Arçelik

Arçelik 700 KM 7 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

(1 yorum)
Arçelik 700 KM 7 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

16 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

15.890,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 37 dakika önce % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Stokta 1 adet 2 iş günü Satıcı: banayeni.com

Ürün Özellikleri: Hızlı Kurutma, Çocuk Kilidi, Isı Pompalı, Kapasite: 7 kg, 15 Programlı, Genişlik: 59.7 cm, Derinlik: 50.8 cm , Yükseklik: 84.7 cm... Devamını gör

10 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,9 seçeneğini gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
13.499,00 TL07.11.2023

En Ucuz Arçelik 700 KM 7 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)
Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (16)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Arçelik Çamaşır Kurutma Makineleri
Benzer Ürünler

Arçelik 700 KM Kurutma Makinesi

Arçelik 700 KM çamaşır kurutma makinesi markanın kullanıcı odaklı tasarım anlayışının sonucunda ortaya çıkardığı bir üründür. 7 kg kapasiteye sahip olan kurutma makinesi, günlük çamaşır ihtiyaçlarını karşılamayı başarır.

Yeni nesil teknolojilerin başarılı bir şekilde bir araya getirildiği ürün, fonksiyonelliğiyle öne çıkar. Çamaşır kurutmayı kolaylaştırması ve eğlenceli hale getirmesi, 700 KM’nin dikkat çeken yanları arasında bulunur.

Ayrıca kullandığı teknikler sayesinde çamaşırların yıpranmadan iyi bir şekilde kurutulmasını mümkün kılar. Sahip olduğu 15 farklı program sayesinde her türden çamaşır için ideal hale gelir.

Isı pompalı kurutma teknolojisi sayesinde kıyafetlerinizi daha verimli bir şekilde kurutur. Narin çamaşırların yapısına zarar vermeden başarıyla kurutma işlemini gerçekleştirir. Ayrıca tasarımı ve kullanım pratikliği ile de öne çıkar. Ürünün üst tarafında programların yer aldığı bölüm bulunur.

Buradan yerleştireceğiniz çamaşıra uygun olan programı kolay bir şekilde seçebilirsiniz. Sağ tarafında ise ek fonksiyonların, sıkma ayarının ya da sıcaklığın yer aldığı ekran vardır. Bu ekrandan programın kalan süresini de rahat bir şekilde takip edebilirsiniz.

Aynı zamanda takip ekranı, kurutma makinesine hoş v bir hava da kazandırır. Fonksiyon ayarlamalarını kolaylaştırırken ürüne şık bir görünüm kazandırır. Kurutma makinesi arıyorsanız ve ihtiyaçlarınıza uygun bir ürün bulmakta zorlanıyorsanız Arçelik 700 KM modelini hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

Arçelik 700 KM Önden Görünüm

Arçelik 700 KM Kurutma Makinesinde Bulunan Programları

Kurutma makinesinde pamuklu ve sentetik ütü kuruluğu, sentetik ve pamuklu dolap kuruluğu, zaman programları, pamuklu ekstra kuru, spor/outdoor, kot, hassas, tazeleme/yünlü havalandırma, pamuklu eko, günlük, kuş tüyü, hijyen+ ve hızlı olmak üzere toplam 15 farklı program bulunur.

Pamuklu ve sentetik ütü kuruluğu programları, makineden çıkan çamaşırları hafif nemli bırakır. Böylece daha rahat bir şekilde ütülenmesini sağlar. Sentetik ve pamuklu dolap kuruluğu programları ise çıkarılan çamaşırlar ütülenmeden dolaba kaldırılacaksa kullanılır.

Zaman programları, 10 dakikadan 160 dakikaya kadar istediğiniz sürede çamaşırlarınızı kurutmanıza imkan tanır. Tazeleme, sıcak hava vermeden çamaşırların havalandırılmasını sağlar. Dolapta uzun süre bekleyen çamaşırların üzerindeki dolap kokusunu gidermek için bu programı kullanabilirsiniz.

Hassas, gömlek ve hassas çamaşırlarınız için idealdir. Kot, yüksek devirde sıkılmış kot kıyafetleri kurutmak için idealdir. Spor/outdoor, su geçirmeme özelliği bulunan fonksiyonel yağmurluk ya da ceketleriniz için kullanabileceğiniz bir programdır.

Pamuklu eko, diğer programlara daha uzun sürede enerji tasarrufu elde edilecek şekilde çamaşırlarınız kurutur. Programın süresi 189 dakikadır. Günlük, pamuklu ve sentetik çamaşırlarınızı ayırmadan bir arada kurutmanızı sağlar.

Hijyen+, bebek kıyafeti ya da özel iç çamaşırı gibi hijyenik koşullarda kurutulması gereken çamaşırlar içindir. Yüksek sıcaklıkta kurutma işlemini gerçekleştirir. Kuş tüyü, üzerinde makinede kurutulabileceği belirtilen kuş tüyü mont ve ceketler içindir.

Hızlı, 2 adet gömleği yarım saat gibi kısa bir sürede ütülemeye hazır hale getirir. Arçelik 700 KM kurutma makinesi sayesinde her türden çamaşırınızı rahatlıkla kurutabilirsiniz.

Arçelik 700 KM Kurutma Makinesindeki Yardımcı Fonksiyonlar

Arçelik 700 KM A+ 7 kg çamaşır kurutma makinesi programlarının yanı sıra sahip olduğu yardımcı fonksiyonlarla da kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırmaya devam eder.

Otomatik kırışık önleme, programın çalışması durduktan 2 saat sonra makinenin içindeki çamaşırlar alınmazsa devreye girer. 10 dakikalık aralıklarla çamaşırları makine içinde döndürerek kırışmalarının önüne geçer.

Böylece kuru ortamda çamaşırlarda oluşabilecek büzüşme gibi istenmeyen durumları engeller. Isı pompalı kurutma teknolojisi, giysilerden nemi uzaklaştırmak için havayı kullanır. Özel bir teknoloji içeren yoğuşmalı sistem, oluşan ısı enerjisini dışarı boşaltmak yerine sonraki kurutma işlemi için saklar. Böylece enerjiden tasarruf elde edilmesine yardımcı olur.

Eco sense, kurutma makinesinin içinde bulunan sensörler aracılığı ile çamaşırların nem seviyesini ölçer. İstenilen kuruluk derecesine göre otomatik olarak çalışacağı süreyi ayarlar. Bu şekilde gereksiz elektrik kullanımının önüne geçerek tasarruf sağlar.

Zaman erteleme özelliği, programı çalıştırma sürenizi 0 ile 24 saat aralığında geciktirmenize yardımcı olur. Saatlik tarife indirimlerinden yararlanmak istiyorsanız bu fonksiyon kullanışlı hale gelebilir.

Kalan zaman göstergesi, çalışan programın ne zaman biteceğini gösterir. Makinenin sağ üst tarafında yer alır. Sahip olduğu fonksiyonlar sayesinde Arçelik 700 KM yorumları ve incelemelerinden yüksek puanlar almayı başarır. Kullanışlı bir kurutma makinesine ihtiyacınız varsa, bu modeli incelemeye başlayabilirsiniz.

Arçelik 700 KM Çapraz Görünüm

Arçelik 700 KM Artı ve Eksi Yanları

Arçelik 700 KM kurutma makinesi yorumları ile genellikle yüksek puanlar alsa da makineyi satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken bazı kriterler vardır. Aşağıda bulunan listeden ürünün olumlu ve olumsuz özelliklerini inceleyebilirsiniz.

