Çalışma Sandalyesi ve Ofis, Bilgisayar Koltuğu

Bilgisayar Koltuğu, Bilgisayar Sandalyesi, Çalışma Sandalyesi ve Ofis, Bilgisayar Koltuğu Fiyatları

1.695 farklı Çalışma Sandalyesi ve Ofis, Bilgisayar Koltuğu için fiyatlar listeleniyor.

Ege Çalışma KoltuğuEge Çalışma Koltuğu Türksit Çalışma KoltuğuTürksit Çalışma Koltuğu Seduna Çalışma KoltuğuSeduna Çalışma Koltuğu Asbir Çalışma KoltuğuAsbir Çalışma Koltuğu Bürocci Çalışma KoltuğuBürocci Çalışma Koltuğu Puma Çalışma KoltuğuPuma Çalışma Koltuğu

Fiyatı Düşen Çalışma KoltuklarıTümü

Piyasaya Göre Ucuz Çalışma KoltuklarıTümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş SatıcıToplam 24 satıcı. Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü

Oyuncu KoltuğuYönetici KoltuğuBekleme KoltuğuOfis TaburesiYazı TahtasıPara KasasıOfis MasasıÇizim MasasıOfis Çöp KovasıEge Çalışma KoltuğuTürksit Çalışma KoltuğuSeduna Çalışma Koltuğu

En Çok Karşılaştırılan Çalışma Koltukları

En Çok İlgi Gören Çalışma Koltukları

Bunlara Da Bakabilirsiniz: Çalışma Koltukları

Çalışma Koltuğu Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Çalışma Koltuğu Sıkça Sorulan Sorular

Çalışma Koltuğu

Çalışma alanınızın rahat olması son derece önemlidir. Çalışma alanında genellikle bir masa ve sandalye bulunur. Daha sonra masa üzerine çalışma alanına uygun materyaller koyabilirsiniz. Uzun saatler boyunca oturarak çalışıyorsanız sırtınızı ağrıtmayacak konforlu bir çalışma koltuğuna ihtiyaç duyulur. Rahatsız ve fiziksel yapınıza uygun olmayan çalışma koltuğu çeşitleri ileride fiziksel rahatsızlıklara yol açabilir. Bu nedenle rahat ve size uygun bir çalışma koltuğu seçmeniz son derece önemlidir. Rahat koltuklar tercih etmek aynı zamanda iş verimini de artırır. Şirketlerde, ofislerde, ajanslarda, dükkanlarda, çocuk odalarında ve çalışma odalarında kullanılabilecek ergonomik çalışma koltuğu modellerine göz atarak sizin için en uygun olanı kolayca bulabilirsiniz. Farklı ebatlarda, tasarımlarda ve materyallerden üretilen çalışma koltuklarını inceleyebilirsiniz.

Farklı Tasarımlara Sahip Çalışma Koltuğu Çeşitleri

Çalışma koltuğu çeşitleri kullanıldığı ortama göre farklılık gösterir. Çalışma koltuklarının görünüşleri bazen sandalye bazen tabure gibi olabilir. Deri, file, kumaş, suni deri ve plastik gibi farklı materyallerden yapılan çalışma koltuğu modelleri arasından kendi zevkinize ve rahatınıza uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Ofis çalışma koltuğu modelleri genellikle işyerlerinde kullanılır. Uzun süreli çalışma ortamlarında rahat koltukların kullanılması hem çalışan sağlığı hem de ortaya çıkan iş verimi açısından oldukça önemlidir. Fileli çalışma koltuğu modelleri bel ve sırt bölümünde bulunan file desteklerle daha rahat bir şekilde çalışmanızı sağlar. Bel ve sırt desteğinin yanında boyun desteği bulunan modeller de vardır. Aynı zamanda koltuk üzerinde dik bir şekilde oturmanıza yardımcı olur. Eğer çeşitli sağlık sorunlarınız varsa bu sorunların önüne geçmek ya da daha kötüye gitmelerini engellemek için çalışırken ortopedik çalışma koltuğu modellerini tercih edebilirsiniz. Koltuk modelleri arasında geniş ve dar olan modeller de vardır. Toplantı odalarında kullanmak için uygun olan modeller daha az yer kaplaması için dar modellerdir. Toplantı odasında kısıtlı bir süre boyunca kullanıldıkları için daha çok görünüşe ve az yer kaplamasına önem verilen modellerdir. Modeller arasındaki farklılıklardan biri de ayaklarının tekerlekli ya da sabit olmasıdır. Aynı zamanda koltukların oturma alanlarında kullanılan materyaller gibi bacaklarında da kullanılan materyallerde de farklı seçenekler vardır. Metal, plastik ya da tahta modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Koltuk modellerinde krem, bordo, beyaz, siyah gibi daha klasik renklerin yanında turuncu, pembe, kırmızı, mavi gibi daha canlı ve dinamik renklerde kullanılabilir. Ofisinizin ya da çalışma koltuğunu kullanmak istediğiniz alanın dekorasyonuna göre farklı renklerde seçim yapabilirsiniz. Siz de ihtiyacınıza uygun olan çalışma koltuklarını avantajlı fiyatlarla satın alarak konforlu bir çalışma alanı oluşturabilirsiniz.

Verimli Çalışma için Çalışma Koltuğunun Önemi

Öğrenciler için ders çalışmak oldukça önemlidir. Bu nedenle çocuk odalarında bir çalışma alanının bulunması gerekir. Bu çalışma alanında genellikle bir masa, ders çalışma koltuğu, kütüphane, mantar pano fiyatları gibi uygun fiyatlı çalışma odası için gerekli eşyalar bulunur. Öğrenci çalışma koltuğu çeşitlerinin rahatlığı doğrudan çocuğunuzun ders çalışma isteğini ve ders verimini etkiler. Çocuk çalışma koltuğu ve çalışma alanında bulunan diğer eşyalar çocuğunuzun zevkine ve ihtiyaçlarına uygun olmalıdır. Çocuğunuz sevdiği alanlarda vakit geçirmek ister. Bu nedenle çalışma alanını onun sevdiği ve istediği gibi dekore etmek çalışma verimini artırır. Farklı renk seçeneklerine sahip olan ürünler arasında kırmızı, mor, mavi, yeşil, turuncu, pembe çalışma koltuğu modelleri yer alır. Bu sayede çocuğunuzun odasında bulunan diğer eşyalar ile uyumlu bir koltuk bulmakta zorlanmazsınız. Siz de çocuğunuz için en uygun olan çalışma koltuğu modellerini bulabilmek için ürünlere göz atabilir, ürün bilgisi bölümünden ürünlerin ayrıntılı bilgilerini öğrenebilir ve seçim yapabilirsiniz.

Çalışma Koltuğunun Faydaları

Çalışma odası koltuğu verimli çalışma için olduğu kadar sağlık açısında da önemlidir. Masa başında uzun saatler geçiren kişilerin rahat ve sağlıklı bir koltukta oturması gerekir. Evden çalışıyorsanız gününüzün çoğunluğu çalışma odanızda geçiyor olabilirsiniz. Bu nedenle en iyi çalışma koltuğu nu bulmak isteyebilirsiniz. Bunun için kullanıcı yorum ve tavsiyelerini okuyarak tercih yapabilirsiniz. Çalışma koltuğu çalışmalarınıza konsantre olmanıza yardımcı olur. Çalışma ortamınızı bir yaşam alanına dönüştürmenize yardımcı olur. İhtiyacınız olan her şeyi o alanda bulundurarak konforlu ve rahat saatlerin geçmesini sağlayabilirsiniz. Çalışma alanınızı bir yaşam alanına dönüştürebilirsiniz. Bu uzun saatler boyunca aynı pozisyonda çalışmanıza neden olur. Kaliteli bir çalışma koltuğu oturma süresi boyunca belinizi, omurganızı ve omuzlarınızı destekler. Bu sayede uzun saatler boyunca çalışsanız da çeşitli eklem ağrıları çekmezsiniz. Mola verdiğiniz anlarda da bedeninizi desteklemeye devam eder. Skolyoz gibi omurga sorunlarına sahip olan kullanıcılar için omurgayı destekler ve doğal eğrinin minimum derece de bozulmasını sağlar. Çalışma Koltuğu seçenekleri arasında deri, ahşap, kumaş gibi farklı materyallerden yapılan modeller vardır. Deri çalışma koltuğu seçenekleri biraz daha gösterişli ve vintage bir havaya sahipken kumaş seçenekler daha salaş ve konforlu bir görünüme sahiptir. Ahşap çalışma koltuğu modelleri ise evinizin geri kalan dekorasyonuyla kolayca uyum sağlayabilir. Çoğu çalışma koltuğu modelleri demonte olarak kullanıcılara ulaştırılır. Kutu içinde yer alan kullanım kılavuzu sayesinde kurulumu kolayca tamamlayabilir ve ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz. Model seçeneklerini bulunduğunuz alanın dekorasyonunu da uygun seçerek zevkinize göre bir çalışma alanı yaratabilirsiniz. Çalışma koltuğu seçenekleri arasından sizin için en rahat olanı kolayca bulmak için markaların modellerini karşılaştırabilir ve avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Çalışma Koltuğu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çalışma koltukları seçilirken ilk olarak çalışma şeklinize uygun olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Sağlıklı bir çalışma koltuğu farklı çalışma pozisyonlarına göre ayarlanabilir olmalıdır. Çalışma koltuğunu seçerken bel desteğinin, sırt sertliğinin, boyun desteğinin ya da sırt yüksekliğinin ayarlanabilir olması sağlığınız için oldukça önemlidir. Çalışma koltuğu seçerken omurganızı destekleyen modellere yönelmeniz masa başında uzun saatler geçiriyorsanız oldukça önemlidir. Çalışma alanlarını kendi zevkinize uygun ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde seçmeniz gerekir. Bu nedenle ürünleri incelerken önceliklerinize karar vermelisiniz. Oda içerisinde sık sık eşyaların yerini değiştiriyorsanız tekerlekli modelleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede eşyaların yerini değiştirirken zorlanmazsınız. İşyerinde kullanacağınız koltuk modellerine karar verirken çalışanların konumlarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Aynı tip pozisyondaki çalışanların koltuklarını aynı tip koltuklar arasından seçebilirsiniz. Aynı zamanda koltukları kullanacağınız ortamların estetik dekorasyonlarına uygun modeller seçmeye özen göstermelisiniz. Çalışma koltuğu tavsiye yazılarını okuyarak daha hızlı karar verebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Çalışma Koltuğu Modelleri Akakçe’de

Yetişkinler ve çocuklar için farklı çalışma koltuğu çeşitleri vardır. Fiziksel özellikler göz önüne alınarak bu koltuklar tasarlanır. Aynı zamanda ofis ve işyerlerinde kullanılan modellerle ev içerisinde kullanılan modeller birbirinden farklıdır. Ofislerde iş tanımına bağlı olarak farklı tarzlardaki modeller kullanılırken ev içerisinde daha çok koltuğun kullanıldığı odanın genel dekorasyonu göz önünde bulundurulabilir. Bu nedenle farklı renk ve kumaş özelliklerine sahip modeller tasarlanır. Siz de çalışma alanınızı yenilemeye ya da oluşturmaya sizin rahat çalışma koltuğunu satın alarak başlayabilirsiniz. Çalışma koltuğu fiyatları çeşitli etkenlerden dolayı değişir. Ürünlerin üretici firmalarından yapımında kullanılan materyale kadar birçok farklı özellik fiyatlarını etkiler. Bu nedenle satın almak istediğiniz ürünlerin özelliklerini belirleyerek hangi fiyat aralığında olduğunu öğrenebilirsiniz. Deri, metal, ahşap, kumaş gibi farklı materyaller yapılan kırmızı, mavi, siyah, bordo ve beyaz çalışma koltuğu modelleri arasından birini seçebilir ve avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Dilerseniz ürünler için maksimum ve minimum fiyat tutarı belirleyebilir ve sadece bütçenize uygun olan ürünleri görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda ürünlerin marka, materyal, boyut, renk özelliklerini de belirleyebilirsiniz. Çalışma alanınızı konforlu hale getirmek için işe çalışma koltuğunuzu değiştirerek başlayın. Ofis mobilyaları kategorisinde yer alan farklı modeller arasından kendi zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olan modelleri hemen satın alabilirsiniz.