Samsung

Samsung RT46K6000WW Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

54 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

13.432,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 29 dakika önce% Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10 adetYarın kargodaSatıcı: Hepsiburada/Enucuzfiyat

Ürün Özellikleri: Solo, Orta, Çift Kapılı, Analog, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 468 lt, Toplam Net Hacim: 456 lt, Soğutucu Net Hacim: 344 lt... Devamını gör

267 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,9 seçeneğini görEn Ucuz Samsung RT46K6000WW Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Fiyatları

Tüm fiyatlar (36)

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Samsung Buzdolapları
Benzer Ürünler

Samsung RT46K6000WW No Frost Buzdolabı

Samsung RT46K6000WW/TR markanın kullanıcılarına farklı bir deneyim sunduğu ürünleri arasında bulunur. Samsung RT46K6000WW buzdolabı modeli içerdiği teknolojiler ve ek fonksiyonları ile kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırmayı başarır.

Kaliteli yapısı ve başarılı dizaynıyla dikkatleri üzerinde toplayan RT46K6000WW, kullanıcılarının beklentilerini başarılı bir şekilde karşılar. İçerdiği teknolojiler ve kullanıcı odaklı raf sistemi sayesinde pratik bir kullanım sunar.

Samsung RT46K6000WW/TR 468 lt olması ile kullanıcılarına büyük bir saklama alanı sunar. Twin Cooling Plus teknolojisine sahip olan RT46K6000WW/TR modeli, soğutucu ve dondurucu bölmelerini birbirinden tamamen bağımsız tutmak için iki ayrı sistem kullanır. Bu teknoloji, hem soğutucunun hem de dondurucunun sıcaklığını işlevsel bir şekilde kontrol etmenizi sağlar.

İkili Twin Cooling Plus sistemi ile dondurucunun havası kuru kalırken soğutucu bölümü nemli kalır. Böylece yiyecekler daha uzun süre taze ve lezzetli kalmayı başarır.

Samsung RT46K6000WW/TR 468 lt No-Frost teknolojisine sahip olmasıyla da kullanıcılarına birtakım avantajlar sağlar. No Frost olması sayesinde gıdaların üzerinde buz kristallerinin ya da donların oluşmasını engeller. Böylece yerleştirilen malzemelerin birbirine yapışmasının önüne geçer.

Samsung RT46K6000WW/TR No-Frost buzdolabı içerisine yerleştirilen yiyeceklerin yapısını koruması ile de öne çıkar. Buz yanıklarını engelleyerek tat ve aroma bozulmalarını engeller. Buzdolabı ihtiyacınız varsa siz de Samsung RT46K6000WW çift kapılı No-Frost buzdolabı modelini inceleyebilirsiniz.

Samsung RT46K6000WW Önden Görünüm

Samsung RT46K6000WW Buzdolabında Bulunan Teknolojileri

Samsung RT46K6000WW/TR 468 lt No-Frost buzdolabı içerdiği teknolojiler ile yiyeceklerin daha uzun süre taze kalmasını sağlar. Twin Cooling Plus™ teknolojisi soğutucu ve dondurucu ayrı ayrı soğutmasının yanı sıra aynı zaman yiyeceklerin kokularının birbirine karışmasını engeller.

Samsung RT46K6000WW 468 lt No-Frost buzdolabı modelinde 4 dönüşüm modu bulunur. Bu teknoloji sayesinde RT46K6000WW Samsung, dondurucu bölümünün tamamını bir soğutucuya çevirmenize imkan tanır. Böylece çok fazla yiyecek saklamanız gerektiğinde ekstra alan elde etmenize yardımcı olur.

Aynı zamanda bu özellik sayesinde dondurucu bölümünü de kolaylıkla devre dışı bırakabilirsiniz. İçerisinde malzeme saklamadığınız durumlarda çekmeceyi kapatarak enerjiden tasarruf elde edebilirsiniz.

Samsung RT46K6000WW/TR 468 lt No-Frost buzdolabı modelinde aynı zamanda Dijital Inverter teknolojisi bulunur. Dijital Inverter teknolojisi sayesinde daha yüksek verimlilikte daha sessiz bir şekilde çalışır.

Uzun ömürlü performans sağlayan teknoloji, enerji tasarrufuna da olumlu yönde etki eder. Samsung RT46K6000WW/TR 468 lt beyaz buzdolabı içerdiği teknolojiler ile kullanıcılarının günlük hayatını daha pratik bir hale getirir.

Samsung RT46K6000WW yorumlar ve değerlendirmelerinden de iyi geri dönüşler almayı başarır. Daha yakından incelemek için Samsung RT46K6000WW buzdolabı fiyatları ve seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Samsung RT46K6000WW Çapraz Görünüm

Samsung RT46K6000WW Ek Özellikleri

Samsung RT46K6000WW özellikleri ile günlük hayata işlevsellik katar. Sıcaklık ve nem dengesinin uygun koşullara getirilmesini sağlayan teknolojilere sahip olmasının yanı sıra Samsung RT46K6000WW çift kapılı no-frost buzdolabı ihtiyaç durumunda kullanışlı hale gelen başka özellikler de barındırır.

Samsung RT46K6000WW/TR 468 lt buzdolabının içerisinde LED aydınlatma sistemi bulunur. İçerisindeki her noktanın görülebilir hale gelmesini sağlayan aydınlatma sistemi, köşelerde kalan ürünlere bile zorlanmadan ulaşmanızı sağlar.

Buzdolabının üzerinde ve yan taraflarında bulunan LED lambalar, Samsung RT46K6000WW buzdolabında başarılı bir ışıklandırma sunar. Aynı zamanda farklı yiyeceklerin özel bölmelerde muhafaza edilmesini sağlayan Samsung’un RT46K6000WW modeli, kahvaltılık bölümü sayesinde peynir ya da zeytin gibi kahvaltılık malzemelerinizi daha uzun süre taze olarak saklamanıza imkan tanır.

Ayrıca kahvaltılık bölümünde hızlı tüketilecek et, balık ya da tavuk gibi malzemeleri de saklayabilirsiniz. Sebze ve meyve çekmecesi ise içerisine yerleştirilen yiyeceklerin taze ve lezzetli kalmasına yardımcı olur. Yeşilliklerin kurumasını ya da büzüşmesini engelleyen çekmecede nem ideal seviyede tutularak uzun süreli tazelik sağlanır.

RT46K6000WW özellikleri ile yiyeceklerin ideal ortamlarında muhafaza edilmesine imkan tanır. Özelliklerinden dolayı RT46K6000WW yorum ve incelemelerinden de yüksek puanlar alır. İşlevsel ve kullanışlı bir buzdolabı arıyorsanız RT46K6000WW fiyat seçeneklerini inceleyebilir, arayışınıza kısa sürede son verebilirsiniz.

Samsung RT46K6000WW Kapaklı Görünüm

Samsung RT46K6000WW ile RT43K6000WW Farkları

RT46K600WW, Samsung RT43K6000WW buzdolabı ile tasarım bakımından benzerlik gösterse de sahip olduğu özellikler sayesinde ondan ayrılır.

RT43K6000WW ile kıyaslandığında daha büyük bir iç hacme sahip olması ile beraber enerji tasarrufu konusunda da daha güçlü performans ortaya çıkarır.

Daha geniş ve daha tasarruflu olması ile kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunar. Siz de her iki model arasındaki farklılıkları detaylı bir şekilde inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza uygun seçeneğe karar vererek tercihte bulunabilirsiniz.

Samsung RT46K6000WW Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Samsung RT46K6000WW kullanıcı yorumları genellikle iyi değerlendirmelerden oluşsa da ürünü satın almadan önce bilmeniz gereken bazı kriterler vardır. Aşağıda bulunan listeden ürünün olumlu ve olumsuz özelliklerine ulaşabilirsiniz.

 • A+ enerji seviyesinde olması, buzdolabının enerji tüketimi konusunda verimli bir performans ortaya çıkardığını gösterir.
 • Twin Cooling Plus teknolojisi sayesinde buzdolabının her yeri özel olarak soğutulur. Böylece donma ya da gıdalarda lezzet kaybı gibi istenmeyen durumlar yaşanmaz. Aynı zamanda yiyeceklerin kokusunun birbirine karışmasını da engeller.
 • Geniş iç hacmi ile kalabalık aileler için de ideal hale gelir. İstediğiniz ürünü zorlanmadan yerleştirmenize imkan tanır.
 • Buzdolabının kapağının üzerinde kontrol paneli olmaması, olumsuz özellikleri arasında sayılır. Buzdolabının sıcaklık ayarlarını yapmak için kapağını açmanız gerekir.
 • Aynı zamanda Wi-Fi bağlantısı bulunmadığı için de ürünü telefonunuz ya da tabletiniz üzerinden kontrol edemezsiniz.

Genel olarak kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılık vermeyi başaran model, büyük ve kullanışlı bir buzdolabı arıyorsanız göz atmanız gereken seçenekler arasında bulunur. RT46K6000WW en ucuz alternatifleri sayesinde yiyeceklerinizi daha iyi koşullar altında saklamaya başlayabilirsiniz.

Samsung RT46K6000WW İçi Dolu Görünüm

Samsung RT46K6000WW Buzdolabının Kullanışlı Tasarımı

Samsung RT46K6000WW buzdolabının üst tarafında dondurucu ve alt kısmında soğutucu bölümü bulunur. Dondurucu bölümünde iki adet geniş ve yüksek raf bulunur. Buz yapıcısı ise tepsi şeklindedir.

Dondurucu bölümünün iç kapak kısmında ise iki adet raf yer alır. Bu bölümde saklayacağınız gıda yoksa enerjiden tasarruf sağlamak için bütün bölümü devre dışı bırakabilir, soğutucuya çevirerek kullanım alanını genişletebilirsiniz.

Soğutucu bölümünün en altında sebzelik çekmecesi bulunur. RT46K6000WW buzdolabı modelinin sebzelik çekmecesi, nem seviyesini uygun koşullara getirerek meyve, sebze ve yeşilliklerin uzun süre tazeliğini korumasını sağlar. Sebzelik çekmecesinin üzerinde dört adet raf vardır.

Kolay kayan raf olarak isimlendirilen raflar sayesinde yiyeceklerinizi daha rahat bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda arkada kalan bir ürüne ulaşmak istediğinizde de rafı kaydırarak zorlanmadan erişebilirsiniz.

Kolay kayan raf özelliği, buzdolabının daha işlevsel bir şekilde kullanılmasını sağlar. Rafların üzerinde ise kahvaltılık bölümü bulunur. Şarküteri malzemeleri, hızlı tüketilecek et ürünleri ya da peynir gibi kahvaltılıkları bu alanda saklayabilirsiniz.

Soğutucu bölümünün iç kapak kısmında bir adet geniş ve dört adet dar olmak üzere toplam beş adet raf bulunur. Kullanışlı tasarımının yanı sıra Samsung RT46K6000WW ölçüleri ile de kullanıcılarına avantajlar sağlar.

695x1825x726 mm ölçülerindeki ürün Solo tipinde olmasından dolayı da her yere rahatlıkla sığdırılabilir. Geniş ve kullanışlı bir ürün arıyorsanız Samsung RT46K6000WW en ucuz seçeneklerini incelemeye başlayabilirsiniz. Uygun Samsung RT46K6000WW fiyat alternatifleri içinden aradığınız buzdolabına sahip olabilirsiniz.

Samsung RT46K6000WW Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Boyut:   Orta
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Analog
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   468 lt
Toplam Net Hacim:   456 lt
Soğutucu Net Hacim:   344 lt
Dondurucu Net Hacim:   113 lt
Genişlik:   70 cm
Derinlik:   72.6 cm
Yükseklik:   182.5 cm
Hızlı Soğutma:
Hızlı Dondurma:
Şişe Rafı:
Değiştirilebilir Kapı Yönü:
Yıllık Enerji Tüketimi:   323 kWh
Ses Seviyesi:   40 dB
Dondurucu Bölmesi:   Üstten
Ağırlık:   72.5 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   5 kg
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Beyaz

Samsung RT46K6000WW Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Detayları

 • Tasarım
 • Cihaz yerleşimi Serbest
 • Ürün rengi Beyaz
 • Kapı menteşesi Sağ
 • Dahili ekran Hayır
 • Kontrol tipi Rotary
 • Soğutma ortamı R600a
 • Raf malzemesi Tempered glass / Plastic
 • Redresör teknolojisi Evet
 • Performans
 • Toplam net kapasite 453 l
 • İklim sınıfı SN-T
 • Gürültü seviyesi 41 dB
 • Buz makinesi Evet
 • Toplam brüt kapasite 468 l
 • Minimum çalışma ısısı 10 °C
 • Maksimum çalışma ısısı 43 °C
 • Buz kıracağı Hayır
 • Su dispenseri Hayır
 • Su filtresi Hayır
 • Hava filtresi Evet
 • Buzdolabı
 • Buzdolabı net kapasitesi 342 l
 • Buzdolabı iç ışığı Evet
 • No Frost (buzdolabı) Evet
 • Çoklu hava dolaşım sistemi (buzdolabı) Evet
 • Buzdolabı raf sayısı 4
 • Sebze çekmecesi sayısı 1
 • Buzdolabı brüt kapasitesi 345 l
 • Lamba tipleri LED
 • Buzdolabı kapı rafı 5
 • Yumurtalık Evet
 • Buzdolabı
 • Konserve rafı Hayır
 • Dondurucu
 • Buzdolabı yeri üste yerleşmiş
 • Dondurucu net kapasitesi 111 l
 • Dondurma kapasitesi 6 kg/24saat
 • Enerji kesintisinde depolama süresi 16 Saat
 • Yıldız reytingi 4*
 • No Frost (dondurucu) Evet
 • Dondurucu raf sayısı 2
 • Dondurucu brüt kapasitesi 123 l
 • Dondurucu iç ışığı Evet
 • Çoklu hava dolaşım sistemi (dondurucu) Evet
 • Buz kabı Evet
 • Taze besin bölümü
 • Taze alan bölümü Evet
 • Ergonomi
 • Kapı açık alarmı Evet
 • Enerji yönetimi
 • Enerji verimlilik sınıfı A+
 • Yıllık enerji tüketimi 300 kWh
 • Enerji kullanımı 0,822 kWh/24saat
 • Güç kaynağı Elektrik
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik 700 mm
 • Derinlik 726 mm
 • Yükseklik 1825 mm
 • Ağırlık 73,5 kg
 • Ambalaj genişliği 744 mm
 • Ambalaj derinliği 766 mm
 • Ambalaj yüksekliği 1904 mm
 • Paket ağırlığı 80,5 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Samsung RT46K6000WW Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Samsung RT46K6000WW Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Samsung RT46K6000WW Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıArçelik 570464 MB Çift Kapılı No Frost BuzdolabıSamsung RT43K6000WW Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıSamsung RT46K6000S8 Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı
 Samsung RT46K6000WW Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıArçelik 570464 MB Çift Kapılı No Frost BuzdolabıSamsung RT43K6000WW Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıSamsung RT46K6000S8 Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı
Fiyat 13.432,00 TL
54 satıcı
Fiyat Yok 11.707,23 TL
31 satıcı
14.749,00 TL
31 satıcı
Popülerlik1. Popüler Samsung Buzdolabı-7. Popüler Samsung Buzdolabı3. Popüler Samsung Buzdolabı
Ortalama Puan-1 yorum1 yorum1 yorum
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
BoyutOrtaOrtaOrtaOrta
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliAnalogAnalogAnalogAnalog
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim468 lt465 lt454 lt468 lt
Toplam Net Hacim456 lt367 lt443 lt456 lt
Soğutucu Net Hacim344 lt313 lt330 lt344 lt
Dondurucu Net Hacim113 lt93 lt113 lt113 lt
Genişlik70 cm70 cm69.5 cm69.5 cm
Derinlik72.6 cm65.5 cm72.6 cm72.6 cm
Yükseklik182.5 cm185 cm178.5 cm182.5 cm
Hızlı SoğutmaVar---
Hızlı DondurmaVar---
Sesli Uyarı--VarVar
Şişe RafıVar-VarVar
Değiştirilebilir Kapı YönüVar-VarVar
Yıllık Enerji Tüketimi323 kWh287 kWh322 kWh323 kWh
Ses Seviyesi40 dB39 dB40 dB40 dB
Dondurucu BölmesiÜstten-ÜsttenÜstten
Ağırlık72.5 kg-76 kg74 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi5 kg-5 kg5 kg
Enerji SınıfıFA++FF
RenkBeyazBeyazBeyazInox
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı