Arama Takip Listem Sepetim
Samsung

Samsung RT62K7040WW/TR Twincooling Plus Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

(2 yorum)

14 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

18.399,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 17 dakika önceStokta 10 adetYarın kargodaSatıcı: Pttavm/SmartEvim

Ürün Özellikleri: Solo, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 41 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 631 lt, Toplam Net Hacim: 620 lt... Devamını gör

100,00 TL fark ile Turkcell seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Samsung RT62K7040WW/TR Twincooling Plus Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Fiyatları

Tüm fiyatlar (14)

En Popüler Samsung Buzdolapları
Benzer Ürünler

Samsung RT62K7040WW/TR Twincooling Plus Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

Samsung RT62K7040WW buzdolabı modeli yüksek performansı ergonomi ve estetik görünüm ile buluşturur. Üstten donduruculu solo tipi ürün geniş iç hacmi ve fonksiyonelliği ile yiyecekleri güvenli ve taze biçimde depolayabilme fırsatı sunar.

Samsung RT62K7040WWTR No Frost Buzdolabı Genel Görünüm

Kaliteli ve sağlam malzemelerden imal edilmesi ise uzun süre eskime ya da deformasyon gibi problemler yaşanmaksızın kullanım avantajını beraberinde getirir.

Teknik ve tasarımsal özelliklerine ek olarak marka teknolojilerine de bünyesinde yer vermesi, RT62K7040WW buzdolabını kendi sınıfındaki cihazlar içerisinde bir adım öne çıkarır. Yeni nesil teknik özelliklerin verimliliği markanın kendi geliştirdiği bu sistemler ile artırılır.

Geniş soğutucu ve dondurucu bölmesinin iç dizaynı gıdaları düzenli şekilde organize etmeyi, istenilen malzemelere kolayca erişebilmeyi mümkün kılar. Raf adedi, raf aralıkları, dolap kulpları ve özel bölmeleri de dahil pek çok birim cihaz işlevselliğini ve kullanıcı konforunu doğrudan artırır.

Temperli cam teknoloji soğutucu ve dondurucu raflar hem göze hitap eder hem de ergonomiyi artırır. Rafların geniş bölme aralıkları farklı yükseklikteki yiyecekleri ve mutfak malzemelerini cihaza yerleştirme olanağı sunar.

Cam rafların yük kapasitesinin fazla olması da depolama anlamında işinizi kolaylaştırır. Çoklu raf sistemi ise yiyecekleri üst üste yığmak yerine, her malzemeyi kolay erişilebilecek şekilde düzenlemenizi sağlar. Üstelik tüm bu nitelikler düşük enerji tasarrufu ile kullanıcılara sunulur.

Modern ve Sağlam Samsung RT62K7040WW Tasarımı

Samsung RT62K7040WW buzdolabı seçkisinde bir adet soğutucu ve bir adet dondurucu bölme yer alır. Üstten donduruculu dizaynın tercih edilmesi, sık biçimde kullanılan soğutucu alanına kolayca erişmenizi sağlar.

Ürün, 836 x 1862 x 788 mm net boyut, 93.5 kg net ağırlık ve 836 mm net genişlik değerlerine sahiptir. Menteşeli kasanın net yüksekliği 1862 mm’ye tekabül eder. Derinlik ise kapı kolu ile birlikte 788 mm ve kapı kolu olmadan 746 mm gelir.

Cihazın özel boyutları geniş bir depolama alanı sağlar. Ayrıca, özel kapı kulpları sayesinde her iki kapak da anlık olarak rahatlıkla açılıp kapatılabilir.

Samsung RT62K7040WWTR No Frost Buzdolabı İç Görünüm

Tasarıma dair dikkat çeken bir diğer nüans ise beyaz renkli gövde yapısıdır. Beyaz rengin ilgi çekici tonu ile çevrelenen gövde sayesinde Samsung RT62K7040WW TR buzdolabı hem farklı dekorasyon tarzlarına adapte olabilir hem de bulunduğu alana ferah bir hava katar.

Ürünün iç bölmeleri de estetik görünümü ve kullanışlı iskeleti ile farkını ortaya koyar. Şeffaf raflar sayesinde dolap içerisindekileri daha rahat görmeniz sağlanır. Ayrıca transparan tasarım ışık geçişi sağladığından, iç aydınlatmanın verimliliği de artar.

Samsung RT62K7040WW yorumlar incelendiğinde bu özelliğin buzdolabının kullanımını daha etkili ve keyifli kıldığını gözler önüne serer.

Samsung RT62K7040WW Modelinin Benzerlerinden Ayrılan Özellikleri

Samsung buzdolabı RT62K7040WW modeli 461 litrelik soğutucu kapasitesi ile sizlere ulaşır. Benzer modellerden birçok özelliği ile ayrılan bu üründe, farklı tür gıdaları zahmetsizce depolayabilmeniz adına çoklu raf sistemi tercih edilir.

Tasarımda toplamda 4 adet soğutucu rafına yer verilir. Raf aralıkları, yiyecekleri yerleştirme ve buzdolabından çıkarma süreçlerinde işinizi kolaylaştırır.

Samsung RT62K7040WWTR No Frost Buzdolabı Kapak Açık Görünüm

Raflarda kullanılan temperli cam, diğer bölmeleri görebilmenizi sağlaması bir yana, kaliteli ve dayanıklı bir çerçeve de çizer. Temperli cam teknolojisi daha yüksek darbe direnci ve daha fazla ağırlık kapasitesi ile farkını ortaya koyar.

İçeriyi daha net biçimde görebilmeniz ise iç kısımda yer alan led ışıklandırma ile sağlanır. Üst led konumlandırmalı aydınlatma hem soğutucunun her noktasını görmenize hem de gıdaları daha iyi şekilde birbirinden ayırt etmenize yardımcı olur.

RT62K7040WW Samsung buzdolabının soğutucu bölümünde 2 adet sebze ve meyve çekmecesi, özel meze bölümü ve yumurta bölmesi de bulunur.

Geniş bölümler yüksekliği ve derinliği daha fazla olan mutfak malzemelerini ya da yiyecekleri rahatlıkla buzdolabına yerleştirme fırsatı sunar.

Soğutucuda içecek, şişe vb. malzemeleriniz için özel kapı rafı da yer alır. 5 adet kapı rafı yüksek şişeler için depolama alanı görevi görür, ekstra alan sunar ve içeceklere anlık erişim sağlar.

Samsung RT62K7040WW kullanıcı yorumları, soğutucunun günlük kullanımdaki işlevselliğini net bir şekilde ortaya koyar.

Samsung RT62K7040WW No Frost Dondurucu

Samsung RT62K7040WW özellikleri arasında öne çıkan önemli bir faktör de dondurucudur. Soğutucu üzerine konumlandırılan bu bölüm, maksimum performans ve işlevsellik elde etmenize odaklanır.

Dondurucuda Twist buz yapıcı, iç ışıklandırma ve raf sistemine yer verilir. İç led aydınlatma bulunması, dondurucu ışıklandırması bulunmaya modellere kıyasla daha kullanışlı bir yapı sergiler.

Tıpkı soğutucuda olduğu gibi dondurucu bölmesinde de tüm iç alanı net biçimde görmeniz mümkün olur. İç haznede 1 adet ve kapakta 2 adet olmak üzere toplam 3 tane raf sizleri karşılar.

Raf dizaynı hem yiyecekleri daha organize şekilde depolama fırsatı tanır hem de bir şey çıkarma ve yerleştirme sürecini daha etkili kılar.

Samsung RT62K7040WWTR No Frost Buzdolabı İçi Dolu Görünüm

İç rafta da temperli cam tercih edilir. Soğuğa dayanıklı cam, cihazın maksimum dondurucu seviyesinde dahi zarar görmez. Samsung RT62K7040WW No-Frost buzdolabı buzları otomatik olarak çözebilir. Kendi kendine buz çözen bu sistem sayesinde kullanıma bağlı olarak karlanma oluşmaz, böylece düzenli olarak manuel şekilde buz eritme meşakkati ile sizleri uğraştırmaz.

Dondurucu ve soğutucunun nitelikleri dikkate alındığında Samsung RT62K7040WW fiyat anlamında avantajlı bir seçenek sunar. Siz de modelin özelliklerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun tercihte bulunabilirsiniz.

Samsung Teknolojilerinden Güç Alan RT62K7040WW Buzdolabı Modeli

Samsung RT62K7040WW A+ 620 lt No-Frost beyaz buzdolabı marka uzmanlarınca geliştirilen sistemlerden ve tasarımsal nüanslardan beslenir. Marka teknolojileri, Samsung buzdolabı modelini benzer donanım özelliklerine sahip cihazlardan ayırır.

Yeni nesil teknolojilerle tasarlanan Samsung RT62K7040WW modelinin güçlü teknik özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Twin Cooking Plus sistemi hem dondurucu hem de soğutucu bölmesinin performansını artırması ile dikkat çeker. Koku önleme ve organik gıdaların kurumasını engelleme gibi özellikleri verimli kullanım vadeder.
 • Buzdolabı, klasik modellerin sağladığı yüzde 30’luk nemliliği yaklaşık yüzde 70 oranına çıkarır. Böylece gıdaların besin değerini ve tazeliğini kaybetmeden daha uzun süre muhafaza edileceği bir ortam elde edilir.
 • Samsung RT62K7040WW A+ 620 lt No-Frost buzdolabı kreasyonunda, daha geniş depolama alanı sağlanması için SpaceMax teknolojisine yer verilir. Dış boyutta artış olmaksızın iç bölümü genişletmiş olması yaklaşık 620 litrelik muhafaza alanı sağlar.
 • Farklı tür gıdaları dondurucuda ideal şekilde saklamanız için 5 Dönüşüm Modu sistemi kullanılır. Dilerseniz enerji modunu devreye sokabilir, tatil moduna ayarlayabilir, buzluk bölümünü kapatabilir ya da dondurucuyu buzdolabına dönüştürebilirsiniz.

Samsung RT62K7040WW ile Düşük Enerji Tüketimi

Samsung RT62K7040WW A+ 620 lt inverter buzdolabı beyaz, hızlı soğutma ve dondurma yapabilen Power Cool teknolojisi yiyecek ve içecekleri daha kısa sürede istediğiniz dereceye getirebilir.

Yoğun olan soğuk havayı daha hızlı şekilde dağıtan bu sistemin yanı sıra, Power Freeze özelliği daha hızlı gıda dondurma ve buz yapma imkânı sunar.

Samsung RT62K7040WWTR No Frost Buzdolabı Yan Görünüm

Dijital inverter kompresör ise hem cihaz dayanıklılığını artırır hem de enerji tüketimini optimize eder. 7 farklı kompresör seviyesi arasından seçim yapma olanağı tanıyan inverter buzdolabı soğutma sürecini seçebilmenizi sağlayarak verimliliği ve tasarrufu artırır.

Cihazın ses düzeyi de öne çıkan özellikler arasında gösterilir. İnverter teknolojisi sesi azaltan yapısı ile rahatsız edici çalışma gürültüsünün önüne geçer.

Tüm bu özellikler ve teknolojik eklentiler göz önüne alındığında cihazın uygun bir fiyatlandırma sunduğunu söylemek mümkündür. Özel kampanyalar, sezon fırsatları ve marka indirimleri fiyatlandırma üzerinde etkili olabilir. Samsung RT62K7040WW en ucuz seçeneklerini inceleyebilir, keyifli bir satın alma ve kullanım süreci yaşayabilirsiniz.

Samsung RT62K7040WW/TR Twincooling Plus Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Samsung RT62K7040WW/TR Twincooling Plus Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Samsung RT62K7040WW/TR Twincooling Plus Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   41 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   631 lt
Toplam Net Hacim:   620 lt
Soğutucu Net Hacim:   459 lt
Dondurucu Net Hacim:   161 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   400 kWh
Genişlik:   83.6 cm
Derinlik:   78.8 cm
Yükseklik:   186 cm
Enerji Sınıfı:   A+
Renk:   Beyaz

Samsung RT62K7040WW/TR Twincooling Plus Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Detayları

 • Tasarım
 • Cihaz yerleşimiSerbest
 • Ürün rengiBeyaz
 • Kapı menteşesiSağ
 • Dahili ekranEvet
 • Kontrol tipiDokunmatik
 • Soğutma ortamıR600a
 • Raf malzemesiTemperli cam
 • Redresör teknolojisiEvet
 • Performans
 • Toplam net kapasite620 l
 • Toplam brüt kapasite631 l
 • Buzdolabı
 • Buzdolabı net kapasitesi459 l
 • Buzdolabı iç ışığıEvet
 • No Frost (buzdolabı)Evet
 • Çoklu hava dolaşım sistemi (buzdolabı)Evet
 • Buzdolabı raf sayısı4
 • Sebze çekmecesi sayısı2
 • Buzdolabı brüt kapasitesi461 l
 • Lamba tipleriLED
 • Buzdolabı kapı rafı3
 • Buzdolabı
 • YumurtalıkEvet
 • Dondurucu
 • Buzdolabı yeriüste yerleşmiş
 • Dondurucu net kapasitesi161 l
 • No Frost (dondurucu)Evet
 • Dondurucu raf sayısı2
 • Dondurucu brüt kapasitesi170 l
 • Dondurucu iç ışığıEvet
 • Dondurucu kapı rafı2
 • Buz kabıEvet
 • Enerji yönetimi
 • Enerji verimlilik sınıfıA+
 • Güç kaynağıElektrik
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik836 mm
 • Derinlik788 mm
 • Yükseklik1862 mm
 • Ağırlık99 kg
 • Ambalaj genişliği892 mm
 • Ambalaj derinliği776 mm
 • Ambalaj yüksekliği1980 mm
 • Paket ağırlığı107 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.33 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • AA201 yorum
  543 beğeni
  Asuman A.19 Kasım 2020
  Sessiz çalışan bir buzdolabı. Raflarının genişliği ve yüksekliği gayet güzel. Malzemeler kolay yerleştiriliyor. Nofrost olduğu için karlanma buzlanma sorunları olmuyor. Faturayı çok etkilemiyor. Dondurucu özelliği de başarılı. Dondurucunun üstte olması soğutucu kısmını rahat kullanmak için iyi oluyor.
  • Alışverişçi resmi
 • DS3 yorum
  10 beğeni
  Deniz S.23 Aralık 2019
  Ürün sessiz çalışıyor ve çok geniş

Samsung RT62K7040WW/TR Twincooling Plus Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Samsung RT62K7040WW/TR Twincooling Plus Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıSamsung RT62K7040SL Twincooling Plus A+ Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıSamsung RT53K6360WW Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıVestel Akıllı NFY620 P A+ Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı
 Samsung RT62K7040WW/TR Twincooling Plus Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıSamsung RT62K7040SL Twincooling Plus A+ Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıSamsung RT53K6360WW Çift Kapılı No-Frost BuzdolabıVestel Akıllı NFY620 P A+ Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı
Fiyat18.399,00 TL
14 satıcı
18.299,00 TL
14 satıcı
16.989,00 TL
5 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik7. Popüler Samsung Buzdolabı---
Ortalama Puan2 yorum1 yorum-
Wi-FiYokYokYok-
Cam KapılıYokYokYok-
RetroYokYokYok-
SebilliYokYokYok-
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
BoyutBüyükBüyükBüyük-
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijital-
Ses Seviyesi41 dB41 dB41 dB-
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim631 lt631 lt543 lt-
Toplam Net Hacim620 lt620 lt530 lt569 lt
Soğutucu Net Hacim459 lt459 lt403 lt-
Dondurucu Net Hacim161 lt161 lt127 lt-
Yıllık Enerji Tüketimi400 kWh400 kWh325 kWh-
Genişlik83.6 cm83 cm78.5 cm76 cm
Derinlik78.8 cm78.8 cm77 cm83 cm
Yükseklik186 cm186 cm185.5 cm195 cm
AkıllıYokYokYokVar
Enerji SınıfıA+A+FA+
RenkBeyazInoxBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı