
24.840,00 TL
22 satıcı
25.894,80 TL
18 satıcı
19.242,05 TL
37 satıcı
Popülerlik2. Popüler Samsung Buzdolabı5. Popüler Arçelik Buzdolabı8. Popüler Samsung Buzdolabı4. Popüler Samsung Buzdolabı
Ortalama Puan4 yorum1 yorum1 yorum
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi
BoyutBüyükBüyükBüyükBüyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim543 lt630 lt607 lt543 lt
Toplam Net Hacim520 lt580 lt561 lt520 lt
Soğutucu Net Hacim400 lt400 lt400 lt400 lt
Dondurucu Net Hacim120 lt180 lt161 lt120 lt
Genişlik76 cm84 cm84 cm76 cm
Derinlik74 cm74.5 cm75 cm73.7 cm
Yükseklik186 cm182.5 cm186 cm186 cm
DokunmatikVarVarVarVar
Hızlı Soğutma-Var--
Hızlı Dondurma-Var--
Tatil Modu-Var--
ECO Mod-Var--
Mavi Işık-Var--
Kahvaltılık BölmesiVarVarVarVar
Şişe RafıVar-VarVar
Değiştirilebilir Kapı YönüVar-VarVar
Yıllık Enerji Tüketimi340 kWh404 kWh350 kWh340 kWh
Ses Seviyesi43 dB38 dB43 dB43 dB
Dondurucu BölmesiAlttanAlttanAlttanAlttan
Ağırlık97 kg105 kg112 kg97 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi6 kg8.3 kg8.6 kg6 kg
Enerji SınıfıFFA++F
RenkGümüşInoxGümüşBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı