Samsung

Samsung RB56TS754WW Twin Cooling Kombi No Frost Buzdolabı

(1 yorum)

21 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

21.999,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 08:03% Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri StoktaSatıcı: Saypera.com

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 43 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 607 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Samsung RB56TS754WW Twin Cooling Kombi No Frost Buzdolabı Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (21)

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Samsung Buzdolapları
Benzer Ürünler

Samsung RB56TS754WW Twin Cooling Kombi No Frost Buzdolabı

Global sektörün büyük isimlerinden biri olan Samsung, tasarımı ve kalitesi ile dikkatleri üzerinde toplar. Samsung RB56TS754WW buzdolabı modeli de kullanıcı odaklı bir tasarım anlayışına sahip olması ile öne çıkar.

Kaliteyi başarılı işçilik ile bir araya getiren Samsung, RB56TS754WW modelinde de belirli bir standardın üzerine çıkmayı başarır. Twin Cooling isimli özel bir teknolojiye sahip olan ürün, buzdolabının ideal koşullara ulaşmasını sağlar.

Aynı zamanda Tatil Modu ve Ekonomi Modu gibi ek fonksiyonları ile enerjiden tasarruf elde edilmesine yardımcı olur. No Frost olan buzdolabı, ürünlerin üzerinde buz kristalleri ya da don oluşumunu engellemesi ile de öne çıkar.

Böylece dondurucu bölümüne yerleştirilen gıdaların birbirine yapışmasını engeller. Bu sayede buzdolabına istediğiniz ürünü rahat bir şekilde koyup çıkarabilirsiniz.

Aynı zamanda dondurucu yanıkları olarak isimlendirilen yiyeceklerin yapısını ve şeklini bozan istenmeyen durumların da yaşanmasının önüne geçer. Bu şekilde ürünlerin lezzetini ve tazeliğini korumayı başarır.

Buzdolabı ihtiyacınız varsa RB56TS754WW Twin Cooling alttan donduruculu 607 lt buzdolabı beyaz ya da gümüş rengini inceleyebilir, arayışınıza kısa sürede son verebilirsiniz.

Samsung RB56TS754WW Önden Görünüm

Samsung RB56TS754WW No Frost Buzdolabı ile Taze Gıdalar

RB56TS754WW Samsung buzdolabı modeli içerdiği teknolojiler ile kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik kazandırmayı başarır.

Samsung Twin Cooling Soğutma Sistemi, dondurucu ve buzdolabı bölmelerini birbiriyle uyumlu ancak bağımsız bir performans sergileyen hale getirmek için iki fanın yanı sıra iki evaporatör kullanan bir soğutma teknolojisidir.

Bu şekilde buzdolabının hem soğutucu hem de dondurucu bölümünün sıcaklığını kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Optimum hava soğutma seviyesini sağlamak için tek bir kompresör tarafından tahrik edilen sistem, iki bölümün de ideal soğukluk seviyelerinde olmasına yardımcı olur.

Bu iki farklı sisteme sahip olan teknolojisi sayesinde dondurucu bölümünün havası kuru ve soğuk kalırken soğutucu bölümü nemli hale getirilir.

Böylece yiyecekler en iyi koşullar altında muhafaza edilmiş olur. Aynı zamanda Twin Cooling teknolojisi kokuların bölmeler arasında aktarılmasını ve yiyeceklerin tatlarının birbirine geçmesinin de önüne geçer.

Soğutucu ve dondurucu bölümünün sıcaklığını ve nemini dengede tutarak ideal seviyeye getirir. Yiyeceklerin gereğinden fazla soğuk ya da fazla sıcak bir ortamda bulunarak lezzetlerini ve dokularını kaybetmelerini engeller.

Soğutucu bölümünde %70’e varan daha yüksek bir nem elde edilmesini sağlamasıyla yiyecekleri daha uzun süre korur, böylece gıda israfının da önüne geçmiş olur.

Buzdolabındaki kokuların yiyeceklere nüfuz etmesini engelleyen, kokuları birbirinden ayıran ve dengeli bir ortam oluşturan Twin Cooling teknolojisi ile ürünlerinizi daha iyi koşullarda koruyabilirsiniz.

Samsung RB56TS754WW Soldan Görünüm

Samsung RB56TS754WW Ek Özellikleri ve Fonksiyonları

Samsung RB56TS754WW içerisindeki soğuk havayı ve nemi dengelemesinin yanı sıra sunduğu ek özellikler ve fonksiyonlar ile de kullanıcılarının günlük hayatına kolaylık sağlamaya devam eder.

Değiştirilebilir kapı yönüne sahip olması sayesinde, buzdolabınızın açılma yönünü dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Mutfak düzeninizi değiştirmek istediğinizde ya da taşınmanız gerektiğinde bu fonksiyon sayesinde buzdolabını istediğiniz gibi yeniden tasarlayabilirsiniz.

Ayrıca buzdolabının içinde LED aydınlatma sistemi bulunur. LED aydınlatmalar daha az enerji tüketmesi ile elektrikten tasarruf elde etmenizi sağlar.

Aynı zamanda buzdolabının her noktasını görülebilir kılması ile de yerleştirdiğiniz malzemeleri kolay bir şekilde bulmanızı mümkün kılar. Yumuşak ışığı ile gözleri rahatsız etmeyen LED sistem, dış ortamın ışığı yetersiz olsa bile buzdolabının her yerini orlanmadan görmenize imkan tanır.

Twin Coolingin yanı sıra Nem Kontrol Klapesi de buzdolabının nem seviyesinin kontrol edilmesini sağlar. Nem Kontrol Klapesi, sebzeliğin nemini manuel olarak kontrol etmenizi mümkün kılar.

Hava deliklerini kolay bir şekilde açıp kapatarak sebzelik bölümünün nemini ayarlayabilirsiniz. Bu sayede meyve ve sebzelerinizi saklamak için ideal bir ortam oluşturabilirsiniz.

Dijital inverter kompresör içeren Samsung buzdolabı RB56TS754WW modeli, yüksek enerji verimliliği sağlaması ile öne çıkar. Aynı zamanda sessiz bir şekilde çalışmasıyla da dikkatleri üzerinde toplar.

Soğutma ihtiyacını göz önünde bulundurarak hızını otomatik olarak ayarlayan motor, enerji tasarrufunu da olumlu yönde etkiler. Böylece sessiz, uzun ömürlü ve tasarruflu bir kullanım sunar.

Samsung RB56TS754WW Kapaklı Görünüm

Samsung RB56TS754WW No Frost Buzdolabı Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Samsung RB56TS754WW yorumlar ve değerlendirmelerinden yüksek puanlar almayı başarsa da ürünü satın almadan önce bilmeniz gereken bazı kriterler bulunur. Aşağıdaki listedeki maddeleri inceleyerek kararınızı daha hızlı bir şekilde verebilirsiniz.

  • 580 L geniş iç hacmi ile kalabalık aileler için ideal bir ürün haline gelir. Aynı zamanda büyük saklama alanları sayesinde dilediğiniz ürünü rahat bir şekilde sığdırabilirsiniz.
  • Twin Cooling™ teknolojisi gıdaların daha uzun süre taze ve lezzetli kalmasını sağlar. Buzdolabının içindeki nemi ve sıcaklığı dengeli hale getirerek yiyeceklerin ideal ortamlarında muhafaza edilmesini sağlar.
  • Değiştirilebilir kapı yönü sayesinde mutfağınızı yeniden dekore etmek istediğinizde ya da taşınmanız gerektiğinde kullanışlı hale gelir.
  • Güvenli ve sağlam raflara sahip olan buzdolabı ağır yükleri kolaylıkla kaldırır.
  • Dondurucu bölümünde raf yerine çekmece olması, ürünlerin rahat bir şekilde yerleştirilmesini ve ürünlere hızlıca ulaşılabilmesini sağlar.
  • LED aydınlatma sistemi sayesinde enerjiden tasarruf elde edilmesini sağlar. Aynı zamanda buzdolabının her yerinin görünebilir hale gelmesine yardımcı olur.
  • 840 x1860x750 mm ölçüleri ile her yere kolaylıkla sığdırılabilir.
  • A’dan G’ye sıralanmış enerji skalasında F sınıfında bulunması, ürünün olumsuz özellikleri arasında bulunur.
  • Dondurucu bölümünün iç kapağında raf bulunmaması da olumsuz özelliklerinden sayılabilir.

Genel anlamda kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştıran buzdolabı, özellikleri ve kullanışlı iç hacmi ile dikkatleri üzerinde toplar. İşlevsel ve şık bir buzdolabı arıyorsanız Samsung’un RB56TS754WW modelini inceleyebilirsiniz.

Samsung RB56TS754WW Sağdan Görünüm

Samsung RB56TS754WW ile RB50RS334SA Buzdolabı Modelinin Ayrılan Tarafları

Selefi olan Samsung RB50RS334SA buzdolabı ile karşılaştırıldığında bazı özellikleri ile ondan ayrılır. Önceki modelin iç hacmi 520 L iken bu modelde 580 L’dir.

Selefinin günlük dondurma kapasitesi olan 6 kilogram bu modelde 8.6 kilograma çıkar. Ayrıca 1 adet olan sebze ve meyve çekmecesi bu modelde 2 adettir.

Samsung RB56TS754WW Kullanışlı Tasarımı ve Geniş İç Hacmi

Soğutucu bölümü 403 litre ve dondurucu bölümü 177 litre olmak üzere toplam 580 litrelik kapasiteye sahip olan buzdolabı, kalabalık aileler için ideal hale gelir.

Aynı zamanda sunduğu geniş alan sayesinde ürünlerinizi rahat bir şekilde yerleştirmenizi mümkün kılar. RB56TS754WW Samsung modelinin üst tarafında dondurucu alt kısmında soğutucu yer alır.

Geleneksel buzdolaplarından farklı bir şekilde konumlandırılan bölmeler, buzdolabına hoş bir kava katar. Soğutucu bölümünün en alt kısmında yan yana yüksek iki tane çekmece bulunur. Üst tarafında ise Fresh Zone çekmecesi bulunur.

Fresh Zone çekmecesi, bozulabilir yiyecekleri depolamak için en uygun ortamı sağlayan akıllıca tasarlanmış bir alandır. Sıkı bir conta, nem seviyeleri düşük olduğunda nemin kaçmasını önler ve nem seviyeleri çok yüksek olduğunda havalandırma fazla nemi serbest bırakır.

Böylece çekmecenin her an ideal koşulları sağlamasına yardımcı olur. Çekmecelerin üzerinde üç adet raf yer alır. Temperli camdan üretilen raflar, büyük tencere gibi ağır ürünleri rahat bir şekilde taşıyabilecek bir yapıya sahiptir.

Yapılan testler sonucunda bu rafların 100 kilogramlık yükü kaldırabileceği kanıtlanmıştır. Bu raflar aynı zamanda ayarlanabilecek şekilde tasarlanır. Böylece gereksinimleriniz doğrultusunda rafları dilediğiniz şekilde düzenleyebilir, büyük ürünleri rahat bir şekilde sığdırabilirsiniz.

Soğutucu bölümünün iç kapak tarafında ise altı tane küçük raf ve bir tane büyük raf yer alır. Kullanışlı tasarımı sayesinde malzemelerinizi bu raflara istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz.

Samsung RB56TS754WW fiyat seçeneklerini inceleyebilir, kullanışlı saklama alanlarına ve tazeliği koruyan teknolojilere hemen sahip olabilirsiniz.

Samsung RB56TS754WW Dolu Kapaklı Görünüm

Samsung RB56TS754WW Twin Cooling Kombi No Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Samsung RB56TS754WW Twin Cooling Kombi No Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Samsung RB56TS754WW Twin Cooling Kombi No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   43 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   607 lt
Toplam Net Hacim:   561 lt
Soğutucu Net Hacim:   400 lt
Dondurucu Net Hacim:   161 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   342 kWh
Genişlik:   84 cm
Derinlik:   75 cm
Yükseklik:   186 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Beyaz
Değiştirilebilir Kapı Yönü:
Dokunmatik:
Kahvaltılık Bölmesi:
Şişe Rafı:
Dondurucu Bölmesi:   Alttan
Ağırlık:   112 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   8.6 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.52 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Samsung RB56TS754WW Twin Cooling Kombi No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Samsung RB56TS754WW Twin Cooling Kombi No Frost BuzdolabıSamsung RB50RS334WW Kombi No Frost BuzdolabıSamsung RB50RS334SA Kombi No Frost BuzdolabıSamsung RB56TS754SA Twin Cooling Kombi No Frost Buzdolabı
 Samsung RB56TS754WW Twin Cooling Kombi No Frost BuzdolabıSamsung RB50RS334WW Kombi No Frost BuzdolabıSamsung RB50RS334SA Kombi No Frost BuzdolabıSamsung RB56TS754SA Twin Cooling Kombi No Frost Buzdolabı
Fiyat 21.999,00 TL
21 satıcı
18.818,00 TL
37 satıcı
20.187,50 TL
42 satıcı
25.760,33 TL
17 satıcı
Popülerlik6. Popüler Samsung Buzdolabı4. Popüler Samsung Buzdolabı2. Popüler Samsung Buzdolabı-
Ortalama Puan1 yorum1 yorum4 yorum
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi
BoyutBüyükBüyükBüyükBüyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim607 lt543 lt543 lt607 lt
Toplam Net Hacim561 lt520 lt520 lt561 lt
Soğutucu Net Hacim400 lt400 lt400 lt400 lt
Dondurucu Net Hacim161 lt120 lt120 lt161 lt
Genişlik84 cm76 cm76 cm84 cm
Derinlik75 cm73.7 cm74 cm75 cm
Yükseklik186 cm186 cm186 cm186 cm
DokunmatikVarVarVarVar
Kahvaltılık BölmesiVarVarVarVar
Şişe RafıVarVarVarVar
Değiştirilebilir Kapı YönüVarVarVarVar
Yıllık Enerji Tüketimi342 kWh340 kWh340 kWh350 kWh
Ses Seviyesi43 dB43 dB43 dB43 dB
Dondurucu BölmesiAlttanAlttanAlttanAlttan
Ağırlık112 kg97 kg97 kg112 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi8.6 kg6 kg6 kg8.6 kg
Enerji SınıfıFFFA++
RenkBeyazBeyazGümüşGümüş
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı