Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Samsung

Samsung RL4323RBAS8 Kombi No Frost Buzdolabı

Samsung RL4323RBAS8 Kombi No Frost Buzdolabı

17 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

13.499,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 18 dakika önceStokta 9 adetYarın kargodaSatıcı: Pttavm/SmartEvim

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Orta, Çift Kapılı, Analog, Ses Seviyesi: 41 dB, No Frost, Toplam Net Hacim: 463 lt... Devamını gör

250,00 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,9 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Samsung RL4323RBAS8 Kombi No Frost Buzdolabı Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (17)

En Popüler Samsung Buzdolapları
Benzer Ürünler

Samsung RL4323RBAS8 No Frost Buzdolabı

Samsung’un RL4323RBAS8 modeli yeni nesil teknolojileri benzersiz bir şekilde bir araya getirmesi ile kullanıcılara pratik bir kullanım deneyimi sunmayı başarır. Kullanıcı odaklı olacak şekilde tasarlanan kontrol paneli sayesinde geleneksel buzdolaplarına göre daha rahat bir kullanıma sahiptir.

Ürünün LED ekranı, buzdolabının üst haznesinin yukarısına yerleştirilir. Bu sayede ayarlamaları kolay bir şekilde yapabilir, ekran üzerinden fonksiyon ayarlamalarını pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kontrol paneli buzdolabının arka tarafında olmadığı için ayarlama yaparken önünüzde yiyecek ya da tencere gibi engeller takılmaz. Kontrol panelinin LED ekran olması, elektrik tüketimini de olumlu yönde etkiler.

Aynı zamanda 462 lt’lik büyük bir hacme sahip olan ürün, kalabalık ailelerin de günlük ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılamayı başarır. No Frost teknolojisi ile üretilen model, dondurucu bölümünde daha etkili bir soğutma performansı elde edilmesini sağlar.

Üstelik dondurucu bölümünde buz kristalleri ya da don gibi istenmeyen yapıların oluşmasını engelleyerek daha işlevsel bir kullanım sağlar. Buzlanma olmadığı için de yerleştirilen ürünler birbirine yapışmaz.

No Frost oluşu, RL4323RBAS8 modelinin daha az bakıma ihtiyaç duymasını sağlar. Oluşan buzları çözdürme gibi zaman ve emek isteyen ek işlemlere ihtiyaç duymaz. Geniş ve kullanışlı bir buzdolabına ihtiyacınız varsa Samsung RL4323RBAS8 modelini inceleyebilirsiniz.

Samsung RL4323RBAS8 Önden Görünüm

Akıllı Nem Sensörlü Samsung RL4323RBAS8 Buzdolabı

Samsung’un RL4323RBAS8/TR modeli içerdiği özel çekmece sayesinde meyve, sebze ve yeşilliklerin daha iyi koşullar altında muhafaza edilmesine yardımcı olur. Yerleştirilen ürünler için uygun saklama koşullarını oluşturarak buzdolabından daha verimli bir performans elde etmenizi sağlar.

Nem seviyesinin ayarlanmasını sağlayan çekmece, içine yerleştirilen ürünlerin ihtiyaç duyduğu nemi almasına yardımcı olur. Bu sayede meyve, sebze ve yeşilliklerin daha uzun süre taze kalacak şekilde saklanmasını mümkün kılar.

Yeşilliklerin daha gevrek ve daha uzun zaman boyunca tüketilebilir halde kalmasını sağlar. Bu sayede gıda atıklarının önüne geçerek bütçenize de olumlu bir katkıda bulunmayı başarır. Akıllı Nem Sensörü ise buzdolabının en yüksek enerji verimliliği ile çalıştırılmasını sağlar.

Ürünün içinde ve dışında bulunan sensörler aracılığı ile iç ve dış sıcaklığı tesptir eder. Beş adet sensör, kullanım alışkanlıklarınızı ve ortamın sıcaklığını ölçerek buzdolabının her an ideal soğuklukta kalmasını sağlar. Ayrıca buzdolabını soğutmak için gereksiz enerji kullanımını engellerek elektrikten tasarruf elde edilmesine yardımcı olur.

Buzdolabını kullanmadığınız saatleri belirleyerek o saatlerde iç soğukluğunu koruyacak şekilde çalışır. Samsung RL4323RBAS8/TR modeli yenilikçi teknolojilerin benzersiz bir şekilde kullanıldığı bir buzdolabı olduğundan, birçok kullanıcı tarafından tercih edilir.

Kullanışlı ve işlevsel bir buzdolabına ihtiyacınız varsa ürünün fiyat seçeneklerini inceleyebilir, bütçenize uygun olan alternatifi kısa süre içinde bulabilirsiniz.

Samsung RL4323RBAS8 Dolu Görünüm

Samsung RL4323RBAS8 Modelinin Tasarım Özellikleri

Buzdolabının üst tarafında soğutucu ve alt kısmında dondurucu bölümü bulunur. Geleneksel buzdolaplarının aksine en çok kullanılan bölümü üst tarafa yerleştirmesi, buzdolabını daha işlevsel hale getirmeyi başarır.

Ayrıca görsel olarak da mutfaklarınıza orijinal bir görünüm kazandırmayı başarır. Soğutucu bölümünün en altında Sebzelik çekmecesi bulunur. Onun üzerinde ise dört tane geniş raf vardır. Şık ve dekoratif olacak şekilde tasarlanan raflar, buzdolabının içinde hoş bir görünüm kazanır. Ayrıca raflar temperli camdan üretildiği için sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Büyük tencereleri güvenle yerleştirebileceğiniz cam raflar sayesinde buzdolabını güvenle kullanabilirsiniz. Buzdolabının iç kapak kısmında iki tane geniş ve yüksek, iki tane dar ve kısa, bir tane geniş ve kısa olmak üzere toplam 5 raf bulunur. Yüksek raflarda içecek ya da kavanozlarınızı rahatlıkla saklayabilirsiniz.

Kısa raflara küçük içecekleri ya da küçük cam saklama kaplarını yerleştirebilirsiniz. Dondurucu bölümünde ise ikisi daha yüksek olmak üzere toplam dört tane çekmece bulunur. En üstteki çekmecenin yanında Twist buz yapıcı yer alır. Çekmeceli tasarımı ile kullanışlı hale gelen dondurucu, yiyecekleri rahat bir şekilde yerleştirip almanıza imkan tanır.

Günde 10 kg’lik dondurma kapasitesine sahip olması ile de kullanıcılarına pek çok avantaj sağlar. Soğutucu bölümü 308 lt ve dondurucu bölümü 154 lt olmak üzere buzdolabının toplam hacmi 462 lt’dir. Geniş hacmi ve işlevsel tasarımı ile dikkatleri üzerinde toplar. Bölmeleri ve çekmeceleri ile her türlü yiyeceğin saklanmasını sağlayan bir buzdolabı arıyorsanız modeli daha yakından inceleyebilirsiniz.

Samsung RL4323RBAS8 Üst Hazne Görünümü

Samsung RL4323RBAS8 Modelinin Artı ve Eksi Özellikleri

Samsung RL4323RBAS8 modelini satın alma konusunda kararınızı tam olarak veremiyorsanız aşağıda bulunan listeden yardım alabilirsiniz. Ürünün öne çıkan olumlu ve olumsuz özelliklerini inceleyerek kararınızı daha kolay bir şekilde verebilirsiniz.

  • 462 L kapasitesi ile büyük bir saklama alanı sağlar.
  • Çoklu Akış teknolojisi sayesinde buzdolabının her yerinde eşit bir soğukluk elde edilmesine yardımcı olur. Bu sayede sıcaklık farklılıklarından kaynaklanan problemlerin yaşanmasını engeller.
  • İç LED göstergesi pratik bir kullanıma sahip olsa da buzdolabının kapısının dışında olmaması, ürünün olumsuz özelliklerinden sayılabilir.
  • Hızlı Dondurma ve Soğutma gibi ek fonksiyonlar içermemesi de ürünün olumsuzlukları arasında yer alır.
  • Havalandırma ve ışıklandırma sistemlerini akıllı bir şekilde yerleştirmesi sayesinde buzdolabının içinde herhangi bir çıkıntı bulunmaz.
  • LED aydınlatma sistemi günlük kullanımda başarılı bir performans ortaya çıkarsa da buzdolabının üst kısmında bulunmaması, olumsuz özelliklerinden sayılabilir. Ama bu sayede çıkıntısız tasarım elde edilir.
  • Tatil Modu, uzun süre evde olmayacaksanız kullanışlı hale gelen bir özelliktir. Buzdolabının soğutucu bölümünü devre dışı bırakarak daha az enerji tüketmesini sağlar.
  • Yılda ortalama 335 kWh enerji tüketmesi ile F enerji sınıfında bulunur.
  • Dijital Inverter Kompresör sayesinde daha etkili ve sessiz bir şekilde çalışır.

Akıllı nem sensörü ile buzdolabının sıcaklığını otomatik olarak ayarlayan, kullanım alışkanlıklarına göre çalışma şeklini düzenleyen ve kullanışlı tasarımı ile büyük bir saklama alanı sağlayan ürün, buzdolabı arayışında olanlar için iyi bir seçenektir. Samsung RL4323RBAS8 fiyat alternatiflerini inceleyerek siz de bu özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Samsung RL4323RBAS8 İç Görünüm

Samsung RL4323RBAWW Buzdolabının RL4323RBAS8 Modelinden Ayrılan Tarafları

RL4323RBAS8, Samsung RL4323RBAWW buzdolabı modeli ile benzer bir tasarıma sahip olsa da daha işlevsel bir kullanıma sahip olması ile öne çıkar. RL4323RBAWW modelinin soğutucu bölümünde 3 raf bulunurken Samsung RL4323RBAS8 buzdolabında 4 adet raf yer alır.

