Samsung

Samsung RB50RS334WW Kombi No Frost Buzdolabı

(1 yorum)

30 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

28.457,07 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 50 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Stokta 7 adet 1 iş günü Satıcı: Pttavm/SmartEvim

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 43 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 543 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
24.999,00 TL25.11.2023

En Ucuz Samsung RB50RS334WW Kombi No Frost Buzdolabı Fiyatları

Piyasa fiyatları (6)

Tüm fiyatlar (27)

Yenilenmiş ve İkinci El Samsung RB50RS334WW Kombi No Frost Buzdolabı Fiyatları

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Samsung Buzdolapları
Benzer Ürünler

Samsung RB50RS334WW

Samsung RB50RS334WW buzdolabı, geniş soğutucu ve dondurucu kısmı ile kullanıcıların tek üründe farklı ihtiyaçlarını karşılamalarına olanak sağlar. Samsung kalitesi ve güvencesi ile sunulan Samsung RB50RS334WW tasarımında kullanılan yenilikçi teknolojiler kullanıcıları hem kullanım hem de enerji tasarrufu açısından oldukça memnun eder.

Uzun süre tazelik sağlayan Twin Cooling™ İkili Soğutma teknolojisinden dayanıklı temperli camlarına, değiştirilebilir kapı yönünden LED aydınlatmalarına kadar pek çok açıdan kullanıcının beklentilerini karşılayan ürün, geliştirilmiş tasarımı ile dikkatleri üzerine çeker.

Samsung RB50RS334WW modelinin hem dondurucu hem soğutucu bölümünde kullanıma keyif katan detaylar bulunur. No-Frost teknolojisinin başarılı bir şekilde kullanıldığı cihaz, hem zaman hem de enerji israfına neden olan buz çözdürme gibi yöntemleri ortadan kaldırır. İhtiyaç dahilinde dilerseniz siz de Samsung RB50RS334WW/TR A++ 543 lt No-frost buzdolabı modelini seçenekler arasında değerlendirebilirsiniz.

Samsung RB50RS334WW Önden Görünüm

Twin Cooling™ Samsung RB50RS334WW Teknolojili

Samsung RB50RS334WW/TR A++ 543 lt No-frost buzdolabı +3 modeli hem dondurucu hem de soğutucu bölümünde sunduğu geniş saklama hacmi sayesinde pek çok gıdayı muhafaza etmeye olanak sağlar.

Özellikle kalabalık aileler ve işyeri gibi çalışanı çok olan yerlerde ideal bir kullanım vadeder. Samsung RB50RS334WW buzdolabında kullanılan Twin Cooling™ İkili Soğutma teknolojisi, dolap içerisinde ideal nem dengesini sağlayarak besinlerin ilk günkü gibi taze kalmasına olanak sağlar.

İkili soğutma teknolojisi hem soğutucu hem de dondurucu kısmında devreye girer. Besinlerin lezzetini ve besin değerini koruyan bu teknoloji, buzdolabı kullanımını daha keyifli bir boyuta taşır.

Ürünün iç kısmında yer alan nem kontrol klapesi sayesinde sebzelik kısmındaki nem ayarını kolayca düzenleyebilirsiniz. Sebze ve meyveler için nem kontrol klapesi aracılığı ile hava deliğini saniyeler içerisinde açılıp kapanabilir. Bu özellik besinlerin çok daha uzun süre taze kalmasına yardımcı olur.

Buzdolabı Kullanımına Konfor Katan Samsung RB50RS334WW!

Samsung RB50RS334WW özellikleri ile buzdolabı kullanımını daha konforlu ve keyifli bir boyuta taşır. Mutfak dekorasyonuna ve kullanım alanının özelliklerine göre buzdolabının ve dondurucunun kapı yönü değiştirilebilir.

Kapıların yönünde değişiklik taleplerinin kurulum sırasında teknik servise iletilmesi gerekir. RB50RS334WW Samsung buzdolabı temperli camlarıyla, Samsung markasının kalitesini ortaya koyar.

Özellikle karpuz ya da yoğurt tenceresi gibi ağır gıdaları taşımaya olanak sağlayan temperli camlar yaklaşık 100 kg ağırlığa dayanacak kapasiteye sahiptir. Dolabın iç bölgesinde her yeri eşit şekilde aydınlatmaya olanak sağlayan LED aydınlatmalar, aranan tüm besinleri olay bir şekilde bulmaya olanak sağlar.

Standart aydınlatmaların yanı sıra daha ince ve parlak bir ışığa sahip olan LED’ler gözleri rahatsız etmez. Özel olarak tasarlanan aydınlatmalar verimli bir kullanım sunmaya ek olarak enerji tasarrufuna da katkıda bulunur.

Ayarlanabilir raf sistemi bulunan Samsung RB50RS334WW buzdolabında ihtiyaçlarınıza göre rafları daraltabilir ya da genişletebilirsiniz. Tencere ya da karpuz gibi ürünler için isteğe göre raflardan birini dolaptan çıkarabilirsiniz.

Samsung RB50RS334WW Önden Görünüm

Samsung RB50RS334WW Buzdolabının Teknik Özellikleri

Samsung RB50RS334WW yorum ve önerilerini inceleyerek kullanıcıların üründen memnun olduğu noktaları daha iyi bir şekilde görebilirsiniz. ​​Samsung RB50RS334WW/TR 543 lt A++ kombi beyaz buzdolabı modelinin dikkat çeken teknik detayları arasında şunlar yer alır:

 • Dijital Inverter kompresöre sahip olan Samsung RB50RS334WW buzdolabı, yüksek enerji verimliliği sağlar ve hem enejiiden hem de bütçeden tasarruf etmeye olanak sağlar.
 • Soğutucu kısmı 420 lt, dondurucu kısmı ise 100 lt olan cihazın toplam kapasitesi 520 lt’dir. 760x1860x737 mm boyutlara sahip olup toplam ağırlığı ise yaklaşık olarak 97 kg’dir. No-frost özelliği bulunan cihaz aynı zamanda çoklu akış sistemine sahiptir.
 • Soğutucu kısmında kahvaltılık/ şarküteri çekmecesi ve sebze meyve çekmecesi bulunur. Nem kontrolü yalnızca çekmecelerde kullanılabilir. 4 adet temperli cam rafı, 4 adet kapı rafı ve yumurta bölmesi bulunur.
 • Kapı kısmı girintili tasarıma sahip olan Samsung RB50RS334WW No-frost buzdolabı tasarımında gösterge dış kısımda yer alır.
 • Ürünün yıllık enerji tüketimi yaklaşık 340 kWh’dir. 43 dBa ses seviyesine sahip olan Samsung RB50RS334WW buzdolabı oldukça sessiz çalıştığından günün her anında keyifli bir kullanım vadeder.
 • İç LED aydınlatmaları bulunan cihaz, özellikle gece kullanımlarında alandaki diğer aydınlatmaların kullanımına gerek kalmadan aranılan tüm gıdaları kolay bir şekilde bulmaya olanak sağlar.
Samsung RB50RS334WW Sağdan Görünüm

Samsung RB50RS334WW Modelinin Artı ve Eksi Yönleri

​​Samsung RB50RS334WW/TR A++ enerji sınıfı 543 lt buzdolabı beyaz renkli modeli her mutfağa uyum sağlayan dış tasarımı ve kullanıcı dostu özellikleri ile beğeni kazanır. Samsung RB50RS334WW buzdolabının artı ve eksi yönleri arasında yer alanlar:

 • Dondurucu kısmı altta yer alan Samsung RB50RS334WW buzdolabı, en sık kullanılan soğutucu kısmı için gereksiz yere eğilmelerin önüne geçer.
 • Tutamak kısmı bulunmayan ve oldukça sade bir tasarıma sahip olan buzdolabı, özellikle dar alanlarda kullanmak için ideal bir seçenektir. Tutma kısmı olmayan tasarım alandan tasarruf etmeye olanak sağlar.
 • Dondurucu kısmında bulunan 2 adet çekmeceden birinin büyük hacme sahip olması kemik gibi büyük ebattaki gıdaların daha kolay yerleştirilmesine olanak sağlar. Ayrıca çekmece sistemi daha düzenli olmaya olanak sağlar.
 • Soğutucu bölümünde 4 adet cam raf bulunan cihaz, geniş hacmi ile pek çok gıdayı rahat ve ferah bir şekilde yerleştirmeye yardımcı olur. Ayrıca soğutucu kapısında yer alan raflar yumurta, maden suyu, su, süt ya da cam kavanozları muhafaza etmek için güvenle kullanılabilir.
 • Soğutucu kısmının dış kapak kısmında yer alan elektronik gösterge üzerinden hem soğutucu hem de dondurucu bölümü için isteğe göre sıcaklık ayarlamaları yapılabilir. Elektronik gösterge aynı zamanda sade tasarıma sahip olan cihaza şık bir görünüm kazandırır.
 • Cihazın olumsuz yönleri arasında dondurucu kapağında raf bulunmaması yer alır.

Samsung RB50RS334WW ile Samsung RL4323RBAWW Arasındaki Farklar

Samsung RB50RS334WW/TR 543 lt No-frost buzdolabı RL4323RBAWW modeline göre daha yüksek saklama hacmine sahiptir. RB50RS334WW modeli toplam net 520 lt hacme sahipken diğer ürün toplam net 435 litreye sahiptir. RB50RS334WW buzdolabının soğutucu kısmının üzerinde elektronik gösterge paneli bulunurken RL4323RBAWW modelinde bu özellik bulunmaz. Cihazlar arasında boyut ve ağırlık olarak da farklılıklar gözlemlenir. RB50RS334WW seçeneğinde kapı raf adedi 5 olurken diğer cihazda 4 adettir.

Samsung RB50RS334WW İç Görünüm

Samsung RB50RS334WW Fiyatları ve Yorumları

Samsung RB50RS334WW A++ kombi No-frost buzdolabı modeli hem modern dış tasarımı hem de teknik detayları ile kullanıcıdan tam puan alır. Buzdolabı kullanımını daha keyifli hale getiren yenilikçi teknolojiler, besinleri daha taze bir şekilde muhafaza etmenin yanı sıra enerjiden ve bütçeden tasarruf etmeye de olanak sağlar.

Samsung kalitesi ile sunulan RB50RS334WW buzdolabı modeli, yeterli saklama alanı sayesinde geniş aileler ve küçük işletmeler için oldukça kullanışlı bir alternatiftir. Kullanıcı yorumları göz önünde bulundurulduğunda Samsung RB50RS334WW fiyat olarak ideal aralıklarda yer aldığından pek çok kişinin ulaşabileceği bir konumdadır.

Samsung RB50RS334WW seçeneğini en uygun fiyatlarla satın almak için indirim ve kampanya dönemleri takip edilebilir. Buzdolabından beklenen tüm özellikleri aynı anda sunan RB50RS334WW modelini tercih ederek hem ferah hem de keyifli bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

Samsung RB50RS334WW Kombi No Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Samsung RB50RS334WW Kombi No Frost Buzdolabı son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Samsung RB50RS334WW Kombi No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   43 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   543 lt
Toplam Net Hacim:   520 lt
Soğutucu Net Hacim:   400 lt
Dondurucu Net Hacim:   120 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   340 kWh
Genişlik:   76 cm
Derinlik:   73.7 cm
Yükseklik:   186 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Beyaz
Değiştirilebilir Kapı Yönü:
Dokunmatik:
Kahvaltılık Bölmesi:
Şişe Rafı:
Dondurucu Bölmesi:   Alttan
Ağırlık:   97 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   6 kg
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

520 lt Buzdolabı 76 cm Buzdolabı Büyük Boy Buzdolabı Beyaz Buzdolabı Çift Kapılı Buzdolabı Dijital Buzdolabı Dokunmatik Buzdolabı Kombi Tipi Buzdolabı No Frost Buzdolabı Solo Buzdolabı

Ortalama Puan
4.0 1 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Samsung RB50RS334WW Kombi No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Samsung RB50RS334WW Kombi No Frost BuzdolabıSamsung RB56TS754WW Twin Cooling Kombi No Frost BuzdolabıSamsung RL4323RBAWW Kombi No-Frost BuzdolabıSamsung RB50RS334SA Kombi No Frost Buzdolabı
 Samsung RB50RS334WW Kombi No Frost BuzdolabıSamsung RB56TS754WW Twin Cooling Kombi No Frost BuzdolabıSamsung RL4323RBAWW Kombi No-Frost BuzdolabıSamsung RB50RS334SA Kombi No Frost Buzdolabı
Fiyat 28.457,07 TL
30 satıcı
33.800,00 TL
18 satıcı
23.701,00 TL
32 satıcı
28.800,00 TL
25 satıcı
Popülerlik4. Popüler Samsung Buzdolabı--2. Popüler Samsung Buzdolabı
Ortalama Puan1 yorum1 yorum4 yorum
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi
BoyutBüyükBüyükOrtaBüyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijitalAnalogDijital
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim543 lt607 lt473 lt543 lt
Toplam Net Hacim520 lt561 lt435 lt520 lt
Soğutucu Net Hacim400 lt400 lt308 lt400 lt
Dondurucu Net Hacim120 lt161 lt154 lt120 lt
Genişlik76 cm84 cm70 cm76 cm
Derinlik73.7 cm75 cm70.5 cm74 cm
Yükseklik186 cm186 cm185 cm186 cm
DokunmatikVarVar-Var
Sesli Uyarı--Var-
Kahvaltılık BölmesiVarVar-Var
Şişe RafıVarVarVarVar
Değiştirilebilir Kapı YönüVarVarVarVar
Yıllık Enerji Tüketimi340 kWh342 kWh335 kWh340 kWh
Ses Seviyesi43 dB43 dB41 dB43 dB
Dondurucu BölmesiAlttanAlttanAlttanAlttan
Ağırlık97 kg112 kg82.5 kg97 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi6 kg8.6 kg10 kg6 kg
Enerji SınıfıFFFF
RenkBeyazBeyazBeyazGümüş
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı