Siemens

Siemens KG86NAWF0N XXL Kombi No Frost Buzdolabı

8 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

33.132,83 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 28 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 50 TL bonus Stokta 7 adet 1 iş günü Satıcı: n11/kapidakifirsat

Ürün Özellikleri: Solo, Kombi Tipi, Büyük, Çift Kapılı, Dijital, Ses Seviyesi: 42 dB, No Frost, Toplam Brüt Hacim: 682 lt... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Siemens KG86NAWF0N XXL Kombi No Frost Buzdolabı Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)
  • Siemens42.810 TL

Tüm fiyatlar (7)

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Siemens Buzdolapları
Benzer Ürünler

Siemens KG86NAWF0N XXL Kombi No Frost Buzdolabı

Siemens’in KG86NAWF0N buzdolabı modeli de kalitesi ve sunduğu özellikler ile dikkatleri üzerinde toplar. Solo olmasından dolayı rahat bir şekilde taşınabilir. 7 farklı kullanma şekline sahip olan ürün, kullanıcıların günlük ihtiyacını karşılayacak nitelekler içerir.

Havadan akustik gürültü emisyonunun 42 dB olmasından dolayı emisyon sınıfında D grubunda yer alır. Böylece ses konusunda ortalama bir performans ortaya çıkarmayı başarır. HyperFresh Plus, SuperFreezing ya da VarioZone gibi bölümlere sahip olduğu için kullanıcılara pek çok farklı avantaj sağlar.

Yiyecekleri olması gereken koşullarda muhafaza etmenizi sağlayarak daha uzun süre tazeliğini korumanıza yardımcı olur. Ayrıca Siemens KG86NAWF0N modeli No-Frost olduğu için ürünlerin üzerinde ya da içinde buzlanma gibi istenmeyen durumların ortaya çıkmasının önüne geçer.

Aynı zamanda No Frost olması sayesinde yiyeceklerin lezzetini ve içindeki vitamin değerlerini de koruma konusunda iyi bir performans ortaya çıkarır. Buz kristallerinin oluşmasını engellediği için dondurma gibi dondurucu bölümünde muhafaza edilen yiyeceklerin kıvamını korumasına da yardımcı olur.

Yapısal bozuklukların önüne geçmesiyle kullanıcılara hem lezzet hem de konfor sağlar. Ürün aynı zamanda buzluk içerisinde bulunan ürünlerin birbirine yapışmasını da engeller. Buzdolabına ihtiyacınız varsa KG86NAWF0N Siemens modeli ihtiyaçlarınızı karşılar!

Siemens KG86NAWF0N Önden Görünüm

Siemens KG86NAWF0N Buzdolabında Ekonomi ve Tatil Modu

KG86NAWF0N Siemens buzdolabı modeli sunduğu fonksiyonlar ile kullanıcıların günlük hayatını kolaylaştırmayı amaçlar. Tatil Modu ve Ekonomi Modu ile ihtiyaç duyulabilecek özellikleri sunar.

Siemens KG86NAWF0N modelinde bulunan Tatil Modu, uzun süre evde bulunmayacaksanız kullanmayı düşünebileceğiniz bir özelliktir. Buzdolabını enerji tasarrufu sağlayacak şekilde çalıştıran mod, evde olunmayan süre boyunca daha düşük enerji ile çalıştırılabilir.

Böylece elektrikten tasarruf edilmesini sağlar. Soğutucu bölmesinin ısı derecesini otomatik olarak +14 °C’ye ayarlayan Tatil Modu, bölmeyi soğutmak için ihtiyaç duyulan enerji miktarını azaltır.

Buzdolabını Tatil Modu’na aldığınızda soğutucu bölümünde herhangi bir besin tutmamanız gerekir. Çünkü Tatil Modu aktifken dondurucu bölümü işlevini sürdürmeye devam eder ve soğutucu bölümü devre dışı bırakılır.

Ekonomi Modu da Tatil Modu ile benzerlik gösterse de çalışma mekanizması açısından birtakım farklılıklara sahiptir. Eco Modu olarak da isimlendirilen Ekonomi Modu aktif edildiğinde soğutucu bölmesi +8 °C’de ve dondurucu bölmesi -16 °C’de çalışır.

Otomatik ayarlanan bu ısı değerleri ile buzdolabı enerji tasarrufu sağlayacak şekilde çalışmaya başlar. Tatil Modu da Ekonomi Modu da enerji tasarrufu elde edilmek istendiğinde kullanılması gereken özelliklerdir.

İkisini de aktif etmek oldukça kolaydır. Buzdolabının Mode tuşuna basılı tutarak istediğiniz fonksiyonun karşısına gelmesini bekledikten sonra elinizi tuştan çektiğinizde buzdolabı otomatik olarak durduğu moda geçiş yapar. Kapatmak için de aynı şekilde buzdolabının üzerindeki gösterge kapanana kadar Mode tuşuna basabilirsiniz.

Siemens KG86NAWF0N Raf Görünüm

Siemens KG86NAWF0N Buzdolabında Bulunan Fonksiyonlar

Siemens KG86NAWF0N A++ 682 lt no-frost kombi tipi buzdolabı Tatil ve Ekonomi Moduna ek olarak çeşitli fonksiyonlar sunmasıyla kullanıcıların günlük gereksinimleri karşılamaya devam eder.

Derin dondurucu sıcaklık göstergesi, derin dondurucu uyarı fonksiyonu, derin dondurucu süper tuşu, kapı açık uyarı tonu, soğutucu sıcaklık göstergesi ve süper soğutma tuşu ile farklı ihtiyaçlara yanıt vermeyi başarır.

Derin dondurucu sıcaklık göstergesi ışıklı bir çubuk üzerinde gösterilir. Işıklı gösterge çubuğunun üzerinde bulunan sayılar, dondurucu bölmesinin °C cinsinden soğukluk derecesini gösterir.

Soğutucu bölmesinin göstergesi de aynı mantıkla çalışır. Derin dondurucu süper tuşu ise Super Freezing özelliğini aktif eder. Aynı zamanda dondurcuya yeni malzeme ekleyecekseniz içerisindeki dondurulmuş gıdaların çözülmesinin de önüne geçer.

Tasarruf çerçevesi içerisinde tasarlanan Super Freezing, gerekli sıcaklığa ulaştıktan sonra kendiliğinden otomatik olarak etkisiz hale gelir. Böylece soğutma işleminin yerine getirilmesi için ek bir güç kullanılmaz.

Süper soğutma tuşu ise soğutucu bölümü için Super Cooling fonksiyonunu çalıştırır. Super Cooling de Super Freezing gibi aktif hale getirildiğinde soğutucu bölümüne konulan gıdaların daha hızlı bir şekilde soğutulmasına yardımcı olur.

2 °C’ye kadar soğutulan buzdolabı, yeni alışveriş malzemelerini yerleştirirken de dolabın içinin ısınmasının önüne geçer. 6 saat sonra kendiliğinden kapanır.

Derin dondurucu uyarı fonksiyonu ise buzdolabında bir arıza gerçekleştiğinde hızlı bir şekilde sorunun kaynağının bulunmasına yardımcı olur.

Siemens KG86NAWF0N Kapak Açık Görünüm

Siemens KG86NAWF0N İç Hacmi ve Ek Özellikleri

KG86NAI42N buzdolabı modeli ile benzer özelliklere sahip olan KG86NAWF0N, bu ürün ile aynı boyutlara sahip olarak karşınıza çıkar. 1860 x 860 x 810 mm boyutlarına sahip olan Siemens KG86NAWF0N modeli, geniş iç hacmi ile kullanıcılarına birtakım avantajlar sunar.

2 tane HyperFresh Plus 0 °C çekmecesine sahiptir. HyperFresh Plus 0 °C çekmecesi, et, balık ya da tavuk gibi gıdaları uzun süre taze tutacak şekilde muhafaza eder. Çekmece içindeki sıcaklık, buzdolabının içinin geri kalanında birkaç derece civarında soğuk tutulur.

Sebzeleri ve et ve balık gibi yiyecekleri ayrı tutmak için 2 ayrı çekmece bulunur. Böylece hem kokuları birbirine karışmaz hem de hijyenik kriterler bakımından daha iyi bir ortamda saklanmış olurlar.

