Samsung

Samsung RT50K6000WW Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

(1 yorum)
Samsung RT50K6000WW Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

38 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

24.174,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 31 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 9 adet 3 iş günü Satıcı: n11/kirmizielma

Ürün Özellikleri: Solo, Büyük, Çift Kapılı, Analog, Ses Seviyesi: 41 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 516 lt, Toplam Net Hacim: 500 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
21.299,00 TL26.11.2023

En Ucuz Samsung RT50K6000WW Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Fiyatları

Piyasa fiyatları (4)

Tüm fiyatlar (28)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Samsung Buzdolapları
Benzer Ürünler

Samsung RT50K6000WW Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

Samsung RT50K6000WW A+ çift kapılı No-Frost buzdolabı bir depolama alanından daha fazlasını sunan modern tasarımıyla öne çıkar.

Sahip olduğu estetik tasarım detayları ve geniş depolama hacmiyle Samsung RT50K6000WW buzdolabı modelinin keyfini sürebilirsiniz.

Sahip olduğu Twin Cooling Plus teknolojisi, buzdolabının tüm bölmelerini ayrı ayrı soğutan cihaz yiyecekleri taze tutmasıyla ve tatları korumasıyla son derece dikkat çekici bir teknik donanıma sahiptir.

Çok farklı ve yenilikçi detaylar ile ileri teknolojiyi bir üründe buluşturabilmiş Samsung RT50K6000WW A+ 516 lt No-Frost buzdolabı aileniz için hayatı daha da kolaylaştırır.

Lider teknoloji markasının en ileri teknik donanımla güçlendirilmiş tesislerinde tasarladığı buzdolabı ile yiyecekleri ilk günkü gibi saklayabilirsiniz ve gıdaların tazeliğini koruyabilirsiniz.

Buzlanmaya neden olmadan yiyecekleri saklayabilen ve soğuğu buzdolabının her bölgesine eşit oranda dağıtan No Frost teknolojisi bulunan ürün yemeklerinizin kısa sürede soğumasını sağlar.

Etkili soğutma özelliği bulunan buzdolabı güçlü ve üstün performansa sahiptir. RT50K6000WW Samsung ürününe evinizde yer açarak şık ve modern tasarımlı bu modelin konforunu mutfağınıza taşıyabilirsiniz.

Samsung RT50K6000WW Önden Görünüm

Samsung RT50K6000WW Buzdolabının Genel Özellikleri

Geniş bir iç hacme sahip Samsung buzdolabı çok yönlü kullanım imkânı sağlamasıyla öne çıkar. Çift kapılı buzdolabı dönüştürülebilir dondurucuya sahiptir böylece üst düzey soğutma kapasitesiyle çalışır.

Solo kullanımlar için uygun olan cihaz dayanıklılığı ve enerji verimiyle büyük beğeni toplar. Kırılmaya karşı dayanıklı özellikte cam rafları bulunan model sayesinde ağır ve geniş hacimli besinleri problem yaşamadan depolayabilirsiniz.

A+ enerji sınıfındaki ürün düşük enerji tüketimine sahiptir ve tasarruflu bir soğutma ve dondurma performansıyla çalışır. Samsung buzdolabının besinleri uzun zaman boyunca en taze haliyle saklama özelliği vardır.

Tüm bu özellikleriyle ilgi gören modelin Twin Cooling Plus, dörtlü dönüşüm modu, LED aydınlatma özellikleri büyük beğeni toplar. Ürünün kaydırılabilir rafları bulunur ve koku giderici özelliği vardır.

R-600A soğutucuya sahip cihaz dijital Inverter kompresöre sahip olup düşük gürültü seviyesiyle çalışır. Çalışır durumdayken buzdolabının dijital Inverter kompresörü sürekli devreye girmeden enerji tasarrufu imkânı sunar.

Soğutma performansını çoklu akış sistemine borçlu olan Samsung buzdolabı bu özelliği sayesinde sıcaklığı eşit miktarda korur.

Çoklu akış sistemi rafların üstündeki havalandırmalar ile cihazı eşit seviyede çalıştırarak aynı zamanda her bölmede gıdaları uzun süre taze tutacak şekilde saklar.

10 yıllık kompresör garantisine sahip buzdolabı nem seviyesine ve kullanım stiline göre hassas ayarlamalar yapar. Dayanıklı yapısıyla dijital Inverter kompresör aşınmaları ve yıpranmaları azaltarak ve gürültüyü en düşük seviyeye indirerek 10 yıllık garanti sağlar.

Samsung RT50K6000WW Sol Çapraz Görünüm

Samsung RT50K6000WW Buzdolabının En Çok Öne Çıkan Özellikleri

Samsung RT50K6000WW buzdolabının Twin Cooling Plus teknolojisi ürünün en çok öne çıkan özelliklerinden biridir. Üstten donduruculu cihaz geleneksel bir buzdolabında yüzde 30 olan nem düzeyini yüzde 70 seviyelerinde tutarak yiyecek tazeliklerini korumak için elverişli ve en ideal ortamı sağlar.

Bu teknolojinin yüksek performansıyla cihaz içerisinde malzemeler kurumaz ve daha uzun süreler boyunca tazeliğini korur. Lezzetiyle dikkat çeken ve kokusuz donmuş yiyeceklerin keyfini Twin Cooling Plus teknoloji sayesinde sürebilirsiniz.

Twin Cooling Plus sistemi yiyeceklerin kokularının dondurucu kısmına yayılmasını önler ve bunu, tüm bölümleri aynı anda aynı seviyede soğutarak sağlar.

Bu sayede donmuş gıdalar orijinal tadıyla daha uzun süreler korunabilir. Ayrıca Samsung buzdolabının 4 dönüşüm modu enerji tasarrufu ve yüksek performansıyla öne çıkar.

4 dönüşüm modu yiyecekleri saklarken kullanıcılara esneklik kazandırır. Yiyecekleri farklı nedenlerden ötürü taze tutmak için dondurucuyu bu sistem ile buzdolabına dönüştürebilirsiniz.

Buzdolabının arkasındaki bölümlerde bulunan yiyeceklere de daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Buzdolapları kullanılırken cihazın içine erişimde genelde engellere takılırız.

Ancak Samsung buzdolabının kolay kayan rafıyla yiyecekler etkili bir şekilde saklanabilir, düzenlenebilir ve bunlara erişim kolaylaşır. Üstelik arkalarda ya da köşelerdeki gıdalara da kayan raflara kolayca erişebilirsiniz.

Buzdolabının dijital Inverter kompresörü de gücüyle ürünün en çok öne çıkan özelliklerindendir. Soğutma ihtiyacınıza göre kompresör hızı otomatik şekilde 7 farklı düzeyde ayarlayabilirsiniz.

Böylelikle daha az enerji harcarsınız, gürültü en düşük seviyeye iner ve uzun yıllar boyunca ürün yıpranmadan ve eskimeden çalışır.

Samsung RT50K6000WW Sağ Çapraz Görünüm

Samsung RT50K6000WW Buzdolabının Modern Tasarımı

Göz dolduran bir tasarıma sahip Samsung RT50K6000WW özellikleri ile mutfaklara şık ve modern estetik bir hava kazandırır. Mutfaklarınızda bu ürünle en ideal ortamı yaratabilirsiniz.

Ayrıca mutfakta fazla yer kaplamayacak olan Samsung RT50K6000WW/TR A+ 516 lt No-Frost buzdolabı 78 x 178 x 72 cm ölçülere sahiptir. 504 litrelik kapasitesiyle geniş bir iç hacmi olan ürünün dondurucu hacmi de 127 litredir. 78 kg ağırlığındaki ürünün yerini kolayca değiştirebilirsiniz.

Toplamda 4 rafa sahip model kaydırılabilir raflarıyla oldukça ergonomik yapıdadır. Rafları dayanıklı temperli camdan üretilmiş buzdolabının 1 adet sebze ve meyve çekmecesi bulunur.

Yumurta ve kahvaltılık bölmelerine sahip ürünün büyük bölmeleri de bulunur. Cihazın iç kısmı LED aydınlatmaya sahip olup dondurucuda 1 adet raf mevcuttur.

Samsung RT50K6000WW 516 lt A+ enerji sınıfı No-Frost buzdolabı beyaz rengiyle göz alıcı bir görünüme sahiptir. Pratiklik sağlayan ergonomik bir tasarımı bulunan buzdolabı sayesinde konforu yaşam alanınıza taşıyabilirsiniz.

Parlak görünümüyle alanlara şıklık katabilecek cihazın kullanımı son derece pratik olup yemekleri en taze haliyle saklayabilirsiniz. Samsung markasının tüketiciyle buluşturduğu model tüm beklentileri en iyi şekilde karşılayabilir.

İş yerinizde de az yer kaplaması nedeniyle tercih edebileceğiniz Samsung buzdolabı çıkıntısız yüzeyi ile düz bir görünümdedir. Zamanınızı buz çözme işine ayırmamanız için No Frost teknolojisiyle donatılmış ürün, hızlı soğutma özelliği ile işlerinizi kolaylaştırır.

Kullanıcıların yaptığı Samsung RT50K6000WW kullanıcı yorumları ve görüşlerini incelediğinizde ürünün şıklığıyla öne çıkan tasarım detaylarını daha yakından inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Samsung RT50K6000WW Dondurucu Özelliği

Samsung RT50K6000WW ile RT62K7040SL’nin Arasındaki Farklar

Samsung RT62K7040SL modeli SpaceMax saklama alanı özelliğiyle Samsung RT50K6000WW buzdolabından ayrılır. Daha geniş iç hacim sağlayan bu özelliğe sahip Samsung RT62K7040SL modelinin ayrıca 5 dönüşüm modu bulunur.

Samsung RT62K7040SL modelinin Power Cool özelliği de gıdaları daha hızlı soğutur. Bunun yanı sıra Samsung RT62K7040SL modelinin çıkarılabilir sebze haznesi mevcuttur.

RT50K6000WW fiyat olarak da Samsung RT62K7040SL buzdolabından farklı seviyededir. İki modelde de ortak olan özellik Twin Cooling Plus sisteminin olmasıdır.

Samsung RT50K6000WW Detay

En Cazip Samsung RT50K6000WW Buzdolabı Fiyat Seçenekleri

Üstün filtre özelliği ile zararlı bakterileri engelleyen ve böylece kötü koku oluşumunun önüne geçen Samsung RT50K6000WW fiyat bakımından performansına ve kalitesine göre son derece uygun seviyededir.

Kullanışlılığıyla öne çıkan model üstün teknik özelliklerle donatılmış olarak uygun ve cazip bir fiyat seviyesiyle tüketicilere satışa sunulur. Yemekleri uzun süre taze tutan ve üst düzey soğutma kapasitesi bulunan cihaz, No Frost teknolojisiyle kullanıcılardan tam not almayı başarır.

Samsung RT50K6000WW yorum ve analizleri gördüğünüzde kullanıcı memnuniyetine şahit olmak mümkün. İleri teknolojisiyle ilgi gören buzdolabının fiyat seçeneklerini inceleyerek bütçenize uygun ürünü sipariş edebilirsiniz.

Buzdolabının daha ayrıntılı teknik detaylarını bulabileceğiniz kılavuz yardımıyla ürünü kullanmak için gereken yönergeleri takip ederek kurulumu gerçekleştirmek son derece kolaydır.

Farklı dönemlerdeki indirimlerle sahip olduğu üstün teknik donanıma rağmen uygun fiyatlı ürün ile kendiniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz. Modern detaylarıyla büyük ilgi gören Samsung buzdolabının kendinize alabileceğiniz gibi sevdikleriniz için de tercih edebilirsiniz.

Samsung RT50K6000WW Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Samsung RT50K6000WW Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Samsung RT50K6000WW Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Analog
Ses Seviyesi:   41 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   516 lt
Toplam Net Hacim:   500 lt
Soğutucu Net Hacim:   377 lt
Dondurucu Net Hacim:   127 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   342 kWh
Genişlik:   78.5 cm
Derinlik:   72 cm
Yükseklik:   178.5 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Beyaz
Dondurucu Bölmesi:   Üstten
Ağırlık:   81.5 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   5.6 kg

Samsung RT50K6000WW Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Detayları

 • Tasarım
 • Cihaz yerleşimi Serbest
 • Ürün rengi Beyaz
 • Kapı menteşesi Sağ
 • Dahili ekran Hayır
 • Kapı montajı Kapı üstü kapı
 • Kontrol tipi Rotary
 • Soğutma ortamı R600a
 • Raf malzemesi Tempered glass / Plastic
 • Redresör teknolojisi Evet
 • Performans
 • Toplam net kapasite 500 l
 • Gürültü seviyesi 41 dB
 • Toplam brüt kapasite 516 l
 • Hava filtresi Evet
 • Buzdolabı
 • Buzdolabı net kapasitesi 375 l
 • Buzdolabı iç ışığı Evet
 • No Frost (buzdolabı) Evet
 • Çoklu hava dolaşım sistemi (buzdolabı) Evet
 • Buzdolabı raf sayısı 4
 • Sebze çekmecesi sayısı 1
 • Buzdolabı brüt kapasitesi 378 l
 • Lamba tipleri LED
 • Buzdolabı kapı rafı 5
 • Yumurtalık Evet
 • Dondurucu
 • Buzdolabı yeri üste yerleşmiş
 • Dondurucu
 • Dondurucu net kapasitesi 125 l
 • Dondurma kapasitesi 1 kg/24saat
 • Enerji kesintisinde depolama süresi 16 Saat
 • Yıldız reytingi 4*
 • No Frost (dondurucu) Evet
 • Dondurucu raf sayısı 2
 • Dondurucu brüt kapasitesi 138 l
 • Dondurucu iç ışığı Evet
 • Çoklu hava dolaşım sistemi (dondurucu) Evet
 • Buz kabı Evet
 • Taze besin bölümü
 • Taze alan bölümü Evet
 • Enerji yönetimi
 • Enerji verimlilik sınıfı A+
 • Yıllık enerji tüketimi 315 kWh
 • Enerji kullanımı 0,863 kWh/24saat
 • Güç kaynağı Elektrik
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik 790 mm
 • Derinlik 720 mm
 • Yükseklik 1785 mm
 • Sapsız derinlik 72 cm
 • Ağırlık 81,5 kg
 • Ambalaj genişliği 846 mm
 • Ambalaj derinliği 770 mm
 • Ambalaj yüksekliği 1874 mm
 • Paket ağırlığı 87,5 kg
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

500 lt Buzdolabı Çift Kapılı Buzdolabı Büyük Boy Buzdolabı Beyaz Buzdolabı No Frost Buzdolabı Solo Buzdolabı

Ortalama Puan
4.0 1 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Samsung RT50K6000WW Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Samsung RT50K6000WW Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıSamsung RT46K6000WW Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıSamsung RT46K6000S8 Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıSamsung RT50K6000S8 Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı
 Samsung RT50K6000WW Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıSamsung RT46K6000WW Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıSamsung RT46K6000S8 Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıSamsung RT50K6000S8 Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı
Fiyat 24.174,00 TL
38 satıcı
19.649,05 TL
10 satıcı
22.869,00 TL
8 satıcı
23.710,67 TL
32 satıcı
Popülerlik9. Popüler Samsung Buzdolabı6. Popüler Samsung Buzdolabı--
Ortalama Puan1 yorum-1 yorum1 yorum
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
BoyutBüyükOrtaOrtaBüyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliAnalogAnalogAnalogAnalog
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim516 lt468 lt468 lt516 lt
Toplam Net Hacim500 lt456 lt456 lt504 lt
Soğutucu Net Hacim377 lt344 lt344 lt377 lt
Dondurucu Net Hacim127 lt113 lt113 lt127 lt
Genişlik78.5 cm70 cm69.5 cm78.5 cm
Derinlik72 cm72.6 cm72.6 cm72 cm
Yükseklik178.5 cm182.5 cm182.5 cm178.5 cm
Hızlı Soğutma-Var--
Hızlı Dondurma-Var--
Sesli Uyarı--Var-
Şişe Rafı-VarVarVar
Değiştirilebilir Kapı Yönü-VarVarVar
Yıllık Enerji Tüketimi342 kWh323 kWh323 kWh342 kWh
Ses Seviyesi41 dB40 dB40 dB40 dB
Dondurucu BölmesiÜsttenÜsttenÜsttenÜstten
Ağırlık81.5 kg72.5 kg74 kg76 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi5.6 kg5 kg5 kg5.6 kg
Enerji SınıfıFFFF
RenkBeyazBeyazInoxInox
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı