Samsung

Samsung RL4353FBASL Kombi No-Frost Buzdolabı

(1 yorum)
Samsung RL4353FBASL Kombi No-Frost Buzdolabı

8 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

17.849,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 10 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 1 adet3 iş günüSatıcı: N11/bnbteknoloji

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Orta, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 41 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 473 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Samsung RL4353FBASL Kombi No-Frost Buzdolabı Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (8)

En Popüler Samsung Buzdolapları

Samsung RL4353FBASL Kombi No-Frost Buzdolabı

Uzun yıllar boyunca kullanılabilen ürünlere imza atan Samsung RL4353FBASL No Frost buzdolabı, markanın öne çıkan seçeneklerinden biridir.

No Frost özelliğindeki dolap yiyeceklerin ilk alındığı zamanki gibi taze kalmasını sağlar. Yiyecek kokularının karışmasını engelleyen dolabı her açtığınızda ferah ve temiz bir hava ile karşılaşırsınız.

Üretim aşamasında üstün soğutma teknolojilerini en verimli özellikler ve modern tasarımlarla bir araya getiren markanın RL4353FBASL alttan donduruculu No Frost buzdolabı, tüketicilerinden tam not alır.

Çevre dostu, hesaplı ve tasarruflu kullanım imkânı sağlayan No Frost buzdolabı, yiyecekleri tam olması gerektiği gibi korurken aynı zamanda bütçenizi de zorlamaz.

Samsung’un geliştirmiş olduğu dijital Inverter teknolojisine sahip motoruyla beyaz eşya sessiz çalışmasına rağmen güçlü bir çalışma performansı gösterir. Güçlü ve üretiminde son teknoloji ile donatılmış dijital Inverter motor, verimli ve kullanışlı özelliğe sahiptir.

Samsung buzdolabı RL4353FBASL modelinin içinde yer alan aydınlatma aparatı ya da havalandırma kanalları gibi alan kaplayan parçaları, dolabın iç bölümünden ayıran duvar tasarımı modele ergonomi kazandırır.

Kolay bir şekilde ayrılan iç duvar tasarımı sayesinde bu beyaz eşyanın hacmi maksimum seviyeye çıkar. Samsung buzdolabında yer alan tüm teknik ayrıntılar kullanıcıya konfor sağlar. Daha rahat bir kullanım imkânı sunan buzdolabının sahip olduğu tüm özellikler ile tüketiciler tamamıyla ayrıcalıklı bir deneyim yaşar.

Samsung RL4353FBASL Önden Görünüm

Samsung RL4353FBASL Buzdolabının İdeal Soğutma Sağlayan Özellikleri

RL4353FBASL Samsung, No Frost teknolojisiyle yiyecek ve içeceklerinizi dondurmadan soğutur. Üstelik No Frost teknolojisi sayesinde dolap duvarlarında nem ve kar oluşumu gerçekleşmez.

Buzlanma yapmayan ve dondurmayan buzdolabının içinde ısı, hızlı bir şekilde yayıldığı için hassas bir soğutma sağlanır. Böylece dolap, yemeklerin ve içeceklerin tazeliğini ve kalitesini korur.

Samsung RL4353FBASL TR dolabının sahip olduğu buzmatik özelliği sayesinde çok zahmetli olan buz kalıbı dondurma ve buz elde etme derdi artık son bulur.

Çünkü yalnızca Samsung buzdolabının dondurucu kısmında yer alan buzmatiği, su ile doldurarak buz elde edebilmeniz mümkün hale gelir. Kolayca doldurabileceğiniz buzmatik hızlı ve sorunsuz bir şekilde buz yapar.

Bu sayede sıcak aylarda çok ihtiyaç duyulan buza dilediğiniz her an ulaşabilir ve bunaltıcı havalarda soğuk içeceklerle serinleyebilirsiniz.

Ürünün iç kısmında yer alan LED aydınlatma, dolabı daha güçlü bir beyaz ışık ile aydınlatır. LED aydınlatma tarafından yayılan beyaz ışık yiyecek ve içeceklerin bozulmadan saklanabilmesini sağlar.

Çevre dostu ve enerji tasarrufu sağlayan buzdolabı, standart modellere göre yüzde 20 daha az enerji harcar. Enerji sarfiyatını en düşük seviyeye indiren dolabın dijital Inverter motoru sera gazı yayılımını düşürür ve böylece daha az elektrik harcaması yapılır. Samsung RL4353FBASL buzdolabı yorum ve analizleriyle kullanıcıların yaptığı değerlendirmelere göz atabilir ve dikkat çeken özellikler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Samsung RL4353FBASL Üst Görünüm

Özel Bölme Sistemleriyle Dikkat Çekici Samsung RL4353FBASL Buzdolabı

Tüm market alışverişinizi en uygun ve rahat şekilde saklayabilmenizi sağlayan Samsung RL4353FBASL özellikleri kullanıcılarından tam not alır. Alışveriş listenizdeki yiyeceklerin miktarı fazla olsa bile Samsung buzdolabının geniş iç hacmiyle bu sizin için sorun olmaz.

Dört farklı şekilde ayarlayabileceğiniz kapak bölmeleriyle tasarlanmış eşyanın depolama seçenekleri sayesinde bölmelere uygun yiyecekleri yerleştirebilir ve gıdaların taze kalmasını sağlayabilirsiniz.

Konforlu bir şekilde depolama yapabilmenizi sağlayacak buzdolabının dört farklı şekilde ayarlanabilen kapak koruyucuları mevcuttur. Ayarlanabilen kapak koruyucuların hareket ettirilebilmesi sayesinde hacimli kutuları ve daha geniş sürahi ve şişeleri rahatlıkla saklayabilme imkânı doğar.

Samsung RL4353FBASL manual düzenleme yaparak ayarlanabilir kapakların ergonomisinden faydalanabilirsiniz. Dolapta yer alan derin bölmenin yanı sıra meşrubat kutusu ve içecek şişeleri için özel bölmelerde gıdaları saklayabilirsiniz.

Buzdolabının sahip olduğu bu tasarımla besinler için özel olarak yer açabilir ve dolabın iç kısmını arzu ettiğiniz şekilde genişletebilirsiniz. Ayrıca Samsung No Frost buzdolabının oldukça parlak ve şık dekoratif rafları mevcuttur.

Dekoratif ve şık raflar da dahil olmak üzere dolabın her bölümü kolaylık ve konfor sağlaması için tasarlanmıştır. Böylece Samsung buzdolabının standart modellerden daha kullanışlı olması sağlanmıştır. Tüm işlevsel özelliklerinin yanı sıra uygun Samsung RL4353FBASL fiyat seçenekleriyle satışa sunulan buzdolabını inceleyebilir, fiyat ve özellikleri karşılaştırabilirsiniz.

Samsung RL4353FBASL Çapraz Görünüm

Samsung RL4353FBASL Buzdolabının Öne Çıkan Detayları

Samsung buzdolabının sahip olduğu çoklu akış teknolojisi, soğutucunun tüm bölümlerindeki serinliğin eşit oranda yayılmasını sağlar. Bu sayede buzdolabının içindeki soğukluk, cihaz kapısı açık olsa da veya bölmelere çok fazla yiyecek yüklense de sabit kalır.

Çoklu akış teknolojisi rafların üstündeki küçük deliklerle akış sağlayarak ürünün soğukluğunun eşit oranda dağıtılabilmesini sağlar. Böylece her bölme aynı anda soğur ve gıdalar daha uzun süre tazeliğini korur.

Tüm bu teknolojilerinin yanı sıra cihazın Inverter motoru da son derece güçlü özellik gösterir. Çalışmasının ardından hemen duran ve ardından tekrar devreye giren standart buzdolabında kompresörlerin aksine ürünün dijital Inverter kompresörü nem oranına ve kullanım tarzına göre hassas ayar yapar.

Bu üstün teknoloji sayesinde sıcaklık korunur ve cihazın uzun süreli kullanımı için aşınma ve yıpranma azaltılarak dayanıklılık sağlanır. Üstelik cihaz, sürekli çalışarak durmadığı için uzun süreli kullanım sunar.

Toplam 462 litre geniş iç hacme sahip buzdolabının soğutucu bölmesi 308 litre iken dondurucu kısmının hacmi 154 litredir. 70 x 185 x 74 mm ölçülerindeki model fazla bir alan kaplamaması ile de öne çıkar. 84 kg ağırlığa sahip buzdolabını arzu ettiğiniz noktaya kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Temperli camdan üretilen Samsung RL4353FBASL modelinin rafları da oldukça kolay bir şekilde temizlenebilir. Fiyat ve özellikleri detaylı bir şekilde inceleyerek Samsung RL4353FBASL en ucuz fiyat seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Samsung RL4353FBASL İçi Dolu Görünüm

Samsung RL4353FBASL Buzdolabı ile RL4323RBAS8 Modeli Arasındaki Farklar

Samsung RL4323RBAS8 buzdolabı RL4353FBASL modelinin aksine bir iç LED göstergeye sahiptir. Ön tarafta yer alan üründeki LED gösterge ile ayarları kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

Üstelik Samsung RL43223RBAS8 koku giderici özelliğiyle yemeklerin gerçek kokusunu korur. Samsung RL4353FBASL daha geniş bir depolama alanına imkanı tanır.

İncelenen buzdolabı RL43223RBAS8 modelinde olmayan ayarlanabilir özel kapaklar, bölmeler ve raflara sahiptir. Geniş depolama alanı sunduğu için RL4353FBASL daha çok tercih edilir.

Samsung RL4353FBASL Kapaklı Görünüm

Uygun Samsung RL4353FBASL Buzdolabı Fiyat Seçenekleri

Bahsedilen donanım unsurlarına ek olarak Samsung RL4353FBASL buzdolabı akıllı sensör özelliğine rağmen uygun fiyat seçenekleriyle satışa sunulur. Özel bir şekilde akıllı sensör sistemiyle ürünün soğutma performansı en uygun düzeye getirilir.

Üstün teknoloji ürünü olarak tasarlanmış sensörler otomatik olarak sıcaklık ayarlamalarını yapar. Bu özel teknolojiye rağmen uygun RL4353FBASL Samsung fiyat seçenekleriyle satışa sunulan model, ulaşılabilir olmasıyla dikkat çekicidir.

Kullanışlı, pratik ve ergonomik bir cihaz olan RL4353FBASL Samsung yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi uzun süre taze tutar ve üstün performanslı bir soğutma sağlar.

Kullanıcıların yaptığı Samsung RL4353FBASL yorumlar ve analizlerini incelenirse ürünün ileri teknolojisinin sunduğu imkanlardan yararlanılabilir. Farklı fiyat aralıklarına sahip Samsung RL4353FBASL ürünlerini karşılaştırarak tüketiciler en uygun fiyatlı olanını tercih edebilir.

Kullanıcısına üst düzey soğutma sağlayan dolabın özellikleri hakkında daha detaylı bilgiye erişebilmek için kullanım kılavuzunu incelemeniz gerekir. Kurulumu yapılandırmak için kullanım kılavuzundaki yönergeleri takip edebilirsiniz.

Dönem dönem uygulanan indirim ve kampanyalardan yararlanarak ürüne daha uygun fiyatlarla sahip olabilmek mümkündür. Şık, sade ve modern tasarımıyla cihazı tüketiciler kendi evleri için satın alabileceği gibi sevdiklerine de hediye edebilir.

No Frost teknolojisiyle kaliteli ve güçlü bir soğutma performansına erişebilmek için Samsung RL4353FBASL buzdolabı modelini hemen şimdi sipariş edebilirsiniz.

Samsung RL4353FBASL Kombi No-Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Samsung RL4353FBASL Kombi No-Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Samsung RL4353FBASL Kombi No-Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Orta
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   41 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   473 lt
Toplam Net Hacim:   461 lt
Soğutucu Net Hacim:   308 lt
Dondurucu Net Hacim:   154 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   335 kWh
Genişlik:   70 cm
Derinlik:   74.2 cm
Yükseklik:   185 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Inox
Değiştirilebilir Kapı Yönü:
Dokunmatik:
Şişe Rafı:
Dondurucu Bölmesi:   Alttan
Ağırlık:   84 kg

Samsung RL4353FBASL Kombi No-Frost Buzdolabı Detayları

 • Tasarım
 • Cihaz yerleşimiSerbest
 • Ürün rengiPaslanmaz çelik
 • Kapı menteşesiSağ
 • Dahili ekranEvet
 • Kapı montajıKapı üstü kapı
 • Kontrol tipiDokunmatik
 • Ekran türüLED
 • Soğutma ortamıR600a
 • Raf malzemesiTemperli cam
 • Redresör teknolojisiEvet
 • Performans
 • Toplam net kapasite435 l
 • İklim sınıfıSN-T
 • Gürültü seviyesi41 dB
 • Buz makinesiEvet
 • Toplam brüt kapasite473 l
 • Minimum çalışma ısısı10 °C
 • Maksimum çalışma ısısı43 °C
 • Hava filtresiEvet
 • Buzdolabı
 • Buzdolabı net kapasitesi303 l
 • Buzdolabı iç ışığıEvet
 • No Frost (buzdolabı)Evet
 • Çoklu hava dolaşım sistemi (buzdolabı)Evet
 • Buzdolabı raf sayısı3
 • Sebze çekmecesi sayısı2
 • Buzdolabı brüt kapasitesi305 l
 • Lamba tipleriLED
 • Buzdolabı
 • Buzdolabı kapı rafı5
 • YumurtalıkEvet
 • Şişe rafıEvet
 • Dondurucu
 • Buzdolabı yeriTabana yerleştirilmiş
 • Dondurucu net kapasitesi132 l
 • Dondurma kapasitesi12 kg/24saat
 • Enerji kesintisinde depolama süresi18 Saat
 • Yıldız reytingi4*
 • No Frost (dondurucu)Evet
 • Dondurucu raf sayısı4
 • Dondurucu brüt kapasitesi168 l
 • Çoklu hava dolaşım sistemi (dondurucu)Evet
 • Taze besin bölümü
 • Taze alan bölümüHayır
 • Ergonomi
 • Kapı açık alarmıEvet
 • Enerji yönetimi
 • Enerji verimlilik sınıfıA++
 • Yıllık enerji tüketimi296 kWh
 • Enerji kullanımı0,81 kWh/24saat
 • Güç kaynağıElektrik
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik700 mm
 • Derinlik690 mm
 • Yükseklik1850 mm
 • Ağırlık93 kg
 • Paket ağırlığı100 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.511 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • VU1 yorum
  16 beğeni
  Volkan U.Ankara20 Nisan 2016
  2300 lira Ankara da 9 ay taksitli mağaza fiyatı var....ayrıca 7 yıl mekanik garanti de veriyorlar..

Samsung RL4353FBASL Kombi No-Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Samsung RL4353FBASL Kombi No-Frost BuzdolabıSamsung RL4323RBASP Kombi No-Frost BuzdolabıSamsung RL4353FBAWW Kombi No-Frost BuzdolabıLG GC-B559ELQZ A++ Kombi No-Frost Buzdolabı
 Samsung RL4353FBASL Kombi No-Frost BuzdolabıSamsung RL4323RBASP Kombi No-Frost BuzdolabıSamsung RL4353FBAWW Kombi No-Frost BuzdolabıLG GC-B559ELQZ A++ Kombi No-Frost Buzdolabı
Fiyat 17.849,00 TL
8 satıcı
Fiyat Yok 18.989,00 TL
11 satıcı
Fiyat Yok
Ortalama Puan1 yorum5 yorum
Wi-FiYokYokYok-
Cam KapılıYokYokYok-
RetroYokYokYok-
SebilliYokYokYok-
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi
BoyutOrtaOrtaOrta-
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Ses Seviyesi41 dB41 dB41 dB-
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim473 lt473 lt473 lt-
Toplam Net Hacim461 lt435 lt463 lt499 lt
Soğutucu Net Hacim308 lt303 lt308 lt-
Dondurucu Net Hacim154 lt132 lt154 lt-
Yıllık Enerji Tüketimi335 kWh296 kWh335 kWh-
Genişlik70 cm70 cm70 cm70 cm
Derinlik74.2 cm70.5 cm74.2 cm69.5 cm
Yükseklik185 cm185 cm185 cm185 cm
Akıllı-Yok--
Enerji Sınıfı-A++--
AkıllıYok-Yok-
Enerji SınıfıF-FA++
RenkInoxInoxBeyazInox
Ağırlık84 kg82.5 kg84 kg-
Değiştirilebilir Kapı YönüVarVarVar-
DokunmatikVar-Var-
Dondurucu BölmesiAlttanAlttanAlttan-
Günlük Dondurma Kapasitesi-10 kg--
Mavi Işık-Var--
Sesli Uyarı-VarVar-
Şişe RafıVarVarVar-