 • Arçelik 700 KM kurutma makinesinin A+ enerji sınıfında olması, enerji tasarrufu söz konusu olduğunda iyi bir performans ortaya çıkardığını gösterir.
 • 7 kg kapasitesi günlük çamaşırları kurutmak için yeterli olsa da kalabalık aileler daha yüksek kapasiteli modellere ihtiyaç duyabilir.
 • Kalan zaman göstergesi sayesinde çalışan programın ne zaman biteceğini kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.
 • Temizleme uyarıları, makinenin ne zaman bakıma ihtiyaç duyduğunu gösterir. Böylece filtrenin dolup dolmadığını takip etmenize gerek kalmaz.
 • Arçelik 700 KM kurutma makinesinin 15 farklı programı sayesinde dilediğiniz çamaşırı kolay bir şekilde kurutabilirsiniz.
 • Hijyen ekstra, kurutma makinesinin öne çıkan programları arasında bulunur. Hijyenik olarak kurutulması gereken çamaşırlarınız varsa ya da evde bebek bulunuyorsa bu program oldukça kullanışlıdır.
 • Yoğuşturmalı ısı pompalı kurutma teknolojisi sayesinde enerjiden tasarruf sağlayacak şekilde çalışır.
 • Genişliği 59.7 cm, yüksekliği 84.7 cm ve derinliği 50.8 cm olan kurutma makinesi, Solo tipinde olması sayesinde her yere rahat bir şekilde sığdırılabilir.
 • WiFi bağlantısına sahip olmadığı için telefon veya tablet üzerinden kontrol edilememesi, ürünün olumsuzluklarındandır.

Genel anlamda kullanıcılarını memnun eden bir performans ortaya çıkaran Arçelik 700 KM makinesi ile çamaşırlarınızı pratik ve kolay bir şekilde kurutabilirsiniz. Makineyi daha yakından incelemek için fiyat alternatiflerine göz atabilirsiniz.

Arçelik 700 KM ve Arçelik 700 KT Kurutma Makinelerinin Farkları

700 KM, Arçelik 700 KT kurutma makinesi ile karşılaştırıldığında tasarım ve özellikler bakımından ayrılır. Gösterge paneli daha büyük olan 700 KM, fonksiyon ayarlarının daha rahat bir şekilde yapılabilmesini sağlar.

700 KT kurutma makinesinin enerji tüketimi yıllık ortalama 504.2 kWh iken bu modelde tüketim 276.5 kWh’dir. Ayrıca önceki modeli sadece 3, 6 ve 9 saatlik dilimlerde erteleme imkanı sunarken bu modelde 0-24 saat aralığında dilediğiniz zamanı ayarlayabilirsiniz.

Arçelik 700 KM Kapaklı Görünüm

Arçelik 700 KM Makinesindeki Ek Özellikler

700 KM Arçelik ek özellikleri ile kurutma makinesinin daha fonksiyonel bir şekilde kullanılmasına yardımcı olur. Çocuk kilidi, program çalıştırıldıktan sonra makinenin üzerindeki bazı tuşları devre dışı bırakır.

Kurutma makinesi çalışırken programa dışarıdan müdahale edilmesinin önüne geçer. Böylece çocukların oyun oynarken yaşayabilecek kazaları engellemiş olur. Tambur aydınlatma, makinenin içini LED ışıklandırma sistemi ile aydınlatır.

Makinenin her yerini görülebilir kılması ile içerisinde çamaşır unutmanızı zorlaştırır. Filtre temizleme uyarısı ve kondenser temizleme uyarısı, makinenin bakım ihtiyaçlarını size bildirir.

Kurutma makinesinin filtresi dolduğunda sizi uyararak temizlemenizi bildirir. Bu şekilde makinenin bakım ihtiyaçlarını takip etmenize gerek kalmaz. Direkt su tahliyesi, kurutma makinesinin içinde taşma ihtimali olacak kadar su birikmişse çalışan programı durdurur.

Siz müdahale edene kadar herhangi bir işlem yapmaz. Suyu tahliye ettikten sonra programı çalıştırmaya devam eder. Bu şekilde yaşanabilecek su taşması gibi istenmeyen durumlara karşı tedbir almış olur.

Kuruluk seviyesi düğmesi sayesinde makinenin içerisine yerleştirdiğiniz çamaşırların ne kadar kurumasını istediğinizi belirleyebilirsiniz. Ayarlama işlemi yapıldıktan sonra seçilen programa ve çamaşırların nem oranına göre makine otomatik olarak çalışma süresini ayarlar.

Fonksiyonel, kullanışlı ve şık bir kurutma makinesi arıyorsanız Arçelik 700 KM fiyat seçeneklerini inceleyebilir, çamaşırlarınızı pratik bir şekilde kurutmaya başlayabilirsiniz.

Arçelik 700 KM 7 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Fiyat Analizi

Arçelik 700 KM 7 kg Çamaşır Kurutma Makinesi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 700 KM 7 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Özellikleri

Hızlı Kurutma:
Çocuk Kilidi:
Isı Pompalı:
Kapasite:   7 kg
Program Sayısı:   15 Programlı
Genişlik:   59.7 cm
Derinlik:   50.8 cm
Yükseklik:   84.7 cm
Yıllık Enerji Tüketimi:   276 kWh
Tambur Hacmi:   83 lt
Ses Seviyesi:   65 dB
Renk:   Beyaz
Dokunmatik:
Filtre Temizleme Uyarısı:
İç Aydınlatmalı:
Kırışıklık Önleyici:
LED Ekranlı:
Nem Sensörü:
Sesli Uyarı:
Su Tankı Dolu Uyarısı:
Zaman Erteleme:
Kontrol Paneli:   Dijital
Ağırlık:   39.5 kg
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
Ortalama Puan
4.0 1 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • GD 1 yorum
  10 beğeni
  Gülistan D. İstanbul 29 Aralık 2021
  Satıcı firmanın güvenilirligini garanti ediyormusunuz dolandırıcı bir firma olmadığından nasıl emin olucaz?

Arçelik 700 KM 7 kg Çamaşır Kurutma Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 700 KM 7 kg Çamaşır Kurutma MakinesiArçelik 700 KT B Enerji 7 kg Çamaşır Kurutma MakinesiBeko KM 70 7 kg Çamaşır Kurutma MakinesiRegal KM 9212 B Enerji 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi
 Arçelik 700 KM 7 kg Çamaşır Kurutma MakinesiArçelik 700 KT B Enerji 7 kg Çamaşır Kurutma MakinesiBeko KM 70 7 kg Çamaşır Kurutma MakinesiRegal KM 9212 B Enerji 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi
Fiyat 15.890,00 TL
16 satıcı
13.495,00 TL
8 satıcı
14.999,00 TL
13 satıcı
14.398,07 TL
4 satıcı
Popülerlik---5. Popüler Regal Çamaşır Kurutma Makinesi
Ortalama Puan1 yorum1 yorum1 yorum-
Hızlı KurutmaVarVar--
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Isı PompalıVar-VarVar
Kapasite7 kg7 kg7 kg9 kg
Program Sayısı15 Programlı15 Programlı15 Programlı15 Programlı
Genişlik59.7 cm59.7 cm59.7 cm59.6 cm
Derinlik50.8 cm 56.8 cm 50.8 cm 56.3 cm
Yükseklik84.7 cm84.6 cm84.6 cm84.5 cm
Tambur Hacmi83 lt102 lt83 lt-
Ses Seviyesi65 dB65 dB65 dB65 dB
Zaman ErtelemeVarVarVarVar
Su Tankı Dolu UyarısıVarVarVarVar
Sesli UyarıVarVarVar-
Nem SensörüVar---
LED EkranlıVarVarVarVar
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Kırışıklık ÖnleyiciVarVarVarVar
İç AydınlatmalıVarVarVarVar
Filtre Temizleme UyarısıVarVarVar-
DokunmatikVarVar--
Ağırlık39.5 kg33.5 kg39.5 kg-
Yıllık Enerji Tüketimi276 kWh504 kWh276 kWh336 kWh
Enerji Sınıfı-BA+-
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Enerji Sınıfı---B
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı