Arçelik

Arçelik 800 KM 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

(1 yorum)
Arçelik 800 KM 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi
Seçenekler:

27 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

11.848,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 20:12% Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri

peşin fiyatına 6 taksit, peşin fiyatına 5 taksit

StoktaSatıcı: Beyazesyabayisi9,0 54 Yorum
Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Hızlı Kurutma, Çocuk Kilidi, Isı Pompalı, Kapasite: 8 kg, 15 Programlı, Genişlik: 59.7 cm, Derinlik: 59.9 cm, Yükseklik: 84.6 cm... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Arçelik 800 KM 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (27)

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Arçelik Çamaşır Kurutma Makineleri
Benzer Ürünler

Arçelik 800 KM 8 KG Çamaşır Kurutma Makinesi

Ev teknolojisini her geçen gün bir adım ileriye taşımayı hedefleyen ve yeni nesil teknolojileri ev eşyaları ile buluşturan Arçelik, kullanıcılara yüksek kalitede ve performansta ürünler sunar.

Yaşam alanlarını teknoloji ile geliştiren Arçelik’in 800 KM kurutma makinesi modeli de markanın öne çıkan ve kullanıcının takdirini toplayan ürünleri arasında yer alır.

Kullanıcı dostu özellikler ile donatılan Arçelik 800 KM model çamaşır kurutma makinesi, hijyeni ön planda tutması ile kullanıcıların beğenisini toplamayı başarır.

Yıkama gerektirmeden çamaşırların hijyenini sağlama özelliği, ürünün en çok dikkat çeken niteliği olarak kendisini gösterir.

Bu sayede özellikle dışarıda üzerine kötü kokular sinen ama kirlenmeyen kıyafetleri yüksek derecelerde yıkamaya gerek duymadan havalandırmak ve hijyenlerini sağlamak mümkün hale gelir.

Bunun yanı sıra üç farklı koku kapsülü de çamaşırların kurutma esnasında dahi güzel kokmasını ve hijyenik olmasını sağlar.

Kurutma makinesindeki çamaşır miktarına göre enerji harcanması da Arçelik 800 KM çamaşır kurutma makinesi modelinin öne çıkan özellikleri arasında yer alır.

Siz de evinizde Arçelik 800 KM çamaşır kurutma makinesi modeline yer verebilir, çamaşır kurutmayı hem daha pratik bir hale getirebilir hem de çamaşırlarınızı kuruturken dahi hijyeni sağlamaya devam edebilirsiniz.

Arçelik 800 KM Önden Görünüm

Arçelik 800 KM Kurutma Makinesi ile Hijyen Ön Planda

Arçelik 800 KM model çamaşır kurutma makinesi, hijyeni ön planda tutan teknolojik özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarır.

Ürünün en çok öne çıkan ve Arçelik 800 KM kurutma makinesi yorumları arasında kendisini gösteren özelliklerinin başında ise hijyenik havalandırma ve kurutma özelliği gelir.

Özellikle yıkamadan hijyen sağlamak istediğiniz kıyafetlerinizin üzerine sinen kötü kokuları yok etmeye yardımcı olan bu özellik sayesinde yüksek derecede yıkama yapmadan zaman kazanmak mümkündür.

Bunun yanı sıra çamaşırlarınızın kurutma sırasında da hijyenini korumaya devam etmesini istiyorsanız da hijyenik havalandırma ve kurutma özelliği oldukça ideal bir kullanım seçeneği olarak öne çıkar.

Ürünün hijyeni öne çıkaran özellikleri arasında ayrıca ProScent teknolojisi de yer alır. ProScent teknolojisine sahip Arçelik 800 KM A++ 8 kg çamaşır kurutma makinesi modeli, üç farklı koku kapsülünü beraberinde getirir.

Bu kapsüller sayesinde ise tek kapsülle 30 kurutmaya kadar ferahlık sağlanır ve çamaşırlarınızı kurutma sırasında dahi her zaman güzel bir koku ile harmanlanarak sizinle buluşur.

Siz de Arçelik marka 800 KM model çamaşır kurutma makinesinin bünyesinde yer alan bu özellikler sayesinde hem kirli olmayan ancak kötü kokulara sahip tekstil ürünlerinizi yüksek sıcaklıklarda yıkamak zorunda kalmazsınız hem de çamaşırlarınızın daima ferah bir koku ile buluşmasını sağlayabilirsiniz.

Arçelik 800 KM Çapraz Görünüm

Arçelik 800 KM Kurutma Makinesi Öne Çıkan Teknolojik Özellikleri

Arçelik 800 KM model çamaşır kurutma makinesi, kullanıcı hayatını kolaylaştıran ve çamaşırların kurutma aşamasında dahi hijyenini artırmaya devam etmesine yardımcı olan teknolojik özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarır.

Otomatik kırışık önleme fonksiyonu, ürünün öne çıkan teknolojik özellikleri arasında yer alır. Bu özellik ile kurutma işleminin tamamlanmasından sonra çamaşırların makineden alınmaması durumunda makineniz belirli aralıklarla otomatik olarak kırışık azaltma hareketi yapar.

Bu sayede de çamaşırların kurutma işlemi sırasında gereğinden fazla buruşması ve ütüleme işleminin zorlaşması sorunlarının da önüne geçilir.

Ürünün dikkat çeken özelliklerinden bir diğeri ise ısı pompalı kurutma sistemine sahip olması olarak öne çıkar.

Bu özellik ise tekstil ürünlerinin renklerinin korunarak kurutulmasını sağlar, böylece çamaşırları çok daha uzun süre boyunca canlı renkleri ile kullanma imkanı yakalanır.

Arçelik 800 KM kurutma makinesi modeli, EcoSense özelliği ile de kendisini gösterir. EcoSense teknolojisi, kuruluk seviyesini algılayarak makine içerisindeki çamaşır miktarına göre enerji harcar.

Bu sayede de hem çamaşırları kurutmak için biriktirme sorunu ortadan kalkar hem de enerjiden tasarruf edilir. Özel tasarım tambur da Arçelik 800 KM model çamaşır kurutma makinesinin dikkat çekici özelliklerinden biri olarak öne çıkar.

Bu özel tambur, giysilerin makine içerisinde çok daha rahat hareket etmesini sağlar ve böylece tüm çamaşırlar için nazik kurutma koşulları sunar.

Arçelik 800 KM Detay Görünüm

Arçelik 800 KM Kurutma Makinesi Şık Tasarımı ve Teknik Özellikleri

Arçelik 800 KM model çamaşır kurutma makinesi, şık tasarımı ve teknik özellikleri ile de kullanıcıların takdirini toplar ve seleflerinden ayrılan noktaları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarır.

Beyaz rengi, kullanışlı program takip göstergesi ve dijital gösterge detayları; tasarımsal olarak ürünün en şık ve göz alıcı noktalarını oluşturur.

Şık görünümünün yanı sıra ürünün kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen teknik detayları da ürünü öne çıkaran noktalar arasında yer alır.

Arçelik 800 KM çamaşır kurutma makinesinin 15 farklı kurutma programı vardır. Bu 15 farklı programı pamuklu ütü kuruluğu, cotton eco dry, pamuklu dolap kuruluğu, pamuklu ekstra kuru, sentetik ütü kuruluğu, sentetik dolap kuruluğu, sepette kurutma, havalandırma, hassas, kot, outdoor, günlük, downwear, 30 derece hızlı ve hijyen+ seçenekleri oluşturur.

Böylece kıyafetlerin kumaş türüne ve arzu edilen kuruluk seviyesine göre kişiselleştirilmiş programı belirleme şansı yakalanır.

Ürün aynı zamanda zaman erteleme özelliği ile de oldukça kullanışlı bir kurutma makinesi deneyimi sunar. Bu özellik sayesinde 0 ile 24 saat arasında kurutma işlemini ertelemek ya da yeniden programlamak mümkün hale gelir.

Program sonunda sesli bir şekilde uyarı vermesi ise çamaşırların kurumasını beklerken rahat bir şekilde diğer işlerinizi tamamlamanıza olanak tanır.

Arçelik 800 KM çamaşır kurutma makinesi ile çamaşırlarınızı hem tasarruflu hem de yüksek performansla kurutmak mümkündür.

Arçelik 800 KM Seleflerine Göre Artı ve Eksi Özellikleri

Çamaşırlarınızın kurutma sürecinde de hijyenini korumaya devam etmesini hedefleyen Arçelik 800 KM model çamaşır kurutma makinesinin öne çıkan birçok özelliği bulunur.

Ürün aynı zamanda bazı artı ve eksi özellikleri ile de dikkat çeker. Arçelik marka 800 KM model kurutma makinesi, seleflerine oranla oldukça kullanışlı olması ile öne çıkmayı başarır.

  • Arçelik 800 KM model çamaşır kurutma makinesinin seleflerine göre öne çıkan en önemli özelliği, çamaşırları yıkamaya gerek duymadan havalandırma imkanı sunması olarak dikkat çeker. Bu özellik sayesinde çamaşırları yüksek sıcaklıkta yıkamaya gerek duymaksızın hijyenlerini sağlamak mümkün hale gelir.
  • Ürünün A++ enerji sınıfına dahil olması da onu öne çıkaran özellikler arasında yer alır. Böylece yüksek performansı daha düşük enerji ile sunan Arçelik 800 KM model kurutma makinesi, enerji tasarrufu yapmaya da olanak tanır.
  • Ürünün kurutma sırasında çamaşırların renklerini korumayı sağlayan ısı pompalı kurutma teknolojisi ve çamaşırları nazik bir şekilde çevirmeye yardımcı olan özel tamburu ise giysileri çok daha uzun süre kullanmaya olanak sunar.
  • Ürünün farklı kumaş türleri ve ihtiyaçlara göre ayrışan 15 farklı programı bulunur. Böylece makinenin programlarını ihtiyaca göre şekillendirmek de kolay bir hale gelir.
  • Ürünün maksimum 8 kilogramlık kapasitesi, çok geniş aileler için bir dezavantajı beraberinde getirir. Ancak ortalama bir aile, bu iç hacmi kullanışlı bir şekilde değerlendirebilir.
Arçelik 800 KM Panel Görünüm

Arçelik 800 KM Kurutma Makinesi En Ucuz Fiyat Seçenekleri

Arçelik 800 KM kurutma makinesi fiyatları oldukça ulaşılabilir bir seviyede seyreder. Çamaşır kurutmayı oldukça teknolojik bir deneyim haline getirmeyi başaran Arçelik 800 KM kurutma makinesi, gelişmiş özellikleri ile kullanıcıların beğenisini toplamayı başarır.

Arçelik 800 KM kullananlar, ürünün teknik donanımlarını ve pratik kullanım imkanı sunan özelliklerini oldukça severek kullanır.

Ürünün hijyeni ön planda tutan özellikleri ise en çok beğeni toplayan noktaların başında gelir. Çamaşırları yüksek sıcaklıkta yıkamadan kurutma imkanı sunması, Arçelik marka 800 KM model çamaşır kurutma makinesini rakipleri arasında bir adım öne çıkarır.

Bunun yanı sıra A++ enerji sınıfına sahip olması ise hem enerjiden tasarruf hem de doğayı koruma imkanı sunar.

Ürünün şık tasarım detayları ise banyoda ya da çamaşır odanızda daima hoş bir görünüme ulaşmanız konusunda yardımcı olur.

Dijital göstergeleri ve 15 farklı programlama seçeneği ise ürün kullanımını oldukça pratik ve kişisel bir hale getirir.

Siz de Arçelik 800 KM model çamaşır kurutma makinesinin fiyat seçeneklerini yakından inceleyerek bütçenize hitap eden ürünleri değerlendirmeniz de mümkündür.

Arçelik 800 KM yorum bölümünden önceki kullanıcı deneyimlerini inceleyebilir ve ürünün piyasa fiyatlarını karşılaştırarak Arçelik 800 KM çamaşır kurutma makinesi modeli için en ucuz fiyat seçeneklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Arçelik 800 KM 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Fiyat Analizi

Arçelik 800 KM 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 800 KM 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Özellikleri

Hızlı Kurutma:
Çocuk Kilidi:
Isı Pompalı:
Kapasite:   8 kg
Program Sayısı:   15 Programlı
Genişlik:   59.7 cm
Derinlik:   59.9 cm
Yükseklik:   84.6 cm
Yıllık Enerji Tüketimi:   235 kWh
Tambur Hacmi:   110 lt
Ses Seviyesi:   64 dB
Enerji Sınıfı:   A++
Renk:   Beyaz
Dokunmatik:
Filtre Temizleme Uyarısı:
İç Aydınlatmalı:
Kırışıklık Önleyici:
LED Ekranlı:
Sesli Uyarı:
Su Tankı Dolu Uyarısı:
Zaman Erteleme:
Kontrol Paneli:   Dijital
Ağırlık:   42.5 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.01 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Arçelik 800 KM 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 800 KM 8 kg Çamaşır Kurutma MakinesiArçelik 900 KM 9 kg Çamaşır Kurutma MakinesiArçelik 810 KM 8 kg Çamaşır Kurutma MakinesiAltus AL 81 IC 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi
 Arçelik 800 KM 8 kg Çamaşır Kurutma MakinesiArçelik 900 KM 9 kg Çamaşır Kurutma MakinesiArçelik 810 KM 8 kg Çamaşır Kurutma MakinesiAltus AL 81 IC 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi
Fiyat 11.848,00 TL
27 satıcı
12.999,90 TL
30 satıcı
13.318,00 TL
20 satıcı
9.024,00 TL
39 satıcı
Popülerlik5. Popüler Arçelik Çamaşır Kurutma Makinesi3. Popüler Çamaşır Kurutma Makinesi7. Popüler Arçelik Çamaşır Kurutma Makinesi2. Popüler Altus Çamaşır Kurutma Makinesi
Ortalama Puan1 yorum7 yorum-2 yorum
Hızlı KurutmaVarVar--
Çocuk KilidiVarVar-Var
Isı PompalıVarVar-Var
Kapasite8 kg9 kg8 kg8 kg
Program Sayısı15 Programlı15 Programlı15 Programlı15 Programlı
Genişlik59.7 cm59.7 cm59.8 cm59.7 cm
Derinlik59.9 cm59.9 cm60.7 cm56.8 cm
Yükseklik84.6 cm84.6 cm84.6 cm84.6 cm
Tambur Hacmi110 lt110 lt110 lt-
Ses Seviyesi64 dB65 dB64 dB64 dB
Zaman ErtelemeVarVarVarVar
Su Tankı Dolu UyarısıVarVarVarVar
Sesli UyarıVarVarVarVar
Nem Sensörü--Var-
LED EkranlıVarVarVar-
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Kırışıklık ÖnleyiciVarVarVarVar
İç AydınlatmalıVarVarVarVar
Filtre Temizleme UyarısıVarVarVarVar
DokunmatikVarVarVar-
Ağırlık42.5 kg42.5 kg41 kg43 kg
Yıllık Enerji Tüketimi235 kWh259 kWh236 kWh-
Enerji SınıfıA++A++A++-
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı