Arçelik

Arçelik 900 KM 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

En Popüler 3. Çamaşır Kurutma Makinesi (7 yorum)
Arçelik 900 KM 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi
Seçenekler:

25 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

15.245,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 02:30 % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Stokta Satıcı: Beyazesyaburada.com 1 Yorum
Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Hızlı Kurutma, Çocuk Kilidi, Isı Pompalı, Kapasite: 9 kg, 15 Programlı, Genişlik: 59.7 cm, Derinlik: 59.9 cm, Yükseklik: 84.6 cm... Devamını gör

3,95 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,8 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Arçelik 900 KM 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (25)

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Arçelik Çamaşır Kurutma Makineleri
Benzer Ürünler

Arçelik 900 KM Kurutma Makinesi

Yeni nesil teknolojilerin kullanıldığı Arçelik 900 KM kurutma makinesi, kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştıracak niteliklere sahip olmasıyla dikkatleri üzerinde toplar. Türkiye’nin önemli üreticileri arasında olan Arçelik’in kullanıcı odaklı olacak şekilde tasarladığı model, eşsiz özellikleriyle günlük hayata pratiklik kazandırmayı başarır.

Arçelik’in 900 KM kurutma makinesi de özellikleri ve ek fonksiyonları ile günlük hayatı kolaylaştıracak şekilde tasarlanır. 15 farklı programa sahip olmasıyla her türlü giysinin özel olarak kurutulmasına imkan tanır. Aynı zamanda Çocuk Kilidi gibi ek özelliklere sahip olması da kurutma makinesini çocuklu aileler için ideal hale getirir.

Her türlü gereksinimi karşılayacak biçimde üretilen Arçelik 900 KM kurutma makinesi, farklı ihtiyaçları göz önünde bulundurarak özelliklerini çeşitlendirmeyi başarır. Böylece kalabalık ailelerden çekirdek ailelere kadar herkese hitap etmeyi başarır.

9 kg kurutma kapasitesine sahip olan model, çok fazla çamaşır yıkanan evlerin günlük ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılar. 110 L tambur hacmi sayesinde çamaşırların etkili bir şekilde kurutulmasına yardımcı olur.

Kurutma makinesine ihtiyacınız varsa ve seçenekler içinden aradığınız özellikleri karşılayan bir ürün bulmakta zorlanıyorsanız Arçelik’in 900 KM 9 kg kurutma makinesi modelini inceleyebilir, aradığınız seçeneği hemen bulabilirsiniz.

Arçelik 900 KM Önden Görünüm

Arçelik 900 KM Kurutma Makinesinde Kullanılan Teknolojiler

Arçelik 900 KM kurutma makinesi içerdiği teknolojiler ile kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırmayı başarır. Sudan tasarruf sağlanmasına yardımcı olan hava soğutmalı yoğuşmalı sistemi sayesinde kullanıcılara avantajlar sağlar. Bu teknoloji sayesinde kıyafetlerin üzerindeki ıslaklık, kuru ve soğuk hava ile temas ettiği anda hızlı bir şekilde buharlaşarak kurumaya başlar.

Arçelik 900 KM kurutma makinesi, kıyafetlerin üzerindeki nemi yoğunlaştırılmış su olarak boşaltmak yerine farklı bir sistem kullanır. Tamburun içinde bulunan havayı dolaştırarak giysilerin içinden geçerken ısıtır. Bu işlem giysilerin üzerindeki nemi alır. Sonrasında kıyafetlerin üzerinden buharlaşan nem hava yoluyla dışarıya geri atılır. Su kullanmaktansa ortamda bulunan havayı kurutma işlemine dahil ettiğinden dolayı Arçelik 900 KM A++ 9 kg çamaşır kurutma makinesi enerjiden tasarruf elde edilmesini sağlar.

EcoSense ismi verilen teknoloji ise kurutma makinesinin elektrikten tasarruf elde etmesini sağlar. Sensörler yardımıyla içerisinde bulunan çamaşırların kuruluk derecesini algılayan teknoloji, seçilen program daha uzun bir süreyi gösterse bile kıyafetler istenilen kuruluğa ulaştığında otomatik olarak programı sonlandırır.

900 KM kurutma makinesi modelinde tambur deseni AquaWave olduğundan dolayı çamaşırlarınızın daha hassas ve özenli bir şekilde kurutulmasına imkan tanır. Özel tambur desenine ve enerji tasarrufu için verimli teknolojilere sahip olan model, kurutma makinesi ihtiyacı olanlar için iyi bir seçenek haline gelir.

Arçelik 900 KM Kurutma Makinesinin Programları

15 farklı program içeren Arçelik 900 KM kurutma makinesi, her türlü çamaşırın özel koşullar altında kurutulmasını sağlamasıyla dikkatleri üzerinde toplar.

Pamuklu ve sentetik ütü programları, makineden çıkarılan giysilerin ütüye hazır olacak şekilde hafif nemli kalmasını sağlar. Böylece daha rahat bir şekilde kıyafetlerin ütülenmesine yardımcı olur.

Cotton eco dry olarak da isimlendirilen pamuklu ekonomik kuruluk, diğer programlara göre daha uzun sürse de gündelik pamuklu kıyafetlerinizi en ekonomik olacak şekilde kurutur. Programın süresi 3 saat 29 dakika olsa da su ve elektrik tüketimini azaltarak faturalara olumlu bir şekilde yansır.

Pamuklu ekstra, çok katmanlı ya da çok kalın olan ve zor kuruyan pamuklu tekstil ürünleri için idealdir. Pamuklu ve sentetik dolap kuruluğu programlarını kullandığınızda kıyafetlerinizi ütülemeden dolaba kaldırabilirsiniz.

Sepette / zaman kurutma programında, seçeneklere göre 10 - 160 dakika arasında olabilen kurutma süresini kendiniz ayarlayabilirsiniz. Tazeleme, sıcak hava vermeden 10 dakikada kıyafetlerin havalandırılmasını sağlar. Kirli olmayan ancak dolap kokusu sinmiş kıyafetlerinizi bu program ile havalandırarak yumuşatabilirsiniz.

Hijyen+, bebek kıyafetleri ya da hassas iç çamaşırlarını kurutmak için kullanabileceğiniz bir programdır. Spor, su geçirmez ceket, yağmurluk ya da spor kıyafetleri için özel bir kurutma işlemi sağlar.

Hızlı programı genellikle iki adet gömleği ütüye hazır hale getirilmek için kullanılır. Programın süresi ise 30 dakikadır. 900 KM kurutma makinesi ile dilediğiniz çamaşırı istediğiniz sürede rahat bir şekilde kurutmaya başlayabilirsiniz.

Arçelik 900 KM Tambur

Arçelik 900 KM Kurutma Makinesi Ek Özellikleri

900 KM kurutma makinesi içerdiği teknolojilerin ve programların yanı sıra sahip olduğu fonksiyonlarla da kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırmayı başarır. Zaman Erteleme Özelliği, 24 saate kadar makinenin çalışma süresini ertelemenize imkan tanır. ProScent Teknolojisi, tek kapsül ile 30 kurutmaya kadar ferahlık elde etmenizi sağlar.

Otomatik kırışık önleme fonksiyonu, makine bittikten sonra çamaşırları almasanız bile belirli aralıklarla içerisinde bulunan çamaşırların kırışmaması için özel bir hareket yapar. Böylece makineyi çalıştırıp dışarı çıksanız ya da çamaşırları almayı unutsanız bile makinenin içinde bulunan kıyafetler kırışmaz.

Kuruluk seviyesi düğmesi ile çamaşırlarınızın kurumasını istediğiniz dereceyi belirleyebilirsiniz. Program başlamadan önce etkinleştirdiğinizde istediğiniz kurutma derecesine göre çalışacağı zamanı otomatik olarak ayarlar.

Ek özellikleri ile kurutma makinesini daha işlevsel bir şekilde kullanabilirsiniz. Arçelik 900 KM A++ 9 kg kurutma makinesi kullanıcı odaklı tasarımı ile kurutma işlemini daha kolay bir hale getirir.

Arçelik 900 KM Yandan Görünüm

Arçelik 900 KM ile Arçelik 820 KMW Farkları

Arçelik 820 KMW kurutma makinesi de A++ enerji sınıfında yer alsa da 900 KM modeli bazı özellikleri ile ondan ayrılır. 9 kg kapasiteye sahip olması, 900 KM kurutma makinesini kalabalık aileler için daha kullanışlı hale getirir. Ayrıca tambur aydınlatma sisteminin DC LED olması da önceki modelinden ayıran özellikleri arasında bulunur. Kuruluk seviyesini kullanıcıların ayarlamasına izin vermesi de 900 KM’yi selefine göre daha işlevsel kılar. Üstelik ProScent teknolojisiyle çamaşırlara ferahlık kazandırır.

Arçelik 900 KM Kurutma Makinesi Avantaj ve Dezavantajları

Arçelik 900 KM kurutma makinesi pek çok özelliği ile kullanıcılarına avantajlar sağlasa da ürünü satın almadan önce bazı kriterleri hakkında bilgi edinmeniz gerekir. Aşağıdaki listeden ürünün avantaj ve dezavantajlarına ulaşabilirsiniz.

 • Genişliği 59.7 cm, yüksekliği 84.6 cm ve derinliği 59.9 cm olan 900 KM kurutma makinesi, Solo tipinde olması sayesinde istenilen yere rahat bir şekilde sığdırılabilir.
 • A++ enerji sınıfında bulunması, kurutma makinesinin enerji tasarrufu söz konusu olduğunda iyi bir performans gösterdiği anlamına gelir. Yıllık ortalama enerji tüketimi 258.6 kWh’dır.
 • 15 farklı programı sayesinde her çamaşırı rahat bir şekilde kurutmanızı sağlar. Sentetik spor kıyafetlerinden nevresim takımlarına kadar istediğiniz her tekstil ürünü Arçelik 900 KM kurutma makinesinde kurutulabilir.
 • Gösterge ekranı üzerinden istenilen program rahat bir şekilde ayarlanabilir. Aynı zamanda kalan zaman göstergesi üzerinden makinenin ne zaman biteceği de kolaylıkla görülebilir.
 • Özel tambur tasarımı, kıyafetlerin zarar görmeden kurutulmasını sağlar. Aynı zamanda kırışıklık gibi istenmeyen durumların da önüne geçmeyi başarır.
 • Yoğuşturmalı kurutma teknolojisi sayesinde kıyafetlerinizin daha etkili bir şekilde kurumasına yardımcı olur.
 • Wi-Fi bağlantısı olmaması, 900 KM kurutma makinesi modelinin dezavantajları arasında bulunur.
 • Bazı programlardaki kapasitenin 4 kilogramın altına düşmesi de olumsuz özelliklerinden sayılabilir.

Arçelik 900 KM kurutma makinesi içerdiği teknolojiler, ek özellikleri ve fonksiyonları ile kullanışlı bir üründür. Kurutma makinesi ihtiyacınız varsa Arçelik 900 KM fiyat alternatiflerine göz atabilir, günlük hayatınıza pratiklik katmaya başlayabilirsiniz.

Arçelik 900 KM 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Fiyat Analizi

Arçelik 900 KM 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik 900 KM 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Özellikleri

Hızlı Kurutma:
Çocuk Kilidi:
Isı Pompalı:
Kapasite:   9 kg
Program Sayısı:   15 Programlı
Genişlik:   59.7 cm
Derinlik:   59.9 cm
Yükseklik:   84.6 cm
Yıllık Enerji Tüketimi:   259 kWh
Tambur Hacmi:   110 lt
Ses Seviyesi:   65 dB
Enerji Sınıfı:   A++
Renk:   Beyaz
Dokunmatik:
Filtre Temizleme Uyarısı:
İç Aydınlatmalı:
Kırışıklık Önleyici:
LED Ekranlı:
Sesli Uyarı:
Su Tankı Dolu Uyarısı:
Zaman Erteleme:
Kontrol Paneli:   Dijital
Ağırlık:   42.5 kg
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

Fritöz Beyaz Çamaşır Kurutma Makinesi A++ Çamaşır Kurutma Makinesi 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Ortalama Puan
4.1 8 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • MO 4 yorum
  45 beğeni
  Mehmet O. Antalya 16 Kasım 2021
  Bir daha arçelik almayacağım dedim kendime ama bir şans daha verdim. Yine yanıltmadı. Makine kurutma işlemini sonlandırmıyor. Bıraksak 10 gün çalışır. Bütün söylenen çözümleri denedik olmuyor. Çöpe giden paradan başka bir şey değil.
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • MT 1 yorum
  14 beğeni
  Merve T. Bursa 3 Kasım 2021
  Yaklaşık 6 aydır falan bu ürünü kullanıyorum. Ne yaparsam yapayım çamaşırlarımı kiristirmasini engelleyemedim. Uygun programı seçmeye özen gösteriyorum. Fazla dolduruyorum. Birde çamaşır makinasından cikarttigim çamaşırları silkeleyip katlayıp o şekilde kurutma makinasına yerleştiriyorum. Ama bunlarin tümünü yapmama rağmen kırışıklığı onleyemiyorum. Hatalı ürün olabilir mi diyede düşünmeden edemiyorum. Onun dışında nemli falan çıkarmıyor zaten nemli çıkarması mümkün değil nem sensörü nem algiladikca kurutmaya devam ediyor
Tüm Yorumlar
 • SD 2 yorum
  9 beğeni
  Senol D. İstanbul 26 Kasım 2022
  2 kez kullandim. Güzel kurutuyor ama gürültüsü rahatsiz edici seviyede. Traktör gibi ses cikariyor deyim yerindeyse
 • FY 3 yorum
  16 beğeni
  Fırat Y. 25 Ağustos 2022
  Servis pata küte kursa da arcesten aldığım makinem oldukça sağlam elime ulaştı ve kurulumu tamamlandı. Sonra deneyeyim dedim. 2 KG kadar çamaşırı kısa programda yıkadım 1400 devirde sıktırdım koydum kurutmaya. Günlük programda 2 saati kendim 2.20 yaparak başlattım. Makine 30 dk çalıştıktan sonra sayacını 40 dakikaya düşürdü. Bu yönüyle beni büyüledi. Sesi ise gayet makul seviyedeydi. Sonra 40 birden 15 e düştü. Son 5 dk kala attığım havluları fark etti 15 dk ya çıkardı geri. 3 e düştü 7 ye çıktı 2 ye düştü 6 ya çıktı derken bitti. Çamaşırlar çok güzel kokuyordu ve nem dahi yoktu. Ben çok memnun kaldım. Garantiyi 4 yıl daha uzattım.
  • Alışverişçi resmi
 • MA 3 yorum
  51 beğeni
  Mustafa A. 17 Ocak 2022
  Ürünü almak istediğim de 4.200TL idişuan ise 6.199TL. Anladık dolar çıktı vs vs. Ama haberiniz var mı dolar indi. Be asıl ithal olan markalar sizin kadar zam yapmadı. Neler yaşandı da asıl TÜRK MALI olan ARÇELİK sırtımızdan vurur oldu. Arçelik sana PES. Bizden'miş gibi görünmene gerek yok. Sömürgeci olduğunu anladık. Almayın kimseye de aldırmayın. Gururla sunar ..
 • MO 4 yorum
  45 beğeni
  Mehmet O. Antalya 28 Aralık 2021
  Ürün arızalı gelmiş o yüzden kurutmuyormuş. Yenisiyle değiştirildi. Şimdi daha iyi. Keşke biraz daha dikkatli olunsa.
 • MO 4 yorum
  45 beğeni
  Mehmet O. Antalya 16 Kasım 2021
  Bir daha arçelik almayacağım dedim kendime ama bir şans daha verdim. Yine yanıltmadı. Makine kurutma işlemini sonlandırmıyor. Bıraksak 10 gün çalışır. Bütün söylenen çözümleri denedik olmuyor. Çöpe giden paradan başka bir şey değil.

Arçelik 900 KM 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik 900 KM 9 kg Çamaşır Kurutma MakinesiBeko KM 90 9 kg Çamaşır Kurutma MakinesiArçelik 910 KM 9 kg Çamaşır Kurutma MakinesiGrundig GDH 92 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi
 Arçelik 900 KM 9 kg Çamaşır Kurutma MakinesiBeko KM 90 9 kg Çamaşır Kurutma MakinesiArçelik 910 KM 9 kg Çamaşır Kurutma MakinesiGrundig GDH 92 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi
Fiyat 15.245,00 TL
25 satıcı
13.975,00 TL
25 satıcı
18.447,95 TL
21 satıcı
14.099,00 TL
3 satıcı
Popülerlik3. Popüler Çamaşır Kurutma Makinesi6. Popüler Çamaşır Kurutma Makinesi3. Popüler Arçelik Çamaşır Kurutma Makinesi3. Popüler Grundig Çamaşır Kurutma Makinesi
Ortalama Puan7 yorum1 yorum1 yorum5 yorum
Hızlı KurutmaVar-VarVar
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Isı PompalıVarVarVarVar
Kapasite9 kg9 kg9 kg9 kg
Program Sayısı15 Programlı15 Programlı15 Programlı16 Programlı
Genişlik59.7 cm59.7 cm59.8 cm59.7 cm
Derinlik59.9 cm59.9 cm60.7 cm65.4 cm
Yükseklik84.6 cm84.6 cm84.6 cm84.6 cm
Tambur Hacmi110 lt110 lt110 lt102 lt
Ses Seviyesi65 dB65 dB64 dB65 dB
Zaman ErtelemeVarVarVarVar
Su Tankı Dolu UyarısıVarVarVarVar
Sesli UyarıVarVarVarVar
Nem Sensörü--VarVar
LED EkranlıVarVarVarVar
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Kırışıklık ÖnleyiciVarVarVarVar
İç AydınlatmalıVarVarVarVar
Filtre Temizleme UyarısıVarVarVarVar
DokunmatikVar-Var-
Değiştirilebilir Kapak Yönü---Var
Ağırlık42.5 kg42.5 kg41 kg50 kg
Yıllık Enerji Tüketimi259 kWh258 kWh258 kWh259 kWh
Enerji SınıfıA++A++A++A++
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı