Vestfrost Buzdolabı

Vestfrost Buzdolabı Fiyatları

21 farklı Vestfrost Buzdolabı için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıVestfrost
 • Toplam Brüt Hacim505 lt
 • Toplam Brüt Hacim682 lt
 • Toplam Net Hacim500 lt
 • Toplam Net Hacim641 lt
 • Genişlik70 cm
 • Genişlik75 cm
 • Yükseklik185 cm
 • Yükseklik186 cm
 • Enerji SınıfıA++
 • Enerji SınıfıA+
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıVestfrost
Fiyatı 0 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 30.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterKullanım TürüTipiBoyutKapı SayısıKontrol PaneliDondurucu ÖzelliğiToplam Brüt HacimTümünü GösterToplam Net HacimTümünü GösterSoğutucu Net HacimDondurucu Net HacimGenişlikDerinlikYükseklikYıllık Enerji TüketimiSes SeviyesiDondurucu BölmesiAğırlıkGünlük Dondurma KapasitesiÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (21)

Vestfrost Çamaşır Kurutma Makinesi Vestfrost Derin Dondurucu Vestfrost Termosifon

En Popüler Vestfrost Buzdolapları

Vestfrost Buzdolabı Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Vestfrost Buzdolabı hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Vestfrost Buzdolabı:
 1. Vestfrost VF- 2520 ST No Frost Buzdolabi
 2. Vestfrost VF 1268 Çift Kapılı Buzdolabı
 3. Vestfrost RB50RS33 Revizyonlu - Garantili - Orijinal ambalajında
 4. Vestfrost VF CF 5201 Kombi No Frost Buzdolabı
 5. Vestfrost VF 4820 NF Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

Vestfrost Buzdolabı

Vestfrost buzdolabı çeşitleri geniş iç hacimleri ve teknolojik özellikleri ile sizlere sunulur. Yiyecek ile içecek muhafaza alanında yenilikçi özellikler geliştiren marka kullanıcıları için avantajlar yaratır. Vestfrost buzdolabı özellikleri sayesinde sebze meyveler vitamin değerlerini koruyarak tüketim tarihlerini uzatır. Et ürünleri ise derin dondurucu özellikleri ile en sağlıklı şekilde saklanır. Vestfrost buzdolabı nedir sorusuna fonksiyonel tasarımlarla cevap veren marka kullanışlı ürünler tasarlar. Farklı boyutlarda üretilen buzdolapları geniş kullanım özelliklerini öne çıkarır. Soğutma sistemlerinde enerji tasarrufunda bulunan teknolojiler kullanılır. Modern, şık tasarımları her mutfak dekorasyonuna uyum sağlamayı başarır. Teknik ile tasarım özellikleri ile buzdolabı üretiminde çıtayı yükselten Vestfrost Akakçe ile detaylı bir şekilde incelenebilir.

Vestfrost Buzdolabı Modelleri

Vestfrost buzdolapları birbirinden farklı modellere sahiptir. Kullanıcı ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran marka geniş ürün yelpazesine her geçen gün bir yenisini eklemeye devam eder. Buzdolabı modelleri teknik açıdan ikiye ayrılır. Statik ve No Frost olmak üzere iki çeşitte bulunan Vestfrost buzdolabı modellerinin her biri kendine özgü avantajlar sunar. Statik çeşitler derin dondurucu ile soğutucu bölümlerindeki havanın homojen bir şekilde dağılmasına olanak verir. Vestfrost buzdolabı No Frost çeşitleri ise yeni nesil tasarımları oluşturur. Soğutma fanlarının oluşturduğu buzlanma ya da karlanma gibi sorunların No-Frost teknolojisiyle önüne geçilir. Tasarım açısından değişen modeller her iki soğutucu tipinde de bulunabilir. Buzdolabı modelleri tasarım açısından yatay ya da dikey olarak farklılık gösterebilir.

Vestfrost buzdolapları çift ya da tek kapılardan oluşan modeller üretir. İç bölmeleri soğutucu-derin dondurucu olmak üzere iki farklı ısı ayarı oluşturmanıza olanak verir. Çift kapılı tasarımlar derin dondurucu, soğutucu bölümlerinin ısısının birbirine karışmaması açısından idealdir. Tek kapılı olanlar ise pratik bir kullanım avantajı sunarlar. Vestfrost buzdolabı renk seçenekleri minimal olarak tutulur. En sık tercih edilen Vestfrost gri buzdolabı modellerine geleneksel bir görünüm oluşturan beyaz rengi de eşlik eder. Fonksiyonel özelliklerle donatılan buzdolapları geniş depolama alanları oluştururlar. Toplam net hacim kapasiteleri 90 ile 453 lt arasında değişiklik gösterebilir. Farklı Vestfrost buzdolabı modellerinde bulunan soğutucu, kapasite ya da boyut oranları ihtiyaca yönelik alışverişi kolaylaştırır. Solo kullanım tipine sahip çeşitleri inceleyerek size ya da ailenize en uygun olanı zahmetsizce bulabilirsiniz.

Vestfrost Buzdolabı Özellikleri

Vestfrost buzdolabı kullananlar sağlıklı bir depolama alanına kavuşurlar. Her modelin özellikleri incelikle düşünülür, maksimum performans sağlaması için ürünlere dahil edilir. Öne çıkanlardan biri düşük enerji tüketimleridir. En yüksek enerji sınıflarından olan A, A++ ile A+++ etiketine sahip olmaları ev ekonomisine katkıda bulunmalarına olanak verir. Vestfrost buzdolabı yıllık enerji tüketimleri 200 ile 200 kWh arasında değişiklik gösterir. Minimum enerji tüketimi ihtiyaçları buzdolaplarına çevre dostu özelliği kazandırır. Yüksek enerji tasarrufuna düşük ses seviyeleri eşlik eder. Gece gündüz çalışan buzdolapları 39 ile 41 dB ses seviyelerine sahiptir. Kullanıcıları rahatsız etmeyen sessiz çalışma performansları her ortamda kullanılmalarına olanak verir. Şık tasarım özellikleri ise mutfakta yer alan diğer beyaz eşyalarla uyum göstermelerini sağlar. Bulaşık makineleri ya da fırın gibi ürünlerle set görünümüne kavuşarak uyumlu bir dekorasyon oluşturabilirler.

Vestfrost buzdolabı kullanım özellikleri arasında akıllı raf sistemleri yer alır. Boyutlarına oranla yerleştirilen raflar arasında sebzelik, meyvelik, Big Box, kapı rafları gibi pratiklik kazandıran sistemler bulunur. Raf aralıkları manuel olarak ayarlanabilir. Böylece depolamak istediğiniz gıda boyutuna göre organizasyon sağlamanız kolaylaşır. Vestfrost buzdolabı nasıl kurulur sorusuna ise çok yönlü özellikler yanıt verir. Buzdolabı kapı yönlerinin açılışı değiştirilebilir tasarlanır. Konumlandırmak istediğiniz bölgeye göre buzdolabınızın kapısını sağa ya da sola doğru ayarlamanız mümkündür. Soğutucu bölmesinin üst tarafta olduğu tasarımlar ergonomik kullanım özelliğini beraberinde getirir.Geleneksel tasarımların tersine derin dondurucuyu alt bölmeye yerleştiren marka buzdolapları pratik bir kullanım imkanı sunar. Vestfrost buzdolabı özellikleri arasında yer alan modlar ise yüksek performansa destek olurlar. Ekonomik mod, tatil modu, yaz ya da kış otomatik ısı ayarı gibi özellikler sayesinde kullanışlı bir ürün elde edilebilir.

Vestfrost Buzdolabı Avantajları

Son teknoloji ile geliştirilen Vestfrost buzdolabı çeşitleri kullanıcılarına faydalı avantajlar sunar. Öne çıkan avantajlarından bazıları şunlardır:

Vestfrost buzdolabı yorum ve değerlendirmelerinde ışık sistemleri öne çıkar. Soğutucu bölümleri uzun ömürlü LED ışık sistemleriyle donatılır. Buzdolabı kapağının açılış ile kapanışına göre hareket eden ışık sistemleri kolay kullanım avantajlarını beraberinde getirir. Gelişmiş tasarımlarda sebzelik bölümüne mavi ışık teknolojileri eklenir. Mavi ışıkla birlikte sebze meyveler dalından koparıldığı an gibi taze kalmaya devam eder. Fotosentez yapmaya devam eden yiyeceklerin tüketim tarihleri de uzamış olur. Dondurucu kısmında yer alan buzmatik sistemleri içecekleriniz için buz küpleri elde etmenize olanak tanır. Faydalı özelliklerle donatılan buzdolabı modeliniz dayanıklı yapısıyla uzun yıllar sorunsuz bir şekilde sizlere hizmet etmeye devam eder.

Vestfrost Buzdolabı Boyut Seçenekleri

Vestfrost buzdolapları farklı boyut seçeneklerine sahiptir. Kalabalık ailelerin besinlerini rahat bir şekilde saklamasını sağlayan boyutların yanı sıra az kişili ailelerin ya da ofislerin kullanımlarına açık çeşitler de bulunur. Vestfrost buzdolabı küçük tasarımlar tezgah altı modellerini oluştururlar. Mini olarak üretilen boyutları 84 cm yükseklik, 54 cm genişlik ölçülerinden başlayabilir. Büyük boyutlarda ise 186 cm yükseklik ölçülerine kadar çıkılabilir. Vestfrost kombi buzdolabı çift kapılı tasarımlarıyla en büyük hacimleri oluşturur. Boyutlar arasında mutfak tipine göre seçim yapılabilir. Mini boyutlarda derin dondurucu bölmeleri ürün ölçüsüne oranla küçüktür. Orta ya da büyük tasarımlarda ise derin dondurucu bölmelerinin hacimleri daha fazladır. Soğutucu ile dondurucu kısmında yer alan raflar geniş boyutlara sahiptir. Kırılmaz cam ya da mika gibi materyallerden üretilen raflar sağlıklı bir kullanım özelliğini beraberinde getirir.

Vestfrost Buzdolabı Fiyatları

Vestfrost buzdolabı fiyatları gelişmiş modelleri uygun seçeneklerle satın almanızı sağlar. Bütçe dostu seçeneklerin hakim olduğu fiyatlarda buzdolabı tipine göre farklılıklar olabilir. Soğutucu-No-Frost soğutma teknolojileri fiyatı etkileyen özellikler arasında yer alır. Buzdolabı boyutu ve enerji tasarrufu özellikleri de fiyat belirlenmesinde rol oynar. En ucuz Vestfrost buzdolabı modelleri kazançlı alışveriş imkanı yaratır. Teknolojik özelliklerle donatılan ve gıdalarınızı en sağlıklı şekilde saklayan buzdolapları ile avantajlı bir alışverişte bulunabilirsiniz. Markanın diğer beyaz eşyaları arasında yer alan fırın, bulaşık makinesi ve derin dondurucu fiyatları ile mutfağınızı ekonomik bir şekilde dekore etmek mümkündür. Kullanışlı özellikleri ve şık tasarımlarıyla Vestfrost buzdolabı modellerini Akakçe ile karşılaştırabilir, en uygun seçenekleri bulabilirsiniz.