Sebze ya da et gibi gıdalar saklamak için çekmecelere ihtiyaç duymadığınız sıcaklık ayarını buzdolabı ile senkronize olacak şekilde ayarlayabilir, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda HyperFresh Plus çekmecelerini dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Sıcaklık ayarı özelliği ile Siemens KG86NAWF0N yorum ve değerlendirmelerinden de iyi geri dönüşler almayı başarır. XXL kapasiteli buzdolabı olarak nitelendirilen model, geniş iç hacmi ile kullanıcılara ürünlerini rahat ve sıkıştırmadan dizme imkanı tanır.

Aynı zamanda ayarlanabilen cam raf sistemine sahip olan ürün sayesinde buzdolabınızın içini gereksinimleriniz doğrultusunda düzenleyebilirsiniz. İçerisine koyduğunuz ürünlere göre yükseklik ayarı yapabilirsiniz. Buzdolabını merak ettiyseniz KG86NAWF0N fiyat seçeneklerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Siemens KG86NAWF0N’nin Selefinden Ayrılan Özellikleri

Selefi olan Siemens KG76NAWF0N modeli 521 litre hacme sahipken KG86NAWF0N 619 litre hacme sahip olmasından dolayı daha geniş bir kullanım alanı sunar.

Önceki modeli donmuş bölümde 120 litre ve soğutucu bölümünde 406 litre alan sağlarken KG86NAWF0N modeli 152 ve 479 litre ile büyük aileler için daha kullanışlı bir ürün haline gelir.

Pek çok özelliği bakımından benzerlik gösterse de geniş iç hacmi ve kullanışlı raflarıyla öne çıkan model, kullanıcıların günlük hayatına kolaylık katar.

Siemens KG86NAWF0N Çekmece Görünüm

Siemens KG86NAWF0N Modelinin Artıları ve Eksileri

Siemens KG86NAWF0N modeli hakkında daha yakından bilgi edinmek istiyorsanız aşağıda bulunan listeden yardım alabilirsiniz. Ürünün artılarının ve eksilerini inceleyerek, daha hızlı bir şekilde satın alma kararınızı verebilirsiniz.

  • Dondurucu bölümünün alt tarafta bulunması, modeli görsel olarak farklılaştırır. Böylece mutfaklarınıza orijinal ve dekoratif bir görünüm kazandırabilirsiniz.
  • Ayarlanabilen raflara sahip olması sayesinde bölümleri dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.
  • Kapıya entegre olan LCD elektronik teknolojisi sayesinde hem soğutucu hem de dondurucu bölümünün sıcaklık ayarlarının pratik bir şekilde yapılmasını sağlar. Bu ekran sayesinde fonksiyonlar arasında kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.
  • Multi Air Flow teknolojisine sahip olan buzdolabı, bütün dolap içinde dengeli bir hava akışı oluşturulmasını sağlar. Böylece bölümler arasında meydana gelebilecek hava değişimlerini azaltarak daha düzenli bir saklama alanı sunar.
  • Soğutucu bölümünde 2 HyperFresh ve 2 HyperFresh Plus çekmecesi içerir. Çekmecelerin üzerinde ise üç adet raf bulunur. İç kapakta ise 3 adet yumurtalık, 1 adet geniş raf ve 2 adet küçük raf yer alır.
  • Soğutucu bölümünde ise 1 adet Big Box ve iki adet çekmece bulunur. Soğutucu bölümünün iç kapağında raf bulunmaması ve F enerji sınıfında bulunması, ürünün olumsuz özellikleri arasındadır.

Geniş iç hacmiyle öne çıkan buzdolabı, kullanışlı tasarımı sayesinde de içerisine çok fazla ürün sığdırılmasını mümkün kılar. Hem soğutucu hem de dondurucu bölümlerinde sunduğu ek özellikler ile günlük kullanımda etkili bir performans gösterir.

Gıdaların lezzetlerini ve tazeliğini daha uzun süre muhafaza etmelerine yardımcı olmasıyla buzdolabı arayışında olanlar için iyi bir seçenek haline gelir.

Siemens KG86NAWF0N XXL Kombi No Frost Buzdolabı Fiyat Analizi

Siemens KG86NAWF0N XXL Kombi No Frost Buzdolabı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Siemens KG86NAWF0N XXL Kombi No Frost Buzdolabı Özellikleri

Kullanım Türü:   Solo
Tipi:   Kombi Tipi
Boyut:   Büyük
Kapı Sayısı:   Çift Kapılı
Kontrol Paneli:   Dijital
Ses Seviyesi:   42 dB
Dondurucu Özelliği:   No Frost
Toplam Brüt Hacim:   682 lt
Toplam Net Hacim:   631 lt
Soğutucu Net Hacim:   479 lt
Dondurucu Net Hacim:   152 lt
Yıllık Enerji Tüketimi:   384 kWh
Genişlik:   86 cm
Derinlik:   84 cm
Yükseklik:   186 cm
Enerji Sınıfı:   F
Renk:   Beyaz
Değiştirilebilir Kapı Yönü:
Dokunmatik:
ECO Mod:
Hızlı Dondurma:
Hızlı Soğutma:
Koku Önleme:
Sesli Uyarı:
Şişe Rafı:
Tatil Modu:
Dondurucu Bölmesi:   Alttan
Ağırlık:   108.9 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi:   10 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

682 lt Buzdolabı No Frost Buzdolabı 86 cm Buzdolabı Dijital Buzdolabı Çift Kapılı Buzdolabı Büyük Boy Buzdolabı Solo Buzdolabı 631 lt Buzdolabı Kombi Tipi Buzdolabı Dokunmatik Buzdolabı Beyaz Buzdolabı

Ürüne puan ver

Siemens KG86NAWF0N XXL Kombi No Frost Buzdolabı Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Siemens KG86NAWF0N XXL Kombi No Frost Buzdolabı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Siemens KG86NAWF0N XXL Kombi No Frost BuzdolabıSiemens KG86NAID1N XXL Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN86AWF0N Kombi No Frost BuzdolabıSiemens KG86NDWF0N XXL Kombi No Frost Buzdolabı
 Siemens KG86NAWF0N XXL Kombi No Frost BuzdolabıSiemens KG86NAID1N XXL Kombi No Frost BuzdolabıBosch KGN86AWF0N Kombi No Frost BuzdolabıSiemens KG86NDWF0N XXL Kombi No Frost Buzdolabı
Fiyat 33.132,83 TL
8 satıcı
40.999,00 TL
7 satıcı
34.500,00 TL
13 satıcı
31.999,00 TL
7 satıcı
Popülerlik4. Popüler Siemens Buzdolabı3. Popüler Siemens Buzdolabı--
Ortalama Puan--1 yorum-
Kullanım TürüSoloSoloSoloSolo
TipiKombi TipiKombi TipiKombi TipiKombi Tipi
BoyutBüyükBüyükBüyükBüyük
Kapı SayısıÇift KapılıÇift KapılıÇift KapılıÇift Kapılı
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Dondurucu ÖzelliğiNo FrostNo FrostNo FrostNo Frost
Toplam Brüt Hacim682 lt-682 lt682 lt
Toplam Net Hacim631 lt631 lt631 lt631 lt
Soğutucu Net Hacim479 lt479 lt479 lt479 lt
Dondurucu Net Hacim152 lt152 lt152 lt152 lt
Genişlik86 cm86 cm86 cm86 cm
Derinlik84 cm81 cm84 cm84 cm
Yükseklik186 cm186 cm186 cm186 cm
DokunmatikVarVarVar-
Hızlı SoğutmaVarVar-Var
Hızlı DondurmaVarVarVarVar
Sesli UyarıVarVarVarVar
Tatil ModuVar-VarVar
ECO ModVarVarVarVar
Koku ÖnlemeVarVar-Var
Şişe RafıVarVarVarVar
Değiştirilebilir Kapı YönüVarVar-Var
Yıllık Enerji Tüketimi384 kWh247 kWh384 kWh384 kWh
Ses Seviyesi42 dB40 dB42 dB42 dB
Dondurucu BölmesiAlttanAlttanAlttanAlttan
Ağırlık108.9 kg113.5 kg109.8 kg108.5 kg
Günlük Dondurma Kapasitesi10 kg10 kg10 kg10 kg
Enerji SınıfıFDFF
RenkBeyazInoxBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı