Tezgah Altı Buzdolabı

Tezgah Altı Buzdolabı Fiyatları

81 farklı Tezgah Altı Buzdolabı için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

505 lt682 ltA+++A++500 lt641 lt70 cm75 cm0 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL Satıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 4Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Tipi: Tezgah Altı Kaydet

Fiyatı
- 0 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 - 12.000 TL12.000 TL üstü
Markası Özellikler Kullanım Türü Tipi Tezgah Altı Boyut Kapı Sayısı Kontrol Paneli Ses Seviyesi Dondurucu Özelliği Toplam Brüt Hacim Toplam Net Hacim Soğutucu Net Hacim Dondurucu Net Hacim Yıllık Enerji Tüketimi Genişlik Derinlik Yükseklik Enerji Sınıfı SatıcıToplam 132 satıcı. Ürün Puanı Renk

682 lt BuzdolabıA+++ BuzdolabıA++ BuzdolabıBosch 682 lt BuzdolabıBosch Çift Kapılı BuzdolabıÇift Kapılı Buzdolabı505 lt BuzdolabıArçelik Çift Kapılı BuzdolabıBosch No Frost BuzdolabıArçelik 505 lt BuzdolabıArçelik No Frost BuzdolabıBosch Alttan Donduruculu Buzdolabı

En Çok Karşılaştırılan Buzdolapları

Tezgah Altı Buzdolabı Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Tezgah Altı Buzdolabı hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Tezgah Altı Buzdolabı:
  1. Regal BT 1001 Büro Tipi Buzdolabı
  2. Dijitsu DB 100 Büro Tipi Mini Buzdolabı
  3. Flavel FLV 1090 Büro Tipi Mini Buzdolabı
  4. Dijitsu DB50 A+ Mini Buzdolabı
  5. Altus AL 305 B Tezgah Altı Mini Buzdolabı

Tezgah Altı Buzdolabı

Mutfaktaki en önemli beyaz eşyaların başında gelen aletlerden biri buzdolabıdır. Temel ihtiyacınız olan yiyecekleri saklamanıza ve korumanıza olanak sağlayan eşya hayatınızda oldukça büyük yer kaplar. Küçük mutfaklarda ya da stüdyo dairelerde geniş alan olmadığından dolayı tezgah altı buzdolabı böyle yerlerde kullanılabilir. Bu sayede çok yer kaplamadan gıdaları korumanızı sağlayan bir aletiniz bulunmuş olur. Küçük olduğundan dolayı ortama hemen uyum sağlar. Tasarımı sayesinde bulunduğu yere şık bir görüntü katabilen bu cihazlar soğutma ihtiyacınızı karşılayabilir. Mini buzdolabı tezgah altı, oldukça kullanışlı yapısı sayesinde kullanıcıları memnun edebilir. Mini boyutlara sahip olması sayesinde kolaylıkla tezgah altına sığabilen modeller aynı zamanda mutfak dışında başka bir bölgeye de yerleştirilerek kullanılabilir. Mini tezgah altı buzdolabı, müşteriler tarafından sıklıkla ilgi görür. Küçük olmasına rağmen iç tasarımı sayesinde birçok gıdayı içinde barındırabilir. İhtiyacınızı tümüyle karşılayarak sizlerden beğeni toplayan bu ürün çeşitleri ergonomik tasarımıyla. Gıdaların bozulmasını engelleyerek onları daha uzun süreler tüketmenize olanak sağlar. Siz de eviniz için gerekli olan beyaz eşyalardan 4 programlı bulaşık makinesi fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca tezgah altı buzdolabı fiyatlarına da göz atarak ihtiyaç duyduğunuz ürünleri tek seferde satın alabilirsiniz.

Ergonomik Tasarıma Sahip Tezgah Altı Buzdolabı Modelleri

Gıdalarınıza koruma sağlayan tezgah altı buzdolabı modelleri, oldukça kullanışlı yapısı ile kullanılan alanda yer kaplamadan işlevselliğini yerine getirebilir. Müşterileri tarafından sıkça tercih edilen bu ürün amacının dışında ergonomik tasarımı sayesinde tezgahın altına rahatlıkla sığarak uyum sağlar. Aynı zamanda ortama güzel bir hava katabilir. Tezgah altı buzdolabı ölçüleri farklı boyutlarda tezgahların boyutuna ve yüksekliğine göre değişebilir. Değişik tezgahlara veya oda tiplerine uyan modeller bulunabilir. Değişik ölçülere sahip modeller mevcut olduğundan farklı alanlara rahatlıkla ve kolay bir şekilde uyum sağlar. Tezgah altı çekmeceli buzdolabı sayesinde gıdalarınızı rahatça soğutabilirsiniz. Alanında uzman markaların ürettiği bu ürünlerin bazı modelleri hem soğutma görevini gerçekleştirir hem de dondurucu kısmı bulunur. Kullanıcı dostu yaklaşıma sahip bu ürünleri ile pratik kullanım sağlayabilirsiniz. Tezgah altı mini buzdolabı, kullanıcılarının ihtiyaçlarını istenilen şekilde karşılayabilir. Kullanılınca yüksek verimlilik sağlayan bir ürün olarak karşınıza çıkar bu modelleri istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Tezgah altı buzdolabı ebatları değiştiği gibi tasarımlarında da değişiklikler gözlenebilir. Bu sayede ortama en uygun ürünü seçmeniz daha kolay bir hal alır. Tezgah altı buzdolabı ölçüsü, tezgah seviyeleri ile uyumlu olarak ayarlandığından kolayca yerleştirebilirsiniz. Tezgah ve bu buzdolabının ölçüleri uyduğu sürece monteleme konusu oldukça kolaydır ve rahatlıkla kullanılabilir.

Sağlam Yapılı Tezgah Altı Buzdolabı Çeşitleri

Küçük alanı olan evlerde kullanımı oldukça rahat olan tezgah altı buzdolabı beklentilerinizi karşılayabilir. Atölye, ofis, ev gibi alanlarda kullanabileceğiniz bu modeller. Tezgah altı buz dolabı modelleri üretiminde kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde uzun süreli kullanıma uygundur. Tezgah altı buzdolapları arasından istediğiniz enerji sınıfını tercih edebilirsiniz. Seçeceğiniz enerji tasarruflu modellerle bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca bu cihazlar dayanıklı olduğundan güvenle kullanabilirsiniz. Güzel ve dikkatli bir kullanımda uzun yıllar ihtiyacınızı görebilir. Tezgah seviyesi buzdolabı, tezgahların altına sığabilen şekilde tasarlanır ve dayanıklı malzemeler ile üretilir. Bu sayede evinizde beslediğiniz hayvan ya da sahip olduğunuz küçük bir çocuk bu eşyanıza kolayca zarar veremeyeceği için cihazı rahatça kullanabilirsiniz. Tezgah altı buzdolapları kaliteli malzemeleri sayesinde istenilen performansı gösterebilir. Dayanıklı yapısı ile kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu performansı karşılayabilir. Çok yer kaplamayan bu cihazlar küçük alanların haricinde ihtiyaç duyulan büyük alanlarda da kullanılabilir. Ankastre tezgah altı buzdolabı, ankastre ocaklarınızın altına yerleşerek şık bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olur. Kaliteli yapısı sayesinde uzun yıllar kullanarak paranızdan tasarruf etmeniz için size fırsat sunar. Aynı zamanda evinizin bir diğer ihtiyacı olan 6 kg çamaşır makinesi beyaz eşyalarını da inceleyebilirsiniz.

Şık Tasarımlı Tezgah Altı Buzdolabı

İhtiyacınıza yönelik şekilde tasarlanan tezgah altı buzdolabı çeşitleri, küçük evler için alternatif olarak karşınıza çıkabilir. Krom tezgah altı buzdolabı, oldukça kullanışlı yapısı sayesinde kullanıcılar tarafından beğenilerek kullanılır. Özellikle otel gibi işletmelerde de çok sık tercih edilerek daha fazla boş alan oluşturmanıza olanak sağlar. Otel ve pansiyonlarda tek bir oda olduğundan ve genellikle küçük bir buzdolabı işe yaradığından tezgah altı ankastre buzdolabı tercih edilebilir. Bu sayede çok yer kaplamadan müşterilerin işi görülebilir. Tezgah altı buzdolabı ankastre modeli kullanıcıların oldukça ilgisini çekerek fazlasıyla beğenilir. Sağlam yapısı ile bilinen bu ürün aynı zamanda verimlilik sağlar. Buzdolabı tezgah altı modeli, zamanla kendini geliştirerek muhteşem bir ürün haline gelir. Markalar elde ettiği tecrübeyi tezgah altı buzdolabında kullandığından ürünlerine zamanla yeni özellikler ekler. Buzdolabı çeşitleri gıdalarınızı soğutarak daha uzun süreli bir şekilde kullanılabilir bir hale getirebilir. Inox tezgah altı buzdolabı modeli üretilirken çelik kullanıldığından paslanma gibi bir durumla karşı karşıya kalmazsınız. Yalnızca tezgah altı değil masa altı buzdolabı da mevcuttur. Masa altlarına yerleştirilen ve yine yer kaplamayan görüntüsüyle odada ferahlık hissi uyandıran bu modellere de göz atabilirsiniz.

Değişik Renklerdeki Tezgah Altı Buzdolabı Tasarımları

Buzdolabı denilince akla ilk gelen özellikler tasarım ve iç hacim gibi detaylar olabilir. Tasarım bakımından da renkler oldukça büyük önem taşır. Renklerin tasarım ile uyumu da oldukça önemlidir. Genelde siyah, beyaz ve gri renk bu üründe tercih edilir. Tezgah altı buzdolabı siyah, ortama ayrı bir hava katarak asil bir görünüm oluşturabilir. Siyah tezgah altı buzdolabı modelleri hem kir belli etmediği için hem de şık bir görünümü olduğu için tercih edilebilir. Bu modeller kullandığınız alanın ambiyansını hayalinizdeki gibi tamamlayabilir. Siyahın asaleti ile odanın dekorasyonu uyarsa muhteşem bir görüntü elde edilebilir. Değişik tasarıma sahip tezgah altı camlı buzdolabı odanın görünüşünü güzelleştirmenize yardımcı olur. 3 kapılı tezgah tipi buzdolabı tasarımının büyüklüğü sayesinde istediğiniz gıdaların hepsini cihazın içine yerleştirebilirsiniz. Tezgah altı buzdolabı 140 lt taşıma kapasitesi sayesinde yeterince ürünü bünyesinde barındırabilir. Paslanmaz çelik ve sağlam yapısı ile beğenileri toplar. Beyaz renk seçenekleri her şeye uyumlu olabileceğinden sıkça tercih edilmeye uygundur. Tezgah altı buzdolabı çeşitleri arasından tarzınıza uygun olarak seçebileceğiniz modele kısa sürede sahip olabilir, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tezgah Altı Buzdolabı Modelleri Uygun Fiyatlarıyla Akakçe’de!

Gelişmiş teknolojiye sahip tezgah altı buzdolabı çeşitleri oldukça işe yarar bir ürün olarak karşınıza çıkar. Yüksek teknoloji ve tecrübeler harmanlanarak tasarlanan bu ürünler sağladığı pratik kullanımlar soğutma işlemlerini kolayca yapabilmenizi sağlar. Tezgah seviyesi buzdolabı fiyatları oldukça uygun bir şekilde piyasaya sunulur. Değişik tasarımları ve renkleri ile dikkat çekerek kullanıcıların beğenisini kazanır. Set altı buzdolabı, küçük ölçüleri sayesinde çoğu yere sığar ve çok yer kaplamaz. Set altı buzdolabı fiyatları birbirinden değişik özelliklere sahip olabilir. Bu sayede buzdolabı modelleri farklı tarzlara sahip olan kullanıcılara hitap eder. Tezgah altı buzdolabı en ucuz modellerini tercih ederek paranızdan da tasarruf edebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Buzdolabı modelleri kirlendiğinde bir bez yardımıyla kolayca temizlendiğinden dolayı evinizde ya da işletmenizde herhangi bir görüntü kirliliğine sebep olmadan rahatça kullanmanıza destek olur. Tezgah altı buzdolabı Akakçe’de değişik modellerle rahatlıkla bulunabilir. Siz de en ucuz tezgah altı buzdolabı modellerini inceleyebilir ve ortamın görünümüne uyan çeşitlerden birini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.