Siemens

Siemens KG86NAID1N XXL Kombi No Frost Buzdolabı

6 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

40.999,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 18:17 % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Stokta Satıcı: Alc Dtm

Siemens Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 40 dB, No Frost, Toplam Net Hacim: 631 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Siemens KG86NAID1N XXL Kombi No Frost Buzdolabı Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)
 • Siemens45.710 TL

Tüm fiyatlar (5)

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Siemens Buzdolapları
Benzer Ürünler

Siemens KG86NAID1N

Siemens KG86NAID1N üstün soğutma özellikleri ile yiyecek ve içeceklerin tüketim ömrünü uzatmayı hedefler. KG86NAID1N buzdolabı teknik donanımı besinlerin ihtiyacı olan saklama ortamının en ideal şekilde oluşturulmasını sağlar. Geniş iç haznesi, ayarlanabilir rafları, özel soğutma teknolojileri ve modern tasarımı ile Siemens KG86NAID1N kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarır.

Dondurucu ve soğutma bölümlerinde kullanılan teknolojiler yiyeceklerin tat ya da kokularının birbirine karışmadan sağlıklı bir şekilde saklanmasına izin verir. Siemens KG86NAID1N enerji tasarrufunda ise beklenen performansı sergilemeyi başarır. Ekonomik kullanıcı deneyimi geliştiren sistemi enerji tasarrufu modlarıyla desteklenir.

Siemens KG86NAID1N farkını açığa çıkaran özellikler arasında ise hızlı dondurma, sesli uyarı, değiştirilebilir kapı yönü ve dokunmatik kontrol paneli yer alır. Modern bir buzdolabı geliştiren marka ile son teknolojinin tüm avantajlarının dahil olduğu bir model oluşturulur. No-Frost teknolojisine sahip olan dondurucu kısmının alt bölüme yerleştirilmesi ise ergonomik özelliğine dikkat çeker.

Tasarımda kullanılan Inox kalitesi yüzeyinin parmak izi, toz ya da yemek lekelerinden kolay bir şekilde arındırılmasını sağlar. Her zaman temiz kalabilmesi hijyenik ve sağlıklı bir ortam oluşturulmasına olanak tanır. Siemens KG86NAID1N XXL 631 LT No-Frost kombi tipi buzdolabı modelinin sizlere sunduğu özellikleri keşfederek üstün soğutma performansı elde edebilirsiniz.

Siemens KG86NAID1N

Üstün Soğutma Gücü ile Siemens KG86NAID1N Teknik Donanımı

KG86NAID1N üstün soğutma gücüne sahip teknik donanımı ile performansını gözler önüne serer. No-Frost teknolojisine sahip olan sistemi kuru havanın homojen bir şekilde dağıtılmasını sağlar. Tüm raflara eşit bir şekilde dağıtılan soğuk hava sayesinde besinler ortam sıcaklığından etkilenmez. Dondurucu bölmesinde ise karlanma ya da buzlanma gibi sorunlar görülmez.

Siemens KG86NAID1N XXL kombi No Frost buzdolabı toplamda 631 lt net hacme sahiptir. Özel boyutu sayesinde besin depolama alanında geniş bir alan kazanılır. Soğutucu bölümü 3 adet buzdolabı rafı, 2 ayarlanabilir raf, 3 yumurtalık ve 4 adet kapı rafı olmak üzere 479 lt genişliğinde bir alan sunar. Dondurucu bölmesi ise 2 adet çekmece ile 152 lt genişliğinde bir alan oluşturur.

Siemens KG86NAID1N XXL A+++ kombi no frost buzdolabı sistemine ek olarak Dijital LCD teknolojisine sahip kontrol paneli dahil olur. Modern tasarım detayları arasında yer alan dokunmatik kontrol paneli sayesinde kullanıcılar birçok özelliği saniyeler içerisinde ayarlayabilir. Siemens KG86NAID1N özellikleri arasında yer alan Eco Mod ise ekstra enerji tasarrufunda bulunmanıza imkân tanır.

Elektrik kesintisi ya da arıza gibi olumsuz durumlarda 17 saate varan soğutma gücüne sahiptir. Süper dondurma modu ise üstün performansını destekler niteliktedir. Dondurucu kısmına yeni eklenen gıdaların hızlı bir şekilde dondurulması tat ve vitamin değerlerinin korunmasına imkân tanır. Sizler de Siemens KG86NAID1N özelliklerini keşfederek mutfağınıza modern donanıma sahip bir buzdolabı modeli dahil edebilirsiniz.

Siemens KG86NAID1N Buz Haznesi

Siemens KG86NAID1N Buzdolabının Seleflerinden Ayrılan Özellikleri

Siemens buzdolabı KG86NAID1N seleflerinden ayrılan özellikleri arasında benzersiz teknolojilere yer verir. Siemens KG86NAID1N buzdolabı hyperFresh teknolojisi ile sebze ve meyvelerin daha uzun süre taze kalmasına izin verir. Çekmecelerdeki nem düzeyinin ideal oranda kalmasını sağlayan bu özel teknoloji ile gıdaların vitamin ve besin değerleri de korunmuş olur.

Siemens KG86NAID1N XXL 682 lt No-Frost kombi tipi buzdolabı teknolojileri arasında öne çıkanlardan bir diğeri hyperFresh 0 derece çekmecesi olur. Bu bölümde balık ve et gibi gıdaların ideal koşullarda saklanabilmesi adına minimum sıcaklık değerleri kullanılır. Buzdolabının diğer kısımlarından daha düşük olan bölüm sayesinde gıda değerleri korunmaya devam eder.

Siemens KG86NAID1N buzdolabı modelinin seleflerinden ayrılmasını sağlayan bir diğer özelliği Akıllı Inventor Kompresörü olur. İç ve dış buzdolabı sıcaklığını algılayan özel teknoloji sayesinde ideal saklama derecesi otomatik olarak ayarlanır. Böylece yaz ya da kış mevsimlerinde buzdolabı sıcaklığını manuel olarak ayarlamak zorunda kalmazsınız.

Siemens KG86NAID1N özellikleri arasında yer alan vario Shelf Plus ise yarım raf tasarımını mümkün hale getirir. Geniş yer kaplayan besinleri zahmetsiz bir şekilde yerleştirmek isterseniz rafları ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz.

Siemens KG86NAID1N İç Kapasitesi

Siemens KG86NAID1N Artı ve Eksileri

KG86NAID1N Siemens buzdolabı tasarımı artı ve eksi noktaları ile kullanıcılar tarafından değerlendirilir. Siemens KG86NAID1N yorum ya da incelemeleri arasında öne çıkan artı noktalar ise şunlar olur:

 • Siemens KG86NAID1N kolay temizlenebilir Inox teknolojisi ile birlikte tasarlanır.
 • Ürün ölçüleri 1860 x 860 x 840 mm boyutlarında belirlenir.
 • Siemens KG86NAID1N XXL boyutu ile toplamda 631 lt saklama kapasitesi sunar.
 • Çift kapı tasarımı değiştirilebilir kapı yönü özelliğine sahiptir. Dondurucu bölmesinin alt kısımda yer alması ergonomik tasarım avantajını beraberinde getirir.
 • hyperFresh ve hyperFresh Plus teknolojileri et, sebze ve meyvelerin ideal saklama sıcaklıklarının oluşmasını sağlar.
 • Siemens KG86NAID1N dondurucu bölümünde Süper Dondurma fonksiyonunu bulmak mümkündür.
 • MultiAirFlow ile çok yönlü hava akış sistemi geliştirilir. Eşit ve dengeli soğuk hava akımları buzdolabı raflarına homojen bir şekilde dağılır.
 • Dijital kontrol paneli dokunmatik özelliği ile modern donanımını öne çıkarır.
 • Siemens KG86NAID1N airFresh koku filtresi yiyecek ve içeceklerin kokularının birbirine karışmasını engeller.
 • Tatil modu ve EcoMod özellikleri enerji tasarrufunda ekstra kazanç sağlamanıza olanak tanır.
 • Siemens KG86NAID1N buzdolabı özelliklerine dahil olan ayarlanabilir raf sistemi sayesinde esnek bir saklama alanı oluşturulur.
 • İç donanımında yer alan gömülü LED ışık buzdolabı raflarını eşit bir şekilde aydınlatır. Uzun ömürlü olan ışık mekanizması aynı zamanda enerji tasarrufunda da başarı sağlar.
 • No-Frost teknolojisi buzdolabı sistemini buzlanma ya da karlanma sorunlarına karşı korumaya alır.
 • Elektrik kesintisi durumunda gıdaların erimemesi için 17 saate varan ekstra çalışma performansı geliştirir.

Siemens KG86NAID1N kullananlar tarafından belirlenen eksi noktası ise şu olur:

 • Modern buzdolabı sistemlerinde görülen Home Connect ve kamera donanımı Siemens KG86NAID1N modeline dahil olmaz.
Siemens KG86NAID1N Rafları

Siemens KG86NAID1N Fiyatları

Siemens KG86NAID1N buzdolabı sistemi üstün soğutma kapasitesi, ayarlanabilir rafları ve özel teknolojileri ile yenilikçi yapısını öne çıkarır. Kullanıcıların mutfak alanlarına dahil olan Siemens KG86NAID1N buzdolabı sistemi çok satanlar listesinin vazgeçilmez modellerinden biri olur. Markanın çok satanlar listesinde yer almasının bir diğer nedeni ise sunduğu ulaşılabilir fiyat aralıklarıdır.

Siemens KG86NAID1N fiyat seçenekleri dönemsel olarak farklılıklar göstermesine karşın genel olarak ekstra cazip aralıklardan oluşur. KG86NAID1N fiyatları sayesinde kullanıcılar geniş depolama alanına kazançlı alışveriş fırsatı doğrultusunda erişebilir. Selefleri ile karşılaştırıldığında Siemens KG86NAID1N en ucuz fiyat seçeneklerini sunarak öne çıkmaya devam eder.

Dönemsel kampanya ve indirimler ise ekstra avantajlı fiyat seçeneklerinin sizlere sunulmasına imkân tanır. Siemens KG86NAID1N buzdolabı sistemi fiyat performans açısından öne çıkan ve avantaj sağlayan modellerden biri olmayı başarır. Markanın sunduğu sorunsuz alışveriş fırsatı sayesinde siz de mutfak alanınıza üstün soğutma gücüne sahip bir buzdolabı sistemi dahil edebilirsiniz.

Siemens KG86NAID1N No-Frost buzdolabını sorunsuz bir şekilde satın almak için markanın yetkili satış mağazaları ile sizlere sunulur. Ekstra kazançlı ve sorunsuz alışveriş deneyimi ile satın alınan Siemens KG86NAID1N kullanıcılardan yüksek beğeni toplamayı başarır. Siemens KG86NAID1N ile yiyecek ve içeceklerinizin raf ömrünü uzatmak mümkündür. Sizler de en uygun fiyat aralıklarına sahip olan Siemens KG86NAID1N modelini tercih ederek avantaj sağlayabilirsiniz.

Siemens KG86NAID1N Sebzelik

Siemens KG86NAID1N XXL Kombi No Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Siemens KG86NAID1N XXL Kombi No Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Siemens KG86NAID1N XXL Kombi No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   40 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Net Hacim:   631 lt
Soğutucu Net Hacim:   479 lt
Dondurucu Net Hacim:   152 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   247 kWh
Genişlik:   86 cm
Derinlik:   81 cm
Yükseklik:   186 cm
Enerji Sınıfı:   D
Renk:   Inox
Değiştirilebilir Kapı Yönü:
Dokunmatik:
ECO Mod:
Hızlı Dondurma:
Hızlı Soğutma:
Koku Önleme:
Sesli Uyarı:
Şişe Rafı:
Dondurucu Bölmesi:   Alttan
Ağırlık:   113.5 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   10 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

631 lt Buzdolabı 86 cm Buzdolabı Dokunmatik Buzdolabı Büyük Boy Buzdolabı Dijital Buzdolabı Inox Buzdolabı Çift Kapılı Buzdolabı Kombi Tipi Buzdolabı No Frost Buzdolabı Solo Buzdolabı

Ürüne puan ver

Siemens KG86NAID1N XXL Kombi No Frost Buzdolabı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Siemens KG86NAID1N XXL Kombi No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Siemens KG86NAID1N XXL Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN86AID1N Kombi No Frost BuzdolabıSiemens KG86NAI42N XXL Kombi No-Frost BuzdolabıSiemens KG86NAID2N Kombi No Frost Buzdolabı
 Siemens KG86NAID1N XXL Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN86AID1N Kombi No Frost BuzdolabıSiemens KG86NAI42N XXL Kombi No-Frost BuzdolabıSiemens KG86NAID2N Kombi No Frost Buzdolabı
Fiyat 40.999,00 TL
6 satıcı
36.494,13 TL
6 satıcı
Fiyat Yok 36.063,08 TL
14 satıcı
Popülerlik3. Popüler Siemens Buzdolabı8. Popüler Bosch Buzdolabı-1. Popüler Siemens Buzdolabı
Ortalama Puan--6 yorum-
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi
BoyutBüyükBüyükBüyükBüyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim-682 lt682 lt-
Toplam Net Hacim631 lt631 lt619 lt631 lt
Soğutucu Net Hacim479 lt479 lt479 lt479 lt
Dondurucu Net Hacim152 lt152 lt140 lt152 lt
Genişlik86 cm86 cm86 cm86 cm
Derinlik81 cm84 cm81 cm84 cm
Yükseklik186 cm186 cm186 cm186 cm
DokunmatikVarVar--
Hızlı SoğutmaVarVar--
Hızlı DondurmaVarVar--
Sesli UyarıVarVar--
Tatil Modu-Var--
ECO ModVarVar--
Koku ÖnlemeVar---
Şişe RafıVarVar--
Değiştirilebilir Kapı YönüVar---
Yıllık Enerji Tüketimi247 kWh-252 kWh247 kWh
Ses Seviyesi40 dB-40 dB39 dB
Dondurucu BölmesiAlttanAlttan--
Ağırlık113.5 kg113.5 kg--
Günlük Dondurma Kapasitesi10 kg10 kg--
Enerji Sınıfı--A+++D
Enerji Sınıfı-D-D
RenkInoxInoxInoxInox
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı