Siemens

Siemens KG86NAI42N XXL Kombi No-Frost Buzdolabı

(6 yorum)
Siemens KG86NAI42N XXL Kombi No-Frost Buzdolabı
Ürün ResmiÜrün resmiÜrün resmiÜrün resmi

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 682 lt, Toplam Net Hacim: 619 lt... Devamını gör

Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı.

En Popüler Siemens Buzdolapları
Benzer Ürünler

Siemens KG86NAI42N XXL Kombi No-Frost Buzdolabı

Siemens KG86NAI42N buzdolabı ile mutfağınızda depolama ve saklama alanı yeniden tanımlanır. No-Frost özelliğine sahip model, klasik buzdolaplarında görülen buzlanma ya da karlanma gibi sorunları ortadan kaldırır.

Siemens KG86NAI42N buzdolabı A+++ enerji sınıfı ile maksimum enerji tasarrufu sağlar. Çevre dostu olan ürünün XXL boyutu ile 682 litre iç hacmi dikkat çeker.

Siemens KG86NAI42N A+++ 682 LT No-Frost buzdolabı geniş iç hacmi ile tüm gıdalarınız için yeterli alan oluşturur. Inox tasarımı ile modern ve şık bir görünüme kavuşur.

Pürüzsüz yüzeyi parmak izi gibi istenmeyen lekelenme sorunlarını engeller. Siemens KG86NAI42N A+++ 682 LT kombi tipi buzdolabı inox tasarım ile mutfağınızın havasını değiştirir.

Kaliteli malzemeler ve son teknoloji özellikler ile donatılan KG86NAI42N Siemens buzdolabı, yiyeceklerinizin tat ve vitamin değerlerini korur. Mutfağınızın havasını değiştiren tasarımı ile yiyecek ve içeceklerinizi ideal ısı değerlerinde tutmayı başarır.

Besinlerin tüketim ömrünü uzatan modeli gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz KG86NAI42N modelini Siemens güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Siemens KG86NAI42N Çapraz Görünüm

Siemens KG86NAI42N Teknik Donanımı

Siemens KG86NAI42N IQ500 A+++ 682 LT XXL kombi tipi No-Frost buzdolabı teknik donanımı ile maksimum performans sağlar. Modelde öne çıkan özelliklerden biri HyperFresh Plus teknolojisidir.

Bu teknoloji ile beraber sistem içerisinde et ve balıklara özel bir çekmece ayrılır. Genel ısısından 2 ila 4 derece daha soğuk bir bölme olan bu alanda balık ve et ürünleri daha sağlıklı ve taze bir şekilde muhafaza edilebilir.

Siemens KG86NAI42N A+++ teknik donanımına LCD elektronik ekran da dahil olur. Cihaz kapağına entegre olan bu sistemde modelin hem soğutucu hem de dondurucu sıcaklık seviyesi kolayca ayarlanabilir. KG86NAI42N Siemens modelinin LED aydınlatma sistemi dolabın içerisini eşit bir şekilde aydınlatır ve göz yormama özelliği ile dikkat çeker.

Ürünün teknik donanımını diğer modellerden ayıran bir diğer özellik ise multiAirflow teknolojisi olur. Çok yönlü hava akış sistemine sahip olan bu teknoloji sayesinde cihaz içerisindeki soğuk hava yumuşak bir şekilde dağıtılır.

Homojen olarak dağıtılan soğuk havanın dengeli olması sayesinde yiyecek ve içecekler daha uzun süre taze kalabilir. KG86NAI42N A+++ kombi No-Frost buzdolabı nemi soğuk havadan ayırır.

Böylece kuru kalabilen soğuk hava yiyecekler üzerinde buzlanma gibi sorunları ortadan kaldırır. Siemens KG86NAI42N buzdolabının son teknoloji ile tasarlanan teknik donanımı ile yiyecek ve içecekleriniz sağlıklı bir şekilde muhafaza edilebilir.

Siemens KG86NAI42N İç Görünüm

Kolay Temizlenebilir Inox Tasarımı ile Siemens KG86NAI42N

Siemens KG86NAI42N A+++ enerji sınıfı 682 lt buzdolabı inox tasarım özelliği ile kolayca temizlenebilir. Gri inox yüzeyi, parmak izi ve lekelenmeleri engeller. Ürün kapağında yer alan tutma kolunun ergonomik yapıda olması ile tam kavrama sağlanır.

Siemens KG86NAI42N XXL A+++ kombi No-Frost buzdolabı tasarım özellikleri sayesinde klasik buzdolaplarından ayrılır. Buzdolaplarında dondurucu bölümü genelde soğutucu bölümünden daha az kullanılır.

Bu nedenle Siemens dondurucu bölmesini ürünün alt tarafına yerleştirmeyi tercih eder. Böylelikle soğutucu bölmesinden ihtiyacınız olan gıdaları alırken eğilip kalkmak zorunda kalmazsınız.

Siemens KG86NAI42N özellikleri arasında öne çıkan BigBox da, büyük boyutta gıdaları soğutmak ya da dondurmak için sizlere kolaylık sağlar. Big Box sayesinde pasta ve bütün tavuk gibi büyük hacimli gıdalar şekilleri bozulmadan muhafaza edilebilir.

Siemens KG86NAI42N ölçüleri XXL boyutlarındadır ve tüm gıdanızı kolay bir şekilde saklamanız için size alan açar. Siemens cihazın iç tasarımında ise birbirinden farklı raflar her türde gıda için özel alan oluşturur.

Sebzelik ve meyvelik bölümünde muhafaza edilen bitkisel ürünler ağaçtan koparıldığı ilk gün gibi taze kalır. Kahvaltılık bölümü ise günlük tükettiğiniz gıdaları ideal ısı değerlerinde saklar.

Siemens KG86NAI42N soğutucu kapısında yer alan raflar ile sizlere ekstra alan oluşturur. Tasarım özelliklerinin sunduğu avantajlar ile yiyecekleriniz Siemens KG86NAI42N modeli ile güvenle saklanır.

Siemens KG86NAI42N Çekmece Görünüm

Siemens KG86NAI42N Modelinin Artı ve Eksileri

Siemens KG86NAI42N A+++ 682 LT No-Frost kombi tipi buzdolabı-inox tasarımı ile sizlere sunulur. Kullanıcılardan tam puan almayı başaran modelde artı noktalar ağırlıklı olarak öne çıkar. Siemens KG86NAI42N buzdolabı yorum ve değerlendirmelerinde ürünün en beğenilen özellikleri şunlardır:

 • Cam Raf Kolaylığı: Cihaz kırılmaz ve kolay temizlenebilir cam raflar ile donatılır. Easy Access teknolojisinin kullanıldığı cam raflarda ihtiyacınız olan gıdaya erişmek kolay bir hale gelir.
 • Ice-Twister: Dondurucu bölmesinde yer alan IceTwister sayesinde tek seferde 20’ye kadar buz küpü elde ederek içeceklerinizi soğuk bir şekilde misafirlerinize servis edebilirsiniz.
 • Super-Freezing: Dondurucu bölmesinde yer alan SuperFreezing özelliği ile yeni eklenen gıdaların hızlı bir şekilde donması sağlanır. Böylece besinleriniz tat ve vitamin değerlerini kaybetmeden korunur. Diğer gıdaların ısı seviyesini düşürmeden anında soğutulur.
 • Değiştirilebilir Kapı Yönü: KG86NAI42N buzdolabı kapı açılış yönünün sağa ve sola doğru değiştirebilir olması sayesinde, mutfağınızda dilediğiniz yere yerleştirebilirsiniz.
 • Tatil Modu: Siemens KG86NAI42N A+++ 682 LT No-Frost özellikli buzdolabınızı uzun süre kullanmayacağınız dönemlerde tatil moduna alabilirsiniz. Minimum performansta çalışan sistemi dondurucu bölmesindeki gıdaların bozulmaması için soğutmaya devam eder fakat enerji tasarrufunu maksimum seviyeye çıkarır.
Siemens KG86NAI42N Raf Görünüm

Siemens KG86NAI42N ve KG56NVIF0N Farkları

KG56NVIF0N buzdolabının inox tasarımı Siemens KG86NAI42N A+++ 682 LT kombi tipi buzdolabı inox tasarımı ile benzer özellikler taşır.

Siemens KG56NVIF0N buzdolabı F enerji sınıfı ve 559 LT kapasitesi ile KG86NAI42N modelinden geri kalır. KG56NVIF0N ve Siemens KG86NAI42N yorumlar incelendiğinde özel Easy-Access raf özelliğinden memnun oldukları gözlemlenir.

KG56NVIF0N F enerji sınıfı ile düşük seviyede enerji tasarrufu sağlarken, KG86NAI42N buzdolabı ise A+++ enerji sınıfı ile üst düzey bir enerji performansı sergiler.

KG56NVIF0N ve KG86NAI42N yorum ve değerlendirmelerini inceleyerek ürünler arasında ihtiyacınıza yönelik uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Siemens KG86NAI42N Buzdolabı Fiyatları

Siemens beyaz eşya alanında 50 yıldan fazla bir süredir sürdürdüğü deneyimini tüketici ihtiyaçlarına uygun ürün tasarımlarına yansıtır.

Kaliteden taviz vermeyen ürünlerini her bütçeden aileye ulaştırabilmek için uygun fiyat aralıkları sunan marka, avantajlı alışveriş imkanı sağlar. Siemens KG86NAI42N buzdolabı fiyatları modelin teknik donanımı göz önünde bulundurulduğunda uygun aralıktadır.

Siemens KG86NAI42N A+++ 682 LT No-Frost buzdolabı en ucuz yılın en büyük teknoloji indirimlerinin uygulandığı Black Friday döneminde satın alınabilir.

Ayrıca bayram günlerine özel uygulanan indirimler ve yılbaşı indirimleri ile de Siemens KG86NAI42N en ucuz fiyatta bulunabilir. Siemens KG86NAI42N A+++ 682 LT No-Frost buzdolabı yorumları ve puanları incelendiğinde kullanıcı beklentisini karşıladığı gözlemlenir.

Siz de mutfağınızda geniş bir gıda depolama alanı için KG86NAI42N modelini tercih edebilirsiniz. Siemens yetkili satış mağazalarının yer aldığı internet satış siteleri ile fiyatları karşılaştırmak mümkündür.

KG86NAI42N en ucuz fiyatını sunan mağazayı keşfedebilir ve sorunsuz bir şekilde satın alınabilir. Yiyecek ve içeceklerinizi sağlıklı bir şekilde muhafaza etmek ve mutfağınıza şık bir görünüm kazandırmak için Siemens KG86NAI42N A+++ 682 LT buzdolabı modelini tercih edebilirsiniz.

Siemens KG86NAI42N No Frost Görünüm

Siemens KG86NAI42N XXL Kombi No-Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   682 lt
Toplam Net Hacim:   619 lt
Soğutucu Net Hacim:   479 lt
Dondurucu Net Hacim:   140 lt
Genişlik:   86 cm
Derinlik:   81 cm
Yükseklik:   186 cm
Yıllık Enerji Tüketimi:   252 kWh
Ses Seviyesi:   40 dB
Enerji Sınıfı:   A+++
Renk:   Inox
Ortalama Puan
4.8 14 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • EK 4 yorum
  55 beğeni
  Ender K. Ankara 17 Aralık 2020
  Rafları sehim yapıyor,güvensiz bir görüntü veriyor,camlar 1 mm daha kalın olabilirdi belki,kapaktaki şise rafı sayısı az,dolap çok az elektrik tüketiyor,sessiz çalışıyor,buzluk çok kullanışsız ve gereksiz yer işgal ediyor,derin dondurucu kullanışlı değil,alt kapağı açtıktan sonra birde sebzelik gibi bir çekmece çekiyorsunuz,tam doluysa çekmece ağır oluyor ve dipteki bir paketinizi almak için çekmeceyi altüst etmeniz gerekiyor.Tabi bu sadece bu dolaba mahsus değil alttan derin dondurucu olan tüm dolaplar için geçerli.Yan cephesi ön kapak gibi inox değil,elektrostatik boya ilk başta yadırgadım,şimdi gözüm alıştı.Standart hiç bir kapıdan geçmiyor,büyüklüğüne göre buda gayet normalç
 • YS 1 yorum
  21 beğeni
  YAVUZ S. Bursa 6 Kasım 2020
  Yaklaşık iki aydır kullanıyoruz. Almadan önce benim adıma soru işareti iddia edilenden fazla ses çıkardığı ile ilgiliydi. İnverter kompresörü olduğu için belirli zamanlarda normal oranda bir ses çıkarıyor. Onun dışında sessiz bir cihaz. Genel memnuniyet seviyemiz çok iyi. Gardırop tiplilerden bir çok yönden daha avantajlı. Yalnız oldukça büyük. 4 kişilik asansörlere sığmıyor. Bilginize...
 • AY 2 yorum
  35 beğeni
  Ahmet Y. 21 Ekim 2020
  Almadan önce yorumları okudum eleştirilerin hiç birini yaşamadık.Fiyatı biraz yüksek ama verilen paranız boşa gitmez.Elektrik sarfiyatı çok düşük sessiz çalışma,led iç aydınlatma geniş iç hacim. Mukavemetli cam raflı, kısaca çok kullanışlı ve tasarruflu.
  • Alışverişçi resmi
 • AY 2 yorum
  35 beğeni
  Ahmet Y. 21 Ekim 2020
  1 yıldır kullanıyoruz çok iyi ,sessiz,tasarruflu kısaca verdiğiniz paraya değer.Tavsiye ederim.
 • MK 1 yorum
  9 beğeni
  Mustafa K. 27 Temmuz 2019
  Kaliteli ve sağlam bir ürün

Siemens KG86NAI42N XXL Kombi No-Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Siemens KG86NAI42N XXL Kombi No-Frost BuzdolabıBosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost BuzdolabıSiemens KG86NAID1N XXL Kombi No Frost BuzdolabıSiemens iQ500 KG86NAI30N XXL A++ Kombi No-Frost Buzdolabı
 Siemens KG86NAI42N XXL Kombi No-Frost BuzdolabıBosch KGN86AI42N XXL Kombi No-Frost BuzdolabıSiemens KG86NAID1N XXL Kombi No Frost BuzdolabıSiemens iQ500 KG86NAI30N XXL A++ Kombi No-Frost Buzdolabı
FiyatFiyat YokFiyat Yok 46.492,54 TL
6 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik--7. Popüler Siemens Buzdolabı-
Ortalama Puan6 yorum4 yorum-
Kullanım TürüSoloSoloSolo-
TipiKombi TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi
BoyutBüyükBüyükBüyük-
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı-
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijital-
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim682 lt682 lt--
Toplam Net Hacim619 lt619 lt631 lt-
Soğutucu Net Hacim479 lt479 lt479 lt-
Dondurucu Net Hacim140 lt140 lt152 lt-
Genişlik86 cm86 cm86 cm-
Derinlik81 cm84 cm81 cm-
Yükseklik186 cm186 cm186 cm-
Dokunmatik-VarVar-
Hızlı Soğutma-VarVar-
Hızlı Dondurma-VarVar-
Sesli Uyarı-VarVar-
Tatil Modu-Var--
ECO Mod-VarVar-
Koku Önleme--Var-
Şişe Rafı-VarVar-
Değiştirilebilir Kapı Yönü--Var-
Yıllık Enerji Tüketimi252 kWh252 kWh247 kWh-
Ses Seviyesi40 dB40 dB40 dB-
Dondurucu Bölmesi-AlttanAlttan-
Ağırlık-117.9 kg113.5 kg-
Günlük Dondurma Kapasitesi-20 kg10 kg-
Enerji SınıfıA+++-D-
RenkInoxInoxInoxInox
Renk---Inox
Enerji Sınıfı-A+++--
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı