Çağrı Merkezi Kulaklığı

Çağrı Merkezi Kulaklığı Fiyatları

232 farklı Çağrı Merkezi Kulaklığı için fiyatlar listeleniyor.

Jabra Çağrı Merkezi Kulaklığı Logitech Çağrı Merkezi Kulaklığı Sennheiser Çağrı Merkezi Kulaklığı Karel Çağrı Merkezi Kulaklığı Accutone Çağrı Merkezi Kulaklığı Plantronics Çağrı Merkezi Kulaklığı

Fiyatı Düşen Çağrı Merkezi Kulaklıkları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Çağrı Merkezi Kulaklıkları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

Önceki Sayfa: 1 / 10 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 - 4.500 TL 4.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (232)

Akıllı Saat Ekran Koruyucu Telefon Oyun Konsolu Akıllı Bileklik Kordonu Masaüstü Telefon Bluetooth Araç Kiti Akıllı Saat Şarj Aleti Akıllı Gözlük Selfie Çubuğu Kamera Koruyucu Jabra Çağrı Merkezi Kulaklığı Logitech Çağrı Merkezi Kulaklığı Sennheiser Çağrı Merkezi Kulaklığı

En Çok Karşılaştırılan Çağrı Merkezi Kulaklıkları

Çağrı Merkezi Kulaklığı Yorumları ve Önerileri

 • 1 yorumSnopySnopy SN-CS30 Çağrı Merkezi USB Mikrofonlu KulaklıkEmre Ö. 8 Aralık 2020
  Snopy SN-CS30 Çağrı Merkezi USB Mikrofonlu Kulaklık
  Ürün çok kaliteli en uygun fiyata aldim. 2 gün içinde teslim edildi.Çok memnun kaldım
  • Alışverişçi resmi
 • HA 1 yorumKarelKarel KLK-214 Mikrofonlu KulaklıkHalil ibrahim A. 17 Eylül 2020
  Karel KLK-214 Mikrofonlu Kulaklık
  Kaliteli güzel memnunuz iyi bir marka zaten
 • İK 16 yorum
  84 beğeni
  SennheiserSennheiser PC 3 Chat Mikrofonlu Kulak Üstü Çağrı Merkezi Kulaklığıİlke K. Çanakkale 16 Kasım 2019
  Sennheiser PC 3 Chat Mikrofonlu Kulak Üstü Çağrı Merkezi Kulaklığı
  Artılar:+Fiyatına göre ses kalitesi oldukça iyi+Oldukça hafif+Kafanızın boyutuna göre ayarlayabiliyorsunuz+Kablo uzunluğu (2 metre) yeterli(mikrofonunu henüz test etmedim, bu yüzden hakkında bir şey diyemeyeceğim)eksiler:-2 jak girişli olması ve kutusundan jak birleştirici çıkmaması. Günümüz bilgisayarlarında (ve tabii ki telefonlarda da) hep tek jak girişi var, bu yüzden jak birleştirici olmadan kulaklık ve mikrofonu aynı anda kullanamıyorsunuz. -Ses yüksek seviyelerde açıkken dışarıya aşırı fazla ses veriyor, sessiz ortamlarda son ses açarsanız odadaki herkes dinlediğiniz şeyi duyacaktır. -Bu pek eksi sayılmayabilir ama kablosu (çift jak girişi olduğu için) biraz kalın, ve bu kablonun karışıp birbirine dolanmasına yol açabiliyor. Kısacası, yazdığım eksiler sizin için sorun değilse ya da göz ardı edebileceğiniz şeylerse 150 TL civarı bulduysanız bu fiyatta alabileceğiniz gayet iyi bir kulaklık. Özellikle hafif kulaklık arıyorsanız bu kulaklık sizin için biçilmiş kaftan olabilir.
Tüm yorumları gör

Çağrı Merkezi Kulaklığı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Çağrı Merkezi Kulaklıkları hangileri?

Bugün Akakçe'de 232 farklı model arasında

En çok satan Çağrı Merkezi Kulaklıkları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Çağrı Merkezi Kulaklığı:
 1. Jabra Evolve 20 Duo MS Kablolu Çağrı Merkezi Kulaklığı
 2. Logitech Zone Vibe 100 Bluetooth Çağrı Merkezi Kulaklığı Siyah
 3. Sennheiser PC 2 Chat Operatör Başlığı
 4. Logitech Zone Vibe 100 Bluetooth Çağrı Merkezi Kulaklığı
 5. Sennheiser PC 3 Chat Mikrofonlu Kulak Üstü Çağrı Merkezi Kulaklığı

Çağrı Merkezi Kulaklığı

Çağrı merkezleri ve müşteri danışma hatlarında çalışanların kullanması için tasarlanan çağrı merkezi kulaklığı, müşteri temsilcisi ile müşteri arasında sorunsuz bir iletişim kurulmasına yardımcı olur. İleri seviye ses sürücüleriyle profesyonel mikrofonlara yer verilen çağrı merkezi kulaklıkları tizler ve basslar arasındaki tüm seslerin net olarak duyulmasını sağlarken kullanıcının sesini karşı tarafa pürüzsüz olarak iletir. Üstelik kullanım sırasında diğer temsilcilerin sesinin karşı tarafa ulaşmasını da engeller. Bu sayede çağrı merkezleri ile konuşan kullanıcılar, diğer temsilcilerin sesini duymadığından daha sağlıklı bir görüşme sağlanmış olur. Çağrı merkezi kulaklığı modellerinin ses filtreleme özelliğinin bir benzeri kulak pedlerinde de bulunur. Dış ortam gürültüsünü engelleyebilen bu kulaklıklar sayesinde temsilci sadece konuştuğu müşterinin sorunlarına odaklanabilir. Genel olarak çağrı merkezi çalışanları için tasarlanan bu özel kulaklıklar bilgisayar başında kullanmak için yeni bir kulaklık arayışında olan kullanıcılar için de idealdir. Siz de çağrı merkezi kulaklığı edinmek istiyorsanız Akakçe ile birlikte fiyatları araştırabilir, en uygun fiyatlı olan çağrı merkezi kulaklığı çeşitlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Kulaklığı Özellikleri

Uzun süre kullanıma uygun olan çağrı merkezi kulaklıkları, her şeyden önce hafif malzemelerden üretilir. Bununla birlikte çağrı merkezleri için tasarlanan kulaklıkların tasarımında kullanıcının kulaklarını rahatsız etmeyen, konforlu ve nefes alabilen malzemeler kullanılır. Dolayısıyla çağrı merkezi kulaklıkları gün boyu kullanıma uygun aksesuarlar olarak öne çıkar. Dahili bir veya birden fazla mikrofona sahip olduğundan çağrı merkezi mikrofonlu kulaklık olarak da adlandırılan söz konusu ekipmanlar, evde veya ofiste çağrı yanıtlamak, görüntülü veya görüntüsüz online sohbetler etmek gibi amaçlarla da kullanılabilir. Sürücü kalitesi ile benzerlerinden ayrılan özel modeller, alçak ve yüksek perdeli seslerin eksiksiz olarak duyulabilmesini sağlar. Bununla birlikte ortalama 3 mikrofona yer verilen bu özel kulaklıklar, müşteri temsilcisi sesinin arka plan gürültülerinden ve parazitlerden arındırılarak karşı tarafa iletilmesine yardımcı olur. Kablolu çağrı merkezi kulaklığı ürünlerinde kablo uzunluğu 2 metreye ulaştığından müşteri temsilcilerinin hareketleri kısıtlanmaz. Kablosuz olarak tasarlanan Bluetooth çağrı merkezi kulaklığı çeşitlerinde ise özel bir adaptörle 150 metreye varan menzil söz konusudur.

Online yayın yapanlar ve podcast hazırlayanlar tarafından da sık tercih edilen çağrı merkezi kulaklığı ürünlerini diğer yayıncı kulaklıklarından ayıran bazı özellikler de vardır. Bunlar arasında öne çıkanlardan biri gerçek zamanlı yönlendirme opsiyonudur. Özel yazılım ile çalışan gerçek zamanlı yönlendirme, müşterinin farklı departmanlara yönlendirilmesini sağlar. Bununla birlikte bu tür yazılım destekli olan çağrı merkezi kulaklığı, konuşmaların kayıt altına alınması, konuşulmayan süre analizi, arka plan gürültü düzeyini saptama gibi ayrıcalıklar da sağlar. Böylece görüşme kalitesini ve çözüm sürecini hızlandırmak için ayrıca analiz yapılmasına gerek kalmaz. Çağrı merkezi kulaklığı olarak tasarlanan kulaklıkları benzerlerinden ayıran diğer detay ise meşgul özelliğidir. Kullanıcı meşgul tuşuna basarak aktif ettiği bu özellik sayesinde çağrılar başka temsilciye aktarılır. Ayrıca temsilci dilerse çağrıyı beklemeye alabilir. Bu süreçte karşı tarafa ses iletimi gerçekleşmez. Çağrı merkezi kulaklığı konseptli ürünlerde kulak üstü tam boy, kulaküstü mini boy ve kulakiçi gibi farklı tasarımlar bulmak mümkündür.

Çağrı Merkezi Kulaklığı Modelleri

Ofis ve home ofis kullanımlarına özel tasarlanan çağrı merkezi kulaklıkları, özellikle kablosuz olan çeşitleriyle yoğun ilgi görür. Özel adaptör desteği ile 150 metre çekim alanına sahip olabilen Bluetooth çağrı merkezi kulaklık modelleri, müşteri temsilcilerine özgürce hareket etme olanağı tanır. Bununla birlikte kullanıcı dilerse çağrı yanıtlarken taşınabilir bilgisayarı ile çekim mesafesi kapsamında dilediği gibi hareket edebilir. Tüm bu süreçte ses kalitesinde azalma veya ses kesintisi gibi sorunlar meydana gelmez. Pek çok çağrı merkezi Bluetooth kulaklık modelinde kullanıcının sesinin kesintisiz ve net aktarılması için üçlü profesyonel mikrofonlar kullanılır. Bazı tasarımlarda çıkarılabilir özellikte olan mikrofonlar, sesi 360 derecelik alandan toplar, parazitlerinden arındırır ve karşı tarafa iletir. Arka plandaki gürültüleri tamamen filtreleyebilen söz konusu mikrofonlar, çağrı merkezi kulaklık ekipmanlarının sağladığı en büyük avantajlardan biridir.

Kulaküstü mini boy olan ve tek yanında mikrofon bulunan çağrı merkezi kulaklığı modelleri, ortalama 45 gram ağırlığa sahip olması ile öne çıkar. Uzun saatler boyunca kesintisiz kullanımda dahi rahatsızlık hissine neden olmayan bu hafif tasarım, müşteri temsilcilerinin ve yayıncıların daha konforlu şartlarda çalışmasını destekler. En iyi çağrı merkezi kulaklığı çeşitlerinden biri de aktif gürültü önleme özelliğine sahip tam boy kulaküstü kulaklıklardır. Kullanıcılara çevredeki sesleri kısabilme ayrıcalığı sağlayan bu çağrı merkezi kulaklığı ürünleri oyuncular, yayıncılar hatta günlük bilgisayar kullanıcılar için de uygundur. Genellikle hiper kardioid mikrofonlara yer verilen çağrı merkezi kulaklığı modelleri kablolu olarak tasarlanır. Kesintisiz kullanım sağlayan kablo ise USB ve 3,5 mm jak konnektörlerle gelir. Böylece çağrı merkezi kulaklığı farkı cihazlar ile de kullanılabilir. Öte yandan çağrı merkezi kulaklığı tasarımları arasında hem kablolu hem de wireless kullanıma uygun olanlar da vardır. Gün boyu kullanıma uygun ürün arayışında olanlara çift yönlü kullanım sağlayan çağrı merkezi kulaklık tavsiye edilir.

Çağrı Merkezi Kulaklığı Avantajı

Çok yönlü profesyonel kulaklık modelleri arasında yer alan çağrı merkezi kulaklıkları, pek çok avantaja sahiptir. Hemen her kullanıcı için özel bir kulaklık deneyimi yaşama olanağı tanıyan çağrı merkezi kulaklık çeşitlerinin öne çıkan avantajları ise şöyle sıralanabilir:

Çağrı Merkezi Kulaklığı Fiyatları

Profesyonellere yönelik kulaklıklar üreten markalar tarafından farklı çeşitleri üretilen çağrı merkezi kulaklığı ürünlerinde fiyatlar geniş bir aralığa sahiptir. Bunun nedeni ise farklı teknolojilerle desteklenen çok sayıda çağrı merkezi kulaklığı modelinin bulunmasıdır. Çağrı merkezi kulaklıkları, kablolu - kablosuz olmasına, menziline, sürücü çapına, sürücü özelliklerine, mikrofon özelliklerine, ağırlığına, tasarımına ve kontrol paneli tipine ve markasına göre fiyatlandırılır. Özellikle kablolu ve kablosuz çağrı merkezi kulaklığı fiyatları arasında epey fark bulunur. Bununla birlikte, yayıncıların kulaklık ihtiyacını karşılayacak teknolojilerle donatılmış ileri seviye çağrı merkezi kulaklığı modelleri bütçe dostu fiyatlarla satışa sunulur. Tüm bunların yanı sıra marka ve genel tasarım detayları da çağrı merkezi kulaklığı fiyat düzeyini etkileyen önemli bir faktördür. Ancak özellikleri, tasarımı ve markası fark etmeksizin çağrı merkezi kulaklığı fiyatları, yazıcı fiyatları gibi indirim dönemlerinde daha geniş bir kullanıcı kitlesine hitap edecek kadar ucuzlar. Siz de çağrı merkezi kulaklığı en ucuz fiyatlarla satın almak istiyorsanız Akakçe sayesinde en uygun fiyatlı olanları görüntüleyebilirsiniz.