Bu sayede yiyecekleri daha rahat bir şekilde ve sıkıştırmadan yerleştirmenize imkan tanır. Daha düşük bir gürültü seviyesine sahip olması sayesinde daha sessiz bir şekilde çalışmayı başarır.

Samsung RL4323RBAS8 Modelindeki Ek Özellikler

Samsung RL4323RBAS8 ek özellikleri ile kullanıcılarının günlük hayatını daha kolay bir hale getirmeyi başarır. Dijital Inverter Kompresör, buzdolabının daha verimli ve sessiz bir şekilde çalışmasını sağlar. Enerji verimliliğini artırırken çalışma sesini düşürmesi ile etkili bir performans ortaya çıkarır.

Sade iç duvar tasarımına sahip olan model, çoğu buzdolabının aksine içerisinde çıkıntı barındırmaz. Buzdolabının duvarları düz bir şekilde tasarlandığı için içine istediğiniz ürünü daha rahat bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Aydınlatma ya da hava deliklerini ince detaylar ile buzdolabının içine yerleştiren ürün, alandan tasarruf sağlamanıza yardımcı olur.

Yan duvarlarında LED aydınlatma sistemine sahip olan ürün, her yerinin kolay bir şekilde görülebilmesini sağlar. Doğal bir ışık kullanması, yeterli parlaklığa sahip olması ve gözü yormaması ile kullanıcılarının beğenisini kazanır. Üstelik buzdolabının köşelerinin bile rahatlıkla görülmesini mümkün kılar.

Çoklu Akış Teknolojisi, rafların üzerinde bulunan küçük hava delikleri aracılığı ile çalışır. Buzdolabının her yerinde eşit ve dengeli bir hava akışı sağlayan delikler, her bölmenin eşit sıcaklıkta olmasını sağlar. Bu sayede sıcaklık farklılıklarından dolayı yaşanabilecek problemlerin önüne geçmeyi başarır.

Koku Giderici, buzdolabının içindeki havayı temizleyerek kötü kokuların oluşmasını engeller. Ayrıca yiyeceklerin birbirine kokularını aktarmalarını önleyerek lezzetlerini ve doğal aromalarını daha uzun süre korumalarını sağlar.

Yiyeceklerinizi daha iyi bir ortamda sağlamak istiyorsanız Samsung RL4323RBAS8 modeline göz atabilir, mutfaklarınıza işlevsellik katmaya başlayabilirsiniz.

Samsung RL4323RBAS8 Kombi No Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Samsung RL4323RBAS8 Kombi No Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Samsung RL4323RBAS8 Kombi No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Orta
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Analog
Ses Seviyesi:   41 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Net Hacim:   463 lt
Soğutucu Net Hacim:   308 lt
Dondurucu Net Hacim:   154 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   335 kWh
Genişlik:   70 cm
Derinlik:   70.5 cm
Yükseklik:   185 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Gümüş
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Samsung RL4323RBAS8 Kombi No Frost Buzdolabı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Samsung RL4323RBAS8 Kombi No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Samsung RL4323RBAS8 Kombi No Frost BuzdolabıSiemens KG56NVXF0N Kombi No Frost BuzdolabıSamsung RB44TS134SA Twin Cooling Kombi No Frost BuzdolabıSamsung RL4323RBASP Kombi No-Frost Buzdolabı
 Samsung RL4323RBAS8 Kombi No Frost BuzdolabıSiemens KG56NVXF0N Kombi No Frost BuzdolabıSamsung RB44TS134SA Twin Cooling Kombi No Frost BuzdolabıSamsung RL4323RBASP Kombi No-Frost Buzdolabı
Fiyat13.499,00 TL
17 satıcı
21.859,00 TL
5 satıcı
13.577,07 TL
3 satıcı
14.999,00 TL
1 satıcı
Ortalama Puan---5 yorum
Wi-FiYokYokYokYok
Cam KapılıYokYokYokYok
RetroYokYokYokYok
SebilliYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi
BoyutOrtaBüyükOrtaOrta
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliAnalogDijitalAnalogDijital
Ses Seviyesi41 dB42 dB43 dB41 dB
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim-559 lt490 lt473 lt
Toplam Net Hacim463 lt508 lt460 lt435 lt
Soğutucu Net Hacim308 lt400 lt350 lt303 lt
Dondurucu Net Hacim154 lt108 lt112 lt132 lt
Yıllık Enerji Tüketimi335 kWh328 kWh328 kWh296 kWh
Genişlik70 cm70 cm70 cm70 cm
Derinlik70.5 cm80 cm71.2 cm70.5 cm
Yükseklik185 cm193 cm186 cm185 cm
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıFFFA++
RenkGümüşSiyahGümüşInox
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı