Beko

Beko KM 90 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

En Popüler 6. Çamaşır Kurutma Makinesi (1 yorum)

15 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

18.798,36 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Şimdi % Bu ürün için ihtiyaç kredisi seçenekleri Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10 adet Yarın kargoda Satıcı: Hepsiburada/baybek

Ürün Özellikleri: Çocuk Kilidi, Isı Pompalı, Kapasite: 9 kg, 15 Programlı, Genişlik: 59.7 cm, Derinlik: 59.9 cm, Yükseklik: 84.6 cm, 258 kWh... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
13.399,00 TL06.11.2023

En Ucuz Beko KM 90 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)

Tüm fiyatlar (13)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
TL
12 Ay
En Popüler Beko Çamaşır Kurutma Makineleri
Benzer Ürünler

Beko KM 90 9 KG Çamaşır Kurutma Makinesi

Tüketici ihtiyaçları doğrultusunda tasarımlar yapan ve son teknolojiyi ürünlerinde uygulayan marka sizlere Beko KM 90 kurutma makinesi modelini sunar. Özellikle kış mevsimlerinde çamaşır kurutma derdine son veren Beko KM 90 çamaşır kurutma makinesi kolay kullanım paneli ile üretilir.

Minimal ve modern tasarımı ile teknolojiyi birleştiren KM 90 modeli ile ev işi yükünü azaltarak zamandan tasarruf yapabilirsiniz. Her eve uyum sağlayan modelin sunduğu farklı kurutma programlarını kullanabilir ve çamaşırlarınızı hızlıca kurutabilirsiniz.

Özel tasarım cam kapağı ve enerji tasarrufu yapan yeni motoru ile Beko KM 90 kurutma makinesi ile artık çamaşırlar kuruturken tozlanmıyor. Evde ya da balkonlarda çamaşır asma derdinden kurtulmak ve temiz bir şekilde kuru çamaşırlara ulaşmak için Beko KM 90 modelini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Beko KM 90 9 KG

Beko KM 90 ile Tam 15 Farklı Kurutma Programı

Beko KM 90 9 KG A++ çamaşır kurutma makinesi farklı programları sayesinde her kumaş türüne uygun kurutma seçenekleri sunmaktadır. Günlük pamuklu giysilerinizi hızlıca kurutmak için Pamuklu Ütü Kuruluğu, Pamuklu Ekonomik Kuruluk, Pamuklu Dolap Kuruluğu ve Pamuklu Ekstra Kuru seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Ütü kuruluğu seçeneği olan programlar kurutma sonrası ütü işlemini daha kolay hale getirmek için çamaşırları hafif nemli bırakır. Dolap kuruluğu seçeneği ise iç çamaşırı, masa örtüsü ve nevresim gibi ütüye ihtiyaç duymayan ve direkt dolaba kaldırılacak kıyafetleri en az kırışıklık seviyesine indirerek kurutur.

Kalın ve ısıya dayanıklı kıyafetleriniz için ise Ekstra Kuru özelliğini seçebilirsiniz. Beko KM 90 kurutma makinesi Yorgan/Kuş Tüyü, Narin/Gömlek ve Kot programları ile özel kurutma gerektiren kumaşlara özel seçenekler sunar.

Sentetik kumaşlı çamaşırlarınız için Sentetik Ütü Kuruluğu ve Sentetik Dolap Kuruluğu özelliklerini kullanabilirsiniz. Hem pamuklu hem de sentetik çamaşırlarınızı aynı anda kurutmak ve zamandan kazanmak için Karma program seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Mont, yağmurluk ve ceket gibi su geçirmez çamaşırlarınızı kurutmak için Spor programı sizlere sunulur. Ekstra hijyen ve uzun süreli ısı ile kurutma gerektiren bebek kıyafetleri, havlu ve iç çamaşırı gibi kıyafetler için Bebek+ programı da modele dahil edilir.

Beko KM 90 modeli Sepet/Zaman Programları ile kurutma süresini çamaşır kapasitesine göre sizin belirlemenize olanak sağlar. Aceleniz olduğunda ve az kıyafet kurutma istediğinizde Zaman ve Ekspres 30 programını seçerek hızla kuru kıyafetinize ulaşabilirsiniz. Beko KM 90 ile her çeşit kıyafet zahmetsiz ve ekonomik bir şekilde kurutularak sizlere kolaylık sunar.

Beko KM 90 9 KG

Minimal Tasarım Avantajları ile Beko KM 90 Kurutma Makinesi

KM 90 Beko tasarımcıları tarafından kullanımı kolay minimal tasarımı ile kullanıcılara sunulur. Klasik beyaz rengi ile tasarlanan KM 90 kullanıcı panelinde program seçenekleri ve dijital ekran göstergesi yer alır.

Dijital ekranında bitiş süresini gösteren zaman göstergesi ile beraber kuruluk seviyesi ve sesli uyarı seçeneklerini görebilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı cam kapağı kurutma makinesine geleneksel bir görünüm katarken özel tasarım tamburu ile modern özellikler öne çıkar.

Tamburda Aquawave teknolojisini kullanan 90 KM modeli kanat desenleri ile kıyafetlerin makine içerisinde rahatça hareket edebilmesini sağlar. Böylece tüm çamaşırlarınız yüksek ısı ile defalarca kurutma işlemine maruz kalsa bile şeklini kaybetmez ve renkleri ilk günkü gibi canlı kalır.

Beko KM 90 kurutma makinesi özellikleri içerisinde ProScent teknolojisi de yer alır. Kurutma işlemi sırasında çamaşırlarınıza farklı koku kapsülleri uygulayarak parfüm etkisini yakalayabilirsiniz.

KM 90 modelinde dahil edilen Eco Sense ile enerji tasarrufunu maksimum düzeyde sağlayabiliyorsunuz. Eco Sense teknolojisi çamaşır kapasitesine göre otomatik kurutma ayarı yaparak sizlere zaman kazandırır ve enerjiyi akıllı kullanarak ev ekonomisine katkıda bulunur.

Son teknoloji kurutma özellikleri ile Beko KM 90 modelini uygun fiyatlarla satın alarak çamaşır kurutma işlemini kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Beko KM 90 9 KG

Beko KM 90 ve Beko KM 80 Farkları

Beko her modelinde yeni özellikler ekleyerek kullanıcılarının maksimum verimi almasını sağlar. KM 90 modeli Beko KM 80 modelinden çamaşır kapasite ölçüsü ile ayrılır.

Beko KM 90 kurutma makinesine 9 kapasite yük alabilirken Beko KM 80 modelli 8 kapasite ile sınırlı tutulur. Kapasite haricinde modellerde kullanılan kurutma teknolojileri de farklılık gösterir.

Beko KM 90 modeli Yoğuşturmalı kurutma teknolojisini kullanırken Beko KM 80 Isı Pompalı teknolojiyi tercih eder. Yoğuşturma teknolojisinde kurutma işlemi sırasında oluşan buhar suya dönüştürülür.

Böylece havalandırma için ekstra bir boruya ihtiyaç duyulmaz. Beko KM 90 modelinin kurutma teknolojisi sayesinde makinenizi evinizde istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz.

Kurutma makinesi satın alırken diğer kullanıcıların yorumlarına da göz atabilirsiniz. Farklı modelleri evlerinde test etme fırsatını yakalayan kullanıcılar sizlere model seçiminde fikir verebilir.

Beko KM 90 9 KG

Beko KM 90 Çamaşır Kurutma Makinesi Artı ve Eksileri

Beko KM 90 modelinin avantajları ile kolay ve hızlı bir şekilde çamaşırlarınızı kurutabilirsiniz. Son teknoloji üretimine rağmen modelde Wi-Fi bağlantı noktası olmaması eksi nokta olarak değerlendirilir.

Wi-Fi bağlantısı ile kullanıcılar evde değilken bile çamaşır makinelerini kontrol edebilir. Fakat Beko KM 90 modeli bu özelliği kullanıcılarına sunma konusunda eksik kalır.

Modelin bir diğer eksi noktası ise sessiz çalışma performansına sahip olmamasıdır. Sesli çalışan ürün gece saatlerinde çalıştırılmaya uygun olmayabiliyor.

Modelin eksi yönlerini iyileştiren Beko artı yönlerinin çokluğu ile kullanıcıları memnun etmeyi başarır. Beko KM 90 modelinin sizler için eklenen ekstra artı noktaları şunlar olmaktadır:

  • Beko KM 90 modelinde bulunan Çocuk Kilidi özelliği ile kurutma makinesi çalışırken program seçenekleri devre dışı kalır. Böylece çocuklarınız makine programlarını değiştiremez.
  • Sesli Uyarı seçeneği sayesinde kurutma programı tamamlandığında makineniz size sesli bir şekilde uyarı verir.
  • Beko KM 90 modeli Bitiş Süresi özelliği ile program bitiş süresini 24 saate kadar erteleme fırsatını sunar. Böylece çamaşır kurutma makineniz çalışırken kıyafet ekleyebilir ya da çıkarabilirsiniz.
  • Size kolaylık sağlamak için tasarlanan modelde bir program seçip kurutma işlemini başlatsanız bile sonradan farklı bir programa geçebilirsiniz.
  • Beko KM 90 modeli Filtre Temizliği uyarısı ile makinenizi ne zaman temizlemeniz gerektiğini size hatırlatır. Su tankının dolu olması ve elektriklerin kesilmesi gibi durumlarda akıllı çamaşır kurutma makineniz kendini bekleme moduna alır.

Beko KM 90 9 KG

Beko KM 90 Çamaşır Kurutma Makinesi Fiyatları

Beko KM 90 fiyat aralığı bütçe dostu olarak belirlenir. Her ailenin bütçesine uygun olabilmesi için KM 90 modeli sizlere cazip fiyatlar ile sunulur. KM 90 kurutma makinesi Beko yetkili satış mağazalarından ve internet satış sitelerinden satın alınabilmektedir.

Marka özel günlerde düzenlediği kampanyalar ile kullanıcılarına uygun fiyatlar sunar. Beko KM 90 kurutma makinesi yorumları ve puanlarına göz atarak diğer kullanıcıların deneyimlerini ve önerilerini inceleyebilirsiniz.

Beko KM 90 modelinin sizlere sunmuş olduğu avantajları ile çamaşır kurutma işlemini markanın güvenli ellerine emanet edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Beko ile herhangi bir sorunda teknik servis ile sorununuzu hızla çözmektedir.

Ürünlerinde kaliteden taviz vermeyen markadan alışveriş yaparak uzun ömürlü çamaşır kurutma makinesine evinizde yer verebilirsiniz. İdeal boyutu ile yer kaplamayan Beko KM 90 modelinin teknolojik tasarımı ile evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

Beko KM 90 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Fiyat Analizi

Beko KM 90 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Beko KM 90 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi Özellikleri

Çocuk Kilidi:
Isı Pompalı:
Kapasite:   9 kg
Program Sayısı:   15 Programlı
Genişlik:   59.7 cm
Derinlik:   59.9 cm
Yükseklik:   84.6 cm
Yıllık Enerji Tüketimi:   258 kWh
Tambur Hacmi:   110 lt
Ses Seviyesi:   65 dB
Enerji Sınıfı:   A++
Renk:   Beyaz
Filtre Temizleme Uyarısı:
İç Aydınlatmalı:
Kırışıklık Önleyici:
LED Ekranlı:
Sesli Uyarı:
Su Tankı Dolu Uyarısı:
Zaman Erteleme:
Kontrol Paneli:   Dijital
Ağırlık:   42.5 kg
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

A++ Çamaşır Kurutma Makinesi Beyaz Çamaşır Kurutma Makinesi 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Ortalama Puan
4.0 2 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Beko KM 90 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Beko KM 90 9 kg Çamaşır Kurutma MakinesiArçelik 900 KM 9 kg Çamaşır Kurutma MakinesiBeko KM 80 8 kg Çamaşır Kurutma MakinesiHoover HLE H9A2TE-17 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi
 Beko KM 90 9 kg Çamaşır Kurutma MakinesiArçelik 900 KM 9 kg Çamaşır Kurutma MakinesiBeko KM 80 8 kg Çamaşır Kurutma MakinesiHoover HLE H9A2TE-17 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi
Fiyat 18.798,36 TL
15 satıcı
17.376,45 TL
9 satıcı
16.099,00 TL
16 satıcı
12.499,00 TL
16 satıcı
Popülerlik6. Popüler Çamaşır Kurutma Makinesi4. Popüler Çamaşır Kurutma Makinesi4. Popüler Beko Çamaşır Kurutma Makinesi2. Popüler Çamaşır Kurutma Makinesi
Ortalama Puan1 yorum7 yorum-
Hızlı Kurutma-VarVarVar
Çocuk KilidiVarVarVarVar
Isı PompalıVarVarVarVar
Wi-Fi---Var
Kapasite9 kg9 kg8 kg9 kg
Program Sayısı15 Programlı15 Programlı15 Programlı15 Programlı
Genişlik59.7 cm59.7 cm59.7 cm59.6 cm
Derinlik59.9 cm59.9 cm59.9 cm58.5 cm
Yükseklik84.6 cm84.6 cm84.6 cm85 cm
Tambur Hacmi110 lt110 lt110 lt125 lt
Ses Seviyesi65 dB65 dB64 dB66 dB
Zaman ErtelemeVarVarVarVar
Su Tankı Dolu UyarısıVarVarVarVar
Sesli UyarıVarVarVar-
LED EkranlıVarVarVarVar
Kontrol PaneliDijitalDijitalDijitalDijital
Kırışıklık ÖnleyiciVarVarVarVar
İç AydınlatmalıVarVarVar-
Filtre Temizleme UyarısıVarVarVarVar
Dokunmatik-Var--
Ağırlık42.5 kg42.5 kg42.5 kg43 kg
Yıllık Enerji Tüketimi258 kWh259 kWh234 kWh259 kWh
Enerji SınıfıA++A++A++A++
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı