Arama Takip Listem Sepetim
Samsung

Samsung RB56TS754SA Twin Cooling Kombi No Frost Buzdolabı

18 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

18.397,91 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 23 dakika önceStokta 10 adetYarın kargodaSatıcı: Pttavm/SmartEvim

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 43 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 607 lt... Devamını gör

101,09 TL fark ile Teknosa seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Samsung RB56TS754SA Twin Cooling Kombi No Frost Buzdolabı Fiyatları

Tüm fiyatlar (18)

En Popüler Samsung Buzdolapları
Benzer Ürünler

Samsung RB56TS754SA Twin Cooling Kombi No-Frost Buzdolabı

Estetik tasarımı yeni nesil teknoloji ile birlikte sunan Samsung RB56TS754SA alttan donduruculu buzdolabı, etkili performansı ve şık görünümüyle kendine hayran bırakmayı başarır.

RB56TS754SA model Samsung buzdolabı, mutfağınıza şıklık ve pratiklik kazandırır. Yiyeceklerinizin uzun süre taze kalmasını sağlamak için özel olarak geliştirilen modelin yenilikçi fonksiyonları farkını her fırsatta hissettirir.

Aynı zamanda cihazın enerji tasarrufu yapmanızı sağlayan tasarımı hem bütçenizi hem de çevreyi korur. Samsung RB56TS754SA alttan donduruculu buzdolabı modelinin kompakt tasarımı ve geniş iç hacmi sayesinde tüm yiyeceklerinizi kolayca depolayabilirsiniz.

Böylece misafirlerinizi ağırlarken yiyecekleri nerede depolayacağım diye düşünmenize gerek kalmaz. Kullanıcılarına her zaman daha iyisini sunmaya çalışan Samsung, yeni nesil teknolojilerle donattığı buzdolabı modeliyle beklentilerinizi her açıdan karşılamayı başarır.

Cihazın soğutma ve dondurma performansına ek olarak kolay kullanımı mutfağınıza kolayca uyum sağlar. Kısa sürede mutfağınızdaki en önemli yardımcılarınızdan bir tanesi olmaya aday olan cihaz, dayanıklı yapısıyla da oldukça uzun kullanım ömrü sunar.

Samsung RB56TS754SA/TR alttan donduruculu Inox buzdolabı modelinin kapı tasarımı ürünü kendi sınıfındaki ürünlerden ayırır. Cihazın kapılarının yönünü kişisel kullanımınız için kolay bir şekilde değiştirebilir ve eviniz için ideal şekilde yerleştirebilirsiniz. Yeni nesil buzdolabı modelini tercih ederek mutfağınıza son derece kullanışlı bir ürün ekleyebilirsiniz.

Samsung RB56TS754SA Ön Kapak

Samsung RB56TS754SA Buzdolabı ile Gelen Tazelik

Yenilikçi tasarımı ve ileri seviye teknolojileriyle standart bir buzdolabından çok daha fazlası olan Samsung RB56TS754SA/TR, gıdalarınızın uzun süre taze kalması için özel olarak geliştirilir.

Cihazın hem soğutucu hem de dondurucu bölümlerindeki sıcaklık ve nem düzeyi Twin Cooling ikili soğutma teknolojisi tarafından otomatik olarak ayarlanır.

Dolabın en üstünden en altına kadar her noktada nem seviyesi ideal düzeye getirilir. İkili soğutma teknolojisi, dolabın her bölümündeki hava akımını düzenli bir şekilde kontrol eder ve oluşabilecek sıcaklık dalgalanmalarını minimum düzeyde tutar.

Bu sayede buzdolabındaki tüm gıdalar tazeliğini korumayı başarır. RB56TS754SA Samsung buzdolabı ile sizlere sadece birbirinden leziz tarifler hazırlayabilirsiniz. İdeal nem seviyesiyle uzun süreli tazelik elde etmeniz için cihazda aynı zamanda nem kontrol klapesi de yer alır.

Nem kontrol klapesi ile gıdaların lezzetini koruması için sebzelik bölümündeki hava deliği pratik bir şekilde açılıp kapatılabilir.

Sebzelikteki yiyeceklerin kurumasının önüne geçen bu özel tasarımla tasarruf etme imkanı da elde edebilirsiniz.

Aynı zamanda yiyecekleriniz için ideal nem seviyesini oluşturarak tariflerinizde kullandığınız meyve ve sebzelerin sıradan buzdolabı modellerine oranla daha uzun süre kalmasını sağlayabilirsiniz.

Samsung RB56TS754SA Twin Cooling Plus alttan donduruculu 607 lt gümüş buzdolabı modelinin avantajlı özellikleriyle mutfağınıza kalitenin yanı sıra konfor da kazandırabilirsiniz.

Samsung RB56TS754SA Açık Boş Kapak

Samsung RB56TS754SA Teknik Özellikleri

Yeni nesil teknolojileri ve pratik kullanımıyla dikkat çeken RB56TS754SA Samsung, teknik özellikleriyle de kullanıcılarının beğenisini toplamayı başarır. Cihazın geniş kapasitesi yıl boyu tüm gıdalarınızı rahat bir şekilde depolamanıza yardımcı olur.

Alttan soğutmalı buzdolabı modelinin soğutucusu 403 lt, dondurucusu ise 177 lt kapasitesine sahip olacak şekilde üretilir. Cihazın dondurucu bölümünün No-Frost özelliğine sahip olması buz oluşumuna karşı kusursuz bir koruma sağlar.

Bu sayede buz çözme sorununu ortadan kaldırarak zaman ve enerji tasarrufu yapma imkanı doğurur. Dijital inverter kompresöre sahip olan model, R600A soğutucu sistemi kullanır. Bu sistem yiyeceklerinizin tazeliğini korurken, önemli oranda tasarruf etmenizi de sağlar.

Çoklu akış sistemine sahip olan cihaz, aynı zamanda A++ enerji sınıfında yer alır. Samsung RB56TS754SA A++ 607 lt No-Frost buzdolabı, tasarımının dışında yer alan elektronik göstergeyle birlikte oldukça pratik bir kullanım imkanına sahip olabilirsiniz.

Samsung RB56TS754SA Twin Cooling Plus A++ 607 lt No-Frost kombi tipi buzdolabı modelinin öne çıkan özelliklerinden bir diğeri de tasarımda kullanılan dayanıklı malzemeleridir.

Ürünün Inox dış tasarımı ve raflarının dayanıklı cam yapısı kullanım ömrünü uzatarak oluşabilecek ekstra masrafların önüne geçer.

Samsung RB56TS754SA fiyat performans ölçütleri de cihazın teknik özelliklerinin ne kadar kaliteli olduğunu her fırsatta gözler önüne serer. Modelin diğer özelliklerine de göz atabilir ve merak ettiğiniz soruların yanıtlarına ulaşabilirsiniz.

Samsung RB56TS754SA Çapraz Soldan Görünüm

Pratik Kullanım Sunan Samsung RB56TS754SA Buzdolabı Tasarımı

Yenilikçi özellikleriyle üstün performans isteyen kullanıcıların beklentilerini karşılayan Samsung RB56TS754SA/TR A++ buzdolabı, kompakt tasarımıyla oldukça pratik bir kullanım sunar.

Buzdolabına ürün yerleştirmek ve boşaltmak kullanıcılar için zorlu olabilir. Bu durumu yaşamamanız için cihazda ayarlanabilir raf tasarımı bulunur.

Buzdolabının saklama alanlarından en iyi şekilde yararlanmanız ve istediğiniz yiyeceklere rahatça ulaşmanız için raflar kişisel kullanımıza uygun olarak ayarlanır.

Ayarlanabilir raf özelliğiyle birlikte farklı boyutlardaki nesneler kolayca düzenlenebildiğinden saklama alanlarından optimum verim elde edebilirsiniz.

Samsung RB56TS754SA A++ enerji sınıfı 607 lt Inox No-Frost buzdolabı modelinin pratik kullanım kazandıran bir diğer özelliği LED aydınlatma sistemidir.

Yenilenen aydınlatma sistemi geleneksel aydınlatmaya oranla çok daha etkili sonuçlar sunar. Aynı zamanda LED aydınlatma sistemi çok daha az alan kaplayarak saklama kapasitesinin yüksek olmasına katkı sağlar.

Cihazı sıradan buzdolabı modellerinden ayıran özelliklerden bir tanesi olan değiştirilebilir kapı yönü özelliğiyle oldukça rahat bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

Buzdolabı ve dondurucu kapılarının açılacağı yönün değiştirilmesi, cihazın mutfağınızın düzenine kusursuz bir şekilde uyum sağlamasını mümkün kılar.

Kapıların açılma yönünü değiştirmek için menteşelerin yerini değiştirmeniz yeterli olur. Ürünü denemiş kullanıcıların yapmış oldukları Samsung RB56TS754SA yorumlar da cihazın kullanışlı yapısını bir kez daha ortaya koyar.

Yeni nesil buzdolabı modeliyle siz de mutfağınızda işlerinizi çok daha kolay bir şekilde tamamlama fırsatı elde edebilirsiniz.

Samsung RB56TS754SA Dolu Açık Kapak

Samsung RB56TS754SA Buzdolabı Artı ve Eksi Özellikleri

Yenilikçi ve şık tasarımıyla mutfaklara yeni bir hava kazandıran Samsung RB56TS754SA/TR A++ enerji sınıfı Twin Cooling buzdolabı, artı ve eksi özellikleriyle sizlere sunulur. Cihazın öne çıkan özellikleri şu şekilde sıralanır:

  • Cihazın artı özelliklerinden bir tanesi yüksek enerji verimliliği sağlayan dijital inverter kompresör tasarımıdır. Kompresörün çalışma hızı soğutma ihtiyacına göre otomatik olarak ayarlanır. Böylece cihaz daha az enerji tüketerek daha sessiz bir şekilde çalışır.
  • RB56TS754SA Twin Cooling alttan donduruculu buzdolabı 580 lt modelinin beğenilen özellikleri arasında dijital aydınlatma sistemi de yer alır. Yeni aydınlatma sistemi gıdalarınıza yer açarken, yumuşak ışığıyla gözlerinize rahatsızlık da vermez.
  • Cihazın eksi özellikleri arasında nem kontrolü klapesinin sadece çekmecelerde kullanılabilir olması bulunur. Cihazın Twin Cooling sistemi gerekli hava dolaşımını cihazın her bölümünde sağlasa da, bu özellikten sadece çekmecelerde yararlanabilirsiniz.
  • Ürünün yenilenen ve güçlendirilen temperli cam raf tasarımı, büyük ve ağır yiyeceklerinizi güvenle saklamanıza yardımcı olur. Temperli cam rafların 100 kg’ye kadar taşıma kapasitesi bulunduğundan, karpuz ve büyük tencerelerinizi gönül rahatlığıyla dolabın içerisine yerleştirebilirsiniz.

Samsung RB56TS754SA A++ 607 lt No-Frost buzdolabı yorumları ve değerlendirmelerini inceleyebilir ve merak ettiğiniz özellikleri de öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Samsung RB56TS754SA buzdolabına dönemsel indirim ve kampanyalardan faydalanarak uygun fiyatlarla ulaşabilir ve yüksek kaliteye bütçenize uygun seçeneklerle sahip olabilirsiniz.

Samsung RB56TS754SA Çapraz Sağdan Görünüm

Samsung RB56TS754SA ile RB46TS334SA Arasındaki Farklar

Samsung RB56TS754SA alttan donduruculu buzdolabı, RB46TS334SA modelinden geniş kapasitesi ile ayrılır. RB56TS754SA modelinin toplam kapasitesi 580 lt, RB46TS334SA modeli ise 477 lt kapasiteyle sizlere sunulur.

İki buzdolabı modeli arasındaki farklardan bir diğeri de kapı rafı sayısıdır. RB56TS754SA modelinin 7 kapı rafı bulunurken, RB46TS334SA buzdolabının tasarımında 4 adet kapı rafı yer alır.

RB56TS754SA yorum bölümünü inceleyerek kullanıcıların gerçek deneyimlerine ve tavsiyelerine ulaşabilir, kıyaslamanızı detaylı bir şekilde yapabilirsiniz.

Samsung RB56TS754SA Twin Cooling Kombi No Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Samsung RB56TS754SA Twin Cooling Kombi No Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Samsung RB56TS754SA Twin Cooling Kombi No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   43 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   607 lt
Toplam Net Hacim:   561 lt
Soğutucu Net Hacim:   400 lt
Dondurucu Net Hacim:   161 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   350 kWh
Genişlik:   84 cm
Derinlik:   75 cm
Yükseklik:   186 cm
Enerji Sınıfı:   A++
Renk:   Gümüş
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
5.01 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Samsung RB56TS754SA Twin Cooling Kombi No Frost Buzdolabı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Samsung RB56TS754SA Twin Cooling Kombi No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Samsung RB56TS754SA Twin Cooling Kombi No Frost BuzdolabıSamsung RB50RS334SA Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 283721 EI Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN86AID1N Kombi No Frost Buzdolabı
 Samsung RB56TS754SA Twin Cooling Kombi No Frost BuzdolabıSamsung RB50RS334SA Kombi No Frost BuzdolabıArçelik 283721 EI Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN86AID1N Kombi No Frost Buzdolabı
Fiyat18.397,91 TL
18 satıcı
14.598,96 TL
24 satıcı
19.599,00 TL
30 satıcı
19.200,00 TL
20 satıcı
Popülerlik5. Popüler Samsung Buzdolabı2. Popüler Samsung Buzdolabı1. Popüler Arçelik Buzdolabı2. Popüler Buzdolabı
Ortalama Puan5 yorum4 yorum-
Wi-FiYokYokYokYok
Cam KapılıYokYokYokYok
RetroYokYokYokYok
SebilliYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi
BoyutBüyükBüyükBüyükBüyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Ses Seviyesi43 dB43 dB39 dB-
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim607 lt543 lt720 lt682 lt
Toplam Net Hacim561 lt520 lt615 lt631 lt
Soğutucu Net Hacim400 lt400 lt430 lt479 lt
Dondurucu Net Hacim161 lt120 lt185 lt152 lt
Yıllık Enerji Tüketimi350 kWh340 kWh332 kWh-
Genişlik84 cm70 cm83 cm86 cm
Derinlik75 cm74 cm75 cm84 cm
Yükseklik186 cm186 cm191.5 cm186 cm
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıA++FED
RenkGümüşGümüşInoxInox
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı