Siemens

Siemens KG76NAIF0N Kombi No Frost Buzdolabı

(2 yorum)
Siemens KG76NAIF0N Kombi No Frost Buzdolabı

4 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

35.828,49 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 42 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 5 adet Yarın kargoda Satıcı: n11/kapidakifirsat

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 42 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 578 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Siemens KG76NAIF0N Kombi No Frost Buzdolabı Fiyatları

Tüm fiyatlar (4)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Siemens Buzdolapları
Benzer Ürünler

Siemens KG76NAIF0N No Frost Buzdolabı

1847 yılında Berlin’de kurulan Siemens, kalitesi ve tasarımsal özellikleri ile öne çıkan bir markadır. Siemens KG76NAIF0N buzdolabı modeli, sahip olduğu özellikler ve geniş saklama alanı sayesinde kullanıcıların günlük ihtiyaçlarına başarılı bir şekilde yanıt verir.

Kullanıcı odaklı bir tasarımın sonucunda üretilen Siemens KG76NAIF0N, başarılı bir şekilde dizayn edilmiş raf sistemi sayesinde verimli bir şekilde kullanılabilen bir yapıya sahiptir. Meyve ve sebzeler için özel olarak tasarlanmış çekmecelere, dengeli soğutma sistemine, geniş iç hacme ve şık bir tasarıma sahip olan Siemens KG76NAIF0N, buzdolabı arayışında olanlar için iyi bir seçenek haline gelir.

Siemens KG76NAIF0N günlük yaşantıda en çok kullanılan soğutucu bölümünü üst tarafa konumlandırmasıyla da kullanıcılarına pratiklik kazandırır. Bütün raflara rahat bir şekilde erişilebilecek biçimde tasarlanan Siemens KG76NAIF0N, her noktayı ulaşılabilir hale getirmesiyle de öne çıkar.

No Frost teknolojisiyle üretilmesinden dolayı da gıdaların naturel dokusunu muhafaza ederek kullanıcılarına daha uzun süreli bir tüketim ömrü sağlar. Buzdolabı arayışı içindeyseniz ve aradığınız özellikleri barındıran bir buzdolabı bulmakta zorlanıyorsanız Siemens IQ500 KG76NAIF0N F alttan donduruculu buzdolabı modelini inceleyebilir, arayışınıza kısa süre içinde son verebilirsiniz.

Siemens KG76NAIF0N Genel Görünüm

Siemens KG76NAIF0N Buzdolabı ile Tazelik

Siemens buzdolabı KG76NAIF0N içerdiği teknolojiler sayesinde yerleştirilen ürünlerin tazeliğini ve aromalarını uzun süre boyunca muhafaza etmelerine yardımcı olur. HyperFresh Plus çekmecesi, meyve, sebze ya da yeşillikler için ideal ortamı oluşturur.

Yiyecekleri daha uzun süre taze tutmak için farklı depolama alanlarındaki sıcaklığı ve nemi kolay bir şekilde kontrol etmenize olanak tanır. Sürgülü mekanizması sayesinde çekmecenin nem ayarını ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda otomatik olarak da sebze ve meyveler için uygun ortamı oluşturan çekmece, daha uzun süre tazelik sunmayı başarır.

Çeşitli gıdaların farklı saklama koşulları gerektiğinin farkında olan marka, özel olarak ayarladığı çekmecesi ile yeşilliklerinizin daha doğru koşullarda saklanmasını mümkün kılar. Böylece ürünlerinizin içerisindeki vitamin miktarını da koruyarak daha uzun süre taze tutar.

HyperFresh Plus 0 °C çekmecesi ise tavuk, balık ve et gibi ürünlerin daha uzun süre saklanmasını sağlar. Buzdolabının içini hangi dereceye ayarlarsanız ayarlayın HyperFresh Plus 0 °C çekmecesi otomatik olarak daha soğuk kalmaya devam eder.

Siemens’in çoklu hava akımı sistemi, yiyecekleri daha hızlı soğutmak için havayı dolaştırarak ortam sıcaklığını optimum seviyede tutmaya yardımcı olur. Böylece yiyeceklerin daha uzun süre tazeliğini muhafaza etmesini sağlar. Aynı zamanda her gıda türü için ayrı çekmece içermesi, Siemens KG76NAIF0N F kombi No-Frost buzdolabı modelini daha işlevsel kılar.

Siemens KG76NAIF0N İç Görünüm

Siemens KG76NAIF0N Kullanışlı Tasarımı

Siemens KG76NAIF0N buzdolabı geleneksel buzdolaplarının aksine üst tarafında soğutucu ve alt tarafında dondurucu bulunan bir üründür. Böylece mutfaklara farklı ve çarpıcı bir görünüm katmayı başarır.

Soğutucunun en alt bölümünde HyperFresh Plus çekmecesi bulunur. Nem dengesini sizin ayarlanabildiğiniz bu çekmecede meyve, sebze ya da yeşilliklerinizi uygun koşullar altında saklayabilirsiniz. Bu çekmecenin üzerinde ise iki adet HyperFresh Plus 0 °C çekmecesi bulunur.

Çekmecelerin üzerinde üç adet raf yer alır. İki tanesinin yüksekliği rahat bir şekilde ayarlanabilir. Ayarlanabilir raflar sayesinde buzdolabının içi kişisel gereksinimler doğrultusunda yeni baştan düzenlenebilir.

İç kapak tarafında ise biri geniş olmak üzere toplam dört adet raf ve üç tane yumurtalık bulunur. Rafların içerisinde içeceklerinizi ya da kavanozlarını kolay bir şekilde saklayabilirsiniz.

Dondurucu bölümünde biri BigBox olmak üzere iki tane çekmece yer alır. BigBox çekmecesi, hem yüksek hem de geniş olması sayesinde büyük malzemeler yerleştirmeniz gerektiğinde kullanışlı hale gelir. Bütün tavuk gibi büyük gıdalar bu çekmeceye rahat bir şekilde sığdırılabilir.

BigBox çekmecesinin içinde buzluk kısmı da yer alır. Kullanışlı tasarımı ile Siemens KG76NAIF0N modeli kullanıcılarına her türlü gıdayı kolaylıkla saklama imkanı tanır.

Siemens KG76NAIF0N Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Siemens’in buzdolabı modeli genellikle kullanıcılarından iyi geri dönüşler alsa da satın almadan önce bilmeniz gereken bazı özellikleri bulunur. Ürünün dikkate almanız gereken olumlu ve olumsuz özellikleri şu şekildedir:

  • Siemens KG76NAIF0N F enerji sınıfı 578 lt no-frost buzdolabı inox ya da beyaz gibi farklı renk seçeneklerine sahip olması sayesinde mutfaklarınıza kolaylıkla uyum sağlayabilir.
  • Ayarlanabilir cam rafları, buzdolabının içinin daha kullanışlı hale gelmesini sağlar.
  • Her yerini eşit olacak şekilde aydınlatan LED ışıklandırma sistemi sayesinde buzdolabının her bölmesi rahat bir şekilde görülebilir.
  • No Frost olması sayesinde yiyeceklerin üzerinde ya da buzdolabının içinde buzlanma olmasının önüne geçer.
  • Süper soğutma ve süper dondurma fonksiyonları, ihtiyaç durumunda kullanışlı hale gelir.
  • Soğutucu bölümü 406 litre ve dondurucu bölümü 120 litre olmak üzere toplam 521 litrelik hacmi vardır. Siemens KG76NAIF0N buzdolabının içine her türlü malzeme rahatlıkla yerleştirilebilir.
  • Soğutucu bölümünün üzerinde bulunan LCD ekran sayesinde kolay bir şekilde kontrol edilebilir.
  • Havadaki akustik gürültü emisyonu söz konusu olduğunda D sınıfında olması, ürünün ortalama bir performans gösterdiği anlamına gelir.
  • Wi-Fi bağlantısı bulunmadığı için telefon ya da tablet üzerinden kontrol edilemez.

Özellikleri ve fonksiyonları ile öne çıkan model, Siemens KG76NAIF0N yorum ve değerlendirmelerinden iyi geri dönüşler almayı başarır. Büyük bir buzdolabı ihtiyacında olanlar için de kullanışlı bir seçenek haline gelir. KG76NAIF0N fiyat seçeneklerini inceleyerek geniş, kullanışlı, fonksiyonel ve şık bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Siemens KG76NAIF0N Dijital Panel

Siemens KG76NAIF0N ile Siemens KG56NUWF0N Farkları

Siemens KG56NUWF0N modelinden hem tasarım hem de işlevsellik bakımından ayrılır. KG56NUWF0N buzdolabında gösterge ekranı buzdolabının içindeyken Siemens KG76NAIF0N’da soğutucunun kapağının üzerinde bulunur. Böylece buzdolabının ayarlarını yapmak için kapağı açmanıza gerek kalmaz. Aynı zamanda HyperFresh Plus °C çekmecesi barındırması ile de et ve tavuklarınızın daha iyi bir şekilde saklanmasını mümkün kılar. 521 litrelik hacmi ile de önceki modelinden ayrılır.

Siemens KG76NAIF0N Buzdolabının Ek Özellikleri

KG76NAIF0N Siemens modeli içerdiği özellikler ile kullanıcılara kolaylık sağlamaya devam eder. Dayanıklı entegre LED aydınlatma sistemi ile ışıklandırılan buzdolabı, dış ortamın ışığı yetersiz olsa bile içerisini rahat bir şekilde görmenizi mümkün kılar.

Buzdolabının her noktasını görülebilir kılması sayesinde kullanımını da işlevsel hale getirir. Aynı zamanda buzdolabının her noktasını homojen bir şekilde aydınlattığı için de gözlerde yorulmaya neden olmaz.

Soğutucu bölümünün kapağının üzerinde bulunan LCD elektronik ekran sayesinde buzdolabının sıcaklık ayarları rahatlıkla yapılabilir. Hızlı soğutma ya da hızlı dondurma gibi fonksiyonları da bu gösterge üzerinden ayarlanabilir.

Derin dondurucu süper tuşu olarak da isimlendirilen hızlı dondurma, dondurucu bölümüne yerleştireceğiniz malzemeleri kısa sürede dondurmanıza yardımcı olur. Taze gıdalar dondurulmak istendiğinde bu fonksiyon aktif hale getirerek kısa sürede doğallıklarını muhafaza edecek şekilde dondurulabilir.

Süper soğutma tuşu ise soğutucu bölümünün hızlı bir şekilde soğutulmasını sağlar. İçeceklerinizin kısa süre içinde soğumasını istiyorsanız bu fonksiyonu aktif hale getirerek kısa zamanda içeceklerinizin istediğiniz kıvama gelmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca kapı açık uyarı tonuna sahip olan KG76NAIF0N, buzdolabının kapağı açık unutulduğu zaman sizi uyarır. Böylece gereksiz elektrik tüketiminin önüne geçerek enerjiden tasarruf elde etmenizi sağlar.

Siemens KG76NAIF0N No-Frost buzdolabı sahip olduğu özellikler ile kullanıcılarından yüksek puanlar alır. İşlevsel ve şık bir ürün arıyorsanız Siemens KG76NAIF0N modelini incelemeye başlayabilirsiniz.

Siemens KG76NAIF0N Kapak Açık Görünüm

Siemens KG76NAIF0N Kombi No Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Siemens KG76NAIF0N Kombi No Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Siemens KG76NAIF0N Kombi No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   42 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   578 lt
Toplam Net Hacim:   521 lt
Soğutucu Net Hacim:   406 lt
Dondurucu Net Hacim:   120 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   342 kWh
Genişlik:   75 cm
Derinlik:   84 cm
Yükseklik:   186 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Inox
Değiştirilebilir Kapı Yönü:
Dokunmatik:
ECO Mod:
Hızlı Dondurma:
Hızlı Soğutma:
Koku Önleme:
Sesli Uyarı:
Şişe Rafı:
Dondurucu Bölmesi:   Alttan
Ağırlık:   97.5 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   8.5 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

Philips Fritöz No Frost Buzdolabı Çift Kapılı Buzdolabı Büyük Boy Buzdolabı Kombi Tipi Buzdolabı Solo Buzdolabı 75 cm Buzdolabı Dijital Buzdolabı Inox Buzdolabı Dokunmatik Buzdolabı

Ortalama Puan
4.5 2 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Siemens KG76NAIF0N Kombi No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Siemens KG76NAIF0N Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN76AIF0N Kombi No Frost BuzdolabıSiemens KG76NAI32N XL Kombi No-Frost BuzdolabıSiemens KG86NAID1N XXL Kombi No Frost Buzdolabı
 Siemens KG76NAIF0N Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN76AIF0N Kombi No Frost BuzdolabıSiemens KG76NAI32N XL Kombi No-Frost BuzdolabıSiemens KG86NAID1N XXL Kombi No Frost Buzdolabı
Fiyat 35.828,49 TL
4 satıcı
45.908,00 TL
4 satıcı
Fiyat Yok 45.700,00 TL
6 satıcı
Popülerlik---6. Popüler Siemens Buzdolabı
Ortalama Puan2 yorum1 yorum3 yorum-
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi
BoyutBüyükBüyükBüyükBüyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim578 lt578 lt578 lt-
Toplam Net Hacim521 lt526 lt521 lt631 lt
Soğutucu Net Hacim406 lt406 lt406 lt479 lt
Dondurucu Net Hacim120 lt120 lt115 lt152 lt
Genişlik75 cm75 cm75 cm86 cm
Derinlik84 cm80 cm84 cm81 cm
Yükseklik186 cm186 cm186 cm186 cm
DokunmatikVarVarVarVar
Hızlı SoğutmaVarVarVarVar
Hızlı DondurmaVarVarVarVar
Sesli UyarıVarVarVarVar
ECO ModVarVarVarVar
Koku ÖnlemeVar--Var
Şişe RafıVarVar-Var
Değiştirilebilir Kapı YönüVar--Var
Yıllık Enerji Tüketimi342 kWh342 kWh335 kWh247 kWh
Ses Seviyesi42 dB42 dB42 dB40 dB
Dondurucu BölmesiAlttanAlttanAlttanAlttan
Ağırlık97.5 kg98.1 kg102.1 kg113.5 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi8.5 kg8.5 kg-10 kg
Enerji SınıfıFFA++D
RenkInoxInoxInoxInox
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı