Arama Takip Listem Sepetim
Samsung

Samsung RT62K7040SL Twincooling Plus A+ Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

(1 yorum)

14 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

18.849,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 20 dakika önceStokta 9 adet1 iş günüSatıcı: Pttavm/SmartEvim

Ürün Özellikleri: Solo, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 41 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 631 lt, Toplam Net Hacim: 620 lt... Devamını gör

150,00 TL fark ile Teknosa seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Samsung RT62K7040SL Twincooling Plus A+ Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (14)

En Popüler Samsung Buzdolapları
Benzer Ürünler

Samsung RT62K7040SL Twincooling Plus A+ Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Üstün teknolojilere sahip elektronik ürünleriyle Samsung, kullanıcılarının hayatını kolaylaştırır. RT62K7040SL model Samsung buzdolabı da özellikleriyle markasının öne çıkan seçeneklerinden biridir.

Samsung RT62K7040SL buzdolabında bulunan teknolojiler, yiyeceklerinizin ilk günkü tazeliğini her zaman korumasını sağlar. Üstelik yiyeceklerin kokusunun karışmasını önleyen bu buzdolabı, kapağı her açtığınızda ferah ve temiz bir havayla karşılaşmanıza imkan tanır.

Eşsiz teknolojilerle kullanıcılarının hayatına dokunan Samsung RT62K7040SL yorumlar açısından da tam not alır. Daha geniş saklama alanına sahip olan Samsung buzdolabı, tüm malzemelerinizi kolayca saklayabilmenize yardımcı olur.

Üründe bulunan farklı dönüşüm modları, daha esnek bir kullanım imkanını beraberinde getirir. Enerji verimliliği için her zaman üstün çaba gösteren Samsung RT62K7040SL buzdolabı ile yüksek faturalardan da endişe etmenize gerek kalmaz.

Hayatınıza dahil edebileceğiniz Samsung RT62K7040SL üstten donduruculu buzdolabı ile yiyeceklerinizi korumak ve saklamak daha da kolay bir hâle gelir.

Bir önceki modellere göre daha geniş kapasite, daha kullanışlı iç dizayn ve gelişmiş teknolojiler sunan Samsung RT62K7040SL buzdolabı, bu yönüyle de kullanıcılarının beğenisini kazanır.

Tüm yeni özellikleriyle Samsung’un bu üstün teknolojik buzdolabı modeli, gıdalarınızı güvenle saklayabilmenize imkan tanır.

Samsung RT62K7040SL Önden Görünüm

Samsung RT62K7040SL Twin Cooling Plus ve Dönüşüm Modları

Samsung RT62K7040SL Twin Cooling PlusTM teknolojili üstten donduruculu buzdolabı, nemliliği iki kattan fazla artırır. Böylece buzdolabına koyduğunuz her bir yiyecek tazeliğini uzun süre boyunca koruyabilirsiniz.

Yiyecekleri kurutmadan koruyan Twin Cooling Plus teknolojisi, meyve ve sebzeler için de ideal ortamı yaratarak ilk günkü tazeliklerini haftalar boyunca sürdürebilmelerini sağlar. Twin Cooling Plus aynı zamanda yiyeceklerinizin kokularının karışmasını önler.

Gıda kokularının dondurucudan buzdolabına doğru kaymaması ve birbirine karışmaması için her bir bölmeyi ayrı ayrı soğutan ürün, donmuş yiyeceklerin ideal tatlarının daha uzun süre korunmasına yardımcı olur.

RT62K7040SL Twin Cooling Plus buzdolabı, kullanıcılarını sınırlandırmaz. Böylece istediğiniz bölmeyi istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Beş dönüşüm modu özelliği saklamada büyük bir esneklik sağlar.

Beş dönüşüm modu sayesinde taze tutmanız gereken tüm gıdalarınız için dondurucuyu buzdolabına dönüştürebilirsiniz. Aynı zamanda çok fazla alana ihtiyaç duymadığınız zamanlarda dondurucuyu tamamen devre dışı bırakabilir ve enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

Beş dönüşüm modu, dondurucu ve buzdolabı, yalnızca üstten dondurucu, iki taraflı buzdolabı, üstten buzdolabı ve alttan buzdolabı şekilleriyle kullanım yapabilmenizi sağlar.

Samsung RT62K7040SL özellikleri ile kullanıcılarını memnun eder. Buz yapma ve içecekleri soğutma için ekstra özellikler sunan ürün ile ihtiyaçlarınız kolayca karşılayabilirsiniz.

Modelde yer alan Power Cool teknolojisi, tek bir dokunuşla içeceklerinizi ve yiyeceklerinizi soğutur. Power Freeze ise gıdalarınızı hızlıca dondurmak ve kolayca buz hazırlamak için kullanabileceğiniz bir özelliktir.

Samsung RT62K7040SL Sağdan Görünüm

Samsung RT62K7040SL No Frost Buzdolabı Teknik Özellikleri

Samsung RT62K7040SL A+ 631 LT Inox buzdolabı, daha az enerjiyle daha uzun süre çalışabilir. Dijital Inverter soğutma teknolojisine sahip olan ürün, soğutma talebine göre motorunun çalışma hızını 7 seviye arasında sürekli olarak ayarlar.

Bu sayede gerekli durumlarda tüketilen enerji artar ve gerekli durumlarda da azalır. Enerji verimliliğini artıran ürün, uzun ömürlü performans da gösterir.

Eskimeyi ve yıpranma oranını da büyük ölçüde düşüren Samsung RT62K7040SL buzdolabı, uzun yıllar ilk günkü performansıyla sizinle birlikte kalır.

Samsung RT62K7040SL üstten donduruculu buzdolabı, enerji verimliliği için ekstra çaba gösterirken sesi de azaltır. Daha sessiz çalışan Samsung buzdolabı, çalıştığı süre zarfı boyunca sizi ve çevredeki diğer kişileri hiçbir şekilde rahatsız etmez.

Samsung buzdolabı sayesinde hem düşük ses seviyesi hem de düşük faturaların avantajını yaşayabilirsiniz.

Ön kapakta yer alan LED ekranıyla kontrolünü kolaylaştıran Samsung RT62K7040SL üstten donduruculu buzdolabı, soğutucusu, dondurucu kapasitesi, enerji verimliliği sınıfı ve daha fazlasıyla teknik özellikler bakımından tüm beklentileri karşılamayı başarır.

Samsung RT62K7040SL Soldan Görünüm

Samsung RT62K7040SL Buzdolabı Tasarımı

Samsung RT62K7040SL, görünümü ve kullanışlılığı ile beğeni kazanır. Kolay kullanımlı iç tasarım, yiyeceklerinizi hızlıca bulup servis edebilmenize imkan tanır.

Kompakt tasarıma sahip çıkarılabilir küçük ön haznesi sayesinde yiyeceklerinizi kolayca saklayabilirsiniz. Hazırlıklarınızı masaya hızlıca servis edebilmenize yardımcı olan meze haznesinin yanı sıra yüksek verimlilikli LED’leriyle de öne çıkan ürün, kullanımını kolaylaştırmaya devam eder.

LED aydınlatma sistemi, geleneksel sistemlere göre hem daha ince hem de daha şık görünür. Üstelik daha tasarruflu olan bu sistem, harcanan elektrik miktarını da düşürür.

Samsung RT62K7040SL buzdolabının iç kısmında üst tarafta yer alan ışık, her bir köşeyi hem daha net hem de daha güzel görebilmenize imkan tanır. Bu sayede buzdolabının içerisinde aradığınız tüm malzemeleri kolayca bulabilirsiniz.

SpaceMax teknolojisine sahip olan Samsung RT62K7040SL yorum kısmında da beğeni toplar. Bu teknoloji, dış boyutları artırmadan iç kapasiteyi yükseltir.

Daha fazla alan yaratan SpaceMax, 620 litreye kadar saklama kapasitesi sunar. Bu da yaptığınız tüm alışveriş için ideal bir alan anlamına gelir.

Daha geniş saklama alanlı Samsung RT62K7040SL üstten donduruculu buzdolabı, dış görünümüyle de beğeni kazanır. Samsung RT62K7040SL buzdolabı tüm bunların yanı sıra çelik malzemesi sayesinde kolay temizleme imkanı sunar.

Aynı zamanda bu malzeme, ürünün dayanıklılığını artırır. Böylece buzdolabınız, uzun yıllar boyunca ilk günkü görünümünü korur. Mutfağınıza modernliği ve yeniliği taşıyan ürün, hem tasarımıyla, hem zarafetiyle hem de kullanışlılığı ile tam not alır.

Samsung RT62K7040SL İç Detay Boş Görünüm

Samsung RT62K7040SL’nin RT22SCSW2 Modelinden Farkları

Samsung RT22SCSW2 modelinde %30 olan nemliliği Samsung RT62K7040SL %70’lere çıkarır. Bu da malzemelerin daha taze kalmasına olanak tanır.

Yiyeceklerinizi bir önceki modele göre daha iyi koruyan Samsung RT62K7040SL, kokuların karışmasına da engel olur. Aynı zamanda bu yeni model, daha geniş saklama alanına sahip olduğundan daha fazla gıdayı saklayabilmenizi sağlar.

Yeni Twin Cooling Plus teknolojisi, dönüşüm modları, daha sessiz motor özelliği ve diğer birçok yönüyle Samsung RT62K7040SL, RT22SCSW2 modelinden ayrılır.

Samsung RT62K7040SL İç Detay Dolu Görünüm

Samsung RT62K7040SL Buzdolabı Artı ve Eksi Özellikleri

Samsung RT62K7040SL buzdolabı, gelişmiş özellikleriyle kullanıcılarına kolaylık sunar. Fakat her ürünün olduğu gibi Samsung RT62K7040SL’in de artı ve eksileri vardır. Bu artı ve eksiler şöyle sıralanır:

 • Twin Cooling Plus teknolojisiyle soğutma konusunda üstün performans gösteren ürün, yine aynı teknolojiyle kokuların birbirine karışmasını da önler.
 • Sessizliği ve üstün enerji verimliliği, ürünün kullanımında yaşayabileceğiniz sorunların önüne geçer. Aynı zamanda Samsung RT62K7040SL fiyat açısından da kullanıcılarını memnun eder.
 • İdeal soğutma aralığıyla yiyecekleriniz için en uygun koşulları sağlayan Samsung RT62K7040SL üstten donduruculu buzdolabı, gıdaların kısa bir süre içerisinde bozulmasını engeller. Bölmelerin dönüşüm modlarıyla farklı şekillerde kullanılabilmesi Samsung RT62K7040SL buzdolabının daha kullanışlı hâle gelmesine imkan tanır.
 • Rengi, tasarımı ve tüm görünüşüyle beğeni kazanan Samsung RT62K7040SL üstten donduruculu buzdolabı, kullanıcılarının birçok açıdan memnuniyetini kazanmayı başarır.

Samsung RT62K7040SL fiyat açısından da beğeni kazanır. Samsung RT62K7040SL buzdolabının bazı eksi yönleri de bulunur. Kullanıcılar yorumlarda bazı özelliklerin yetersiz olduğunu belirtir. Bu eksiler şöyle sıralanır:

 • Dijital ekranının yeterince gelişmiş olmaması, kapı kolunun normalden biraz büyük olması, alt çekmecelerin kapasitesinin yetersizliği Samsung RT62K7040SL buzdolabının eksi yönleri arasında bulunur.
 • Aynı zamanda iç aydınlatmanın da yeterince iyi olmaması kullanıcıların memnun kalmadığı özellikler arasında yer alır.

Kullanıcılar daha fazla özellikle, daha yenilikçi bir dijital ekran ve ideal bir tasarımla üründen daha fazla memnuniyet duyacaklarını belirtir.

Samsung RT62K7040SL en ucuz ve işlevsel buzdolapları arasında bulunur. Dönemsel indirimler ve kampanyalar olduğunda RT62K7040SL fiyat açısından daha da uyguna düşebilir.

Siz de yenilikçi bir buzdolabı arayışındaysanız Samsung RT62K7040SL buzdolabının diğer tüm teknik özelliklerini inceleyebilir; yeni buzdolabınıza özel avantajlarla sahip olabilirsiniz.

Samsung RT62K7040SL Twincooling Plus A+ Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Samsung RT62K7040SL Twincooling Plus A+ Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Samsung RT62K7040SL Twincooling Plus A+ Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   41 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   631 lt
Toplam Net Hacim:   620 lt
Soğutucu Net Hacim:   459 lt
Dondurucu Net Hacim:   161 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   400 kWh
Genişlik:   83 cm
Derinlik:   78.8 cm
Yükseklik:   186 cm
Enerji Sınıfı:   A+
Renk:   Inox

Samsung RT62K7040SL Twincooling Plus A+ Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Detayları

 • Tasarım
 • Cihaz yerleşimiSerbest
 • Ürün rengiPaslanmaz çelik
 • Kapı menteşesiSağ
 • Döner kapıHayır
 • Dahili ekranEvet
 • Kapı montajıKapı üstü kapı
 • Kontrol tipiDokunmatik
 • Muhafaza malzemesiPlastik
 • Raf malzemesiTemperli cam
 • Kompresör sayısı1
 • Redresör teknolojisiEvet
 • Performans
 • Toplam net kapasite620 l
 • Gürültü seviyesi41 dB
 • Buz makinesiEvet
 • Toplam brüt kapasite631 l
 • Maksimum çalışma ısısı43 °C
 • Su dispenseriHayır
 • Hava filtresiEvet
 • Buzdolabı
 • Buzdolabı net kapasitesi459 l
 • Buzdolabı iç ışığıEvet
 • No Frost (buzdolabı)Evet
 • Çoklu hava dolaşım sistemi (buzdolabı)Evet
 • Buzdolabı raf sayısı4
 • Sebze çekmecesi sayısı2
 • Ekstra soğutma fonksiyonuEvet
 • Buzdolabı brüt kapasitesi461 l
 • Lamba tipleriLED
 • YumurtalıkEvet
 • Dondurucu
 • Buzdolabı yeriüste yerleşmiş
 • Dondurucu net kapasitesi161 l
 • Dondurma kapasitesi10 kg/24saat
 • Enerji kesintisinde depolama süresi20 Saat
 • Yıldız reytingi4*
 • No Frost (dondurucu)Evet
 • Dondurucu raf sayısı1
 • Dondurucu brüt kapasitesi170 l
 • Dondurucu iç ışığıEvet
 • Çoklu hava dolaşım sistemi (dondurucu)Evet
 • Taze besin bölümü
 • Taze alan bölümüEvet
 • Ergonomi
 • Kapı açık alarmıEvet
 • Enerji yönetimi
 • Enerji verimlilik sınıfıA+
 • Yıllık enerji tüketimi400 kWh
 • Enerji kullanımı1,096 kWh/24saat
 • Güç kaynağıElektrik
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik836 mm
 • Derinlik788 mm
 • Yükseklik1862 mm
 • Sapsız derinlik64,7 cm
 • Ağırlık99 kg
 • Ambalaj genişliği892 mm
 • Ambalaj derinliği776 mm
 • Ambalaj yüksekliği1980 mm
 • Paket ağırlığı107 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.52 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • Yalçın B.111 yorum
  528 beğeni
  Yalçın B.6 Kasım 2020
  Hacim olarak büyük olduğu için aylık alışverişte de her şey için yer bulmak mümkün oluyor. Aydınlatması var, her şeyi rahatlıkla görebiliyorsunuz. Tatil modu olduğu için uzun süreli kullanımlarda enerji tasarrufu sağlamak açısından avantaj sağlıyor. Sessiz çalışıyor. Sebze ve meyve gibi kolay bozulan besinler uzun süre korunuyor.
  • Alışverişçi resmi

Samsung RT62K7040SL Twincooling Plus A+ Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Samsung RT62K7040SL Twincooling Plus A+ Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıSamsung RT62K7040WW/TR Twincooling Plus Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıSamsung RT62K7060SL Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıBosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost Buzdolabı
 Samsung RT62K7040SL Twincooling Plus A+ Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıSamsung RT62K7040WW/TR Twincooling Plus Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıSamsung RT62K7060SL Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıBosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost Buzdolabı
Fiyat18.849,00 TL
14 satıcı
18.399,00 TL
15 satıcı
22.499,00 TL
1 satıcı
23.663,00 TL
1 satıcı
Popülerlik-7. Popüler Samsung Buzdolabı--
Ortalama Puan1 yorum2 yorum5 yorum
Wi-FiYokYokYokYok
Cam KapılıYokYokYokYok
RetroYokYokYokYok
SebilliYokYokYokYok
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
Tipi---Kombi Tipi
BoyutBüyükBüyük-Büyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Ses Seviyesi41 dB41 dB-40 dB
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim631 lt631 lt-682 lt
Toplam Net Hacim620 lt620 lt631 lt619 lt
Soğutucu Net Hacim459 lt459 lt-479 lt
Dondurucu Net Hacim161 lt161 lt-140 lt
Yıllık Enerji Tüketimi400 kWh400 kWh-252 kWh
Genişlik83 cm83.6 cm83.6 cm86 cm
Derinlik78.8 cm78.8 cm78.8 cm84 cm
Yükseklik186 cm186 cm186.2 cm186 cm
RenkInoxBeyazInoxInox
AkıllıYokYokYokYok
Enerji SınıfıA+A+A+A+++
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı